16775
banner
  • xido
    #8122
    na..akitől van ez a kép,annak is importált állása van a 2.ből és beszívta Roach embereivel a piálást :))))
  • Shep
    #8121
    Jó neked, nekem sokkal rosszabbul fut.
  • Evoluti0N
    #8120
    Nekem szerencsére eddig csak pozitív tapasztalatom van az 1.07-tel. 1 bugot leszámítva mindent kijavítottak, amivel találkoztam. Az is egy apróbb bug. Új problémák (akadozás, crash, stb.) nem jöttek elő.
  • molnibalage83
    #8119
    Nem is raktam fel az 1.07-et...
  • AnuluWork #8118
    Na. A játék könyvtárában található __redist könyvtárban lévő újrainstall megoldotta. Egy fórumon írták. Bejött.
  • Myselor
    #8117
    hát az nem jó nekem a macska és a farkas játék questnél kilötte a netet 2x a játék,azóta nem néztem az új patchet se
  • Myselor
    #8116
    nilfgardi páncél
  • AnuluWork #8115
    1.07 óta folyamatosan kivág a játékból. Enyhén idegesítő ...
  • TBTPumpa
    #8114
    Ez tök jól néz ki!
    Ez melyik páncél?
  • Nesuten
    #8113
    Mondjuk felfedezni a helyszíneket ...
  • dubel
    #8112
    Kérdőjelem van,de azt már egy ideje nem csinálom,mert semmi motivációt sem érzek iránta. Fullos cuccaim vannak,plusz egy vagon pénzem és így egy idő után unalmasnak találom őket.
  • Evoluti0N
    #8111
    Ajándék lónak.... :)
  • Shep
    #8110
    Háááááát, kicsit többet vártam utolsó előttinek.
  • Evoluti0N
    #8109
    Ez lesz a 15-ik. Akkor még egy lesz. Utána meg már csak a kiegészítők októberben, meg tavasszal.
  • Myselor
    #8108
    ez kicsit fura dlc :D
  • PeeTeR
    #8107
    :ADSASDSDAADSDASASDsdasdadasds
  • RatBaG #8106
  • Nesuten
    #8105
    A new Witcher movie is coming, prepare yourselves
  • Shep
    #8104
    Akkor én értettem félre a mondatodat.
  • Nesuten
    #8103
    Arról tud valaki valamit hogy jön egy újabb The Witcher film vagy sorozat ??? valami feldolgozás
  • TBTPumpa
    #8102
    Ezt hogy sikerült összehozni?
  • Negritis
    #8101
    engem a Metz féle toronytól rázott ki a hideg kicsit
    kb a Vampire Bloodlines-ba lévő kísértetház óta nem volt hasonló élményem
  • molnibalage83
    #8100
    Ezt mondtam...
    Spoiler veszély a linken. Én raktam be a képet arról, hogy mit hagytak ki.
  • Shep
    #8099
    Eskellel, Lamberttal és Vesemirrel kezdődik az egész W1 :)
  • molnibalage83
    #8098
    Az első rész csak nagyon lazán kapcsolódik a W2 és W3-hoz, szinte csak a karakterek szintjén. Az első részből kb. nekem ami fontos. Mivel W3 topikban vagyunk és szerintem ez nem spoiler veszély, ezért nem rakom bele.

    Megismered a Witchereket magukat.

    Geralt közeli barátaival való kapcsolata. (Bár sem Lambert, sem Eskel, sem Vezimir nem tűnik fel a 3. részig emlékeim szerint...) Triss miatt nagyon fontos, hiszen itt kezdődik románcuk, enélkül a W2 eleje nem érthető meg, hogy mit keres ott az a bombanő melletted.

    A királyok megjelenése, Radovid és Foltest, hogy mit keres ott Geralt és Triss. A W1 végi események miatt érthető, meg a W2 első és utolsó fejezete és a háború felvezetése, ami eljött a W3 idején, az n+1 háború Nilfgarddal..

    A Fehér Fagy említése a Wild Hunttal, de ezek közül csak az első hangsúlyos és csak a történet legvégén.

    Az Order of Flaming Rose, és a másfajú ellenállók, meg a világ rasszizmusa és Szférák együttálása a könyvekből és néhány párbeszédből.


    És kb. ennyi. Más nem jut eszembe, hogy miért is lenne releváns az első rész a töréntet szempontjából. Kaer Mohrent elhagyva a W3-ig nem jársz és Vizimában is a W3 csak a palotát tartalmazza. Kihagytam valamit? Yennről és Trissről gyakorlatialg semmi sem szól.

    BTW szerintem Yenn talán a legjobb NPC a W3-ban mr. D mellett, Triss szorosan a nyomukban.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.21. 15:57:00
  • Nesuten
    #8097
    van még kérdőjeled hátra ??? csináld azokat és utána ugorj bele a közepébe ,jön még kutyára teherautó nem kell izgulni minden véget ér egyszer itt a Földön...
  • Evoluti0N
    #8096
    Rossz sorrendben csinálod. :D Amúgy meg ahogy jöttek ki a részek, úgy lettek egyre jobbak. Szóval a 3. rész után szvsz az első csalódás lesz. Hangulatos, jó sztori, meg minden, megvan a maga bája, de első játékuk és több sebből vérzik.

    Persze ettől függetlenül érdemes végigjátszani. Úgy teljes az élmény, ha olvastad a könyveket és játszottad mindhárom játékot.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.21. 15:46:40
  • dubel
    #8095
    Én ezt tudom de a lényeg,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyetlen mellékküldetésem sincs már amit tudnék csinálni, a főszálon meg a végső előkészületek következik és arra vagyok kíváncsi,hogyha annak nekiállok onnantól már teljesen kivégzem a főküldetést?
  • Nesuten
    #8094
    Beszerezve

  • Nesuten
    #8093
    Viszont én abba hagyom a kettőt és beszerzem az első részt ,de előbb ki akarom olvasni a könyvet ...
  • Nesuten
    #8092
    ez a mutáció és a gerjesztett fejlődést érezteti ... vagy nem ...
  • molnibalage83
    #8091
    Én egymás után játszottam, a 2. rész edrigánjai és ízeltlábújai sokkal félelmetesebbek voltak.
  • Nesuten
    #8090
    Gondolom így az idő múlása érezhetőbb
  • xido
    #8089
    1.ben is a mocsár volt a legundibb hely,ahova kevés örömmel mentem folyton vissza :))
  • Myselor
    #8088
    a mocsár szerintem is az egyetlen olyan mélyebb erőd,az nagyon félelmetes tud lenni szerintem :) a hideg rázott attól a helytől mindig a rohadt gusztustalan boszik miatt :D
  • xido
    #8087
    Jójó..oké,de ekkora területre csak elfért volna egy olyan kis hangulatos szeglet :)
  • Negritis
    #8086
    azért van különbség a Skelliggei/Veleni erdők és a Floatsam mellettiek között
    a mocsaras/sziklás területeken számomra teljesen érthető ha nem olyan "dús" a növényzet
  • xido
    #8085
    Akkor minek nevezzük azt a sok helyet,ahol fák vannak dögivel?:)))
  • Negritis
    #8084
    3.ba milyen erdőre gondolsz? a Veleni mocsárrA?
  • molnibalage83
    #8083
    Igen, sokkal mélyebb érzése volt. A dzsungelszerű kialakítás és a sokkal kisebb modellezett terep ezt megengedte. Nagyon sajátos érzése volt, a W2-nél meg is jegyeztem, hogy ennyira vadont még nem láttam egy játékban sem soha korábban.