16775
banner
  • Nesuten
    #7881
    Jancsi és Juliska ésatöbbi ésatöbbi :)
  • molnibalage83
    #7880
    Az utalás a Hófehérke és a hét törpére az ugye mindenkinek megvolt? :)
  • bardocz
    #7879
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eredinék világa közel van ahhoz, hogy jöjjön a white forst, és elpusztítsa, ezért akarják leigázni az emberek világát. Ciri meg azért kell, mert csak ő tud tényleg bárhova utazni, illetve az ő ereje kéne ahhoz, hogy egy nagy sereget át tudjon hozni Eredin, az ő emberei ehhez kevesek.
  • bardocz
    #7878
    Amikor játszottam fel se tűnt így a sorrend. Tényleg kár, hogy nem csinálták meg. Azért amit az arcok fejlődtek...már tényleg látszanak rajta érzelmek, nem egy egyszerű pixelhalmaznak tűnnek.
  • Nesuten
    #7877
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudni nem tudja ,de sejti hogy ő volt a gyilkosa viszont nem bizonyos benne ... ezt el is mondja amikor Geraltal beszél Aen Elle -ben
  • molnibalage83
    #7876
    Vizima helyett megkaptad Novigradot... Az előd felé tisztelegtek bőven azzal, hogy Kaer Mohren és a királyi palota benne van a 3. részben. Nekem bőven megfelelt ez.

    Én már előre látom, hogy egy ideig olyan érzésem lesz, mint amikor az ember kedvencs sorozata végetér. Hihetetlen élmény és sajnálni tudja az ember, hogy ezt nem tudja újra és újra átélni. Valaki azt mondta, hogy a W2 sztorija jobb. Szerintem nem, még az Iroveth véle vonalat nézve sem. A Roach féle vonallal a W2 meg egy tök átlagos RPG-né csak picit volt jobb, erős kezdés után erősen visszaeseett. Csodálkoztam is annak a végén, hogy "akkor ez most mi volt".
  • molnibalage83
    #7875
  • Avenger
    #7874
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A navigátorok olyan módszerrel tudják szállítani a wild huntot, ahogy mi is utaztunk. Elég random, plusz lehet egy halálos világon át vezet. Míg Ciri oda és akkor nyit kaput, ahová akar. Gondolom nem kockáztatnák, hogy egy épp szupernovává alakuló nappal ellátott világon kelljen átutaztatni a civil lakosságot(Avallach elvileg ment át ilyenen, kár hogy nekünk nem mutatták), ahhoz, hogy 5-6 ilyen világ után talán megérkezzenek Geralték világába.
  • molnibalage83
    #7873
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát abban a világban, ahol az exkirály szolgálja van még nincs átrakva az egész népe csak kihasználták az alkalmat, hogy ott is befolyást szerezzenek? Az ottani elfek szolidárisak voltak Eredinékkel? Nagy része még mindig a fagyott világban van Eredin népéből? Még mindig nem tiszta nekem. Ezek szerint, ha mi sikerrel fogunk járni, akkor gyak. halálra ítélünk egy másik népet? Tehát E. minden köcsögsége ellenére valójában egy gondoskodó, de hidegvérű szocipata vezér?
  • Riddick21
    #7872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elmondták ezt: Eredin az egész népét akarja átvinni a saját világukból a "miénkbe", ehhez pedig kevés az ereje, kell Ciri, aki gond nélkül utazik a világok között. Az ő tünde vére segítségével lehet ezt az utazást kivitelezni.
  • molnibalage83
    #7871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát jó, ez is egy magyarázat, de nekem valahogy kicsit fura ez. Nem gázoktól védett a SG-ben, hanem ott burok alatt élt egy város, Beneath the Surface volt ez. A mérgető gázos burkos rész az később volt, Revisions-ban.


    Más. Radovid és Kera Metz. Spoiler veszély + Lambert. Csak az olvassa, aki legalább egyszer végigtolta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Örülök, hogy rádumáltam az elején és nem engedtem el. Nem bírtam magammal és YT-n megnéztem, hogy mi lett volna az alternatíva. Ezek után már a legkisebb kétségem sincs afelől, hogy R. kinyírása rossz ötlet lett volna...
    Én hagytam elmenni a papírossal KM-et. Akkor más lett volna a Lambert féle vonal, ha papíron nélkül engedem el? Ha KM halott, akkor ki mentett volna meg Lambertet a csatában. Valaki végigtolta már így?

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.17. 10:41:26
  • Negritis
    #7870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha van egy 10es skálán 8as navigátorod az jó
    Ciri viszont kb 20as navigátor, legalábbis az ereje alapján
    és attól hogy egy városrész szépen néz ki nem jelenti az hogy a "fagy" még nem jelent meg náluk
    pl mikor mész Geels-hez ott átkelsz egy világon ami kb fagyott, ott is simán lehet hogy van egy mágikus pajzzsal ellátott város ahol senkinek nem tűnik fel semmi

    csillagkapuban volt egy ilyen rész ahol a város tök normálisnak látszott, mer egy erőtér megvédte a környező gázoktól
  • molnibalage83
    #7869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tiszta sor, hogy sanszosan elfoglalták így azt a más világot, de miért kell nekik Ciri? Továbbra sem értem. Nélküle is úgy tűnik, hogy utazgatnak, ahogy jól esik és az a világ, amire rátette a mancsát Eredin nem egy haldokló világ.
  • molnibalage83
    #7868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak akkor meg nem értem, hogy Eredin mit keres itt. Már nem tudom, hogy pontosan ki mondta, de azért portyáznak a vadak, mert a saját világuk haldoklik. Ahol találkoztam Ge'els-szel az mindennek tűnt, de nem haldokló világnak. Azt sem értem, hogy Ciri mért kell, ha a navigátorával oda utazik mr. E, ahova csak akar... Itt nekem most kicsit szétesett az eddig koherens történet.
  • Avenger
    #7867
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A wild hunt-ot tulajdonképpen arról a világról származó elfek alkotják, így a vezérük is onnan származik. Ő ölte meg az ottani királyukat, hogy átvehesse a hatalmat. A mágus, akihez abban a küldetésben megy Geralt nem tudta, hogy ki ölte meg a királyukat, de mivel becsületes, meg tisztelte a meggyilkolt királyt, így próbálják meggyőzni Geralték, hogy hagyja magára a wild hunt vezérét. Ez valamilyen szinten sikerül is, ezért mondja, hogy nem számíthat majd a segítségére a vezérük.
    Azt, hogy Avallach honnan tudja, hogy ki ölte meg a királyukat, nem emlékszem már. :)
    A wild hunt meg ugye azért jött létre az ottani elfekből, hogy új világot találjanak maguknak, mivel világuk közel áll a white frost általi pusztuláshoz. Ha jól emlékszem, akkor az a világ sem az anya világuk, ahol az elf mágust meglátogatják Geralték.
  • Negritis
    #7866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én úgy vettem le hogy ez az "otthonuk"
    szóval az az Aen Elle világa és ők hívják magukat vadaknak
    és mivel mérgezés volt, de elmondták hogy a mérgezésről 2en tudnak más nem
    és ez derül ki az álomban

    Ge'els nél a becsületesség azt jelenti, hogy Ő mindig az aktuális királyt szolgálja aki joggal ül a trónon, mivel ő nem tudja hogy Eredin merénylettel ölte meg az előző királyt ezért teljes odaadással szolgálja, viszont mikor ez kiderül ezt megvonja tőle

    Ge'els kvázi Eredin helyett uralkodik míg az portyázik minden felé, és így Ő tud dönteni arról hogy az aen elle hadba vonul vagy sem mikor a király szól
    ő maga nem megy Eredin ellen mert az szintén a becsületkódexe ellen lenne

    számomra így jött le
  • molnibalage83
    #7865
    Egy kis storyline segítség kellene, mert egy pillanatra elvesztettem a fonalat. A játék végén van, spoiler veszély.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elf bölccsel a világok közt utazgatva eljutok valakihez, aki a Falka vezérének dolgozik, aki a másik világ elf fajház tartozik, ha jól értem. Most akkor azt a világot meghódította már a Vad vézér? Egy videón látni, hogy megölte az ötteni királyt a vadak vezére. Viszont az elf bölcs azt mondta, hogy az akihez megyünk segítette a vadak vezérét, de becsületes. Most akkor honnan nem tudta, hogy ki ölte meg a királyát? Aztán miért mondja azt az álom megosztása után, hogy senki nem segít majd a vadak vezérének a másvilágon? Eddig tök tiszte volt minden, de tegnap valahogy ezt az egészet nem értettem...
  • molnibalage83
    #7864
    Akkor gondolom a végi narrátor + különvöző bevágásokkal operál, ahogy anno tette a Gothic 3. Ott is 3 fő lehetséges kinemetel volt és a mellékszereplők viszonyától függően adott hozzá a végi narráláshoz.

    A lenti W1 vs W3 képhez mit szólsz? :)
    De most tényleg, hogyan lehetett ekkora ziccert kihagyni? :(
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.17. 01:14:08
  • bardocz
    #7863
    Főbb dolgoknak van 3 vége, mi lesz Cirivel, Geralttal, Velennel és Novigraddal, meg van jópár mellékszereplő még.
  • molnibalage83
    #7862
    Biztosan csak 3 vége van?
  • molnibalage83
    #7861
    Sajnos Lambert nem állt ott ahol igazán ütéssé tenné ezt a két képet.



  • molnibalage83
    #7860
    3-nál többször biztosan nem fogok neki se így, se úgy. Visznt már bánom, hogy nem videózva rögzítettem ezt-azt. Monjuk a YT-n mi nincs fent..? :)
  • Shep
    #7859
    Az hogy melyik befejezést kapod sokkal korábbi eseményektől is függnek, de alapvetően 3 vége van a játéknak, és ezek mind azon múlnak,hogy Cirivel hogyan viselkedtél a játékban pár adott helyen most a kis képekben mutatott dolgokat nem számolom.
  • molnibalage83
    #7858
    Én egy ideje azt mondom, hogy a játékos úgy válogatja meg a játékok, mint a barátnőit. Legyen tartalmas. ;)
  • molnibalage83
    #7857
    Elég csak kb. Kaer M nagy eseményeitől nem..? Sanszosan még egyszer ettől a ponttól megcsinálom és még egyszer teljesen, hogy néhány mellék quest más legyen, de akkor tényleg szándékosan a térképen arra megyek, ahol most nem, hogy a mellék questek mások legyenek, de kb. ennyi van még benne.
  • Nesuten
    #7856
    Elolvastam a szereplői bejegyzést és ebben az áll hogy fújhatom ezt a fickót ,pedig reméltem hogy elkaphatom később ...
  • Nesuten
    #7855
    ha jól értelmezem akár meg is lehet oldani ezt a kérdést
    ami annyit jelent hogy az aggódó polgár leveleit kell követnem ???

    If you say that Nathaniel “almost convinced” you, you’ll have to fight and kill Nathaniel. Afterwards, you can talk to Nettie, who leaves you with some doubts about the case. Later, you may find evidence of further murders, and you can proceed with the second ending, as described below.
  • bardocz
    #7854
    Most majd azt fogom végigvinni az első rész után.
  • Nesuten
    #7853
    Kössz ...
  • Shep
    #7852
    Pedig pont az a jobbik ág, a Foltestes sem rossz de a tündés/törpös nekem jobban bejött.
  • Nesuten
    #7851
    Vámpíros kérdés - a Kórboncnok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Viszont azt nem tudom hogy a Kórboncnok vámpírt el tudom e még kapni valahogy ... a feladat lezárva hiánytalanul ...
    lehet hogy a részegek vérre áhítozó Katakán volt maga a kórboncnok és akkor viszont már levágtam ,ahogy egy fővámpírt illik ...
    Valaki tud erre választ
  • bardocz
    #7850
    Nem, én mindkettőt levágtam külön.
  • Nesuten
    #7849
    Nekem már csak a főszál van és igyekszem élvezni a történteket és nem kapkodom ...
    keresek rejtett feladatokat amik nincsenek annyira elrejtve ...

    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.16. 22:28:30
  • molnibalage83
    #7848
    Hát, pedig a LotR mozifilm faék egyszerűségű. Mondjuk én előtte olvastam a könyvet, de sokra nem emlékeztem belőle....

    Egy fasza bug, egy párbeszéd után beragadt a játék. Nem tudok mozogni, nincs HUD, menu sem jön be. Fasza, marad a kényszerített bezárás...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.16. 22:23:34
  • dubel
    #7847
    Nagyon régóta játszom már én is és próbálom elhúzni a játékot,de most már nem megyek kérdőjelezni,mert egyszerűen nem teljesíti ki a játék iránti vágyaimat,hogy csak kérdőjel-kérdőjel-kérdőjel,h biztos mindent megcsináljak a játékban. Most próbálom párhuzamosan csinálni a főszálat a többivel,h minél kevesebb szürküljön be és kérdőjellel csak akkor foglalkozok ha bele futok,de nem igen gyűjtök össze semmit sem.
  • bardocz
    #7846
    Még a megjelenéskor vittem végig, vagyishogy már előtte elkezdtem, mert kikerült torrentre, és utána egyértelmű volt a CE belőle. Na ez kurvarég volt, Vizima után nem is tudom mi történik kb, van egy ilyen rétekkel teli rész, aztán romos város, meg nagy bossfightok, amire nem maradt főzetem semmi, mert nem nagyon foglalkoztam vele.
  • bardocz
    #7845
    Imlerithen, meg Eredinen is van egy lóbaszó nagy páncél, a páncéloknak semmi értelme nem lenne, ha annyit sebezne, mint ami a kardhoz van írva.
    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.07.16. 22:19:32
  • Nesuten
    #7844
    Jöjjenek a képek az alap FX vel és holnap lövök párat a Fantasy Ultimate -vel








    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.16. 22:17:44
  • dubel
    #7843
    Az úgy biztos jó lehet,de nekem ez most olyan volt mint annak idején a Gyűrűk urát néztem moziban és a 3-részt szét osztották 3-évre és hát sokszor csak vakargattam a fejem,hogy mi is történik.
  • Nesuten
    #7842
    Még van vagy 22 kérdőjel hátra és mehetek a főszálon tovább ... egyéb iránt alig várom az új csomagot ... pedig hányszor csalt a gép ellenem amikor negyed akkorákat sebeztem mint amekkorát a kard képes volt a megfelelő szinttel érkezve Imlerith -hez pl. ,de kicsesztem vele az újra lapot húztam neki és mindjárt ment a rendes sebzés ...