16775
banner
  • Negritis
    #6397
    azért ha voltál Trissel a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bálon ahol a úrficsúrt mentitek ki
    ott igencsak érződik hogy mennyire bele van esve Geraltba
  • Myselor
    #6396
    hát igazad van.én nekem sem jön be igazán yen viselkedése a story miatt nekem az volt a szimpatikus hogy yent válasszam de triss sokkal jobban bánik geraltal és értelmesebb is.igazából a való életben is az asszonyom inkább yen féle viselkedésre,pl az is igaz hogy sminket rak fel mielőtt... a többit hagyjuk xd nehéz,sajnáltam is geraltot,együtt érzek vele de hát ha ez a szerelem akkor ez van :D
  • Gepo
    #6395
    "nincs más vágya mint hogy Geralt ágyába kerüljön"

    Ez szimplán nagy marhaság. Lehet a könyveben így van, azt nem tudom, de a játékban egyáltalán nem ilyen Triss (mindhárom részben úgyanúgy viselkedik).
    Ha valakinek a nyavalygós hülye picsa stílus jön be
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl.: ágydobálás Kaer Morhenben
    ala "karakánság", és szereti, ha irányítják, akkor lehet smúzolni Yennefernek, én elfogadom.
    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.06.16. 13:58:50
  • dubel
    #6394
    Hát akkor nincs más hátra és kétszer kell végig játszani :)
  • Gepo
    #6393
    Engem csak az érdekel, hogy a játékban milyen, és ott nekem sokkal szimpatikusabb Triss, a könyv teljesen hidegen hagy.
  • DantesHUN
    #6392
    Ja, úgy nagyjából. Szerintem, amúgy Yen beszólásai, néha nagyok jók, mondjuk a halott felélesztésnél, valami ilyesmi: ,, Hozd fel a holttestet. -Minek? Mert szeretek oszló hullákat nézegetni"
  • Negritis
    #6391
    amúgy ez elhangzik ingame, hogy
    a háromszög úgy néz ki : Geralt-Yen papa-mama a maguk bajaival
    Ciri a kislány és Triss a "nővér" aki mindenkinek a kedvében akar járni és nincs más vágya mint hogy Geralt ágyába kerüljön
    és az utolsó nagyon is érződik, emiatt lesz egy sokkal kevésbé kiálhatatlan nőszemély és alapvetően szerethetőbb karakter
    viszont Yen ugye pont a karakánsága és stílusa miatt szerethető, innentől kezdve pedig a játékosra (olvasóra) van bízva hogy kit választ
  • DantesHUN
    #6390
    Normálisabb? Hát Yen-nek van egy igen érdekes, sőt idegesítő stílusa. De a hidegsége, a cinikus , gonosz megjegyzései csak felvett póz. A könyvben , például mindent maga mögött hagy, mindent feláldoz, elszökik a varázslótársai közül , Cirri-ért, míg Triss, ő lojális marad a varázslókhoz. De az is igaz Triss, alapvetően kedvesebb, úgy általában.
  • Gepo
    #6389
    Triss sokkal normálisabb, mint Yennefer. Az új skinnel már külsőre is jobban tetszik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azonban játékélmény vonatkozásában Yennefert jobban kidolgozták (sokkal többször szerepel) és vele 2x lehet kufircolni, míg Trissel csak 1x.
  • Count Adyn
    #6388
    Hiába Yen a nagy szerelem történetileg, nekem Triss jobban bejön, nem olyan bicskanyitogató a stílusa:D
  • MerlinW
    #6387
    Én azt remélem, hogy nem ők viszik. Mert az azt jelentené, hogy kapunk még idén egy még jobbat:)
  • dubel
    #6386
    Szerelmi kérdés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már az elején eldöntöttem,hogy Yen-n fogom választani,de még messze járok ezektől és arra lennék kíváncsi,hogy játék élményben ki mit gondol,hogy melyik a jobb választás?
  • Prof William
    #6385
    Most vittem végig a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dzsinnes küldetést. Kellemes volt főleg a vége volt "aranyos" ahogy Geralt ott ült Yennel és nézte a kilátást + megtörtént az nagy szerelemvallás is.


  • xido
    #6384
    érdekesség volt az 1.06 után..minden dlc-t újra kellett telepíteni és a beállításomat is elfeledte,totál alacsonyra tett mindent...
  • rage
    #6383
    Fogalmam sincs hány óra alatt, 35-ös szinten sikerült befejezni. Innentől nehéz lesz tovább fejlődni, mert minden aktív quest szürke...
    S innentől nehéz lesz bárkinek is ezt a játékot felülmúlnia.
    Néhány hibát leszámítva több mint száz órányi élmény volt. Nagyon magasra tették a lécet a készítők.
  • bardocz
    #6382
    Azért a deathclawok miatt az elején szólnak :)

    Steamen le lett árazva a Metro last light, meg dihonored, mindkettővel játszottam kicsit. Hú, nagyon fura, hogy nem sok választási lehetőségem van beszéd közben :D
  • Although
    #6381
    Ezt sose értettem :) Menj és nézelődj nem tudsz elrontani semmit legfeljebb másodszor jobban megy majd. Hülye gyerek szinten van már feliratozva látod az ellen szintjét. Istenem anno a Fallout NV-ben a táblákat kellett figyelnem meg visszatölteni mert semmi nem jelezte 10 szinttel felettem van. :) szóval ne aggódkj :) Edit szóval nincs időpazarlás meg aggódás :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.15. 22:39:38
  • Negritis
    #6380
    a helyi sztorik miatt érdemes
  • Dondark
    #6379
    Fehér gyümölcsöskertnél érdemes felfedezni az összes megjelölt helyet a térképen mielőtt lelépnénk onnan vagy csak időpazarlás?
  • Although
    #6378
    Oké, remélem ebben az évben viszik a legjobb rpg kategóriát. Már 2011-ben is megérdemelték volna, de most olyan magasra tették a lécet, hogy lehetetlen, hogy ne ők kapják. Még esetleg a pillars de inkább nekik, megérdemlik már de nagyon! Ha nem ők hanem a fallout 4 kapja pl. akkor nagyon dühös leszek, mert akkor ezek a díjak már csak a pénzről szólnak. Minden eleme minden részlete tökéletes lett műfajában.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.06.15. 21:43:47
  • bardocz
    #6377
    Nekem is ezt csinálta. Állj a seggébe és meditálj egy órát. Utána tudtam vele beszélni.
  • Shep
    #6376
    Van egy küldetésem ,hogy vigyem el a levelet Khaer Torde kovácsának, na én odavinném neki, de a jelzett helyen lévő kovácsnál nem igazán van opció erre. Mi lehet a gond, bugba futottam azért, mert a küldetés korábbi "felvétele" nélkül véletlenül botlottam a levélbe?
  • DeathXD01
    #6375
    Már néztem. És tudom, hogy ott van... de még se jelzi.
  • Myselor
    #6374
    szerintem csak figyelmetlen vagy,próbálj jobban körülnézni.esetleg nézz youtube videót róla :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.06.15. 19:18:01
  • DeathXD01
    #6373
    Üdv!
    Olyan problémám lenne, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a "családi ügyek" küldetésben követem a lubberkint az első nyomokhoz nem látom a patanyomokat és nem tudom folytatni a küldetést...
    Korábbi mentés nem működött. Valaki valami ötlet?
  • TBTPumpa
    #6372
  • Although
    #6371
    Lehet tudni, esetleg lesz olyan dlc ami hasonló fejtörőt rak a játékba mint ami a Loc Muinne's sewersbe volt? Lehet rákérdezek a hivatalos oldalon. Vagy esetleg az expansion packba?
  • Negritis
    #6370
    jah ezt akartam már az elején is :D
    ha kijön akkor neki is esek megint hogy kifarmoljam
  • wedge31
    #6369
    Igen, ez végre nagyon jó kis dlc pack lesz.
  • Myselor
    #6368
    köszönöm.hallod elolvastam amit írtál megnéztem fb-n sehol.megkérdeztem itt .felmegyek és beadta xd fasza.am kíváncsi vagyok :D
  • Negritis
    #6367
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=881604298542482


    ShogunGamer ‏@ShogunGamer 4 p4 perccel ezelőtt

    New The Witcher 3 free DLC for #XboxOne, #PS4 & PC available later this week. http://fb.me/2HmvX6fx6
  • bardocz
    #6366

    Na megvan mégis, csak a képek között. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/p720x720/11419728_10153052794829331_5388083784693479975_n.png?oh=d5ca2461526f6ec396992b81a119be1b&oe=562997D1 ha esetleg nem toöltene be.
  • bardocz
    #6365
    Ezt nem értem, előbb még ott volt FB-n, most meg sehol :D
  • Myselor
    #6364
    hol látsz te ilyet?:) linket légyszi
  • bardocz
    #6363
    Na, dlc-ben wolf school gear van. Kíváncsi vagyok milyen.
  • DantesHUN
    #6362
    A faszom de tényleg. Hülye fórum. Le írtam volna, spoiler-be, hogy mi történt a V. könyvben, hátha valakit érdekel, erre közben kirakott a fórum, a hsz meg elveszett. Kössz....

    Na de akkor mégegyszer. Az V. könyv. Tűzkeresztség. Vigyázat. Spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A III-IV könyv nagyon jó volt, fordulatos, érdekes, jó karakterekkel, katarzissal, politikával, mindennel, ami kell.

    Az V könyv, jó lett, csak az a baja, ez egy felvezető, illetve összekötő könyv.
    Felvezeti a befejező köteteket, és össze is köti őket, de nagy események nem lesznek benne.Nincs katarzis, nagy durranás. Ettől még jó persze
    Behoz új karaktereket, illetve elmélyíti a régieket.
    A történet gyakorlatilag egy roadmoive. Aki olvasta a IV kötetet, tudja mi történt. Yen és Geralt újra együtt, Cirri elvileg biztonságban, akit nevelt lányuknak tekintenek.
    Amikor beüt a szar, a nagy mágus bulit elárulják, sokan meghalnak, Geralt bedurvul, ám őt szarrá veri Vilgefortz a fővarázsló
    Cirri eltűnik, és a világ végére egy sivatagba teleportál. És Nilfgaard támad.

    No, a karakterek. Cirri hozzcsapódik egy rablógyilkos bandához. Velük él, megmentették az életét. Jól meg van, és ez érdekes, a jó kiskány,
    hogy élvezheti hogy gyilkol, rabol. Nos, azért Cirri még mindig kislány, alig nőtt ki a gyerekkorból tehát nagyon befolyásolható.
    Könnyen rossz útra vihető. De ami még fontosabb: mindent elveszített. Családja halott. Országa nincs. Úgy tudja, Geralt és Yen, aki ügye
    pótszülei voltak, és szerette őket, szintén halottak. Ha pedig minden elveszett, minek betartani bármilyen erkölcsi törvényt?
    Semmi más nem maradt csak a harag, és a keresűség. Elkallódott cirri. Igazából sok választása sincs, az életbwn maradást az a bűnbanda jelenti.
    De tudjuk Geralt-ék végül megtalálják...és csak visszavedlik jókislánnyá.

    Na akkor jó öreg Geralt. Hát olyan mint a reumás öreganyám, állandóan fáj a lába. Igaz, így is levág 8 embert villámgyorsan.
    Geralt fontos karakterfejlődésen megy át. Megtanulja mi az a barátság, bajtársiasság. Egy kis csapat, különböző ember, és nem ember!
    indul el segíteni Geralt-nak aki ügye Cirrit keresi. Miér segítenek? Mert bajtársak, barátok lettek. Geralt aki eddig mindig magányosan
    harcolt, élt, neki ez egy új dolog, nem is fogadja el könnyen. Azt is megtanulja, nem minden szörny gonosz, és egy vámpír is lehet rendes.

    Yen. Yen megszívta. Majd beleakarján tenni az új mágustanácsba, ami csak máguspinákból áll ezentúl. De legalább kavarják a szart
    Világuralom, stb. Amihez na kik akarnak megtalálni? Na? Lehet tippelni. Úgy van. Persze, hogy őt.
    Hát Yen-ben az a érdekes, hogy eléggé ideges. Nevelt lánya eltűnt, de mindenki a maga céljaira akarja felhasználni.
    A pasiját szarrá, félholtra verték. Mégis, többé-kevésbé visszafogottan érzelemmentesen racionálisan beszél, viselkedik.
    De érezni, ott van a robbanás lehetősége. És ha majd robban...remélem szó szerint gyújt fel mindenkit aki csak kicseszett velük,
    a maradékot majd Geralt felaprítja. A játékbéli utalások alapján így is lesz, legalábbis Vilgefortz-ot, aki agyonveri Geral-ot,
    majd megölik.

    Az új karakterek: van itt minden, vámpír. Renegát nilfgaardi. És ZOLTÁN! Ő is felbukkan. Egyedül az új íjász csaj idegesítő
    De lehet, a fordítás miatt, nagyon hülye szövege van, rettentően archaikus, parasztos. Túltolták erősen.

    A világ olyan mint volt. Zseniális. Háború dúlta vidék. Itt egy kis rasszizmus. Ott egy ártatlanokat égető vallási őrült.
    Mindeki szürke, és a pozitív karakterek se teljesen pozitívak.

    Ja, és Geralt végre tényleg Geralt of Rívia lesz.

    A folytatásban, a két hátra maradt könyvben.
    Ügye Cirri még majd lesz, Yen és Geralt újra együtt. Akit kell leölnek. Cirri ráébred a erejére.
    Ja, és Geralt meghal. Tudjuk, egy másfajúakat érintő progrom idején megvédi őket, amiért vasvilla szúrást kap
    jutalmul. Ám jön cirri és megmenti és Geralt és Yen elkerül valahová, ahol boldokok lehetnének...és lezárol valahol majd itt az utolsó könyv.

    Hogy utána mi lesz? Ez már a könyvek és a első játék közötti események. Tehát jönnek Vadak, Yent elviszik, Geralt kergeti őket.
    Utoléri őket. Kicseréli magát a nőre. Őt elvszik. Megszökik( Cirri közben járására, ez a harmadik játékból derül ki)
    és...amnéziásan felbukkan Kaer Morhen mellet, ahol jön a pöcsarcú Profeszor, meg a óriássáskája.
  • raja
    #6361
    Itt random loot van. Én is elmentem de nem volt szerencsém!
    De a druidnál a küldi után biztos meglehet venni a receptet meg sok másikat!
  • BoneDragon
    #6360
    Patch 1.06
    Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'.
    Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu.
    The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'.
    Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'.
    Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy.
  • jarlaxxe
    #6359
    Jó tudni...
  • wedge31
    #6358
    Sajnos nem vásárolható recept kell hozzá és mint Negritis mondja onnan már craftolhatod magadnak.