3496
13460980771376987028.jpg
  • Zero 7th
    #3256
    Ja, persze válogasd ki azt a listából, ami pont nem felel meg a kritériumaidnak, az rettentő gerinces eljárás, valóban. Továbbá pont kurvára egy szó nem volt arról, hogy sandbox-e vagy nem "észkombájnkám", hanem hogy kalózos+térkép+instance helyszínek, de azért nice try...

    Egyébként meg saját tudatlanságból kiindulva lehazugozni valakit az korrekt és rendben van? És nekem tűrnöm kell?
    Hát a büdös lófaszt, babám!
  • Savaran
    #3255
    XD a Port Royal meg társai mióta sandbox játékok észkombájnkám, remélem a minősíthetetlen viselkedésed miatt bannolnak :)
  • Zero 7th
    #3254
    Höhö, ez aranyos, hogy nem ám te vagy a tájékozatlan, hanem én hazudok? Kurvaanyád, esetleg...?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Video_games_about_pirates
  • gibson9
    #3253
    Hogy lett honosítva ez a játék? Pc-n full magyar, x360 és ps3on szintén, de nextgenen csak párbeszédek?
  • xido
    #3252
    na..38% után én is belefutottam egy kellemes win reinstall felismerésbe,hogy mentés ennél a résznél online nuku...
    aztán midőn eljutottam megint az öbölbarlangig..ott meg a másik meglepetés
    várt rám,hogy a flottám viszont online mentődik.. :)
  • Savaran
    #3251
    Csak a másik fele annak amit leírt nem volt igaz :)
  • MerlinW
    #3250
    Elmondhatja, el is mondta.
  • Austin Bailey
    #3249
    nem értem, hogy miért ne mondhatná el, hogy neki nem tetszik
  • MerlinW
    #3248
    Neked nem tetszik a játék, megértettük. Viszlát.
  • Savaran
    #3247
    Erről beszélek :)
  • Austin Bailey
    #3246
    én nem is ismerek kalózos játékokat
  • Savaran
    #3245
    Nekem bejött a hangulata, de ezzel kapcsolatban nem nyitok vitát mert szubjektív véleményem, kinek mi jön be, viszont azt leírhatnád hogy melyek azok a kismillió openworld kalózos játékok amik ezeket a problémákat simán áthidalták?
  • gibson9
    #3244
    Van aki megvette a Buccaner Edition-t ps4re? Abban a verzióban is magyar a játék? 576ban nem tudták megmondani biztosra. Pedig most 21ezerért adják. Szívesen beszerezném, de csak ha az is magyar.

  • Zero 7th
    #3243
    Nem nehéz úgy nagy mapot csinálni, ha annak 60%-a víz, és a szárazföld fele bejárhatatlan gyalog. Meg egyébként az open world akkor meggyőző, ha a nyitottsága mellett a hangulata jó. Ennek nem az. NAGYON nem.

    Továbbá kismillió kalózos játék meg tudta oldani, hogy ne pocsolyában tapicskolás érzete legyen a hajózásnak, de ez, amit itt sikerült összehozni, az eléggé erősen epic fail. Egyébként itt is van "travel mode", amikor teljesen kizúmolsz. Na, az más játékokban egy külön térkép, ahol a helyszínek közt mozogsz. Valószínűleg itt is jobb lett volna az a módszer...
  • Austin Bailey
    #3242
    ja a harmadik részt úgy értem, hogy a III. (nem a Brotherhood)
  • Austin Bailey
    #3241
    mert lenne egy kérdésem, de úgy tűnik, hogy az teljesen kihalt
  • Austin Bailey
    #3240
    Nem jártok véletlenül a harmadik rész topikjában?
  • Savaran
    #3239
    Ízlések és pofonok, nem sok openworld játék van, aminek ekkora a játéktere, azért 1:5 arányt ne várjunk már, mert akkor 8 hónap kéne mire elérsz egy küldetéshez :D
  • Zero 7th
    #3238
    Amellett, hogy sokat kell hajózni, az arány valami hihetetlen elbaszott. Körülbelül 1:10000-hez le lett kicsinyítve a Karib-öblöcske, egy pocsolyában cikázunk fel-alá hatszázszor. Egyszerre túl sok és túl kevés, mindkét irányban elérve a "annyira, hogy már szar" határt, ezt azért kevés játék tudja produkálni.

    Ezzel együtt elvagyok vele még, de messze van tényleg az AC2 szinttől. Számomra az volt eddig a legjobb rész.

    Tényleg a futás közben hidden blade az mikor jött be? Meg a tetőről nekifutásból lerúgás? Nekem asszem újak ezek a mozdulatok, és egészen bejönnek, gyorsan lehet velük takarítani az őrségeket...
  • xido
    #3237
    nekem pc-n van meg..az alapkód mellé a season pass kóddal tudood feloldani a további tartalmat
  • gibson9
    #3236
    Valaki esetleg tud erről valamit? Assassin's Creed 4: Black Flag Jackdaw Edition. Ami érdekelne engem, hogy a PS4-es kiadásban a lemez tartalmazza a kiegészítőket vagy csak kódok vannak benne, amivel letölthető?
  • ggbuffon
    #3235
    hát én még csak most értem oda pár hónap után h végigvittem boxon

    mit ne mondjak, a 3 egy szenvedés volt, főleg a hihetetlen unalmas sztori és főhős miatt, na de ez a 4 se volt ám piskóta

    nekem egy kicsit a "kevesebb néha több" fílingem volt a résszel kapcsolatban..a hajózás szép és jó, de ebben a mennyiségben marha unalmas és rohadtul zavaró egy idő után..a hatalmas bejárható terület és megannyi küldetéssel is szerintem átestek a ló másik oldalára, főleg h utóbbiak többségében unalmas és érdektelen küldetések minden szempontból..

    Nekem még mindig a középkori Itália az etalon, történelmi érdeklődésemnél fogva meg pláne, így most bíztatóan állok hozzá a készülő francia korhoz, hátha visszahozza számomra azt az élményt a sorozat, amit a 2 meg a BH hozott.
  • Austin Bailey
    #3234
    köszi
  • xido
    #3233
    pedig van neki:

    http://sg.hu/listazas.php3?id=1327929817
  • Austin Bailey
    #3232
    Sziasztok, nincs véletlenül Assassin's Creed III topik. Nem működik a kereső.
  • xido
    #3231
    Pár hónap késéssel hozzátok képest most van időm és kedvem játszani,így pár soros véleményem a következő:
    Az első kihajózásom során az első erőd szétszedett ripityára,nem is volt kedvem hajózni..aztán jött az első főküldetés betanítás,hogy nagyhajóra menni és fémet szerezni..gyötrelem volt,ott tartottam egy nagyobb szünetet megint,annyira nem vettem fel a ritmust..
    aztán átjutottam rajta,megtört a jég..jöttek a fejlesztések,felfedezések,sikerek..tegnap éjjel lett meg a kalózöböl,a flottázás..stb..stb...és nagyon elkapott a gépszíj,most kezdem nagyon élvezni,nekem a flottázás is bejön,el tudok benne molyolni rendesen:)
    meg bassza a csőröm az online ranglista is,abban is nyomot akarok hagyni,de nem lesz könnyű:)
    és mégis bejött eddig Edward,bármennyire is nem láttam fantáziát a
    sekélyes céltalan történetben..de pedig van neki :)

    ennyit akartam csak mondani,köszönöm :D
  • xido
    #3230
    "Malkovich a legendás Feketeszakállt személyesítheti meg a sorozatban, aki kvázi a kalózok nemzetének uralkodójának számít, csakhogy a paradicsomi állapotokat egy bérgyilkos zavarja meg. "

    http://sg.hu/cikkek/104874/ilyen-lesz-john-malkovich-kalozos-tevesorozata-elozetes

    hehhe :)
  • nagykispeter
    #3229
    Köszi megtaláltam
  • ac
    #3228
    https://www.youtube.com/watch?v=uHr5wh_ylFU
  • nagykispeter
    #3227
    Köszi
  • Savaran
    #3226
    Valamelyik tengeralatti hajóroncs egyik ládikájában van
  • nagykispeter
    #3225
    Valaki tudna abba segíteni ,hogy a csóka páncélzat utolsó fejlesztésénél valami tervrajzot kér,azt merre lehet megtalálni!?
  • BoneDragon
    #3224
    Hát én is csak kínomba csináltam meg a mellékküldetéseket, de már az utolsó 3 maja követ meg se kerestem, csak letoltam a főküldetést. De igazából tényleg 0 története van a játéknak. Olyan mintha csak az egész egy melléksztori lenne és az utolsó 1-2 óra lenne csak az ac sztori. :) Mondjuk a végére meg is kedveltem edwardot. Már előre félek a 3. résztől, talán következő részig végigviszem. :D
  • koschwarz
    #3223
    Nekem pont ezért nem jött be. Igen, rengeteg lehetőség van a játékban az idő elütésére, csak éppen egy történet, a cselekmény előre viteléből származó motiváció hiányzik rohadtul számomra. Számomra teljesen céltalan volt az egész, nem igazán érdekelt, hogy egyre jobb hajóm legyen, stb.
  • BoneDragon
    #3222
    Na végre végig vittem. Laza 3 hónapba telt. :D
    Nem sok köze volt az ac-hez kivétel az utolsó 2-3 sequence, ott már picit átjött. Jó volt látni, hogy megemlítették Altair nevét is. Viszont remélem most jó ideig elfelejtik ezt a hajózás dolgot, mert már tengeri beteg lettem komolyan mondom, rendkívül unalmas. Most jöhet a 3. rész, anno nem tudtam sokáig eljutni a remek optimalizálásnak hála, de most már ez sem akadály.
  • MerlinW
    #3221
    Beállításokban van valahol HUD menü vagy hasonló. Talán gameplay menüben.
  • Ryuk99
    #3220
    Hogyan lehet eltüntetni a térképet játék közben?
  • Gary
    #3219
    Közösségi láda még 1:30-ig a 633,784-en.
    Az erődbe gyors utazás, majd a fönt mászkáló ellen után, a tenger felé, ahol nincs korlát függeszkedni és látszik az ablak nyílás alant. Ott lesz bent!

    Érdekesség, hogy ma már vagy háromszor jártam ott, 8 órán belül! :Ð
    Végre megvan az összes közzétehető közösségi cucc! :Ð
  • cRusa1deR
    #3218
    Közösségi láda Havannában. Gyorsutazóval menjetek a havanna-i katedrálishoz , majd a piactér nyugati (bal oldal a térkép szerint) végében megtaláljátok a ládát. Nem tudom mennyi idő van hátra mert előbb nyitottam nem néztem meg. Remélem érthető volt.
  • Gary
    #3217
    Egy gyengén őrzött Királyi konvoly (10000R) Kuba ÉK-i részénél kb. 124,631 körül. Még kb. 7:30-ig elérhető.
    Ha nem lennék a pajtáslistán: dre4mw4r