16775
banner
  • Frank99
    #7079
    ha valaki megvenné, most a greenmangaming-on 22,99 font.....
  • molnibalage83
    #7078
    A jelek tényleg jól kombinálhatóak végre. Az igni páncél csökkentő képessége atomdurva.
  • PeeTeR
    #7077
    "CIRIously where the fuck did you go?!"
  • bardocz
    #7076

    :DD
  • Gepo
    #7075
    Igen, köszi, de már láttam mindhárom befejezést.

    #7073:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Linkeld be légyszi azt a befejezért amikor jön a Fehér Fagy, mert ilyenről nem tudok. Olyanról se, hogy Ciri meghal (mivel csak annyit mondanak, hogy senki sem látta, nem azt, hogy meghalt.
  • bardocz
    #7074
    Ezek közül az elsőhöz mit kell csinálni, meg hogy néz ki? Én csak a maradékról tudtam eddig.
  • Long_Gun
    #7073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5 helyen befolyásolhatod a 4 végkifejletet. 1.ciri meghal és jön a fehér fagy, 2.nem jön a fagy de ciri meghal( ekkor elballaghatunk az elmenekült banyát kinyirni, 3. witcher, 4. császárnő.
  • Negritis
    #7072
    elvileg a "worst" ending
  • bardocz
    #7071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De pont ez az nem, hogy senki sem tud róla semmit, ami jelentheti azt, hogy meghalt közben és sikerült megállítani, meg is halt, és nem is sikerült megállítani, vagy sikerült megállítani, túléli, és esetleg a rossz emlékek miatt egy másik világba tér inkább vissza. Szerintem egyik sem zárható ki.
  • Gepo
    #7070
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri mindenképpen legyőzi a Fehér Fagyot. A "rossz" befejezés annyiból áll, hogy nem látta senki Cirit mióta bement a toronyba. Azt nem állítja/tudja senki, hogy meghalt (ez sokan félreértelmezik).
  • Tibbbor
    #7069
    Nekem a Főpap-téri és a Halpiaci kovács lófrál mindig valamerre...
  • Tibbbor
    #7068
    A főszálon a Ködsziget következne, de alig haladok a szintlépésekkel. 26-os vagyok, ami mellékküldit lehetett, megcsináltam, lehetőleg úgy, hogy még rendes XP-t is kapjak érte. Közben persze egy rakat küldetést kinőttem. Most itt egy lista, aminek egy részéhez kevés vagyok még(nem is tudom, elérem-e a szintigényt?), a többihez meg nincs túl sok kedvem 5 XP-ért és hasznavehetetlen lootért. Vágjak bele a Ködsziget-be(szövetségesek már letudva)? Nem szeretném túl korán befejezni ezt a remek játékot. Vagy még korántsem tartok ott?
    Csinálom a Witcher cuccok kutatását-fejlesztését is, de őszintén szólva a nagy rúnakövekkel jól felstatolt Ereklye felszerelésekhez képest nem ájultam el tőlük.
  • Negritis
    #7067
    nálam Hattori volt olyan hogy odaérek és nem lehet vele beszélni, de 1 óra medit és már aktív is :D
  • Tibbbor
    #7066
    Ilyet még nem tapasztaltam, viszont néhány kovács csak akkor hajlandó megjelenni a műhelyében, ha meditálok egyet a boltja előtt(és persze nem éjfélkor akarok vásárolni!).
  • bardocz
    #7065
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahhoz hogy eljöjjön a fehér fagy kora lehet az kell, hogy Ciri meghaljon. Vagyis a legrosszabb befejezésnél nem tudunk igazából róla semmit. Ezen kívül van az, hogy White Orchardba leszel, nyár van, ekkor Ciri witcher lesz, vagy White Orchardban tél van amikor odakerülsz, akkor Ciri elmegy Nilfgaard uralkodónőjének.
  • Negritis
    #7064
    igen
  • molnibalage83
    #7063
    Ezt kérdeztem, de akkor mégre kaptam rá választ. Tehát, nem 8 tartalék pont kell, hanem 8 pontot el kell költeni összesen bármelyik képességre az unlockhoz.
  • Prof William
    #7062
    Éppen játékban jósolták nekem hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eljöhet békés újjászületés, vagy a fehér fagy kora és majd az én döntéseimen áll vagy bukik a dolog.
    de akkor ezek szerint kissé túl sok jósfüvet szívott a pali...
  • Gepo
    #7061
    Akik mondják marhaságot beszélnek, a játékban még csak hasonló sincsen.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fő történet szempontjából az alábbiakat tudod befolyásolni a döntéseiddel: Ciri -, Észak -, Skellige -, Geralt sorsa.
  • bendáj17
    #7060
    Kint van az új dlc küldetés :D Gog már le is szedtem.
  • Prof William
    #7059
    Nagyon mondja nekem mindenki hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tőlem függ hogy békés újjászületés jönek vagy pedig eljön a fehér fagy kora... Akkor ha jól veszem ki a vége felé tehetek olyan döntést is, aminek a következtében véget ér a világ? Vagy legalábbis romba dől a civilizációnk...
  • Evoluti0N
    #7058
    Nem emlékszem, hogy valaha lett volna bármelyik játékkal ilyesmi. Persze nem játszottam a világ összes játékával, szóval lehet, hogy valaha előfordult. Már csak a felvetést se értem. Hogyan és miért cseszné el? :D
  • bardocz
    #7057
    Nem mintha eddig akár 1 patchnál is előfordult volna.
  • Nesuten
    #7056
    Képzeljétek el aszt hogy érkezik egy nagy javítás a játékhoz és az addigi összes mentés játszhatatlanná válik ...
    mekkora szívás ez 100 óra játék után
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.01. 14:01:36
  • Nesuten
    #7055
    Kössz ...
  • Nesuten
    #7054
    Kérdés
    valaki tapasztalta azon jelenségek egyikét hogy gyors utazás után eltűnik a ló hívása lehetőség vagy a 2xShift a vágtához ???

    előre köszönöm a válaszokat !!!
  • bendáj17
    #7053
    Köszönöm a választ neked is meg Negritisnek is.
  • bardocz
    #7052
    Teljesen viking világ, a ragnarököt várják, csak nem így írják a játékban, Frea kertje van, meg ilyenek :D
  • Soldiers
    #7051
    köszönöm
  • Voltan
    #7050
    Akkor megette a fene az egészet.
    Mindegy, a vicsert nem bántom, mert teljesen játszható így is, de úgy általánosságban vicc, hogy egy négy gigás 770-es már itt-ott kevés, nyomorult 1080-ban.
  • Evoluti0N
    #7049
    Szerintem igen. Tudtommal a küldis kártyás emberekkel egynél többször nem is lehet játszani. Vagyis, ha legyőzöd őket, akkor többször nem lehet velük.
  • Negritis
    #7048
    vannak különleges és vannak "tömeg" kártyák
    a kereskedő random adhat matit/"tömeg" lapot

    a küldi embereket nem tudom
  • Myselor
    #7047
    annyit kell az adott skill fában elkölteni 8at bármire utána lehet az újakat és nyomkodni
  • Soldiers
    #7046
    Az mitől van h felakarok oldani egy új fejlesztést írja is h szükséges pont 8 de nekem 10 pontom van de mégse engedi ez mitől van??
  • bendáj17
    #7045
    Egy kérdés: Azt jól tudom hogy a kereskedőktől egyszer lehet gwynt pakli kártyát nyerni de mástól is csak egyet lehet? Gondolok itt azokra az emberekre amik küldetés van (pl. véres báró. jövendőmondó) Köszönnöm előre is a választ
  • Sith
    #7044
    Patchnél voltak bugok, pld már befejezett questet vissza tett az "aktivak" közé, nyelv beállításokat állította defaultra.
    Igazán komoly gondot nekem nem okoztak a patchek.
  • dubel
    #7043
    Én is tegnap este hajóztam át. Milyen szinten vagy?
  • AnuluWork #7042
    A 770ed tűnik kevésnek.
  • Nesuten
    #7041
    Na áthajóztam Szkellige szigetére ... miért van olyan érzésem hogy a Vikingekhez jöttem ???
  • MerlinW
    #7040
    Az se. Olyan csak a warez világban játszik.