3496
13460980771376987028.jpg
  • MerlinW
    #3176
    Nincs sajnos.
  • dartonite
    #3175
    Sracok egy kerdes.
    Jatszottam a warez verzioval nem keveset,es nagyon megtetszett a jatek.Meg is vettem,viszont jo lenne ha onnan tudnam folytatni ahol a viragboltit abbahagytam.Van erre lehetoseg valahogyan?
  • xido
    #3174
    erre vártam..végre..remélem persze a szokásos pc kiadás is megtörténik és mehet a polcomra többi mellé..mert morci lennék
  • grebber
    #3173
    Assassin's Creed 4: Black Flag - érkezik a Jackdaw Edition

    Elég hamar. Akkor jöhet is az AC5!
  • xido
    #3172
    nem értem mit csesznek ezzel a résszel felhőben,az összes korábbi rész simán lejött totális újratelepítés után..
  • MerlinW
    #3171
    Le kell menteni a "c:/Program Files (x86)/Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/data" mappát. Nem tudom, hogy a felhő rendszer hogy működik Ubinál, 5 éve nem telepítettem újra a rendszeremet.
  • NagyiBMX
    #3170

    Akkor elkezdem újra, muszáj lesz teljesen új játékot kezdenem, minden egyes alkalommal amikor újrarakom a gépet? Azt olvastam, hogy ki kell szedni a pipát a beállításoknál, ahol azt írja, hogy a mentéseket szinkronizálja a uPlay-el. Ez megoldás lehet a későbbiekre nézve?
  • MerlinW
    #3169
    Sajna nem tudod használni más mentését.
  • Savaran
    #3168
    én szivesen adnák de sajna még nincs meg eredetibe, így az én mentésem nálad nem működne.
  • Savaran
    #3167
    Biztos ad szivesen bárki, de szerintem nem nagy szám kijátszani, én kétszer pörgettem már ki, úgy hogy mindent megcsináltam nem csak a főküldetéseket.
  • NagyiBMX
    #3166
    Beletörődtem, hogy elveszett a mentésem. Valaki tudna adni egy 70% körüli mentést? Egyáltalán beletudom rakni az eredeti játékomba másnak a mentését? Köszi.
  • Savaran
    #3165
    Annó? :D mintha 10 éves játékról beszélnél.
  • TomStorm
    #3164
    Kijátszottam annó PS3-an aztán váltottam X360-ra ott is vagy 30%-ig jutottam és most vettem PC-t hát elkezdtem itt is,na ilyen a jó játék!:D
    Most nagyon szép a grafika tényleg a konzolokhoz képest van változás bőven.

  • toocha
    #3163
    köszi!
  • MerlinW
    #3162
    Írj neki egy privátot, 3400Ft-ért adja a játékot.
  • toocha
    #3161
    Sziasztok! Kipróbáltam a játékot a virágboltban, és nagyon tetszik. Honnan tudom legolcsóbban beszerezni, hogy multizni is tudjak? Köszi a segítséget.
  • tom2004
    #3160
    Én feljebb kerestem a sziklákhoz közel, kösz.
  • Gary
    #3159
    Próbáld ezt:
  • ratgab
    #3158
    Nem kell ehhez segédeszköz. Koórdináták alapján simán be lehet lőni, hogy melyik szigeten van a kincs. Odamész ott meg a domborzati viszonyokból 2 perces művelet max megtalálni a pontos helyet.
  • tom2004
    #3157
    Tono34 köszönöm a linket, de ami nekem kell nincs benne (845:468) Nagy Inagua.
  • Tono34
    #3156
    Én ezt használtam a megtalálásukhoz :)
  • tom2004
    #3155
    Nagy Inaguanán nem találom a kincsesládát, segítenétek kb hol keressem?
  • MerlinW
    #3154
    Warez topik, vagy torrent.
  • att88ila
    #3153
    Nem eredeti!Tudnál linkelni egy oldalt ahonnan le tudnám tölteni a fixet?
  • NagyiBMX
    #3152
    Régen ez egy általános probléma volt mindenkinél, hogy Boston-ban lecsökken az fps, és akad mint az állat. De erre már jött fix, én legalábbis úgy játszottam végig, hogy már nem laggolt. Eredetivel vagy törttel játszol?
  • att88ila
    #3151
    Sziasztok!
    Nem ide tartozik de megkérdezem.Miért laggol az assassin's creed 3?Még az operában meg a hajón voltam elég szépen futott 30-35fps között ingadozott de mikor kiértem Bostonba már csak 12-15fps lett a max.És így már laggol elég szépen!Van hozzá valami patch vagy lag fix ami orvosolja?
  • SirAlo
    #3150
    Nvidia kartyaval miert esik vissza az fps physx bekapcsolasa utan ? Nem kulon a cuda magokkal kellene szamolja a + fizikat?vagy meg ez is bugos a jatekba?
  • Savaran
    #3149
    Az emberi szemnek 30-36 képkocka kell másodpercenként hogy tökéletes mozgóképnek lássa a játékot, még 28 is határeset, 35 és 55 között a szem számára nincs különbség.
  • TomDantes
    #3148
    Aha, hát lehet rosszul tudom, de szerintem 35 fps is jászható, és annyin se kéne látni hogy belassul, ugyanis ha nem tévedek sok konzolos játéknál eleve 30 fps-es korlát van. Akkor azok eleve mind belassulva, szarul futnak? Na ne már.

    Szerintem ne foglalkozz vele, és ne mérd, és akkor fel se tűnne, nálam pedig közel hasonló gépen tökéletesen fut.
  • Ozzyehh
    #3147
    Hát érdekes D: nekem abszolút smooth, 1-2 helyen van iszonyat pici fps drop... de abszolút észrevehetetlen, ha nem direkt figyeli az ember:D
  • Madi92
    #3146
    Jó, mikor megy 40fps-el, akkor azt szemmel nem veszem észre, viszont, ha már 30 valahány, akkor érezhetően belassul. Most visszavettem 1-2 opciót, így már nem nagyon megy 40 alá, eddig legalábbis.

    Ami nagyon megfogta, az a lágy árnyékok, bár azt eddig sem nyomtam bé. Mikor kipróbáltam, azzal volt kemény 28-30 fps:D

    Fény pászmák, ezt visszavettem alacsonyra, én különbséget nem láttam, viszont "magason" fogta az fps-t eléggé.

    HBAO is elég hard. Amit nem tudok eldönteni, hogy SMAA vagy HBAO-Low a jobb.


    Ozzyehh: Hát nem tudom akkor:D Én ugye mérem az fps-t és szigeteken ahol sok a gaz, meg fényeffekt, meg minden. Hát ott gyakran 35 fps, ami már zavaró.
  • MerlinW
    #3145
    Jah, a vsync bugos benne.
  • SirAlo
    #3144
    Amugy en bekapcsoltam ebbe a jatekba a Vsync-et es 30 FPS-re korlatoz nem 60-ra mint mas jatekba, ez miert van ? Vagy direkt igy csinaltak meg , mert ehez a jatekhoz eleg annyi is ?
  • MerlinW
    #3143
  • Ozzyehh
    #3142
    ja és szerintem 50 körül vagy 45 körül lehetek sőt sztem a 60 is megvan
  • Ozzyehh
    #3141
    Azt hogy csináltad?:DDD nekem 2x 4gb corsair, ad 750k 4 mag és egy r9 270-el ami 2gb-os pazarul fut, nincs fps drop fullon van minden :D
  • TomDantes
    #3140
    És te észre vetted, hogy 60 helyett 40 fps-el fut? A 40 fps szerintem nem éppen hogy jászható, az teljesen stabil. Én sose figyeltem, nem tudom hány fps-el fut, de nem akad egyáltalán és hasonló gépem van. Szóval, nem tudom, nem mond már hogy észre veszed, hogy ,,csak" 40 fps.
  • Savaran
    #3139
    Attól függ milyen a géped, nekem egy alsó kategóriás 6 magos amd gépen 2 gigás kártyával 8 giga rammall maxon fut, ezért is nem vettem intelt, mert lehet jobbak, viszont ár érték arányban szerintem amd a jobb annyival nem jobb az intel mint amennyivel drágább, az fps-t nem mértem de szerintem több mint 30.
  • Madi92
    #3138
    Hi!
    Nem régiben fejlesztettem a masinát. Kérdésem, hogy a játék optimalizálatlan, a gépem gyenge még mindig vagy ennyire brutális technikát használ a játék? Nagyon örültem az új gépnek, végre 50-60 fps-ekre számítottam, erre jön ez a game, és 35-45 fps a kis szigeteknél főleg. Pedig még csak nem is nagy terület... Tudom, hogy ez még az aránylag játszható kategória, de azért csak-csak zavar.
  • tomsolo
    #3137
    Nem kell, semmi köze hozzá... a DLC is magyar - nekem legalábbis az volt. :)