16775
banner
  • molnibalage83
    #7841
    Pedig I. vonala fényévekkel erősebb.
  • molnibalage83
    #7840
    Nálam más a mérce, mert én áprilisban kezdtem a W1-et és 1 hónapja fejeztem be a 2. részt. Így egyben egymás után azért nagyon más élmény...

    Más, mr. D. a játékos.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még talán hagytam is volna, ha csak egy emberről lett volna szó, mert kedveltem a fickót. No de Wes + Roach + Thaler? Elég könnyű volt a döntés...
  • dubel
    #7839
    Igen jártam,de bele untam,mert van egy vagon pénzem és nem kell a fölösleges sok kacat.
  • bardocz
    #7838
    Én már eljutottam az első faluba. Harcrendszer tényleg nagyon gyenge. Játék végére már abszolút nem emlékszek, úgyhogy végig fogom vinni újra. Meg a kettőt is, azt pl Iorveth vonalán nem vittem még végig.
  • Nesuten
    #7837
    Szkellige szigeten jártál már kérdőjelezni ??? na ott a válasz ...
  • Nesuten
    #7836
    én beleéltem magam és így nem volt nehéz érezni a parázs eseményeket és emlékeket ...
  • dubel
    #7835
    Pont én is ezt akartam írni,hogy játszottam az 1-2-vel,de rég volt és olyan sok mással is nyomtam azóta,h szinte semmire sem emlékszem.
    Más: Nem igazán értem azokat akik mindig azzal kínlódnak,hogy kicsi a tárhely,mert 25-ös szinten vagyok perpillanat,de nekem a fele tároló is elég lenne...
  • Shep
    #7834
    Én végigjátszottam mindegyik részt mégsem emlékeztem pl. Eskelre, Lambertre, de még a patkányképűre sem (egy idő után beugrott azért), pedig a 2-t 3x játszottam végig. Úgyhogy szerintem anélkül is bőven élvezhető a 3.
  • Shep
    #7833
    Én már abba is hagytam. Túl nagy a kontraszt a 3-hoz képest, régen sem jött be benne a harc, most meg már aztán végképp nem, meg hát a párbeszédek nagyon pocsékak benne, ebben a tekintetben fejlődött talán a legtöbbet a játék a 3 rész során. Mondjuk annyira régen sem volt jó az 1, a sok ide-oda mászkálást nagyon nem bírtam benne.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.07.16. 21:47:35
  • molnibalage83
    #7832
    Már legalább 3 ember volt itt aki a W1+2 nélkül tolta végig a W3-at. Hogyan értettétek meg akkor a szereplők közti kapcsolat mélységét és mellékszereplőket...?????
  • bardocz
    #7831
    Én is elkezdtem a W1-et, hát, szokni kell, meg picit mókás :D
  • Shep
    #7830
    Filmet én is elkezdtem nézni yt-on. Egész tűrhető.
  • Nesuten
    #7829
    Most szereztem be a lengyel filmsorozatot ,de a könyv is holnap után jön
  • Nesuten
    #7828
    Bezzeg a kiváló táncolócsillag már másodjára vagy harmadjára kerül elő a láda mélyéről ...
  • Shep
    #7827
    Én teljesen jónak véltem a nehézséget, egyedül a legvégén az a jeges nem tetszett.

    Más, sajnálom is meg örülök is, hogy vége lett a játéknak. Jó lett volna még kalandozni, de ugyanakkor meg 2 hónap azért elég egy játékból, bármennyire is jó. Gondoltam rá, hogy újrakezdem, de igazából olyan eget verő eltérések nincsenek ami miatt most úgy érzem érdemes lenne újra nekifutni a főszálnak. Remélem lesz még a maradék 2 DLC-ben valami kis küldetés, aztán majd ősszel a DLC. Addig most nosztalgia gyanánt megnézem újra a w1-et. Kíváncsi leszek meddig bírom majd. :)
  • molnibalage83
    #7826
    A bibi az volt, hogy nem engedett előtte pihenni, így nem volt gyak semmi tartalék potion, arra az esetre, ha elbasztam volna. Így nem volt időm megfigyelni még azt sem, hogy mikor liheg, most mikor már láttam, akkor szépen lassan levertem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utána kocsmában Dendi megint adra megát, ha jól kérdezték. Mikor Geralt felé fordult és azzal a hangsúllyal... Váááááá. XD
  • Nesuten
    #7825
    Ezen Olajak pergamenjei hiányoznak
    Kiváló Drakonidaolaj
    Kiváló Reliktumolaj
    Mágikus lények Kiváló olaja
    Kiváló Elátkozott olaj
    de nem találom őket
  • Nesuten
    #7824
    Kössz ... Pont most jön de még halogatom

    Egyébként van még egy ugyanilyen hely csak ott két kérdőjel lapul a hegy gyomrában
  • Nesuten
    #7823
    Szia miután eldobta a pajzsot ne feledj el számolni és oldalra gurulj el

    dobj egy hüvelykujjat ha segített ...
    Ez egy Halálfutam harc és itt 30 -as szintű voltam és a teljes és Kiváló Farkas iskola felszerelésében

  • Gepo
    #7822
    Az, hogy NEKED nem megy, nem a játék hibája.
    Jókor kell használni a kitéréseket és használni a quent folyamatosan, ennyi.
    Nekem sem elsőre ment le legnehezebben fokozaton, de az ultranehéztől nagyon messze van.
  • Myselor
    #7821
    nekem nem volt gondom vele:)
  • bardocz
    #7820
    Utána is könnyű, ha rájössz mit kell csinálni. Én is szívtam vele, aztán meg csak azért sérültem, mert belerohantam az arcába.
  • Negritis
    #7819
    2 fajta kitérés van, a kicsi és a nagy ha jól csinálod a kicsi is elég
  • molnibalage83
    #7818
    Csak nem nagyon érek oda a lihegésre, mert Geralt akkorákat ugrik. A második részének a kommentednek nem örülök. Nem igaz, hogy két féle ellenfél van csak a W szériában, röhejesen könnyű és ultranehéz... Ok, hogy ez nem az új örületes darkos kardózos játék - mittoén, hogy mi a címe - de azért ennél több balanszot várna el egy AAA játéktól az ember...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.16. 20:30:36
  • Shep
    #7817
    Folyamatosan ugrálni kell előle majd jó pár ütés után kifárad és megpihen akkor lehet ütni, és ezt kell jó párszor ismételni mire megfekszik. Lesz amúgy ettől keményebb ellenfél is.
  • molnibalage83
    #7816
    Na, a W3-at is utolérta a W2 átka...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Imerith neverségesn könnyű amíg el nem dobja a pajzsot. Untána meg lehetetlen. Köszi basszák meg. Lövésem sincs, hogy hogyan nyírjam ki. Akárhogy ugrálok és kerülök el nem lehet úgy megünti, hogy ne üssön vissza. 10-szer akkorát üt mint én és 10-szer jobban állja az ütést...
  • Shep
    #7815
    Ez majd a játék legvégén nyílik meg, főküldetés vezet ide.
  • Nesuten
    #7814
    Na ez volt a sejtésem ... csak akkor tudok ide bemenni ha egy bizonyos küldetést felveszek ...
  • Nesuten
    #7813
    Itt van egy barlang de az elején nem tudok túljutni mert be van zárva és nincs lehetőség semmire ,de látszik hogy a lezárt falon túl van tovább is ...
    Valaki tud segíteni ???A Nehaleni szem sem segít ....





  • ratgab
    #7812
    Oké, köszi az infót!

    Neked is köszi Nesuten.

    Addig parkoltatom a játékot.
  • Nesuten
    #7811
    Várat magára mint Ciri ruházata
  • Evoluti0N
    #7810
    Nincs még kint. Egyszerre akarják kiadni mindegyik platformra. Gondolom, hogy már csak arra várunk, hogy a Microsoft meg a Sony részéről rámondják az áment.
  • ratgab
    #7809
    1.07-es javításról nem tudtok valamit? Nem arról volt szó, hogy múlt héten jön? Vagy csak elsiklottam felette és már kint lenne?
  • RamsayBolton
    #7808
    Igen azaz.
  • Nesuten
    #7807
    arra ahol van Ivran vagy ki akinek vallási könyvek kellenek szerintem az az
  • RamsayBolton
    #7806
    Az egyik Skellige-i kis szigeten van egy 48-as szintű griff. Arra gondolsz?
  • mate23
    #7805
    üdv!
    eszt hogy kell meg csinálni? tejtermékek és a sötétség krónikája?
  • Nesuten
    #7804
    na nekem ezzel nem indul a játék
  • PeeTeR
    #7803
    meglehetosen nehez dolgunk lesz eldonteni, hogy neked melyik sfx fog tetszeni :o
    raadasul tesztelni kb. 15masodperc
  • Nesuten
    #7802
    Sziasztok ez jó FX ??? Fantasy v3.3 Ultimate by CooliSushi