3496
13460980771376987028.jpg
  • xido
    #3216
    638.901

    fehér bálna,ha valaki még játszogat..9 óra van hátra
  • Savaran
    #3215
    Én kétszer pörgettem ki úgy hogy egyszer használtam, csak hogy milyen azért:) Amúgy lehet bizonyos helyekről nem engedi a gyors utazást.
  • midian
    #3214
    Sziasztok
    Az miért van hogy a fast travel nem mindig működik ?
    kb a térkép egyik végéből a másikba szeretnék utazni de nem engedi.
    5 10 percig meg nem mindig szeretnék hajókázni ha kiüt az ellenség.
    üdv G
  • Gary
    #3213
    biztoan = biztosan :Ð
  • Gary
    #3212
    Játékon belüli események.
    A szünet menü jobb sávjában látható, de a statisztikák menüpontjában, az utolsó pont mutatja az éppen futó közösségi kihívás mibenlétét. Valamint, a barátok/világ játékosai közötti eredményedet.
    (Nekem pl. a program szerint az AC4-ben nincs egy barátom sem, ami badarság, mert a korábbi részekből öröklődik. Legalábbis, a multiban biztoan.)

    Egyéb közösségi dolog még a fehér bálna vadászhelye és a közösségi ládák helye. Ezeket is a barátok között osztja meg a gép. 8 órán keresztül föllelhetőek.

    Teljesíthető küldetéseket az https://acinitiates.com-ról is indíthatsz.

    Most megrekedtem egy ilyennél, mert a flottázásnál kellene kíséretet adnom, de már alig van segítségre szoruló. Ráadásul, ha van, akkor meg 100%-os a szállítás sikermutatója...
  • xido
    #3211
    Jómagam a most megjelent Jackdaw kiadásig vártam,hogy hivatalosan belemélyedjek a játékba..a közösségi kihívások játék közben felugró üzenetek,vagy valami UBI fórumot kell nézni hozzá?
  • pythonbmw
    #3210
    közösségi kihívás: Fossz ki 2 raktárat.
  • Savaran
    #3209
    "kategória: akció" :D cdgalaxis power :D
  • xido
    #3208
    na befutott :)

    http://cdgalaxis.hu/PC/21367/assassins-creed-4-black-flag-jackdaw-edition-pentektol.html
  • Kongy
    #3207
    Na, jó tudni :D

    @ratgab

    Még várd ki az első prezentációt a tényleges játékból... :) Azért a 2. rész szintjét elérni nem kis dolog lenne. Az a játék a PS3/X360-as éra egyik meghatározó darabja.
  • Savaran
    #3206
    Nem vagy egyedül :D #3185
  • ratgab
    #3205
    Nyomozós, bérgyilkolós rész, ami hiányzik nekem igazából. Amikor célpontonként tudtad meg az új célpont személyazonosságát, ergó felgöngyölítve a szervezetet. Szerintem az úgy volt jó, ahogy kitalálták.
  • ratgab
    #3204
    Gyönyörű hely, jellegzetes épületekkel egy olyan korban, ahol úgy hullottak a fejek minden, mint az alma a szedésekor. Szerintem kiváló helyszín.

    Titkon reménykedem, hogy egy második rész szintű játék lesz.
  • xido
    #3203
    az hiba...úgy van egyben,hogy Lineage video + Ezio trilógia + Ember video

    kivéve a magasról teszel a karakterre és csak játszol
  • DarkSector
    #3202
    Hát ja.
    Nekem a 2. rész volt a uccsó.
  • xido
    #3201
    nekem a születéstől halálig tartó ív,egy igazi zorrós karakter,csajozógép,humor ha kell,magán story,nem egy történelmi kalandba kevert felemás életút..ilyenek :)
  • Kongy
    #3200
    Az a baj, hogy nem tudok haragudni a Ubisoft-ra, mert igazából nem csinálnak rossz játékokat AC név alatt... de mégis valami hiányzik már a 2. rész óta..
  • xido
    #3199
    a saboteur óta kiváncsi voltam egy párizsi assassinra,úgyhogy félig nálam meg van mentve a szitu :)
  • Kongy
    #3198
    Csak én vagyok az egyetlen, aki Párizs hallatán ásít? :D Most komolyan olyan nagy helyszín? Na mindegy... nem szólom le, mert én se tudok jobbat mondani, csak azt, hogy pihenőre kéne már küldeni a szériát, nem Párizsba..
  • Gary
    #3197
    Kösz mindenkinek a felvilágosítást! :Ð
    El kell árulnom, a helyszín jobban megfogott!
  • MerlinW
    #3196
    Az a "grafika" az CGI és fotosoppolt képek. Természetesen nem úgy fog kinézni a játék.
  • Savaran
    #3195
    Csak fenntartásaim vannak, aztán majd amikor kipróbálom lehet mégis tetszeni fog.
  • ratgab
    #3194
    Szerintem amúgy ez játékban nem így fog kinézni...
  • ratgab
    #3193
    Nem értünk egyet, de ez egyáltalán nem baj...
  • Savaran
    #3192
    "Egyrészt az amcsi polgárháborús és a francia forradalom olyan messze van egymástól mint Makó Jeruzsálemtől." Az biztos, viszont az amcsi polgárháborútol egy japán vagy egyiptomi még annál is messzebb, egy szó mint száz AC3 reloaded szerintem, mint modottam csak más köntösben, történelmileg más szituációban.
  • Gary
    #3191
    A grafikától elakadt a szavam, mikor megláttam a Notre Dame-ot, felvisítottam! :Ð
    Tavaly voltam Párizsban, csodálatos! Most elmehetek megint, csak egy másik korban! Ráadásul, meg is mászhatom az épületeket! Lélekemelő! :Ð
  • ratgab
    #3190
    Egyrészt az amcsi polgárháborús és a francia forradalom olyan messze van egymástól mint Makó Jeruzsálemtől. Előbbinél függetlenségi harc folyik más nemzet ellen, utóbbinál belső konfliktus van az egyeduralom ellen. Utóbbi szerintem sokkal izgalmasabb, sokkal emócionálisabb, és sokkal erőszakosabb dolog. Lehet csak azért érzem én, mert francia események európaibbak, mint az amcsi ph. (ami azért tőlünk elég idegen esemény).

    Másrészt ha megnézed többé kevésbé azért időben előre haladunk (igaz most ezzel a résszel némileg visszaugrunk 70 évet, de azért mégse több százat).
    Szerény véleményem szerint egyiptom nem lenne megfelelő választás (lehet akkor még nem is volt templomos és asszasszin harc). Japán sem biztos, hogy jó választás lenne. Ott ugye folyamatos harcok folytak a sógunátusért, így a templomos konfliktus gyakorlatilag elsikkadna. Mondjuk egy nindzsás játékot AC feature-ökkel szívesen vennék én is mondjuk a második rész szellemében. AC résznek szerintem egyik kor sem megfelelő.

    Szerintem előbb lesz 1. vagy 2. vh-s AC, mint egyiptomi vagy japán.
  • Savaran
    #3189
    Azzal egyetértek hogy hajózás elég volt, pedig én imádom, de az maradjon meg a kalózoknak, viszont egy ókori egyiptom is pikáns csemege lett volna, vagy mondjuk szamurály templomosok és ninja aszaszinok :D na mindegy, ez az én szubjektív véleményem, csak mondjuk számomra erősen dejavú ez a polgárháborús éra...csak más aspektusban.
  • ratgab
    #3188
    Most tudod mi a fordult meg a fejemben? Nem olyan egyértelmű, hogy mi leszünk a köztársaságpártiak, sőt még az se biztos, hogy megint asszasszinok leszünk. Sőt lehet ez esetben ugyan templomosok leszünk, de a köztársaságpártiak oldalán (talán rájöttek a templomosok, hogy egyeduralommal nehezebb elérni azt amit a háttérből politikusként irányítva könnyebb).

    Ha Ubinak van egy kis esze ezen gondolatmenet valamelyikén indul el és akkor még lesz csavar is a történetben bőven.

    Amúgy Párizs gyönyörű! Sok olyan épület volt már meg abban a korban is, ami ikonikusnak számít. Részemről én Róma minőségis szintű megvalósításra számítok (Notre Dame megmászása hatalmas élmény lesz).

    Történelmi kor: Felkelés zűrzavara nagyon jó alap egy bérgyilkos játéknak. Szerintem nagyon jó lesz, sőt még azt sem tartom kizártnak, hogy kicsit ellátogatunk Londonba is. (Legvadabb álmaimban akár több főszereplő is megfordul pl. lenne egy asszasszinunk és egy templomosunk, akik egymás riválisai... Gyakorlatilag két szemszögből tudnánk végigjátszani a történetet szabadon váltva a kettő közt.) Lennének ötleteim a franchise feldobására.
  • TomStorm
    #3187
    Igen.Akármennyire is kedvelem az utóbbi részt a hajózásból ebben a formában nem kérünk a következő részre.Ez így jó most ahogy van de az új résznek máshogy kell lennie.
    Először én is idegenkedtem Franciaországtól de aztán kicsit felelevenítettem mit is tanultam erről a korról illetve már játékban találkoztam vele.Ha ezzel a csodálatos látványvilággal fog kijönni a game akkor az csúcs lesz.Meg lesz történelem amit imádok:D
    Meg reméljük lesz normális lopózás,minden
  • ratgab
    #3186
    Népi felkelés, kivégzések, Bastille lerombolása, királypártiak levadászása.

    Tökéletes helyszín a templomosok és az asszasszinok újabb összecsapásának. Ki tudja talán még visszahozzák a 2. rész nyomozós-levadászós játékmenetét is, aminek én speciel rendkívüli módon örülnék.

    Hajózás meg köszönjük 2x elég volt, harmadszorra már csak unalmas visszatérő feature lenne.
  • Savaran
    #3185
    Francia forrandalom, na most személy szerint lázadok, mert a legkevésbé érdekel a francia történelem, herótom van tőle, inkább lett volna egyiptom vagy japán szintér
  • a.carkey
    #3184
    Tessék! :)


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát a francia forradalom következik ...


  • Gary
    #3183
    Izé... 36-os szintű!
  • Gary
    #3182
    A Kék Lyuk körül (471,170) mindig van három, többnyire 39-es szintű... :Ð
  • Gary
    #3181
    Közösségi kihívás 2014.03.26-ig!

    Személyenként, 3 hadihajót kell elsüllyeszteni az El Impoluto orrdíszéért!
    (A közösségnek összesen 147000 kell!)

    Hoz_Hun: hátha Box-ra is van és meglesz végre!
  • Savaran
    #3180
    Drága jó Istenem.....
  • BoneDragon
    #3179
  • ac
    #3178
    Ne aggódj rajta nekem rendszertelepítés miatt kellett újrakezdenem több mint 90 órám volt benne és már nem sok hiányzott a 100%-hoz.
  • dartonite
    #3177
    Ajaj ez igy 40 ora jatekido utan nem kicsit rossz hir.
    Koszi :/