256
  • SergioAmigo
    #56
    Sniper.Elite.3-SKIDROW
  • SergioAmigo
    #55
    ihh papa az nem gyenge
  • grebber
    #54

    Óriási javítást kap a Sniper Elite 3 Xbox One-on
    10GB...
  • SergioAmigo
    #53
  • mester1987
    #52
    Akkor Sandbox helyett Sandboxosabb lesz xD
  • Shep
    #51
    Ok, akkor most tegye fel a kezét az aki meglepődik még azon ,hogy a fejlesztők ígérete nem mindig egyezik a végleges produktummal!
  • Prince23
    #50
    Sandboxosabb pl. egy Wolfenstein, és aze ddig videók még azt a szintet sem adták vissza.
    Olyan játéktere lesz mint a Hitman Absolutionnek, tehát egy non-lineáris pályákból épül fel.
    A fejlesztők meg pont hogy ugy mondták, hogy open world, sandbox lesz a játék, amikor bejelentették. Én legalábbis így tudom. De köze sincs a sandboxhoz eddig, és a sandboxosabb játékmenethez sem...
    eddig ez totál non-lineáris, adott feladatot enm csak kétféleképpen tudod megoldani a helyszínektől függetlenül, hanem3-4x mondjuk.
  • Shep
    #49
    Annyit mondtak ,hogy sandboxosabb lesz, nem pedig, hogy sandbox lesz. A kettő nem ugyanaz, szerintem.
  • ratgab
    #48
    De azt ígérték, hogy az lesz... Mondjuk ezt még én se láttam megerősítve sehol. Egyelőre sniper elite v3-nak tűnik.
  • Fpocok
    #47
    De hát ez nem is sandbox.
  • Prince23
    #46
    A vidik alapján én nem látom benne a sanboxot, Max annyi hogy nem lineáris lesz a pálya....
  • mester1987
    #45
    Eléggé érdekes lesz ez, ahogy sejtettem is, valahogy ez a fajta TPS-ben lévő lövöldözés nem áll jól neki, hiába lesz sandbox (de az előzőekben sem, EGYÁLTALÁN). Pedig összképileg elég csinos.
  • grebber
    #44
  • a.carkey
    #43
    Nekem a sandbox mást jelent, mint nekik? Mert akkor nekik a Hidden and Dangerous "A" sandbox? :D
  • a.carkey
    #42
    Az Enemy Front sandbox? :)

    Nem értem akkor Grebbert! Főleg nem ezen trailer alapján.
  • a.carkey
    #41
    Én is megjelenés előtt szembesültem ezzel. :) Pedig lehet sandbox II. VHs játékot csinálni a témában. Lásd: Saboteur. :)
  • Zeller01
    #40
    a kiszakadó csontdarabok, miért mozognak a testtel?
  • grebber
    #39
    Én vagyok a City legnagyobb fanja, de ez az Enemy Front mocsok szar lett.

    Azt hittem a Sniperekkel és utána végleg kilábalnak a gagyiból.Hát nem mert ezzel egy masszív pofont adtak a szarnak :(
    Most már tényleg csak a Lords of the Fallen lehetva mentsvár.
  • mester1987
    #38
    Hajrá neki, hátha :D
  • Fpocok
    #37
    Én drukkolok nekik. :D FreddyD is biztos :D
  • Shep
    #36
    Persze, bughalom és full középszer lesz az is, mint a többi City játék
  • Fpocok
    #35
    Szerintem az enemy front jobb lesz. Az sandbox elvileg. Most tolom a SE2-t és tényleg nagyon cső.
  • Prince23
    #34
    Pedig azt ígérték hogy az lesz :S
  • Árnyvadász
    #33
    Nem lesz az. Tipikus küldetésrendszerre épülő csőjáték lesz. A szabadság annyiban merül ki, hogy megválaszthatod a gyilkolási stílusodat és azért van valamennyi mozgástér, de semmiképpen nem sandbox.

    Elég jó játéknak néz ki bemutatók alapján. Én nagyon afelé hajlok, hogy megveszem. Inkább ez, mint az Enemy Front. Bár az sem tűnik rossznak, de jobban bízom a Rebellion munkájában.
  • a.carkey
    #32
    Most ez sandbox lesz, vagy sem?
  • mester1987
    #31
  • Csokis
    #30
    First Ten Minutes
  • grebber
    #29

    Sniper Elite 3 - képek és videó
  • grebber
    #28
    Közel 15 perc gameplay

    "A Taking on Halfaya Pass nevet kapott küldetés első felét tekinthetjük meg (a teljes misszió nagyjából 40 perces)"
  • grebber
    #27
  • mester1987
    #26
    Sniper Elite 3 megjelenés és előrendelői extra forrás: pcguru

    A 505 Games bejelentette, hogy a Sniper Elite 3 mikor fog megjelenni, illetve megtudtuk, hogy az előrendelők megint megölhetik Hitlert.

    A 505 Games friss közleménye szerint Európában PC-re, PS4, PS3, Xbox One és Xbox 360 konzolra június 27-én jelenik meg a Sniper Elite 3, melyben ezúttal az afrikai hadszíntéren segítjük majd csapatainkat a sebészi pontossággal leadott, halálos lövéseinkkel.

    A kiadó a dátum mellett bejelentette, hogy a Sniper Elite 3 előrendelői egy exkluzív bónuszmissziót kapnak, amiben, akárcsak a második rész extrájában, lehetőséget kapunk arra, hogy végezzünk Hitlerrel. A Hunt the Grey Wolf című feladat itt annyiban nehezedik, hogy a Tobrukba érkezett Führer egy hasonmást is hozott magával, így a második világháborúnak véget vető lövés leadása előtt alaposan fel kell mérnünk a terepet (az ellenfelek helyzete minden újraindításkor más lesz), hogy megbizonyosodhassunk a célpontunk kilétéről.

    Ezt az extrát a 505 Games közlése szerint a GameStop és egyéb nagy áruházak kínálatában lehet majd megtalálni, de ennél többet még nem tudunk.
  • preziosi
    #25
  • preziosi
    #24
  • mester1987
    #23
    Elvileg előtte még lesz Nazi Zombie Army 2 is.
  • preziosi
    #22
    elvileg még ebben a hónapban bemutatásra kerülhet az első sniper elite 3 videó. a magam részéről ha a téma nem is annyira foglalkoztat, arra azért kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki az x-ray cam és a next-gen keresztezéséből.
  • mester1987
    #21
    Nekem még mindig új ez a sandbox TPS főleg Sniper Eliteben, de az Afrika jó ötlet :D
  • Rayden02
    #20
    Infómorzsák a Sniper Elite 3-ról
  • Palinko
    #19
    nem vagyok én ennyire kíméletes. a 2. részben is a Hitleres pályában is teleszórtam az öreget, végül egy tök ellövés végzett vele :D
  • Solid Snake
    #18
    :)
  • Palinko
    #17
    lehet dzsungel, meg homokdombról kilóméteres lövés is M82 ővel franc tudja mi fog ebből kisülni :D