16775
banner
  • lalakov
    #7239
    Ez jól hangzik, köszönöm. Steamen hol látom a %-ot?
  • Nesuten
    #7238
    Nézd meg a GOG vagy a STEAM kliensen belül azt ,hogy mennyi százaléknál jársz és abból könnyű kiszámítani a hátra maradt százalékot ...
    KB. 30% -át oldottad meg a játéknak így kb. 70 % van még hátra ...
  • Evoluti0N
    #7237
    Embere válogatja. Nyilván nem tetszhet mindenkinek.
  • TomStorm
    #7236
    Azért PC-n nem kicsit Outclass a többi platformhoz képest
  • AnuluWork #7235
    Pedig volt egy tag a fórumon a kezdetekben, aki szerint baszott unalmas az egész. :D
  • Evoluti0N
    #7234
    Éppen akartam kérdezni, hogy nem PS4-en játszottad eddig? :D Mert úgy rémlett. De akkor megkaptam a választ. :)
  • TomStorm
    #7233
    Ja bocs,Pc-re kupon volt
  • TomStorm
    #7232
    Hát igen mondhatni eszméletlen mit alkottak:)
    Támogattam is őket rendesen,megvettem PC,PS4 és X.One-ra is:D
  • molnibalage83
    #7231
    Akkor nagyon átrohanattál rajtuk. 90 óra volt nekem mire az I+II-őt elsőre végigtoltam.
  • TomStorm
    #7230
    Hú az égbe de szép lett Crossfire-el a game és még nálam ez a "flicker" sincs a régi driver-el,féltem tőle,hogy lesz de nincs
  • lalakov
    #7229
    . Igen valamit eltaláltak, én az első két résszel összesen nem játszottam ennyit.
  • Shep
    #7228
    Szerintem sok, mert én ott végeztem ,most vagyok Kaer Morenben és 90 óra de még innen is odébb van a vége, meglesz nekem a 100 óra lazán. Más játékot már 20 óra után unok de ezzel meg 1,5 hónapja játszom, igencsak sikerült valamit eltalálni a készítőknek.
  • lalakov
    #7227
    72 óra után indulok Skellige-re, innen még mennyi van hátra? 50%?
  • PeeTeR
    #7226

  • TomStorm
    #7225
    GoG kliensen belül csak import folder opcióra kell menni ha már le van töltve a játék és GoG-al akarom indítani?
  • PeeTeR
    #7224
    nem sikerul zold agra vergodni.. utolso kincses tema



    valaki tudna valami okosat mondani?
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.07.05. 09:49:09
  • csabika1982
    #7223
    Negritis: az ok, ha az ember akar egy kis witcher érzést elmegy barangolni a világba és szörnyeket öl
    Bardocz: az 5. kötet van vissza, játék után az jön

    Most meg a copa döntő, szevasztok!
  • Evoluti0N
    #7222
    Én is épp a harmadikat olvasom. Amikor nem olvasom, akkor a játékot játszom. Ha nem játszom, akkor meg a játék zenéjét hallgatom. :D
  • bardocz
    #7221
    Én már a végére értem, most a harmadik könyvet olvasom. Érdemes nekikezdeni, ha még nem tetted.
  • Negritis
    #7220
    a fő szál után még nyitott marad a világ
  • csabika1982
    #7219
    Ahogy mondod, rossz bele gondolni, hogy egyszer a végére érünk :( (másfelől meg nyár van legalább elszabadulok a géptől kicsit) vagy inkább witcher? :)
  • bardocz
    #7218
    A vége fele engem is elkapott nagyon. Kit érdekel az erdei szörny, ami terrorban tartja a falut, miközben a világot akarod megmenteni? :D
  • csabika1982
    #7217
    Akkor vissza kell vennem, csomó kérdőjel van még, csak úgy húzza az embert a fő sztori.
  • bardocz
    #7216
    Lesz, de már nem olyan sok, pár óra max ha csak azt csinálod.
  • csabika1982
    #7215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Köszi, most hívom össze a kis csapatomat a csatára, a vége felé járok már vagy azért még lesz a csata után is történet?
  • bardocz
    #7214
    Egyikőjük sem lesz ott rögtön ha jól emlékszek. De ha megebszélted velük, akkor menni fognak.
  • TBTPumpa
    #7213
    Igen, még többször is!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd felbukkannak, ha eljön az idejük (a Wild Hunt elleni harcban)! Ne aggódj!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.04. 20:57:18
  • csabika1982
    #7212
    Szasztok!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megérkeztem kaer morhenbe, de nincs itt Triss és Keira sem pedig mindkettőtől úgy búcsúztam el hogy ott találkozunk. Trisst választottam fogok még találkozni vele?
  • Count Adyn
    #7211
    Eleinte kicsit szenvedős de amint összerakja az ember magának a specjéhez való witcher geart nagyon táp lesz valóban:)
  • molnibalage83
    #7210
    A 2. részt is hard szinten toltam végig. A boss fightokat leszámírva ujjgyakorlat nehézsége volt... A boss fight idején levettem közepesre, nem láttam értelmét, hogy saját magamat szopassam feleslegesen főleg a balfasz autosavekkel...
  • Although
    #7209
    Nem tudom máshogy. :) Mint írtad az első rész amibe van harcrendszer. Már az előzetes videók alapján is lehetett sejteni annyira se lesz nehéz mint a 2. Mondjuk nekem a 2 még EE patch nélkül még normálon is nehéz volt. A 3.-ba videok alapján már egy kicsit szuperhős jellege lett Geraltnak.
  • Count Adyn
    #7208
    Azt ha tartod addig felfogja a sebzést amig van staminad és gyogyit melette, csak maga a kitartása is eszi a staminat amig nem fullos:)
  • bardocz
    #7207
    Néhány bombákkal nagyon jól fel lehet gyújtani az ellenfeleket, messziről, a quen meg adja a hp-t, hacsak nem akkorát kapsz, hogy leverik közbe az összes staminát.
  • molnibalage83
    #7206
    ????
  • Although
    #7205
    Nem rád van szabva, ez az a rész ahol a CD Projekt engedett.
    Azok részére akik nemigen használják a fejüket. A prioritás a sztori és a karakterek abból nem engednek.
    Ez jó is így, mert a harcrendszert egy modder is tudja nehezíteni. Majd lesznek modok és azzal nehezebb lesz.
  • molnibalage83
    #7204
    A bombák eddig nekem használhatatlannak bizonyultak. Quenn, Igni és AArd jelek mindent visznek ezeket kell kombózni a jól ütemezett harccal. Jól kombinálvam 4 másidpec alatt felmegy maxba az állóképesség már 12 szinten is...
  • molnibalage83
    #7203
    Hard szinten tolom és egyáltalán nem nehez a játék. Az első Witcher amiben normális harcrendszer van.

    Érintőlegesen, a második lépcsős Queen skillnek mi értelme van..:? Próbáltam használni, de nem gyógyultam sőt, sebződtem is. Cselekedni nem lehet mellette. Az első szintű képessége 3. szinte sokkal használhatóbbnak tűnik...
  • molnibalage83
    #7202
    Az ilyen kommenteket kérlek tedd már leközelebb spoilerbe...
  • Prof William
    #7201
    Triss éppen a Witcher 1-2 történéseit foglalja össze Yen-nek? :)
  • bardocz
    #7200
    A magasabb szintű lények végig ilyenek, nem lehet őket rendesen sebezni. De amúgy nem túl okosak a ellenfelek, a nagyobbak szinte mind lassúak, ha aqueen rajtad van, sérülés nélkül le lehet őket győzni, ha türelmes az ember. Komolyan mondom, nekem a legkellemetlenebb ellenfelek a drownerek meg farkasok csoportja volt. Mert egy Imlerithbe egyszer futsz bele a játék során, de ezekből sok van.