16775
banner
  • Shep
    #8082
    Nem, tényleg nagyobbak a fák.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.07.21. 14:26:22
  • xido
    #8081
    Arra gondolok éppen,hogy a W2-ben Floatsam melletti erdő mintha "mélyebb" lett volna a 3.erdőihez képest...Nagy fák,aljnövényzet,az endrigánok is ijesztőbbek és nagyobbak...vagy csak az emlékek "másítják" meg?
  • molnibalage83
    #8080
    ?
  • Nesuten
    #8079
    Most helyre állt a rend a W2 -ben most már nem annyira borzasztó ... csak végezni kellett a W3 -val ...
  • molnibalage83
    #8078
    Elgurult a gyógyszered?
  • Nesuten
    #8077
    Pont olyan mint az angol vagy a magyar mind olyan mintha buzik lennétek ...
  • Count Adyn
    #8076
    Szerintem is:D Nálam mindennek megvan a maga helye, németországban élek: a melóhelyen német, gép és tv előtt angol, családdal magyar:D
  • molnibalage83
    #8075
    ÚJristem, ez a német szinkron valami iszonyatosan pocsék.
  • molnibalage83
    #8074
    Nem az összes, Yenn teljes ruciját nem lehet ráadni?
  • Nesuten
    #8073
    A Végső összecsapás - Csak a holtak láthatják a háború végét


    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.21. 13:15:16
  • Nesuten
    #8072
    a feleségem egyből felismerte hogy Yennefer ruhája az ...
  • RatBaG #8071
    amikor a kislányok anyuci ruháiban pózolnak...

  • Nesuten
    #8070
    A zöld szín azt jelenti hogy semmi köze a fő szálhoz vagy a végéhez ... Troll
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.21. 12:29:22
  • Nesuten
    #8069
    Azért meg kell vallani hogy Sapkowski egy fantáziáló ,aki messze áll a valóságtól ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szörnyek mindig is voltak mint az óriásgyíkok ,krokodilok ,óriáskígyók ,oroszlánok ,és egyéb ragadozók akikre mindig is akadtak vállalkozó személyek mint ahogy csoportok is ... ami elég megvezető tud lenni ,főleg ha ez direkt történik ...
    de vannak akik nem tudnak máshogy fényt gyújtani a sötétségben csak ha halandzsáznak ami azt jelenti hogy ő nem egy erre a fénygyújtásra elhívott személy ... mint pl. a papok és hozzájuk hasonlók akik nem hogy nem hozzáértők ,de még csak a fényt magát mint fizikai jelenséget sem
    ismerik ...
  • Frank99
    #8068
    én is ott vagyok, szerintem a vége közeleg.
    sajnos....
  • dubel
    #8067
    Ez már a vége?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs már olyan aktív küldetésem ami zöld és a főszálon a végső előkészületek következik
  • molnibalage83
    #8066
    A végkifejlettel kapcsolatban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes, hogy nincs hatása annak, hogy a másfajú barátaival összebunyózól a végén...
  • Evoluti0N
    #8065
    Sapkowski nem éppen pozitív véleménnyel van a sorozatról. Azt hiszem, hogy én kihagyom. Elég a könyvek, meg a játékok. :)
  • Nesuten
    #8064
    Megnéztem a sorozatot nem volt egy nagy durranás de mégis végignéztem és a film olyan érzetet keltett ,mint egy pár négyzetméteres hely lenne a Földkereke
    a könyv minden esetben jobb ezt tudom ... a film egyszer végignézhető ,de a könyv kötelező ...
  • molnibalage83
    #8063
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor Umaát visszaalakítottad már, akkor elemetsz Ciriért. Utána jön az Ostrom, Ciri megtalálása előttig gyűjthetsz barátokat, utána már nem.
  • Negritis
    #8062
    a lényeg hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a világban lévő emberekhez tartozó küldik pl Kiera Metz csak Uma előtt csinálhatóak meg
    ha utána kezdesz bele nem biztos hogy meglesz mindenki akit szeretnél
  • RatBaG #8061
    kérdés ugly babyről, kaer morhen, stb:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olvastam ezt hogy:
    "Important - make sure that you're ready for the journey before taking Uma. Check the "Complementing the crew in Kaer Morhen" chapter, because after reaching the stronghold, you will be able to leave it only during the team collecting."

    hogy kell ezt érteni? elindul egy olyan questsorozat, amikor oda leszek kötve? az ugly baby után mikor lesz lehetőség ismét a side questekkel, contractokkal foglalkozni?
    most még épp zöld a main quest, aztán nem tudom, hogy azt csináljam, vagy érdemesebb előtte a többit...
  • TBTPumpa
    #8060
    Dat Assz:
  • Nesuten
    #8059
    a szpojler nem a bojler

    A szpojler irodalmi művekre, filmekre, videojátékokra stb. vonatkozó információ: leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú pontok (főleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mű végén találhatók.

    Idő előtti közlése elronthatja, tönkreteheti a befogadás élményét, újabb kutatások szerint viszont akár élvezetesebb is lehet a művek olvasása, ha előre tudjuk a végüket.
  • Evoluti0N
    #8058
    Nagyon spoiler ám. Egy egyszerű mob, semmi köze a sztorihoz. Kincset őriz. Vagy akkor az is spoiler, hogy vannak benne fojtólidércek? Azért a ló túloldalára nem kell átesni. Van egy kis különbség a sztori végével kapcsolatos dolgok és egy játékban több példányban is előforduló mob között.
  • molnibalage83
    #8057
    Tessék már spoiler tagot használni...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én a hirdető tábláka sehol nem olvastam el, és az első helyszín után Velenben és Novigrad könyéként talán, ha egy tucatnyi kérdőjelhez mentem és a W. iskolák felszerelését szedtem össze. Több sidequestet is hanyagoltam, mert alacsony szitnű volt hozzám képest, kell valami a 2. végigjátszásra is...

    Na így voltam úgy, hogy mikro beindultak a nagy események, akkor az ajánlott szint felett volna 2-3-mal. Ha még nem tértél vissza Kaer Mohrenben azzal, akit nagyon keresel, akkor annyira nevetségesen könnyű lesz, hogy sítva fakadsz. Én oda 26 szint táján érkezetm asszem.

  • Evoluti0N
    #8056
    31-es vagyok. Lassan szerintem közelítek a vége felé. Skelligén van egy királygriff, ami még most is kérdőjel szintű. A neten azt olvastam, hogy 48-as. Azt hogy a fenébe kéne legyőzni? :D Gondolom, hogy nem leszek a játék végére 48.
  • bajgunar
    #8055
    Nekem az a "lista" vagy mi tipp van, hogy a kereskedőnél a vásárolandó listához adja, hogy könnyebb legyen "vásárolni". Ez tök hülyeség lett. Mert 1 lötyit beraksz a "listába". Akkor csak annak az egy lötyinek látod az összetevőit ugyanúgy csak a vásárlás panelon. Annyi, hogy közvetelen látod miből áll, s melyik az ami hiányzik.
    Ezt úgy kellett volna megoldani, hogy amiket! (tehát nem csak 1 lötyi) kijelölsz a "listára". Akkor azoknak a HIÁNYZÓ összetevőit listázza ki a vásárlási menüben! (És nem csak 1-et lehet kijelölni, s annak látom feleslegen az összetevőit ugyanúgy, és akkor ott is látom azt az egy hiányzót... bla-bla, ez hülyeség volt, felesleges + menü)
    Ha teszem azt egy összetevő több lötyiben is szerepel hiányzóként, akkor értelemszerűen hatványozódik az abból vásárolandó mennyiség. Így több lötyit is megjelölhetnél, s csak a hiányzókat listázza ki a vásárlás szekciónál. Nem 1 megjelölt lötyi teljes összetételés. :S Így értelmetlen...
    Azthiszem Moleyarrow-t (most megnemmondommelyiket) viszont egy kereskedőnél sem látok árulni Novigrad s környékén! De még csak se mocsárba, se sehol találni sem tudok... (nemtudom melyik főzethez kell... de tény, h valamikhez nekem hiányzik, s már ráuntam a keresgélésére...) Majd talán Skelligén lesz árus, akinek van raktáron. Még csak most fogok átmenni. :P
    Eddig kimaxoltam Novigrad s környékét 'asszem' minden küldit megoldottam, kivéve 2-3 lényt nem tudtam legyőzni, mert még csak 21-es vagyok. Ők meg nem. :/ A küldi is min. 24-26..-ot ír.
  • Nesuten
    #8054
    ez a listázás nálam nincs viszont ez a rendezés egy kalap kutya gumi
  • bajgunar
    #8053
    Ott megmaradt a bug. A bányász továbbra is csak bányászik... Nem történik semmi. A sziklában mi van, már leírták.
    Amit még észrevettem így hirtelen bug-ot: Novigrad -ban van egy ládát? cipelő NPC. Elég faramuci, nevetséges mozgása, léptei vannak. Na ez benne maradt. + minden alkímia oldal megnyitásakor írja a TIPP-et, hogy listázni tudod... bla-bla ( nem nagy hiba, de ~10. megnyitáskor már kissé zavaró).
    Kérdés:
    Ezt a jobb egér tartós witcher érzék nézetet, miért rakták külön kamera forgatásos nézetre? Nem lehet visszaállítani, hogy megmaradjon a nézet forgatás, ne csak a kamerát forgassam? Megszokod az irányítást... Erre beraknak egy teljesen mást... Nekem nem tetszik. Kezdem megszokni, de akkor se az igazi. :/ Vissza lehet állítani? (nem találtam semmi ehhez kapcsolódó opciót.)
  • Frank99
    #8052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet egy kicsit előreszaladtam, csak a Ködsziget, meg egy másik küldetés aktív. Segitsd Skellige trónjának öröklését... Itt viszont nem mutat semmi jelet, hogy hova kell menni. Tud valaki segíteni? Vagy ua. van, mint az első részen, hogy nézzek meg minden kérdőjelet? Az se nagyon van....
  • zenoka
    #8051
    de lehet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mogotte a sziklat be lehet robbantani es van bent kincses lada.
  • Evoluti0N
    #8050
    Elkezdhetnéd használni a spoiler tagot komolyan. Néha olyan dolgokat írsz le...
  • Nesuten
    #8049
    igen ez a Remekmívű Farkaspáncél
  • Nesuten
    #8048
    ENDGAME SPOILER

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Velem Ciri túlélte ezt a hadjáratot ... ez egy boldog vég ??? :)

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.19. 21:43:43
  • Although
    #8047
    Micsoda nyálas fejű Geralt :) Mondjuk nekem csak az eredeti fej felel meg. Egyéni szoc problém tudom.
  • Shep
    #8046
    Ez a maxos farkas páncél?
  • Evoluti0N
    #8044
    Bányász bányászik, nem történik semmi? Mutatja a térképen, hogy kísértetjárta hely? Akkor az elméletileg bug, amit úgy látszik, hogy most sem javítottak. Ott valaminek történnie kéne, majd beszürkülnie az ikonnak.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.07.19. 21:10:16
  • Nesuten
    #8043
    Valami elkezdődött ,valami véget ért 145:08 Óra


    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.07.19. 21:12:12
  • AnuluWork #8042
    Van egy eldugott falu. Hantos. Van ott egy Kisértetjára hely. Az angol neve a falunak: Frischlow. Ott mit lehetNE csinálni? A lámpára nem hoz elő semmit, csak a bányászt vagy mi van ott.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.07.19. 21:07:37