256
  • Prince23
    #136
    Biztos vannak analfabéta játékosok, a Rebellion rájuk is gondol XD

    amúgy tényleg szánalmas, még a térképen is kijelölik a sniper fészket. a nagy tornyot bezzeg nem, ráadásul be sem lehet menni.., ha jól emlékszem.
  • Skyline
    #135
    A második pálya tanulsága...A Nácik olyan hülyék voltak hogy a légvédelmi ágyú állványa alá pont a pillérekhez robbanó hordókat raktak....
    És erre persze a játék még fel is hívja a játékos figyelmét rögtön a pálya elején, nehogy valakinek gondot okozzon..:D
    Komolyan szánalmas...:D
  • tomsolo
    #134
    Ja kb.

    Jobb lett mint a kettő - persze nem tökéletes.
  • tomsolo
    #133
    nem hálistennek, elég ha falhoz állsz :D
  • wedge31
    #132
    Detto. Örök tanulság, hogy csak a saját véleményemre szabad hagyatkozni.
  • Shep
    #131
    Na én is kipróbáltam és őszintén szólva én csalódtam de pozitívan, egész nagyok a pályák, vannak másodlagos küldetések is dögivel és végre nem ilyen gyilkológépek vagyunk, mint a 2-ben, hanem keresni kell a megfelelő helyet, sunnyogni stb. Persze egyelőre csak a 2. pályán tartok de azt a szintet amit én vártam a játéktól eddig hozza. Persze később még változhat de így elsőre nekem tetszik.
  • Maxtreme
    #130
    ez jó :DD
    Viszont a kommentek ütnek. .Hogy valaki még mindig ezzel a warez közhellyel próbál érvelni, jajjjj.
  • Prince23
    #129
    Nem, de visszafejlődés amúgy az egész játék :D ami volt sec2-ben itt nincs
  • Shep
    #128
    Ebben amúgy már nem lehet falhoz lapulni?
  • ratgab
    #127
    Nem téged akarlak bántani, de meg kéne paskolni barátilag nyitott tenyérrel tarkó tájon aki ezt a csipa szót a mesterlövészre kitalálta.
  • Skyline
    #126
    - Primitív játékmenet (piros kupakos tankok amiket egy lövéssel pusztít el a csipa, lőj együtt a zajjal még ha teljesen más jellegű vagy halkabb is a zaj nembaj nem tűnik fel senkinek, a zajforrás direkt mindig a csipapozícióknál van általában a legjobb amikor az őrtoronyban zakatol, stbstbstb)

    - Bokáig érő akadályok - néhol ahol a KÉSZÍTŐK úgy gondolták magasabb falakra mászol, de ahol nem ott egy bokáig érő követ is megkerülhetsz, mert rálépni nem tud


    Lehetne hosszasan sorolni az egész negatívumait...Tipikusan egy kor ígényeinek és játékosainak színvonalára belőtt szemét... Ha kiveszed belőle a lassított Xray lövöldét egy nagy nulla az egész... De benne van úgyhogy azalatt az 1-2 óra alatt amíg teljesen unalmassá válik és inkább kikapcsolja az ember szórakoztató...

    Olyan ez a játék mintha csinálnának egy flippert amiben a két karon kívül a kilőtt golyó van, semmi pályaelem, csak egy háttérrajz, és az üres térben mindig gurul le a golyó te pedig mindig felütöd mert amikor a golyó a tetőnek koppan a kijelzőn tüzijáték van...
  • Skyline
    #125
    A generátorokban még az is jó hogy MINDIG lerakják pont a sniperfészkekhez, elvégre a csipa az utolsó ember akinek meg kell hallania ha mondjuk valami nesz van..:D
  • Skyline
    #124


    :D
  • mester1987
    #123
    Jó, nem 0...csak többet vártunk tőle. Egy közepes.
  • DarkSector
    #122
    Oké...flap-flap-flap
  • Empty
    #121
    Hova ment a Reloaded verzió? Nem tudom törölni a profilt!
  • tomsolo
    #120
    Nekem is bejön. Se a Sniper Chest se a lopakodás - __nem kötelező. Viszont lehet nindzsázni a pályákon - sőt ezt nem tudom észrevette-e már vki a visszaverődő golyóval is lehet ölni...:)

    Ezer már hibája van mint amit itt a "szakértők" felsoroltak, ettől függetlenül élvezhető a stuff.
  • Maxtreme
    #119

    Én is így gondolom.
    Igazából azt kaptam amit vártam. (a Rebelliontól AAA címet semmiképp)

    A probléma a szokásos, ahogy ezt már ezt ettől a brigádtól megszokhattuk. Kicsit nyers, kicsit félkész, de ettől még közel sem szar kategória.
    Viszont igen. Ha egy kicsit jobban odafigyeltek volna az apróságokra, ebből sokkal többet is kihozhattak volna.

    Ahogy írtátok is, remek példa erre az AVP. (bár ez annál az SE3 élvezeti faktort nézve messze jobb..bár ez szubjektív ugyebár)
  • Nirz
    #118
    jó a topik alapján:
    -NINCS LÁBNYOM -20% :DDDD (add 1: nem AAA kategória és a legkisebb probléma a lábnyom hiánya szerintem)
    -NEM NÁCI VAGY PALESZTIN TERRORISTA A FŐHŐS -20% (add 2: WTF?Mert talán a CoD ba vagy BF be vagy akárhol náci főhős lenne a standard,plusz a fejlesztő anglo ne legyen már kötelező nácinak érezni magukat)
    -CSŐBE KELL MENNI (add 3 :mert megint egyébként a 90% koökra értékelt bf vagy cod nem hasonszőrű mi?azokhoz hasonlítva még mindig sokkal több a lehetőség)
    -ROSSZ AI ( legalább van nemcsak script mint az AAA játékok többségében,egyébként játékosk többsége nem szereti a jó AI-t azonnal csalásra gonodl ha túl járnak az eszén a fejlesztők ezért nem foglalkoznak vele annyit)

    Szóval túlzás ami itt a topikba megy....
    A lényeg a lassított killcam és az fejlődött szóval fun game,nem tökéletes de igencsak játszható...
  • mester1987
    #117
    Pl. a Shadow Warrior is jobb lett (mivel jobbat nem tudok most hirtelen felhozni) és az még jön tovább NEXT-GEN mellett PC-re is. A Rebellionnak az Aliens Vs. Predator állt volna jól 2010-ben, ha picit többet tettek volna bele, de így se lett rossz (főleg a tavalyihoz képest). Ez van.
  • Prince23
    #116
    "Egyszerüen a tesztelök többségének bejött a játék"

    A 7 pontos tesztek nem feltétlenül azt jelenti hogy baromi jó a játék...
  • pikman
    #115
    Ne viccelj, a rebelionnak kurvára nincs ilyen befolyása, az csak az ubi meg az EA méretü csapatoknak van.

    Egyszerüen a tesztelök többségének bejött a játék, ettöl te még nyugodtan savazhatod ha megveted, ha nem akkor ugyse számit nekik a véleményed.
  • mester1987
    #114
    Szerintem várható így ezzel a Rebellionnak a vége is, mert ez nem nagyon újított, persze aki fogalma sincs arról, mi az az az irtó nehéz agyilag megerőltető Sniper Elite PC-n, az nézze el.
  • mester1987
    #113
    Nem korrupt, csak 0 ez a játék :(
  • DarkSector
    #112
    persze persze.....ahogy a többi 8-9 pontos játéknál igazad van korrupt az egész ipar.
  • Skyline
    #111
    Megint tele vannak fizetett tesztekkel...

    Edge a reális kb...
  • DarkSector
    #110
    És akkor következzenek az első pontszámok:
    Digital Spy - 8/10
    Eurogamer – 7/10
    CVG – 7/10
    NowGamer - 7/10
    IncGamers - 8/10
    IGN - 8.2/10
    Edge - 5/10
    Videogamer – 6/10
    TheSixthAxis – 7/10
    insidegames – 7.8/10
    Xbox360Achievements - 7/10
    OXM UK - 6/10
    Strategy Informer – 8/10
  • Skyline
    #109
    5-6 évvel ezelötti TPS címekben is volt...
    Itt nem futotta...:)
  • Shep
    #108
    Na ez az még a DS2-ben is volt lábnyom a homokban :D
  • Prince23
    #107
    A második rész jóval játszhatóbb szerintem, de amúgy ezen kívül az összes többi véleményeddel csak egyet tudok érteni veled.
  • Skyline
    #106
    A grafika ennek a játéknak a legkisebb baja. Csak mezei egyszeráséggel igénytelenség 2014-ben egy sivatagra épülő játékban a lábnyomok hiánya..Az hogy minden statikus egy dolog..Ahogy a gyér fizika és a nevetséges mozgásanimáció is...
    A nagyobb gond a blőd játékmenet, a láthatatlan falak, a csak készítők által kiválasztott megmászható objektumok, a bokáig érő akadályok, a rettenetesen hülye mesterséges intelligencia, és az hogy már megint egy ostoba csőpályán kell végighaladni...
    Beletoltam úgy 2 órát aztán kikapcsoltam, egyszeráen meguntam, az egyetlen ami viszi a hátán az a belassított lövés/találat...Ami egy idő után unalmassá válik... Egyszerűen pont ugyan olyan gyenge primitív játék mint a 2. rész volt... Egyszer végigtolható holtszezonban,nem több...
  • DarkSector
    #105
    Most ne Battlefield-ezzünk már.
    Hány "nextgen" van ami nem szebb, nincs több fizika, és szarabbul fut? számtalan.... azoknak egy példa optimalizálásban.
  • DarkSector
    #104
    Jó a fizika nem de ellenben elfut a gépemen. :)
  • Skyline
    #103
    Ign...Fizetett hírdetés...XY pontszám alá nem mehetnek.
    Nomeg HYPE HYPE HYPE...
    Meg persze az sem mindegy ki értékel. Ennek a játéknak is van aki hűdenagyon örül és mekkora jónak tartja...Na az ő igényeiknek (már ha lehet ezt igénynek nevezni) megfelelően van belőve...

    Csilivili felületes grafika, hűdenagyonmegabelassulós effekt xray-el hogy lássa a paraszt mekkorát lőtt... És lám a célközönség újong..:)
  • Maxtreme
    #102
    Az hogy segg az Ai az nem kifejezés :))
    Az előbb felrobbantottam egy benzintartályt, amitől eltűnt kb a fél bázis. Gondolták a csúnya náci katonák hogy ezt ők bizony nem hagyják annyiban, ezért bőszen keresni kezdtek.
    Valószínűleg a kiképzésen nem magyarázták el nekik hogy az SS egyenruha nem tűzálló, mert mind a 4-en hót nyugalomban guggolva átsétáltak a felrobbant tartályon, és szarrá égtek.
    Érdekes volt mindezt a bokorból végignézni.

    Ellenben a sisakjuk valami rtka durva anyagból lehet, mert volt amikor egyet fejbelőttem (amit az animáció is megerősített), erre mentem felé hogy kifosszam, és ő pofával a föld felé, holtan riadóztatta a katonákat. Hiába lőttem, döglött volt, de csak pofázott.
    Ezek szerint összevonták a zombis dlc-t a kampánnyal a fő. :D
  • Prince23
    #101
    Az IGN 82 pontját továbbra sem értem.... Katt
  • Nirz
    #100
    jó de ez nem azon múlt hogy németeket kell lőni és nem amerikaikat....
  • Prince23
    #99
    Egyébként Steam eladásokban is mocsok gyenge mutatóval rendelkezik a SE 3. SE v2-őt már 30-50 ezren tolták megjelenéskor, és ezt csak 5 ezren. Jó lehet a SUmmer Salenek is köze van a rossz mutatóhoz...de már itt látszik, hogy bukás lesz.
  • Nirz
    #98
    Így van kereslethez igazodik a kínálat,játék meg van ahol pl japánokkal kell amcsikat megsemmisiteni jó pár a gond az hogy csak japánban elérhetők és csak japán nyeéven mert nemzetközileg nem érdemes terjeszteni
  • Prince23
    #97
    A SEv2 end game-nél utaltak a Hideg háborúra. szóval az én vesém simán bevenné azt a korszakot is sniper környezetben :)

    Modernkor ne legyen, mert ahhoz ott a Sniper Ghost Warrior saga is.