86
A sorozat folytatódik...?!
  • Cumshot
    #6
    Az iranyitas miatt volt nehez igazabol. PC-n szinte lehetetlen volt kontroller nelkul vegigjatszani a jatekokat. Emlekszem, en 2004 elejen csak azert vettem egy kontrollert, hogy a Defiance-t vegig tudjam jatszani. Eljutottam egy pontra, ahonnan egyszeruen keptelen voltam tovabb jutni egerrel es billentyuzettel.
  • Cumshot
    #5
    Cim alapjan inkabb MMO. Amugy a LoK sorozat mai napig az egyik legjobb, leghangulatosabb vampiros sztori + vilag. Soul Reaver rohadt hangulatos jatek volt, az egyik legjobb Playstation cim ami valaha megjelent, az osszes generaciot ideertve. Viszont a vegjatek szerintem nem utott nagyot anno. Kain + Raziel pedig siman ott vannak a jatektortenelem legnagyobb antiheroi kozott.
    Most hogy ezt olvasom meg is jott a kedvem a jatekokhoz.
    Szerintem vegig is tolom SR1-tol a Defiance-ig az osszeset.
  • Myselor
    #4
    én emlékszem erre a játékban,gyerekkoromban nagyon féltem vele játszani pedig tetszett,meg asszem jó nehéz is volt.egy új rész mondjuk érdekelne,hátha már nem lesz ilyen hatással rám.am a története is érdekelne:)
  • Rotcsa
    #3
    Belépett a kardba, de hogy ez most reboot lesz-e, vagy új rész, csak találgatások vannak!
  • Broafka
    #2
    Raziel nem halt meg? vagy csak a kardba rekedt? Ha ő visszatér akkor érdekel, különben nem :)
  • Rotcsa
    #1
    Ma olvastam egy cikket, hogy a Square Enix bejegyzett egy domaint Warfornosgoth-címen! EZ már egy igen konkrét jelnek ígérkezik egy esetleges folytatásra nézve! Mit gondoltok?