16775
banner
  • Prof William
    #6437
    A könyvekből azt szűrtem le hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yennefer nem bánja Geralt kalandjait (és viszont) mert tudja, hogy Gerlt számára ő az egyetlen és egy másik nő sem ilyen Geralt szemében. Triss-el nagyon jó barátnők de Geralt kapcsán mégis azért fúj Triss-re mert látja, hogy Merigoldnak van esélye ugyanolyan fontossá válni Geralt számára min ő. És ennek még a lehetősége is nagyon feldühíti. A 4-ik könyvben konkrétan leordítja Triss fejét egy nyilvános fogadáson, mert megtudja hogy Geraltal hetyegett. :)
  • dimre
    #6436
    Ilyen alapon Keira-t is beleszőhették volna a szerelmi szálba, ha már vele is lehet sexelni.
  • PeeTeR
    #6435
    meg nem mondom mar milyen lehetosegek voltak, meg a kuldetes konkretumara sem emlekszem - igy csak nagy vonalakban vazolom, ettol fuggetlenul remelem ertheto :D Yen -t igy is ugy is dugtuk. Triss -el meg ugye menet kozben osszemelegedtunk itt ott igy ugy ki lett segitve meg lett mentve. s ugye volt egy hosszabb kuldetes vele ami a kikotoben ert veget. itt ajanlotta fel a jatek, hogy hozzal egy dontest miszerint, hagyod szo nelkul, marasztalod, bevallod hogy szereted - tokom tudja stb... s miutan magunkhoz edesgettuk megdugtuk ot is a vilagitotoronyban. meg hat ugye a ket szuka marta egymast ki kapja a futyit. aztan a tortenet is kozbe szolt, igy jott az edesharmas - amit ugye megszoptunk :D

    tl;dr
    ja
  • rage
    #6434
    Ok, értem, csak hogy jutunk ehhez a jelenethez? Kikezd Geralt mindkét csajjal? :)
  • PeeTeR
    #6433
    igen ezzel en is gorcsoltem, meg vissza is toltottem mentest, de náááááám sikerult lukbol lukba jaratni :D
  • DantesHUN
    #6432
    Ott nem az van amire te gondolsz. A két csaj átver. és két szék közül a földre esel.
  • rage
    #6431
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=ZK4_O7QJ55Y erre gondoltam
  • DantesHUN
    #6430
    Nem lehet. Az megtévesztő volt.
  • rage
    #6429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hogy lehet elérni a játékban (milyen döntésekkel) hogy Geralt egyszerre legyen Triss-szel és Yen-nel édeshármasban? Láttam, hogy lehet :)
  • dimre
    #6428
    Pénteken volt a legutóbbi, a következő vlsz a 40-50 bejegyzéssel lentebb említett lesz.
  • TopGun
    #6427
    Igen, ez az a kuldi koszi a segitseget mindenkinek :)
  • TopGun
    #6426
    Azt hiszem kozben megis megtalaltam a youtuben a megoldast a kudihez :) Koszi a tanacsot meg egyszer :)
  • wedge31
    #6425
    Szerintem ez lesz az.

  • Tibbbor
    #6424
    Én is magyarul játszom. Állítsd át a nyelvet angolra, nézd meg úgy a küldi nevét és azt írd a keresőbe! Aztán majd visszaállhatsz magyarra. Ennyi... :)
  • bardocz
    #6423
    Lehet újra betöltve látszik majd, és valami bug. Ha jól emlékszem lábnyomokat kell keresned.
  • TopGun
    #6422
    Koszi a tanacsot, csak az a "gond", hogy magyarul jatszom, igy valoszinu, hogy nem lesz fent a megoldas youtube-n :( wedge31 probaltam beszelni a gyerekkel, de normalis parbeszed nem lehetseges vele, ugy mint a tobbi karakterrel, legalabbis nekem nem sikerult szora birnom :( DantesHun, nyomva tartottam az eger jobb gombjat, de semmifele piros cuccot nem talaltam sehol, azert ma megprobalom megint, hatha valami elkerulte a figyelmem? :(
  • Tibbbor
    #6421
    Ilyenkor érdemes a YouTube keresőbe beírni a küldi nevét, szinte az összes quest megoldása fent van. Néha én is itt kerestem megoldást. Nem szégyen az, ha végképp nem megy a dolog, de azért jobb érzés, ha Te jössz rá!
  • Tibbbor
    #6420
    Köszi! Akkor nagyon oda kell figyelni, mire költ az ember, már csak amiatt is, hogy egyéb esetben cserélgetni kell a skilleket a slotokban, ha a helyzet úgy kívánja. Az meg harc közben nem épp kényelmes... :)

    Ja, Nektek előfordult már, hogy a kameranézet "bekerült" Geralt fejébe? Tegnap futottam bele ebbe a bugba, azt hittem, hogy véletlenül megnyomtam valamit, de nem és csak a mentés, újratöltés után állt vissza a normális kameranézet.
  • wedge31
    #6419
    A gyerekkel egész biztos, hogy kell beszélned a többire már nem emlékszem.
  • DantesHUN
    #6418
    Witcher érzék gomb lenyom-piros dolgokat kell keresni, ha közel mész, mutat ilyen kis nagyító ikont is. Minden nyomozás így megy majd.
  • TopGun
    #6417
    Sziasztok! Kis segitseget szeretnek kerni! Csak nemreg ota tolom a jatekot, kicsit elakadtam. Ott tartok, hogy a kovacs felgyujtott hazat kellene megvizsgalni. Az a feladat, hogy a witcher kepessegem hasznalva vizsgaljam meg a kovacsmuhely mogotti teruletet, de hiaba vizsgalodok semmit nem talalok. Ill. van ott egy gyerek, akivel nem lehet ertelmesem beszelni, szerintem. Mi a teendo ilyenkor? PC-n jatszom.
  • Shep
    #6416
    Nem lesz ma DLC?
  • Negritis
    #6415
    ahogy hallottam kiteleportál a tó fölé szóval egál :D
  • wedge31
    #6414
    Igninél ha csak az alsót teszed be nem fog müködni a lángszoró ezzel csak azt akarom mondani, hogy az alternativ jeleket mindenképp be kell rakni ha használni akarod öket a többi gyakorlatilag csak a jelek erösitése.
  • Prof William
    #6413
    Csak itt Yennefer nem repíti el mérföldekre a maflásaival Geraltot. :)
  • bardocz
    #6412
    Van aki ezeket az ártatlan Sucubbusokat megöli? Olyan kis aranyosak :D
  • Tibbbor
    #6411
    A jelek fejlesztéséről szeretnék kérdezni. Az ugye világos, hogy Geralt szintlépéseivel egyszer csak elfogy a szabad skill slotok száma.Vagyis nem lehet minden fejlesztett skill-t betenni a rendelkezésre álló helyekre. Ha mondjuk kimaxolom az Igni jelet(csak példa), akkor minden Igni-fejlesztést be kell tennem valamelyik slotba, vagy elég a legalsó, legfejlettebb Igni-képességet betennem ahhoz, hogy a többi "Igni fejlesztést" is használhassam?Remélem, érthetően írtam le.
  • Negritis
    #6410
    nekem a Goku-Chichi pár jut eszembe róluk :D
  • DantesHUN
    #6409
    Még ki se került szerintem.
  • AnuluWork #6408
    Ez az alt. look Trissnek hogyan érhető el? Mert a GOG manager nem kínálja fel, mint tette az korábban az összes dlcvel. Vagy még nem került ki, csak jön?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.06.16. 18:48:49
  • kukubenko66
    #6407
    Sikerült nagy nehezen, köszi. :-)
  • Prof William
    #6406
    Ne magamra értem, és nem szerintem hanem Witcher univerzumon belül. A valóságban valószínűleg én is hülyét kapnék egy ilyen stílusú nőtől, legyen akármilyen szép. De ahogy ott beszélgettek Geraltal az nagyon erősen megidézik könyvek hangulatát. Ott is ilyen volt a kapcsolatuk. Nagyon kiegészítették egymást.
  • Negritis
    #6405
    uh ott én is kóvályogtam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha a bejárat felé állsz középen fent akkor bal felől hátul van egy kis víz szerűség
    nah ott van kapcsoló a zsilipekhez azzal játsz

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.16. 15:29:43
  • kukubenko66
    #6404
    Kis segítséget kérek, elakadtam Skellige - A névtelen questben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fedezd fel a gyógynövénykert többi részét. Rengetegszer végigjártam, de eddig semmi. Van ott egy épület, oda is bementem hátha létra van vagy pince, de ott se találtam semmit. Tudna valaki segíteni hogyan tovább ? :-)
  • Gepo
    #6403
    Ez így van, ezért írtam a mondatom végére, hogy ne vegye "támadásnak".
  • DantesHUN
    #6402
    A szerelem nem meghatározható, minden ember, minden esetben másképp éli meg, szóval...
  • Gepo
    #6401
    Csak sajnálni tudlak, ha szerinted olyan az igazi szerelem (no offense).
  • Gepo
    #6400
    Az, hogy szerelmes Geraltba és a "nincs más vágya mint hogy Geralt ágyába kerüljön" között van különbség.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem szimplán Yennefer viselkedése idegesítő, úgy beszél Geralttal, mintha egy kutyával beszélne, és mivel ez egy szerepjáték és a való életben nem kéne egy, olyan viselkedésű nő, mint Yennefer, szimplán nem tudtam őt választani. Triss mindhárom részben kedves, jófej csaj volt és nem csak Geralttal szemben. Nem tudom, hogy feltűnt-e de Yenneferről egy csomó karakterenek rossz véleménye van pl.: 3 Kaer Morhen-i witcher.

    Utoljára szerkesztette: Gepo, 2015.06.16. 14:19:43
  • Prof William
    #6399
    Igen bár még csak 2 küldetést csináltam meg Yennel Skelligén de amikor egymással beszélnek + egymást ekézik/ugratják valahogy annyira érződik hogy mint Geralt és mind Yennefer számára a másik a Nagy Ő a másik AZ igaz szerelem.

    Yennefernek van egy stílusa de elég sokszor érződik hogy ez sokszor csak a varázslónők "Világszép vagyok és hatalmas" szerepe.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pl a halott kihallgatásnál is látszott, hogy komolyan megrázta ez az egész nekromancia dolog + dzsinnes küldetésben is azért elővillant a kedves, törődő oldala. Ahogy várta Geralt válaszát, hogy akkor most mi érez. :)
  • bardocz
    #6398
    Az előzményeket ismerve azért ez nem meglepő.