16775
banner
  • molnibalage83
    #7119
    Ez mind tiszta sor és teljes evidencia. Csak éppen olyan kártyákkal, amiket eddig tudtam szerezni kis túlzással csak véletlenül lehet győzni...
  • plu604
    #7118
    Én kinyomtattam ezt és pipálgatom ki akiket már legyőztem :D Gyűlik szépen a többi pakli is. Ez az interaktív térkép is jó:
    http://witcher3map.com/v/#3/60.00/-5.00
    Utoljára szerkesztette: plu604, 2015.07.03. 07:40:25
  • lwb
    #7117
    Ne a küldetésben adott ellenfelekhez menj elsőnek, hanem szimpla árusokhoz, boltosokhoz, kovácsokhoz, kocsmárosokhoz. Itt is veszíthetsz, de ezek ált gyengébb paklik. Vásárolj is paklikat, sok árusnál van, neten nézd meg, hogy hol lehet venni. Velen kis faluit járd körbe, szinte mindenki játszik, akivel beszélni lehet.

    A nevesített hőskártyák mind jók 7-es erősség felett. Amelyiknek van spec képessége, az meg pláne. Pl. Yennefer. A kémkártyák közül a kicsiket ajánlom, 4-es alattiak, a végén elég csak az 1-es és a 0-ás a pakliba szerintem. Mielőbb szerezd meg a commander's horn-t és ügyelj a kártyák közötti szinergiákra. Ha northern paklival mész, akkor a blue stripe commandos és a cinfrid reavers szinergiák nagyon erősek. Meg jók az ostromgépre épített paklik is. Nekem 30 kártyánál több soha nincs a pakliban, hogy ne legyen nagy esélye a véletlennek a kezdőhúzásnál. Szintén jó lapok a feltámasztósak, ezeket a második körben letéve gyorsan fordíthatsz.
  • Riddick21
    #7116
    Ha kiválasztod a 22 legjobb lapodat, használod az időjárás kártyákat, és a taktikádnak megfelelő Foltestet választod, akkor azért illene mennie! Pl. Nekem a Northern paklimban (már mind egész jó, de azért ehhez ragaszkodok) sok ostromgép van, úgyhogy azt a Foltestet használom, aki ezeknek felduplázza az erejét!
    De amúgy fontos azért tudni, hogy az igazán jó taktikában benne van, hogy néha elveszítesz direkt egy-egy kört! Az elsőt ugye mindig a szarabb lapjaiddal kell kezdeni, és ha az ellenfél nagyon hamar lerohan, kirak egy halom erős kártyát, akkor te a gyengébbeket elszórva nyerő helyzetbe kerülsz. Pl. Monster pakli ellen a legjobb taktika, ha ezt csinálod, mert vannak azok a társkártyákat behúzó lapjaik, és azok kurva erősek, viszont hamar nullára futtatják a paklit! Így elbukod az első kört, viszont ilyenkor a másodikat már hamar feladja és minden jó lapoddal rámehetsz a harmadikra.
    Ha van/lesz kémkártyád, azokat mindig használd, azok a legerősebb kártyák. Persze vagy sorsol a gép, vagy nem, de az ellenfélét is el tudod lopni! A kivárás nagyon jó taktika mindig. Pl. úgy is lehet izmozni első körben, hogy ha van olyan időjárás kártyád, amiben az ellenfél éppen erős (mondjuk a teljes pontszámának a 80-90%-a közelharci és neked van az a ködöd), akkor lerakod a szar - de nem közelharci - kártyáidat szépen, és amikor passzol (hamar fog, de nagy különbségnél), akkor rátolsz egy ködöt, meg max 1-2 kártyát, és viszed azt a kört, amibe beleölte minden erejét. De mondom, ha ezt elbukod, az is jó, csak a lényeg, hogy szórja el a kártyáit!
    Persze van úgy, hogy atomszar kártyákat kapsz, olyankor szépen beletörődsz a bukásba. Nagyon sokára lesz olyan paklid, amivel mindig nyersz (nekem most van már talán, 20-as szint, kurva sokat kártyáztam, Velen-Novigrad részen nagyjából mindenkivel, már az elején!), de ott is lesznek necces részek majd :) Pont ez a jó benne!
  • molnibalage83
    #7115
    Persze. Olyan kevés lapom van, hogy szutyok 1-es erősségű is van még. Foltestes paki van, tonnaszám veszem a nilfgardi lapokat, de még egy paklira való sincs...

    Más. Elértem Novigradba, most már kíváncsi voltam. Aztabüdöskurvamindenségit. És ez csak egy része a térképnek... A megérkezéskor T-hez megint olyan jelenet volt, hogy két másodperc múlve mentem volna kardélre hányni a fél várost. A természet szörnyei helyett a szörnyetegeket kellene irtani...
  • xido
    #7114
    nagyon amatőr kérdésem lesz,ezért elnézést
    mikor nyersz/veszel/találsz kártyát,ugye kimész a menübe és beteszed/rendezgeted a paklidat?..ey idő után hamar ki tudod szórni az alacsony lapokat és a végén azt veszed észre,hogy kezdesz jó is lenni,meg taktikázni :)
  • molnibalage83
    #7113
    Milyen baj vagy katasztrófa? Mi volt eddig? Nilfgard eddig mitt tett azon teretmények ellen, akik pl. Cirit is üldözik? Ja, hogy semmit.. :)
  • molnibalage83
    #7112
    Egyszerűen az, hogy az ellefelek 10-es erőséggű lapok garmadájával jönnek. Esélytelen meverni őket, alig találok gyenge ellenfelet. Az első kártyás küldetéses halász is ilyen... Még a teljesen noname ellefeleknél is 2 ilyen simán van, én meg 6-os ostromgépekkel szopok, amit egy lappal lenulláz...

    Ennél sokkal bonyásabb HKK és Magicet is toltam egy ideig, de ilyen szar lapokkal nevetséges.
  • molnibalage83
    #7111
    Khaer Morebe vissza lehet menni? A világtérkép az nem vágja szét a helyszín térképet, Velen és Novigrad között nincs töltés?
  • bardocz
    #7110
    Én úgy vettem észre, hogy akikkel küldetés miatt játszottam, eléggé gyengék voltak.
  • Riddick21
    #7109
    Ha könnyebb ellenfelek ellen akarsz játszani, próbálkozz a boltosokkal, kocsmárosokkal, kovácsokkal.
    Elméletben a küldetéshez kötött ellenfelek erősebbek, jobb lapokkal jönnek. Ez persze nem mindig van így, de nagyjából követhető taktika.
    Ha le tudod esetleg írni, hogy mi a gondod, akkor szívesen segítek, nekem már szerintem elég jól megy.
  • jocika
    #7108
    SweetFX van benne?
  • Prof William
    #7107
    A könyvekből + játékból + wiki az jön le hogy jelenleg Nilfgaard uralja az a kontinens 3/4-ét és természetesen arra törekszik, hogy idővel az egészet uralja.

    Nilfgardnak az az eszméje, hogy bármilyen hatalmas baj vagy katasztrófa lesz is a jövőben, egy egyesült birodalom hatékonyabban tud vele szembenézni.
  • xido
    #7106
    nálam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    le akarták vágni a fejét...mondom elég lesz a medálját elvinni,különben ölök :)
    aztán jött a meglepi..majd elküldtem Kaer Morhenben...kiváncsi leszek ott lesz-e :)
  • molnibalage83
    #7105
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én hülye sajnos eljátszottam a hős lovagot. Bár bevallom nem értettelm, hogy egy csapatnyi hülye hogyan gyakhatta le, hiszen értelmetlen lett volna. És lám, értelmetd adtak neki. Meglepődtem. Megint
  • xido
    #7104
    na és itt mit csináltál?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hagytad megjátszani a halálát vagy lenyested a fejvadászokat? :)
  • PeeTeR
    #7103
    jo kis kuldetes ez csak nagyon rovdre sikerult
  • molnibalage83
    #7102
    Mikor Roach oldalán toltam végig, akkor megöltem. A másik oldalról nézve simán futni hagytam és ezzel a mentéssel jöttem tovább. Kicsit fura alak, aki felhasználta a nőmet, de alapvetően semmi rossz nem volt benne. Ráadásul visszanyalt azoknak akik hülyének nézték. Kicsit individualista seggfej, de közel sem annyira irritáló, mint n+1 más tag a történeten.

    Sílét viszont hagynio kellett volna megdögölni, csak kíváncsi voltam, hogy mit mond...
  • xido
    #7101
    és ez azért volt,mert a 2ben te is futni hagytad és importáltad a mentést,vagy olyan válaszokat adtál..amúgy papírforma küldi lenne :)
  • molnibalage83
    #7100
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Letho felbukkanása váratlan volt. Csapás helyszín, vártam valamiféle rajtaütést, erre ez. Tényleg meglepődtem. Maga az egés side quest fasza.


    Ez minden idők legjobb RPG-j talán. Pont. Lehet, hogy nagy öregek fanyalognak és BG meg PST-vel jönnek, de mivel azokkal nem játszottam...
  • Avenger
    #7099
    Én nem full tahóba toltam, de csak meglepődött Őfelsége. Végül ráfogtam a csicskásra, hogy az ő lelki nyugalmáért volt az egész. :)
  • bardocz
    #7098
    Nem vettem észre, hogy bármi lenne, semmi visszaemlékezés, hogy ez azért, mert nem hajoltál meg :D
  • Kurfürst
    #7097
    Az etikett megsértésének lesz valami következménye? Mert őcsászári fensége előtt én is tahóba toltam :D
  • Negritis
    #7096
    pedig leesett (a szappan :D)
  • bardocz
    #7095
    Mondjuk ettől még nem hajolok meg előtte, ha értitek
  • Különc
    #7094
    Tywin Lannister (Charles Dance) a hangja, nekem az már elég, hogy jó uralkodó lehessen ^^
  • Kurfürst
    #7093
    Gyakorlatilag a Német-Római császárság helyi megfelelője..
  • bardocz
    #7092
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de Emhyr nem is tűnik annyira rossz uralkodónak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovidnál bárki jobb ugyebár, Djikstra talán jobb lenne, de annak meg komoly ára van.
  • Különc
    #7091
    Most már igen, hogy kb ellenfele nincs
  • molnibalage83
    #7090
    Utálom vagy nem utálom, ez a legerősebb. Örültem mint állat, hogy találtm jó darabokat és összeraktam egy egész jó páncélt. Erre látom, hogy teljes szett közepes vért van és mindenben jobb, mint a meglevő. A pézt nem volt mire költen...

    NIlfgard egyébként egyfajta szuperhatalom?
  • Myselor
    #7089
    nemsokáig nől,én sose borotváltam le neki a szakált szerintem jól áll neki :D am nembírtam hordani ezt a páncélt pár percnél tovább.utálom a nilfgardiakat xd
  • molnibalage83
    #7088
    Tisza sor. Általában próbálom arra kényszeríteni, hogy lehozzon legalább egy nagy értékű lapot. A baj az, hogy az ellenfelek spec. képességei messze felülmúlják az enyimét. A scoaitelnél asztalon marad minden kör után egy 5-6-os lény. Köszi... Én meg néha húzok egy lapot és bármikor jön egy köd. Ez vicc ehhez képest...
  • Evoluti0N
    #7087
    Vegyél kártyákat, játssz random emberekkel, aztán jöhetnek a küldis emberkék. Nem olyan nehéz igazából. A legfontosabb, hogy be kell osztanod a lapokat és néha hagyni az ellenfelet nyerni.
  • molnibalage83
    #7086
    A terv az, hogy megnézem, hogy meddig nő a szakálla. Eddig amúgy sem találkoztam senkivel, aki ilyet vállalna. Tegnap elkezdtem kártyázni. Nem mondanám, hogy értem a taktikát, de az ellenfelek piszok erősek. Eddig egyszer tudtam győzni. Olyan kibaszott erős lapokkal jönnek és olyan mennyiségben...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.02. 16:10:11
  • Evoluti0N
    #7085
    Ráférne már egy borotválás a Geraltodra. :D
  • molnibalage83
    #7084
    Valaki kérdezte a grafikai beállításokat. A feljavítás magason van, a másik mediumon, de felhúztam elég sokmindent magasra. Ezzel szinte mindenhol stabilan 30 FPS van, nagyon ritkán megy alá és akkor sem diavetítés, hanem nagyon picit riceg. Belső terek esetén meg 40 FPS is van. Lényegében a hairworks az, ami megfektetni gépet. Több erőforrást visz, mint minden más. Ha csak a sajátot lövöm be, akkor is 18-20 FPS van...

    (A Tomb Raider is ultrán futott és simán tudta a 30 FPS-t, de ott is a haj animáció bekapcsolása kb. ennyire zúzta le az FPS-t vagy még jobban...)

    A gépemet tekinve ez a FPS és kinézet egyszerűen döbbenetes.














    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.02. 15:40:49
  • Voltan
    #7083
    "The Guy with Two Swords 3" :D:D:D
  • AnuluWork #7082
    Mondtam. :D
  • molnibalage83
    #7081
    Gyerekek, ez a játék tényleg függőséget képes okozni. Az, ami anno a Civiliaztionban "one more turn" volt, az itt "one more quest & cutscene". :)
  • bendáj17
    #7080
    A héten a megszokott kettő helyett egy DLC-t kaptunk, de a Where The Cat and Wolf Play legalább egy küldetéssel egészítette ki a The Witcher 3: Wild Huntot. Viszont a Microsoft egy apró baki miatt kiderült, mi várható az egyik következő DLC-bena hátralévő háromból. Mint alant látható a képen, Ciri leváltja szakadt ruháját egy harcokban célszerűbbnek tűnő szerkóra. A CD Projekt RED azonban még nem jelentette be eme DLC-t, így egyelőre nem tudni, mikor kapjuk meg, bár talán nem merész dolog feltételezni, hogy a jövő hét folyamán válik elérhetővé.


    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2015.07.02. 12:15:58