16775
banner
  • Negritis
    #6357
    alkímia mesterfokon vagy valami ilyesmi a címe
    amúgy elég fasza küldi az is
  • raja
    #6356
    Oda vezet egy küldi! Skellige szigetre. Utána tudsz nála vásárolni ha jól emlékszem
  • Negritis
    #6355
    nope, steam kérdés és elvileg meg is van válaszolva

    ez alapján nem "veszed" hanem craftolod a vitriolt
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.15. 09:39:59
  • wedge31
    #6354
    Akkor vehetek elö egy papirt és ceruzát és elkezdhetem pipálni az árusokat...el fog tartani egy darabig..
  • Negritis
    #6353
    arra a kérdésre nem tudom a választ, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én Kaer Morhenben megkaptam a legjobb fecskét az előkészületeknél
    mondjuk valószínűleg azért mert a potikat választottam


    én pl a kiváló Raffan poti miatt szaladgáltam fel-alá mint pók a falon :D
  • wedge31
    #6352
    Vitriolt kinél lehet venni? kellene a legjobb fecske fözethez de nem találok egy árusnál se.
  • Negritis
    #6351
    nah majdnem 35 lettem mire meglett
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vége sztem kurvajó lett, White Cold elvileg legyőzve, Ciriből meg witcher lett :D


    fasza kis 1 hónap volt az tuti
  • Negritis
    #6350
    a mastercraft medvepáncél egész pofás így 3 óra után tetszik
  • Nikknev
    #6349
    Skelligében sem fog lankadni a játék, most estem át kettő (valójában egy nagy de ketté van osztva) mellékküldetésen....Volt vagy 5-6 óra míg átmentem rajta és volt benne minden...És elég komoly hatással van itt is számtalan döntésünk....Komoly...
  • AnuluWork #6348
    Nincs valami mod arra, hogy lássuk melyik papírt és könyvet olvastuk, és melyiket nem?
  • Nikknev
    #6347
    Nem tudom egyesek hogy végezték ki a játékot minden mellékküldetéssel 80-90 óra alatt...
    De én a 70. óra magasságában mentem át Skellige-re sztorit csinálni, Novigradban még mindig van nálam jóval magasabb szintű küldetés (ezért indultam tovább a sztorival) illetve kérdőjeles helyek....
    És most potom kb 10 óra volt Skelligeben 1 főküldetés illetve 2 mellékküldetés....

    És nem nagyon nézelődök, aktívan használom sokszor a gyors utazást is....
    Korrekt...:)
  • Prof William
    #6346
    Hasonló cipőben járok. Most jutottam el Skellige re 19 -es szinten de meg Velenben is annyi mindent van. Jó pár kérdőjel vár még felfedezésre.

    Mikor lesz ennek vége... :)

    Skellige és a "kontinens" szépen elkülönül egymástól éghajlatilag.

    Nagyon más stílusú kettő. Legalábbis az alapján a 2 óra alapján amit ott töltettem. De megyek is vissza Verlen-be. Minden elismerésem a fejlesztőké. :)
  • bardocz
    #6345
    Kellően homályos, de már várom :D
  • Negritis
    #6344
    próbálok nem lelőni semmit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor a baglyot keresed majd akkor lesz lehetőség megint csinálni Dijkstráékkal tovább a merényletet
  • bardocz
    #6343
    Köszi, akkor valamivel keverem. Oda eljtutottam már, de még nem igazán cisnáltam semmit.
  • Negritis
    #6342
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kaer morheni események után
  • bardocz
    #6341
    Ez mikor kezdődik? A neve nagyon ismerős, de a sztori nem. Vagy előtte kell csinálni Radovidnak küldetést?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Philippa Eilhart megkeresése. Illetve Djikstráéknak meg kell keresni egy emberét, az már megvan
  • MerlinW
    #6340
    lvl20 vagyok és még nem láttam Skillage-t:) Van vagy 40 mellékküldim és egy fél Velenem amit fel kell fedeznem. A mellékküldetésekkel kapcsolatban, amit ma csináltam pl zseniális és összetett volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dandelion küldetésvonala, a mulató beindításától, Priscilla támadója utáni nyomozásig, vagy a Novigrad-i kártyapartiról ellopott pénz utáni kutatás:)
    . Más játékokban a fősztori nem olyan erős, mint itt egy két mellékes:) Le a kalappal, de tényleg.
  • NeoMaN
    #6339
    az durva
    most találtam kereskedőnél LVL 46 törp kardot :)
  • Negritis
    #6338
    csinálom a Radovidos államérdek küldit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de nem értem hogy miért nem a Letho féle módszerrel intézi el Geralt
    mondjuk eleve elggé olyan karakter az "őrült" király akit saját kézzel égetnék meg
  • bardocz
    #6337
    Lol. Azért raktak a játékba érdekes lehetőségeket :D
  • Count Adyn
    #6336
    Én quen-t teljes pajzs módban kivártam mig kivégzi magát a kitalentelt visszasebzésével :D
  • Hunor1
    #6335
    hello. Velenben witcher küldetés, " föld elementál " bármit próbálok ellene (egyelőre esélytelen) kivégez ! a kard csak karcolgatja , bombák hatástalanok... Griff-hatékonyabb páncél és kardok vannak nálam, olajam van a kardra stb. mégis nudli vagyok hozzá, pedig csak 24-es level a szörny. ( én 18-as)
    valami tippetek van? köszi
  • Myselor
    #6334
    ismerős :D én is utólag fejeztem be sok mindent
  • PeeTeR
    #6333
    hat o ize van meg mit mokolni tbh... egyre jobban baxta a csorom a befejezes igy rafekudtem a foszalra :D
  • Myselor
    #6332
    sok mindent kihagyhattál akkor :)
  • PeeTeR
    #6331
    Lv33 - vege
  • wedge31
    #6330
    Keresni kell öket különbözö szintü kovácsok vannak a legjobb fegyvereket és páncélokat majd csak két kovács tudja megcsinálni neked.
    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.06.14. 11:04:23
  • Myselor
    #6329
    pedig nem árt olvasni,és később is a lidércek ellen ez lesz a jó :) yrden körében lehet őket ölni nagyon jól de így is vigyázni kell vele,2-3 ütés és elugrás.lecsapod az addokat majd,és újra ezt.egyébként vannak jó receptek amiket találsz és abból lehet jó fegyvert csinálni,vagy épp páncélt a witcher iskolákét.de fegyverből inkább találsz mindig jobbakat,jókat.kincsekből vagy csak random küldetés közben egy ládában,és többnyire mindig a witcher megbízásokból is.mert a szörnyekben is vannak amiket megölsz ^^
  • dubel
    #6328
    Hát azt nem tudtam,mert ennél pont nem olvastam el,hogy mik a gyengéi és akkor ez volt az oka,hogy meg sem tudtam sebezni. Na majd akkor ha 10-fölé megyek akkor visszatérek és adok neki :)

    Azt meg mondjuk nem annyira értem,hogy miért lehet annyi mindent legyártatni a kováccsal ha közbe meg nem találok hozzá megfelelő képesítésűt! Vagy majd akkorra lehet mindent nagyon fullosra csinálni mikor már szinte vége a játéknak?
  • DantesHUN
    #6327
    Jah. Italoknál is ez van, ahol több alapanyag kellene. Jó pofa bug.
  • Nikknev
    #6326
    Ömm....Jól gondolom hogy a mutagének gyártásánál az bug hogy 3 kis mutagénből gyártok egy normálisat, de nagyobbat nem tudok gyártani,mert 3 normal mutagén kell hozzá amit szintén nem enged legyártani mondván már van nálam....:)

    Szerk.: Oké...Elhajítottam a normal mutagént,így legyártottam mégegyet,azt is dobás,mégegy gyártás.. felvettem mind és legyártottam a nagyot....Így már oké...Ergo bug.:)
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.14. 10:52:32
  • Myselor
    #6325
    szeirntem csak túl gyenge vagy oda.yrden jel-en belül tudod csak sebezni ,de gondolom ezt tudod,.nem olyan vészes mint elsőre tűnik
  • wedge31
    #6324
    Nekem is megvolt már második nekifutásra / elsöre is csak azért nem ment mert bénáztam a fegyverváltással /az ördöggel sokkal többet szivtam.
  • dubel
    #6323
    Nekem olyan mintha bugos lenne, mert hiába csináltam vele bármit egyszerűen meg sem mozdult az élet ereje,de Ő meg 3-csapással leterít :(
  • Myselor
    #6322
    nekem nem volt lyen nehéz dolgom vele.elsőre nekem sem ment.2-3-ra ment emlékszem akkor 1x ért hozzám :)
  • dubel
    #6321
    Akkor nem is csodálkozom,hogy 8-as szinten semmit sem tudtam vele kezdeni :)
  • DantesHUN
    #6320
    A witcher cuccok fejleszthetőek, és magasabb szinten azokba is három rúnát lehet tenni.
  • Tibbbor
    #6319
    Mi a tapasztalatotok: néhány szinttel alattam lévő ereklye kardok használata a jobb, vagy a nemrég legyártott macska kardoké? Az ereklye kardok alapból adnak statokat plusz 3 üres slotjuk van, amivel elég szépen tuningolhatók, a macska kardok 1 slotosak. Pillanatnyilag az ereklyékkel haladok, mert többet vártam a macska fegyóktól, ha már annyit kolbászoltam értük. Jelenleg 20-as szintű vagyok.
    Előre is kösz a tippeket!
  • kukubenko66
    #6318
    Én 17-es szinten mentem vissza hozzá és még így se volt túl könnyű. :-)