256
  • wednes
    #96
    Szerintem nem is maga a felháborodás lenne a legnagyobb akadály. Balhés játék nagyobb figyelmet és reklámot kap. És szerintem akkora ellenkezést sem váltana már ki.

    Itt inkább a vásárlóerő lehet a probléma. A lövöldözős akciójátékok legnagyobb felvevő piaca az USA és UK. Ha ezt a 2 országot nem érdekli a játék akkor az bukásra van ítélve. Most persze nem garázsprojekt szintről beszélünk hanem kommersz AAA játékról.
  • Nirz
    #95
    jah majd ha japánok vagy németek fejlesztik a gamet de angol fejlesztőtöl hagyne várjuk el márhogy nácival szövi fejeket mortal kombatozunk :D
  • Skyline
    #94
    Sosem fog megtörténni, nem is tudom melyik játéknál volt annó felháborodás ahol amcsi katonákra kellett lőni, és ment a hiszti hogy az elesettek rokonai mit szólnak... Szánalmas...
  • Skyline
    #93
    Technikailag inkább arra tökéletes példa hogy hiába szép valami ha minden statikus és a fizikai része egy büdös nagy nulla az egésznek...:)

    Persze megvan a célközönsége akinek ez az xray lövölde elviszi az egészet a hátén és még magasztalni is fogják, a 2-nek is megvolt...Nem hiába nem fejlődnek színvonalban...
  • ratgab
    #92
    Maximálisan támogatom. Érdekelne egy ilyen csavar engem is mindenképp.

    Oroszoknál is voltak igen jó mesterlövészek. Mondjuk egy Sztálingrádi csata azért nem lenne semmi sniper szempontból.
  • ratgab
    #91
    Mindenféle haterkedés, nácizmus, meg fajgyűlölet nélkül egyszer én is szívesen megnézném egy a németek szemszögéből megalkotott második világháborús fps-t vagy tps-t. Gyanítom nem lesz fejlesztő aki fel merné vállalni ezt valaha is. Egyes közösségek tuti ellehetetlenítenék őket további életükre vonatkozóan.
  • Skyline
    #90
    Tőlem, csak akkor lehessünk a másik oldalon.... vagy lehessünk a ruszkikkal..Vagy akár a japánokkal... Bármi....
  • ratgab
    #89
    Sniper Elite-ből csak ne legyen újabb modernkori fos. Van éppen elég játék, ami a modern korban játszódik. Összes FPS ezt nyomja. Nekem meg az már marha unalmas. Illetve nem unalmas mert nem játszom ilyennel.

    Modern kori COD-ok, BAttlefieldekből éppen elég van köszönjük. Maradjon csak meg a Sniper VH-s játéknak.
  • Skyline
    #88
    *porzik
  • DarkSector
    #87
    Elsőre ennyi.

    Technikailag egy durva mintapélda a játékiparnak.
  • Skyline
    #86
    Ahogy írtam, a 2. rész után nem vártam sokat....
    De tényleg bizonyos dolgok mocskosnagy igénytelenségre utalnak....

    Pedig alapjába véve a látvány ott van, mindent maxolva 1080p-ben 4x-es supersamplinggal tolom, és gyönyörű... Csak minden statikus, a fizika gagyi, és tényleg semminek nincs nyoma...Futsz a homokban porszik és ennyi...Se nyom se semmi....Statikusság csőpályákon, megfejelve a kötelező útvonalakkal és azzal hogy csak oda mászhatsz ahova a készítők gondolták...Az amikor elötted van pár térdig sem érő szikla, jókora sík felülettel (amire fel lehetne feküdni és végigmérni a terepet+lőni), de nem teheted mert a készítők nem így gondolták és csodás katonánk képtelen rálépni, na az 2014-ben VICC kategória...
  • ratgab
    #85
    Sajnos így van ahogy mondod. Videóból már látszódott. Én többet vártam.
  • Skyline
    #84
    Mindent levesz, a minimapot is.
  • Prince23
    #83
    "Vagyis csináld amit a készítők kitaláltak és "megjelöltek" neked... "

    Igen, ez engem nagyon zavar... ráadásul nyitottabb pályán avgyunk, minek a tutorial?

    És az ígéretek megint csak elmaradtak, hiszen bejelentéskor azt ígérték, hogy sandbox játék lesz. Cseppet sem lett az... :/ Annyi hogy a Sniper Elite v2 pályáit megduplázták... ennyivel nagyobb játszóterünk van csak.
  • Shep
    #82
    Na most őszintén ki az aki többet várt, mint egy sivatagos V2? Ez már a videokból is látszódott, hogy akár egy kiegészítőnek is elmenne (kis túlzással), mert újítás az nem nagyon lesz benne.
  • Skyline
    #81
    De ez legyen a legkisebb gond elvégre ez játék....
    Nagyobb gond az hogy igénytelen, csőpályás, és a játékos megint idiótának van nézve...Vagyis csináld amit a készítők kitaláltak és "megjelöltek" neked...
  • Skyline
    #80
    Senki nem mondta (bár szó mi szó jócskán el van hazudva a történelem), csak kicsit unalmas már hogy mindenhonnan ez dől, de az amcsik meg az izraeliek azt csinálnak bárhol amit csak akarnak, és ha valaki szót emel ellenük akkor egyből ő is náci...
    Baromi unalmas hogy állandóan hős amerikai/brit bőrbe kell bújni.. És baromi unalmas hogy agyonlátványosan fricceket kell írtani. Ahogy írtam, ha megjelenne egy játék amiben hasonlóan kéne írtani az amúgy folyamatosan civileket halomra ölő, önkényuralmat játszó izraeli megszállókat palesztínában, akkor mit szólna hozzá a nagyvilág...Állítom nem sok helyen jelenhetne meg...Pedig ez aktuális,és valós...
  • Nirz
    #79
    ha engem ennyire zavarna a téma akkor nem játszanék vele de letöltések és vásárlások száma mutatja hogy van rá igény :)
  • IMYke2.0.0.0
    #78
    "csak a szokásos agymosás"

    Ezek szerint, a német egyenruhás bácsik végül is a Jók voltak?
    Nem értelek...
  • Prince23
    #77
    A sniper fészket úgy is mutatja?

    Amúgy meg számomra 68%-os lett a játék... tényleg egy végigjátszást megér. Meg röhögni a bugokon. Mert hogy tele van vele. Az EDGE az 5 pontjával még jószívű is volt, mert nem egy jó játéknak adtak már ennyit, ami jóval többet ér 5-nél.

    Szerintem pont a nagyobb játszótér miatt alakult ki a Sam Fisheres lopakodás (ölés pisztollyal, közelharci kivégzés) ész szerű használta, illetve erőltetése. Nekem van egy olyan érzésem. ?
  • Skyline
    #76
    Ja igen, Custom módban tolom, veteran ellenfelek ellen minden segítséget offolva...

    Így legalább az AI is értelmesebben reagál például ha hullát talál...
  • Skyline
    #75
    Na 2-3 órát beletoltam.
    A 2. rész után nem vártam sokat, azt is kaptam.
    Lényegében megint csőpályán haladunk. Széles a cső, csak kicsit nevetséges hogy olykor fejmagasságba kell felmászni, olykor meg nem képes a katonánk fellépni a bokamagasságban lévő sík kőre ahonnan frankó kilátásunk lehetne..Vagyis lövöldözz onnan ahol a készítők megálmodták...
    Ez volt a legfőbb gondom a 2. résszel is.... Nem beszélve az ostobaságokról...Lőjj amikor zaj van...Minden, még az egérfing is elnyomná a puskánk zaját a készítők szerint..:) Például egy generátor lepöfögése mellett nekem sem tűnne fel ha valaki egy puskával lőne..:)
    A piroskupakos járművekről nem beszélve, igaz még csak üzemanyagtankos teherautókat láttam, de félő hogy megint előkerül a piros üzemanyagkupakos tank amit 1 lövéssel intézünk el..Vicc....
    Az igénytelenségről... 2014-ben azt gondolom alap lenne egy játékban az hogy ha már ott vagyunk egy rohadt sivatagban, hagyjunk lábnyomot..Rosszul gondoltam...Ahogy azt is hogy egy őrjáratozó katona mozgását illene megcsinálni, hogy amikor fordul ne minden átmenet nélkül pördüljön...
    AI? Elmegy, mert itt legalább van és nem scriptek mint a BF-COD és hasonló címekben.. De ennél évekkel ezelött is sokkal de sokkal komolyabbakat alkottak.
    Téma? Dögunalmas, tényleg ez a "gonosz náci" téma már az ember könyökén jön ki...

    Az egész játékot az itt ott csilivili látvány, valamint ezek a belassított xray-es lövések viszik el a hátán, pont mint az elődöt. Nem több nem kevesebb. Ezek nélkül egy totálisan középszerű szint alatt teljesítő fos lenne. Így megér egy végigjátszást, nem többet...Továbbá a témára visszatérve ha nem állandóan a "gonosz nácik" téma menne hanem például csinálnának egy Sniper Elite 4-et amiben palesztin mesterlövészként kéne az izraeli agresszorokat avagy afgán ellenállókként kéne a kamubékefenntartó amcsi szarháziakat hasonlóan kellemes effektusok közepette lelövöldözni, kíváncsi lennék hány országban jelenhetne meg..... De persze aktuális VALÓS téma nem kerülhet a játékba, csak a szokásos agymosás...:)

    7/10...De csakis a hangulatos sniperlövésekért van meg a 7-es....Nélküli egy 5/10 lenne reális...
  • IMYke2.0.0.0
    #74
    A V2 "Sniper Elite"-fokozaton vértizzasztó tudott lenni.
  • Maxtreme
    #73
    Sok küldetésre rá van eröltetve a Sam Fisher lopakodás (pisztollyal ölés) pedig ugye ez egy sniper game. oké értem én hogy előtérben van most a lopakodás, ennyit Sniper gameben a büdös életben nem lopakodtam mint a SE3-ban... de erre a loapkodásra vannak megfelelő játékok, nem ez. lehessen lopakodni, de ne ennyit.

    ---------------------------------------------------

    Na akkor én ezt imádni fogom :)
  • ratgab
    #72
    Nem játszottam még a játékkal, de sniperfészek mutatást nehéz fokozaton és segítés kikapcsolásával is mutatja?

    V2 is túl sok segítséget tartalmazott alapból. De ha mindent kikapcsoltál már rögtön más lett a helyzet.
  • Prince23
    #71
    Ja és az AI döbbenetesen hülye, pedig nem szoktam sírni az AI-k miatt egy játéknál sem... ennek is eljött az ideje...

    egy-két példával érvelnék is.

    Lelövök csendben egy katonát, a társa észreveszi oda megy, vár egy kicsit, és aztán elmegy tovább őrködni, mintha mi sem történt volna. Nem nézz körbe vagy valami, nem , nem, segghülye nagyon.

    A másik hasonló példa, amikor hangosan lelövök valakit, és a katonák elbújnak, de van amelyik sehova se m bújik el, csak legugol és szarik egyet :) Míg én megközelítem őket, nem is vesznek észre. Szóval angy gondok vannak itt AI téren.

    A másik példa meg az, hogy valamelyik katona gépfegyverrel (nem sniperrel!) egy lövéssel elszed, hiába volt teli élete a karimnak. Szóval hülye is, meg csaló is. Valami módosított lőszere lehet az ilyeneknek. Ai terén tehát én még így nem csalódtam játékban soha... ennek is eljött az ideje.
    Nem hiszem hogy a szememben fog érni 8+ fölötti pontot a játék, mert ezek nagyon idegesítőek, és a kampány sem olyan jó, mint az elődjei. Unalmas, monoton küldetésekből áll.

    Pro:
    +nagyobb játéktér
    +szebb, napfényes grafika

    Kontra:
    -Sok küldetésre rá van eröltetve a Sam Fisher lopakodás (pisztollyal ölés) pedig ugye ez egy sniper game. oké értem én hogy előtérben van most a lopakodás, ennyit Sniper gameben a büdös életben nem lopakodtam mint a SE3-ban... de erre a loapkodásra vannak megfelelő játékok, nem ez. lehessen lopakodni, de ne ennyit.

    -csapdák, kütyük használata mellékes lett a gördülökény lopakodó központú játékmenete miatt.
    -sniper fészkek mutatása és kjelölése (had dtudjam már én, hogy honnét érdemes majd lőni, ne rágják a számba)
  • Prince23
    #70
    Jó nagy vicc, hogy a coopnak nincsen publikus keresője, még a v2-nek is volt. jó nagy visszafejlődés amúgy a játék, nem csak e téren.
    Annyi a jó hogy nagyobb játéktered van, de semmivel sem sandbox, vagy sanboxosabb a game :/

    Eddig számomra eléggé csalódás, 8 pályával... A V2 lényegesen jobb volt, még a kicsi játéktér ellenére is.

    Egyelőre 7/10 a játék.... egyelőre
  • tomsolo
    #69
  • mester1987
    #68
    Elképesztő!
  • tomsolo
    #67
  • a.carkey
    #66
    A GTA3 jobb.
  • SergioAmigo
    #65
    Hát elkezdődött!
  • dante3
    #64
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Virágbolti verzió már elérhető, ha érdekel valakit: Sniper Elite 3-FTS
  • tomsolo
    #63
    A grafika egész pofás - alapból nem is eszik sokat. Viszont a supersamplingot érdemes bekapcsolni mert nagyon blur-ös tud lenni főleg killkam alatt, cserébe viszont fog rendesen.

    A story a szokás SE színvonal, a pályák nagyobbak(?), nyíltabbak többféleképpen lehet attakolni. Összegészében jóféle.

    Ja és bár véresebb a killkam, a fütyköst már nem mutatja - biztos nem ment át vmi pegi szűrőn. :D
  • SergioAmigo
    #62
    A játék feloldásáig körülbelül 19 óra van hátra.

    Gyerünk már :D
  • grebber
    #61
    Azok se érdekeltek ez se nagyon mozgat....majd az elkövetkezendő 2-3 évben majd ha kedvem lesz ránézek.Havernak leszedtem és részemről ennyi.
  • Muttley
    #60
    milyen lett
    az előző részhez képest?
  • zzeN
    #59
    Munkára!:D

    scom: pénteken megjelenés
  • scomcomputers
    #58
    Máris???
  • grebber
    #57
    Sniper.Elite.III.XBOX360-COMPLEX