16775
banner
  • dubel
    #7199
    Én nem értem hogyan lehettek ennyire zsenik? 17-es szinten megküzdöttem egy 22-es döggel (azt hiszem,hogy pokol fattya volt) és kb tíz percig tartott amibe bele izzadtam és elzsibbadt a kezem a gombok nyomkodásától annyiszor körbe ugráltam...
    (normálon nyomom)
    Utoljára szerkesztette: dubel, 2015.07.04. 17:20:24
  • DantesHUN
    #7198
    Ja, persze, persze legnehezebb fokozaton is esay mode...meg nem kell se ital, se olaj se bomba semmi...persze. Én meg monitort is kapcsolom, mert annyira könnyű. Hogyne.
  • RatBaG #7197
    ja, pedig potit, decoctiont, bombát kb nem is használok...
  • Count Adyn
    #7196
    Nemtudom én bármit csinálok 15 ös szint felett easy mode legnehezebb fokozaton is
  • Although
    #7195
    Látom is :) Ahogy duruzsolja, aludni, aludni.
  • Myselor
    #7194
    izzadni mi?
  • TBTPumpa
    #7193
    Én is ezt mondtam mindig is. Örülnék neki, bár erre kicsi az esély szerintem.

    Amúgy meg itt egy Yennefer Cosplay, csak hogy legyen mire izzadni a nagy melegben:


    Szép és ügyes a hölgy:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.04. 14:52:01
  • Evoluti0N
    #7192
    Valamit te csinálsz rosszul. Ha normálisan mindenhova elmégy, mindent megcsinálsz, akkor folyamatosan találsz olyan küldiket és tartalmat, ami a szintednek való. Egyszer nincs olyan, hogy grindelni kelljen a megfelelő szint eléréséhez.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.04. 14:47:43
  • kishubi
    #7191
    Szerintem én most meg leszek kövezve, mert harmadjára állok neki a játéknak, de valahogy azt kell mondanom hogy harmadjára is abba kell hagynom, egyszerűen az, hogy nem tudok normálisan harcolni senkivel, mert állandóan fejleszteni kell magam, viszont nem tudom olyan ütemben fejleszteni magam, mint ahogy jönnek az újabb kihívások, hát nem tudom.... Nekem ez így nem nagyon jön be, mondjuk az is lehet valamit én csinálok rosszul....
  • bardocz
    #7190
    Én is örülnék Cirinek, de olyan szinten erős, hogy egy újabb wild hunttal kéne megküzdenie egyedül, hogy igazán izgalmas elegyen a játék.
  • Ra1n
    #7189
    Ha még egyszer leírod hogy CiRRi, 1 hétre beköltöztetjük hozzád Jancsit...
  • Nesuten
    #7188
    annyit jelent hogy vagy kevesebbet tud a mágiáról mint amennyi az maga vagy csak ennyit ír le a mágusok szellemi képességéről ...
    gondolom sokaknak egy mágus azt jelenti hogy varázsol egy nagy rakás pénzt ...
  • Count Adyn
    #7187
    A Tolkien és a hiányos világ szókapcsolatnál elvesztem:D
  • Nesuten
    #7186
    az a skandináv nem skandináv mert azt a skandik is felvették a valóságban és nem a sajátjuk és erről szól Tolkien bár egy kicsit hiányos a fantázia világa ,SZERINTEM ...
    ezt a mágusokra értem egy mágus nem a tiszta tényekből indul ki hanem a szellem világból és csak ezután jön a kézzelfogható tény ... bár vannak részek ahol meg meg villan ezen képesség ... a valóságban ez a meg meg villanás fiatal mágusoknál 18 éves kor környékén kezd el villongni a,ami nem azt jelenti hogy gyerekkorában nem villong a mágia ,hanem a gyerekkorban villongó mágia még "túl gyorsan járja át az amúgy még tapasztalatlan mágus gyereket aki a rutin és gyakorlat hiányában nem tudja feldolgozni és értékelni a villanásokat "
  • bardocz
    #7185
    És lenne mentésimportálás, és lenne, akinek a játék anyi lenne, hogy ül a trónon és parancsokat osztogat :D
  • DantesHUN
    #7184
    Szerintem a jelek Cirri-re utalnak, és én örülnék is neki, de a többség itt leszavazott, hogy MÁRPEDIG NEM LEHET ÚGY FOLYTATNI HOGY CIRRI LEGYEN BENNE. De nem tud persze senki semmit.
  • bardocz
    #7183
    Tolkien meg merített a skandináv mitológiából.

    Amúgy a játékban nem értettem, hogy a wild hunt lovagjai ellen, meg a vezetőik ellen miért az ezüst kardot kell használni. Eredinék eléggé elfek, tehát a nonhuman kategóriába esnek, ami ellen acél kard kell, mint a törpök ellen pl, és a sereg tagjai is elfek szerintem, egyedül a kutyáik azok, amiknél azt mondom lehet ezüst kard kell.
  • Negritis
    #7182
    senki nem tud semmit még
  • Nesuten
    #7181
    egyébként te tudsz valamit a következő személyről ???
    mondjuk Ciri ???
  • Negritis
    #7180
    geralttal igen amúgy nem hiszem
  • Nesuten
    #7179
    Létezik hogy ez a The Witcher utolsó része ???
  • Nesuten
    #7178
    Szaruron serege ...
    az az érzésem hogy ez a fantázia világ Tolkien műve a kezdetektől fogva amit a valóságból formált egy fantázia világgá ...
  • Count Adyn
    #7177
  • PeeTeR
    #7176
    saaaaaaa-lalalalalalaaaaaaaaaaa
  • chivei
    #7175
    Ne add fel! Ha 1-2 jó lapot összeszedsz utána könnyebb lesz. Novigrad-ba ne játsz amíg Velen-ben nem játszottad végig a kocsmákat meg árusokat. Skellige még nehezebb lesz de pont azért jó mert addig jobb lesz a paklid is.
  • molnibalage83
    #7174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zoltannál való találkozásnál velő dumákon szétrhögötem az agyam, eg Gearlt milyen arcot vágott, amikor "de hát ez versben van.. :)
  • molnibalage83
    #7173
    Na, még egy győzelem.
  • AnuluWork #7172
    Nemes. A császárnál. A kerti padon.
  • molnibalage83
    #7171
    Honnan lenne jobb Foltestem...? Az a legutolsó talán... Nekem az első van meg.
  • Riddick21
    #7170
    22 lapos paklival játszol, amibe te válogattad be a taktikádnak megfelelő kártyákat, igaz?
    Northern pakliban sok jó ostromgép van, érdemes az őket felduplázó Foltestet vinni, ha megvan!
    Mást így látatlanban tényleg nem tudok.
  • molnibalage83
    #7169
    Elengedem. Azt a köv körben megcsinálta ugyanezt kürt nélkül...
  • molnibalage83
    #7168
    Győztem, megvertem a törpe bankárt, de hatalmas mák volt. Tényleg nagyon felduzzasztotta a közel harcosokat és egy lappan lenulláztam 5-öt és nem tudta lereagálni. Eztán már könnyebb volt, de a 2. kör így is szoros volt, amit hozott, de utána kettővel több lappal szimlán lenyomta a sok olcsó szutyok.
  • Riddick21
    #7167
    Nekem mondhatod, ugyanazt a játékot játsszuk és ugyanazok a szituációk vannak. Mondom, 4-es szinten (bár ez mindegy) mindenkit végigvertem egyetlen nekifutásból. Csaposoknál tudsz venni is kártyákat, bár ezt gondolom tudod.
    Azt meg értem, hogy egy körben így lerohan, ilyen velem a mai napig van, de azt a kört tudni kell elengedni. Hadd szórja csak a menő lapjait.
  • molnibalage83
    #7166
    Mondom, ilyen van. Lehoz egy 10-es szintű hőst és mellé valami olyan lényt, ami azonos nevűeket magával ránt. Két kör alatt 19-es erősség, és aztán mellé tesz egy kürtöt. Győzd le... Hajrá... Mindenzt HÁROM lapból kézből.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.03. 21:43:00
  • molnibalage83
    #7165
    Néhány random fogadóssal toltam Velenben. Nem sikerült, majd visszamegyek, ha sikerült legalább lapokat venni. Ez így eselytelen, speciális képesség nélküli lapokkal szarra sem megyek.
  • Riddick21
    #7164
    4-es szinten érkeztem Velenbe. Az első dolgom az volt (mivel előtte volt már egy fél végigjátszásom), hogy végigjártam a hirdetőtáblákat MINDEN településen, hogy megtalálhassam a szintemhez passzoló küldetéseket. Közben MINDENKIVEL kártyáztam és mindenkit meg is vertem. Nem mondom, hogy elsőre, volt, ahol elment egy fél óra is, de mire visszaértem (5-ös szinten), már mindenki megvolt. Novigrad más tészta, ott vannak keményebb ellenfelek, de utána már az sem volt gond. Na, ennyire azért nem lehetek jó, vagy legalábbis nem lehetek ennyivel jobb, mint te, ugye? Szóval ott valami komoly gond van nálad, én is megnéznék egy meccset, ahol ennyire kikapsz.
  • Madi92
    #7163
    De végigmentél a többi faluban is? Játszottál a kereskedőkkel, kovácsokkal? Nagyon sok NPCvel lehet játszani és Velenben nem nagyon van erős játékos Hollószirten és a küldetéseken kívül.
  • Madi92
    #7162
    Töknyóc, ha hozzáadod nem steames játékként, akkor is lehet közvetíteni. Minőség meg nem számítana, mivel nem grafikát kéne nézni, hanem kártyát. :D
  • molnibalage83
    #7161
    Ez most egy novigradi fogadós volt, ahol az álomlátó nő szállt meg. A történet szerint ez 7 szintű ajánlás, én most 11. szintű vagyok 100XP-re a 12. szinttől. Eddig egy meccset sikerült nyeri, a törp kovács ellen Hollószirten.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.03. 21:24:29
  • molnibalage83
    #7160
    Nem Steames... Upload sávszélem egy rakás szar, sponsored by T-Home...