16775
banner
  • molnibalage83
    #7039
    És a patch?
  • Sith
    #7038
    A DLC nem szokta szétcseszni a mentést mert plussz küldit tesz be az eredeti storyhoz nem nyúl.
  • Voltan
    #7037
    Pfff :D Ok, köszönöm. Azt hiszem, a konfigunk nem egy ligában játszik :D Elég lett volna azt mondani, hogy minden full, ennyire nem vagyok hülye, de igazad van, én kértem, köszönöm, tényleg. :D

    Nálam I7 4770, 16 RAM és gtx 770 4 gig a móka, de normális 60 fps-t nem sikerült belőnöm, mindig mikrolagok vannak, ezért az ini-ben 45-re lőttem be, és azt tartja. Vegyes high-medium-on. Asszem, valamit rosszul csinálok. Legújabb driver van fent

    Bár így is gyönyörű, és elég sima


    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.06.30. 22:57:50
  • dubel
    #7036
    Kellett egy varjú szem az egyik küldetéshez és jó nehezen találtam meg.
  • bardocz
    #7035
    Erre eléggé kíváncsi vagyok. Így hogy végigvittem nincs annyira kedvem kalandozni, meg befejezni a mellékküldetéseket, de ezt megnézem. Remélem valami magasabb szintű.
  • molnibalage83
    #7034
    Ezek egyikse sem fogja ugye szétcseszni a mentéseket?
  • TBTPumpa
    #7033
    Most csak egy DLC-t kapunk, de az combos lesz:
  • PeeTeR
    #7032
    mit? uveggyolyot?
  • dubel
    #7031
    Találtam...
  • AnuluWork #7030

  • dubel
    #7029
    Tudja valaki,hogy hol találok varjú szemet?
  • mike01010101
    #7028
    36-os szinten 125 óra után vége:( Nagyobb küldetés már nincs, mellék küldetés sincs, csak kincskeresés maradt meg a kártyázás. Nehéz lesz ezt überelni még egy pár évig, azt hiszem. Az F4 biztos, hogy nagyon jó lesz, de nem lesz jobb mint ez, mást meg nem látok még az E3 felhozatalában sem ami megszoríthatná. Sírnak a fejlesztő meg a kiadók, hogy sok a kalóz. Ez a játék bebizonyította, hogy jó játékot kell csinálni és egyből kisebb a kalóz probléma. Az meg, hogy ilyen szintű játékból egy van még úgymond látótávolságban (Fallout4) az egész játékipart minősíti. Ilyen játékból 4-5 kéne évente.
  • S1M0N
    #7027
    Ha tényleg lesz Geraltnak tároló ládikája, annak örülnék, nem kellene a witcher páncélokat magammal cipelnem, amíg ki nem maxolom őket, vagy "ki nem növöm".

    Amúgy megcsinálhatnák azt is, hogy Kaer Morhenben kapnánk egy szobát, ahová összehordhatnánk a cuccainkat.
    Külön ház szerintem a witcherek életmódja miatt nem illene a játékmenetbe, de mivel általában időnként visszatér az egykori iskolájába, így szerintem ez egy logikus megoldás lenne.

    Plusz kitalálhatnának valami pénznyelőt, mert csak gyűlik a pénz, de elkölteni kb. semmire sem lehet.
    Egy-egy küldetésnél jót röhögtem, amikor 1-2000 korona miatt sírtak, én meg a 20-25000-ből simán adhattam volna nekik...

    Az előző részekben ez jobban meg volt oldva, a 2-ben minden küldetést megcsinálva tudtam csak 10.000 oren fölé menni, amiért öcsi is jár.

    Ha a witchereknek ennyi pénzük lenne, hamar nyugdíjba vonulhatnának.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2015.06.30. 18:19:48
  • Negritis
    #7026
    öööö
    patch incoming
    persze h mikor pihentetem akkor jön ki :D
    kajak mikor az első kiegnél előveszem a 9.8ból 10.1 lesz :D
  • Count Adyn
    #7025
    Jah az egy bug, ha belekötöttél Lugosba a "party"n , akkor aza küldi ilyen lesz, ki kell hagyni ahogy halad a főküldetés majd faileddé teszi és ennyi, tul sok mindent nem vesztesz vele
  • lalakov
    #7024
    Kétszer biztosan lehet venni olyan löttyöt, mert van nálam két palackkal, pedig még csak Velenben járok. ;-)
  • Evoluti0N
    #7023
    Nagy királyság a kártyázás. Az elején sokat szenvedtem, mindenféle random ember is levert, de aztán vettem pár kártyát, legyőztem pár fickót és azóta megállíthatatlan vagyok. Általában a küldis ellenfeleket is sikerül előszörre legyűrnöm. :) Nagyon izgalmas meccsek szoktak alakulni.
  • DantesHUN
    #7022
    http://www.gamestar.hu/the-witcher-3-wild-hunt-cd-projekt-red-dlc-megjelenes-20150630.html

    Még egy küldetés DLC.
  • DantesHUN
    #7021
    Igen, némelyik kérdőjelnél erős szörnyek, vagy magas szintű banditák vannak. Kalandozni csak óvatosan lehet. Amit nem sikerül leverni, ahhoz később visszamentem.
  • Ra1n
    #7020
    Gyakorlatilag pár kérdőjelet hagytam meg a végigjátszás alatt azt is főként skelligén.
    Kincskereső küldetéseket kaphatsz de ezektől sokat ne várj,annyi hogy 20 méterrel odébb kutakodj,és ugyan olyan kacatokat találsz mint más helyeken. Pénzszerzésre jók ezek,semmi másra. Az erőhelyes kérdőjelek fontosak csak,abból van pár, a többi csak bohóckodás.

    A Skillfához: Lvl 35-ön fejeztem be a játékot, minden berakós hely foglalt volt és minden amit beraktam maxra lett fejlesztve. Okosan kell fejleszteni,csak azt amit tudod hogy használsz és használni is fogsz. Lehet majd venni 1000 pénzért löttyöt egyszer amivel újrarakhatod a pontjaidat.

    Utoljára szerkesztette: Ra1n, 2015.06.30. 11:38:40
  • molnibalage83
    #7019
    Az egyik kérdőjelnél botlottam bele valami sárkányba. 13-ik szintű, nem verhető le. A lények szintenzése viszont érdekes. 10-ik szintű ellenfeleket halomba ölöm, de +3 szint = mission impossible. Fura... Nem látom azt, hogy honnan lenne bármim ahhoz, hogy hirtelen 5-ször többet sebezzek és a saját ellenállás legyen 3-szor több...
  • DantesHUN
    #7018
    Alapból a térkép mutatja az összes kérdőjelet. Van ahol kincskeresős kldetés lesz, máshol értékesebb cuccok, vagy egy rohadt erős szörny, és van pár erőhely.
  • molnibalage83
    #7017
    A kérdőjeleket mindig mutatja vagy közel kell menni? Eddig kettőnél vagy háromnál jártam, inkább questeket toltam. Gyak. semmi hasznos nem volt egyiknél sem. Kacatok, és néhány értékesebb craft item, aminek jelenleg semmi haszna...
  • Negritis
    #7016
    attól függ hol tartasz
    sztem csak Velenben fő sztori nélkül el lehet tökölni 60 órát
  • Negritis
    #7015
    nem arra gondoltam, hanem mivel "preorderbe" vettem meg ezért a season pass mellé jár a witcher 1 és a witcher 2
    csak azt nem tudom h azt mikor kapom meg :D
  • DantesHUN
    #7014
    A fő küldetésekkel sokat fejlődsz, + keresd meg az összes kérdőjelet, némelyiknél erőhely van ami ad 1+ pontot.
  • molnibalage83
    #7013
    A fejlődési fához. Jól értem, hogy egyes skillekhez 8 meg 20 pontot kell betárazni, hogy akítválható legyen...? Honnan lopom majd azt a sok pontot...? Az alacsonyabb szintű skillekere ezek szerint nem szabad elszórni, mert akkor nem léphetek feljebb és életképtelen leszek...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.30. 10:49:37
  • Shep
    #7012
    Hát nekem is napi 2 óra van benne, megjelenés óta játszom vele, 80 óránál tartok jelenleg, viszont olyan nagyon sok már nem lehet hátra ha jól sejtem.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.30. 10:42:12
  • molnibalage83
    #7011
    Roger. Hála istennek nem mostanában jön. Talán elsőre végzek vele, mire kijön. Hétközben 1-1,5 órákat toltam eddig vele. Apró lépések. :)
  • Shep
    #7010
    Igen fizetős, ~25 juróba fáj. GOG-on vagy máshol is meg lehet venni de az ára mindenhol annyi,
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.06.30. 10:36:22
  • molnibalage83
    #7009
    Mi az a season pass? A GoG-oskon hogyan jutnak majd ehhez hozzá? Fizetős lesz?
  • erasmus4
    #7008
    Pedig írják az első kieg valamikor októberben ~10 órás tartalommal Hearts of Stone címmel, Velenben fog játszódni, a 2. pedig Toussaintban új régióban ~20 órás tartalommal. Mondjuk ha azt írják 10 meg 20 órás abból akik belemerülnek simán lehet 15-30 óra is :).
  • Negritis
    #7007
    2 kieg lesz van season pass is hozzá (én bezsákoltam, bár nem tudom mikor kapom meg hozzá az 1-2t)
  • Voltan
    #7006
    Megkérdezhetem, hogy milyen beállításokkal játszol? Tudnál küldeni screenshotokat a grafika és a post processing menü beállításokról?
  • molnibalage83
    #7005
    Lesz kieg...? OMG.

    A világtérképen található négy helyszínnél ugye nincs több? Azok is akkorák, hogy megőszülök, mire bejárom. :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.06.30. 09:35:57
  • NeoMaN
    #7004
    GOG-os witcher eladó:
    3.500.-
    privizz
  • Negritis
    #7003
    és akkor még jön a 2 kieg + remélem mod támogatás :D
  • bélanéni #7002
    Pontosan ugyanez a véleményem. Egyszerűen sajnos elképzelhetetlen hogy ezt a szintet a közeljövőben bármely játék megugorja.
    Ebben a mesterműben rengeteg a tartalom, és az az utolsó morzsáig minőségi és eszméletlen hangulatos. Death March-on nyomom, Gwentezek is erőteljesen, de mivel sajnos kb a játék első 30-40 órájában hanyagoltam (53 óra játék van mögöttem), ezért a lapjaim egyelőre nem túl erősek, és Novigradban pl. mindenki elver. Most ez alapján próbálom bepótolni a gyengébb lappal rendelkező játékosokat. Szerintem a küldetések teljesítése közben minimum 15-20 ember kimaradt, akivel játszhattam volna. Még ez a "mini kártyajáték" is zseniális. Amit ígértek a fejlesztők, maximálisan betartották, és amint az általad linkelt képek bizonyítják, grafikai butítás ide vagy oda, egyszerűen életre kel a monitoron a játék (én is maxon tolom, 60fps-el). Nagyon lassan, emésztgetve, naponta kevés órát beleölve játszok szándékosan, így minden a játékban töltött órát maximálisan értékelek, és nem megy át párbeszéd elnyomkodásba az egész. Érzésre a felénél sem tartok, és ha még a játékban fellelhető irományokat (levelek, könyvek, HIRDETŐTÁBLÁK(!! ) ) is elolvasnám egytől egyig, nem hogy a beígért 100 óra, hanem a 200+ is simán meglenne. Szóval a játékban hatalmas potenciál van.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.06.30. 08:27:40
  • molnibalage83
    #7001
    Közepes grafot picit felhúzva a vizet láthatsz ehhez hasonlót.
  • RatBaG #7000
    http://gfycat.com/ConcreteFrighteningAtlanticspadefish