The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15796
Nem szopattam be magam semmivel, a mohácsi csatáról pedig azt írtam, hogy lehet kevesebb veszteséggel hozza le, mint Tomori. Például úgy, hogy nem is vállalja be. Háromszoros túlerő ellen nem vállalunk nyílt csatát. Ott úgy vertek meg minket, hogy a török sereg félig vergődött le a csatatérre, és az ágyúkat is annyira állították be, amennyire menetből ezt gyorsan be lehetett állítani, a csata végén meg azt hitték, hogy ez valami magyar előhad volt. Mer nem csak hogy többen voltak, de az ott nem egy csürhe volt, hanem a kor legfejlettebb hadserege. Ha ott van néhány értelmes hadvezér aki tud számolni, meg fel tudja mérni az erőviszonyokat, akkor kitérnek szépen és esetleg egy nagyobb megerősített helyen veszik fel a harcot, pl. Buda vára. Vagy fel se veszik a harcot. Ugyanazt csináltuk, mint a mongolok ellen. A kor legfejlettebb, ráadásul túlerőben lévő hadserege ellen bevállaltuk a csatát, aztán lemészároltak minket és akkor csak pislogtunk, hogy mi lesz. Egyébként a mongolok ellen is csak a várharc működött. Aki mezőn agyon tud verni minket, azzal nem harcolunk mezőn. Ennyi a titok. Még én is tudom, látod. Tudod mit, ha én vezetem a magyar sereget, akkor nincs mohácsi csata. Rajtam múlott baszki. Rossz korban születtem, ez a magyarok nagy tragédiája. 😄
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.24. 19:19:18
Dante73
#15795
Értelek.
Mit is írt a vitát kirobbantó fórumtárs? Azt hogy annyit játszik a (tök tudja, milyen stratégiával) a csóka, hogy Mohácsi csatát is megnyerte volna.
Na, ehhez képest Te írod, hogy egy autós szimulátorban a pályát gyakorolják be, (Még véletlen sem a vezetést!) egy hadi szimulátorban meg azt tanítják meg, mire kell figyelni. Valós tapasztalatok alapján... Tehát magadat szopattad be, már megbocsáss.

http://www.freetvmaci.info/

#15794
Nos hát ehhez képest vannak városi tűzharcra fejlesztett fps szimulátorok katonáknak, vannak hadijátékok, hadgyakorlatok, és nyilvánvalóan megvannak a szimulációk hadseregek mozgatására egy csatatéren. Például egy fps-ben nem azt fogják gyakorolni, hogy milyen a reakcióidőd egy játékban, hanem azt fogják gyakorolni, hogy városi harcban hogyan mozogj, mire figyelj, hogyan mozgasd a tekinteted. Aztán ezt éles gyakorlaton is csinálják. Megjegyzem Forma 1-es pilóták hülyére gyakorolják magukat szimulátorokon. Ott sem azt gyakorolják, hogy milyen egy igazi autóban ülni, hanem például a pályát szuggerálják magukba. Végigmennek rajta 500-szor egy profi szimulátorban, és utána nem lesz probléma amikor élesben kell. Nem bonyolult felfogni ezt, nektek ez nem megy, ha már hülyézzük egymást, engedjétek meg, hogy minden tisztelettel, de egyszerűen olyanok vagytok, mint a 4 márkás Yennefer. 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.24. 17:08:37
Csacsi
#15793
Yennefer a könyvekben is "torzszülött". Legalábbis Geralt azt veszi észre, hogy sánta lehetett, meg nem volt egyenes a gerince, vagy valami ilyesmit mond rá.

\"Előbb lesz meg a Juventusnak a harmadik csillag, mint a Milánói csapatoknak a második\" - Gianni Agnelli FORZA JUVE.

Dante73
#15792
Engem arra emlékeztet a dolog, mintha valaki pornóból akarna megtanulni szexelni. Mi több. Megnézi Roccó-t, és azt hiszi, valami szexmágus... Nem vall éles észre a dolog.
Egy autós játéktól nem leszel Hamilton,
Egy stratégiától hadvezér,
Egy főzőműsortól Michelin csillagos chief,
De egy autókereskedők résztől sem autószerelő, vagy nepper...
Aki ebben a hitben ringatja magát, az álomvilágban él.

http://www.freetvmaci.info/

Dante73
#15791
A könyvekben mindenképp, de szerintem a játékban is van utalás arra, hogy MINDEN boszi valamilyen testi problémával küzd. Mi több. Ha jól rémlik, nem átműtik, elbájolják őket, hanem folyamatosan egy illúziót tartanak fent. Pont olyanok a "valóságban", amilyennek születtek. A varázserő mellékhatása, ha úgy tetszik.

http://www.freetvmaci.info/

#15790
Majd este kezdem el nézni, most csak beletekertem.
Két dolog A Yent alakító nő nagyon szép. Jó ez ízlés kérdése, hogy színésznőként milyen, majd elválik, d és ja nem olyan mint a játékban blablalba, de pont egy ruha nélkül jelenetbe tekertem bele, hm. Jó.

Kettő: Három csóka kísérői néger nők. Ők a történet szerint is Zerrikán-ok az meg olyan majdnem Afrika féle kontinens. Szóval náluk kapásból elfogadható.

#15789
Dehogy lehet begyarkolni...ezt értsd már meg. Minden ilyen begyakorlott terv a csata utáni első percben egy füstbe.

Még az I. világháború idején se ment ez., mivel nem volt kommunikáció a csapatok és parancskokság között. Kiadatak egy parancsot terepasztal mellől, ami a valósággal nem volt összhangban és lett ami lett.

Ezt nehéz megérteni?
#15788
Az 5. rész a Tatai vár.
https://www.termalfurdo.hu/upload/images/Galeria/cikk/tatai_var/tatai_var_1.jpg

(46:12-nél az adott részben)
Utoljára szerkesztette: BladeW, 2019.12.24. 14:18:35
SzirmosSzisza
#15787
Ez amúgy végül akkor Yen orgiája vagy Stregobor vára lehetett?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Shep
#15786
Adtam még egy esélyt a sorozatnak és nem bántam meg. Marha jó az egész. Egyedül Triss-el nem vagyok kibékülve.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#15785
Játékban parádésan meg van oldva, hogy Yennefer az, akinek Geralt kevés, mint partner, szexuálisan vonzza, de egyébként unja a Geraltot, és mivel nem egy monogám anyuka típus, nem tud mit kezdeni a Geralttal, és mindig tovább lép. Tisztára mint a volt barátnőm. 😄 Triss meg az a nő, aki olyan anyukás, nyilván neki is kevés amit Geralt szellemileg nyújtani tud, de viszont ő szeretne letelepedni vele és valami családszerű dolgot imitálni mittudomén adoptált gyerekekkel. Ennek a sorozatban nyoma nincsen, Yennefer eleve torzszülöttből indul, ami nettó illúziórombolás. Aztán a viszonyuk is partneri, nem alá-fölérendelt, bár így a végén megpróbálták eladni, hogy Geralt fut utána, de gyenge, mer a filmbéli Geralthoz pont hogy a nő a kevés.


Újratelepítettem a játékot, feltett szándékom, hogy Trissel fogok kavarni. 😛 Yennefer nem érdemel meg. 😛
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.24. 11:59:34
#15784
Egy válasz opció lemaradt.
A kettes inkább inkább az "I want my money" lett volna.

Ami nekem eddíg fura az 5-ik rész után, hogy Yennefer és Geralt között nem éreztem a kémiát, főleg a pár órás ismeretség plusz az hogy elbűvölte, ezek után nem vártam volna, hogy akciózás lesz kettejük között, főleg, hogy előtte is lett volna alkalma a megbízókkal kavarni, de mégsem tette.

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

#15783
És még színésznek is rossz 😄
Sheltem
#15782

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

lwb
#15781
Felőlem aztán. Mondjuk a civakodás nem a wunwunon ment, hanem mindenféle bőrpigmentáción, de legyen.

lwb
#15780
Mi a f.sznak írjak neki bármit is? Szerinted az a normális dolog, hogy ha van valaki, aki szerinted egy tehetségtelen kókler, akkor felkeresed az interneten és jól megmondod neki? Ez a "bátor" dolog? Ez inkább beteg dolog szerintem, de te tudod. Ide is csak azért írom, mert feljött a téma, nem én hoztam fel. Véleményem ettől még van és lesz is azokról, akik úgy döntenek, hogy a nyilvánosságból fognak pénzt keresni, ha ezt nem bírja, akkor az csak +1 ok arra, hogy nem alkalmas erre a pályára. Ami nem baj, biztos most is épp van felvétel a mekinél.

MerlinW
#15779
Mekkora jelenetek vannak a sorozatban, zseniális 😄 Plusz poén hogy a stáb fele magyar.

- Borch: You worry if you blink you'll never see her again. You're in love with her.
- Geralt: Or... the danger isn't the dragon
- Borch: That's why I brought you along Geralt of Rivia. Nothing scares you
- Geralt: Hah.. Then you don't know Yennefer of Vengerberg
- Borch: May she be the worst encounter, then.

Ez pl. milyen witcheres szóváltás volt, a tájat mutató kameranézettel 😄
A Geralt-ot alakító színész casting is 10/10. Mintha a játékból lépett volna ki. Yen is oké, egyedül Triss nem jött össze, de ő is szimpin játsza a karaktert.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.12.24. 02:31:03

[merlinw.org]

RatBaG
#15778
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#15777
Mohács helyett lehet inkább azt kellett volna csinálni, amit később csináltunk, hogy csak a legjobban védhető várakban vesszük fel a harcot. Buda nem tudom milyen állapotban volt, de lehet egy ottani ostromra kellett volna kihegyezni a helyzetet. Amolyan z winterfelli csata lett volna, a gyalogság (amit lemészároltattak a nyílt csatában) vonult volna be a várba, a lovasság meg ütéstávolságban felkészül vegzálni Szulejmán kényszerű ostromát.
Mephike
#15776
Szerintem továbbra is mindenki képes eldönteni, hogy neki kinek a videója tetszik vagy nem. Az, hogy neked nem tetszik a hangja, az engem totál hidegen hagy. Az, hogy Te a hibáira mész rá (mert azért van), és nem azt értékeled, ami jó nálad, az is a Te bajod.
Szóval jó lenne túllépni azon, hogy egész nap itt bizonygatjuk, hogy kinek vagy kiknek van igaza, ha nem tetszett a videó, nyomj egy dislikeot, és engedjétek már el ezt az egész napos civakodást.

#15775
De nem azt szimulálod, hogy az alabárdos 18-al üt rohamban, akkor kiüti a könnyűgyalogost. :-D

A sereg felállítást különböző helyzetekben, különbözőképpen felálló seregek ellen, különböző terepviszonyok mellett be lehet gyakorolni. Be lehet gyakorolni, hogy mit lehet reagálni, ha az ellenség elkezdi mozgatni a seregtesteket. Hogyan kell reagálni a csapatmozgásokra. Hogyan kell reagálni krízishelyzetekben. Biztos vagyok benne, hogy a középkor nagy hadvezérei szénné játszották volna magukat a Total War szériával. Hunyadi lefogadom, hogy vámpírokkal lett volna. 😊
#15774
Hát ha nem akarod érteni amit írok, akkor nem tudok rajtad segíteni. Ami a létszámot illeti, 25 000 fős európai seregnél akkoriban nem nagyon volt nagyobb. Kb. ilyen létszámmal vívták a sorsdöntő csatáikat a nagy európai államok. Azzal a sereggel (erejét tekintve) kiállhattunk volna bármelyik európai uralkodó ellen. Egyetlen ellenség volt, aki ellen nem szabadott nyílt mezei csatát vállalni, Szulejmán. Tekintve hogy ő minimum kétszer de inkább háromszor ekkora sereggel vonult hadba. Talán az lett volna a legjobb, ha nem mennek bele. Felperzselt föld taktikája, mindent veszni hagynak, kitérnek, és csak a portyázó kisebb seregtesteket verik meg. Nem tudom mi lett volna az üdvözítő megoldás, de kiállni ellenük az öngyilkosságnak bizonyult.
#15773
Nem tudom megállni ,de hülyeséget hogy egy videójáték és szimulálja a valóságot...

A Total War-ban minden egységnek vannak értékei, sebzés, páncél, életerő, roham, kitartás, morál stb. Ezeket hasra ütsére adták meg. A valóságban ezek nem számszerűsíthetőek. Egy jó modder meg úgy írja át ahogy akarja. Sőt, emlékeim szerint egy szimpla szöveges fájlban van minden ilyen érték a Medi 2 TW-ben! Arra és azt írok át amit akarok. Nesze neked szimuláció

De ha még ezt nem is nézem: a TW -ben jó van időjárás, de nem igazán valóságosra szimulálva, van megadott morál, de mutatja a katonák valódi állapotát, de még csak nem is ez a lényeg.
Az információk egy csatában nem úgy vannak mint a játékban! Nincs madárnézet nem mutatják kis színes jelek ellenséges egységeket és nem egy kattintásba kerül kiadni egy parancsot!

A valós szimuláció az lenne ,ha nagyon messze egy hömpölygő tömeget látsz, mást semmit, és a kémek felderítők vagy jó információt hoztak vagy nem, és sok sok percbe órába telik mire új információ jön, és parancskiadás és hosszőú hosszú ideig tart, amit vagy eljut az egységekig vagy nem, vagy végre hajtják vagy nem.
Akkor milyen sziumuláciuó könyörgöm?

De ha még az egységek egymás elleniségét vesszük, és nem nézem a valós moráltm a kiképzést, az emberi tényezőt, az időjárást a korabeli információ és felderítés nehézségeit, a TW programozói, netán tesztelték és kipróbálták hogy adott távolságból adott nyílvessző milyen vértet üt át?

Nekem itt van egy tanulmány amit egy magyar illető írt, a középkori páncélokról .Ők néztek legalább ilyesmit? Kétlem.
#15772
Komolyan ne fárasszál már. Ez egy videójáték semmi köze a valósághoz. Ja ésőt én vívni meg varázsolni mert játszottam a Witcher-el...aztarohadt.

De hát mit lehet tőled várni? Ha szerinted 1526-ban a magyar volt a legnagyobb hadsereg Európában...Franciaország , V. Károly birodalma, és Szulejmán az smafu mi? Jaj! Megfájdult a fejem.

Mi lenne, ha egy játék helyett, egy történész könyvét olvasnád el, Szerintem jobban ért hozzá, mint egy hülyegyerek, aki játszik és felteszi youtube-ra

Komoylan, benned fel se merül, hogy a történészek, akiknek ez a szakmájuk, ezt kutatják, lehet hogy értenek is hozzá? Nem mi? Akkor műtsön meg téged egy olyan illető aki az operáció társajátékkal gyakorolt...
#15771
Akkor ezt írd meg neki, ne egy olyan fórumon pocskondiázd gyáván amit valszeg nem olvas. Legrosszabb esetben kibannol <#mf2>
lwb
#15770
Ehhez a WunWun témához: ha valaki ért angolul 1000 ilyen wunwun kategóriás izét talál még a yt-on. + talál 100 olyat, amelyik ezerszer jobb nála. Én is sok yt-ot fogyasztok, de ez a faszi 1p alatt felidegesített. Már a hangja olyan volt, hogy az ember vérnyomása a plafonon tőle.
Ha már filmek és sorozatok, akkor RedLetterMedia minden nap, akármelyik nap, bármikor.

#15769
A mohácsi csatában ott veszett a komplett gyalogságunk, mer egyszerre támadtak a lovassággal, de a lovasság már menekült mire beértek a törökök elé, és aztán sanszuk nem volt menekülni. Több ezer ember, tele külföldi katonával körkörös védelemben délutántól késő estig harcolt úgy, hogy a csata már órákkal korábban eldőlt. Aki megúszta a csata részét, azt végül kivégezték. Nekem van egy olyan érzésem, hogy ezt például lehetett volna értelmesebben. Eleve a komplett csata egy kényszerhelyzet volt, mert rádöbbentek, hogy óriási a túlerő, és a menetből érkező törökre rázavarta Tomori a komplett sereget, hogy kábé ez az egyetlen esélyünk. Ez a része oké, de talán nem a csatamezőn kellene elámulni azon, hogy sansztalanok vagyunk, és csak egy őrült roham az, ami segíthet. Tehát azért érződik, hogy a hadvezetésünk nem volt a toppon úgy, hogy akkora sereg felett parancsnokoltak, ami kb. a legnagyobb volt akkor európai szinten.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.23. 20:00:19
#15768
Ezek csataszimulációk, amikben azt lehet kigyakorolni, hogy bizonyos szituációkban mit lehet kezdeni a seregtestekkel. Egyáltalán, hogy hogyan kell felállítani egy sereget. Konkrét helyzeteket be lehet gyakorolni. Valszeg a középkorban is játszottak ilyet, mittudomén fából megcsinálták az egységeket, és akkor például begyakoroltak egy olyan helyzetet, hogy mi van akkor, ha az ellenséges lovasság áttöri a gyalogság sorait. Ha ilyenkor van erre egy begyakorolt lépés, akkor gyorsabban reagálnak. Pl. a 30 éves háború egyik csatájában a támadó fél elsöpörte az egyik szárnyat. Gyakorlatilag megnyerték a csatát. Erre a másik parancsnok a csatavonallal derékszögben felállította a tartalékot, és egy ugyanolyan csatasorral néztek szembe a támadók, mint korábban, és miközben veszettül támadták, halomra lövöldözték őket, és megfordult a csata. Na most ezt a taktikai elemet 100% hogy nem az ujjából szopta az adott tábornok.
#15767
"Több ezer szimulált csata után valszeg a mohácsi csatát kevesebb áldozatból hozta volna ki, mint Tomori Pál."

Majd szóljon, ha tud mit kezdeni azzal, hogy az információ ami eljut hozzá, az 5-10 vagy akár 30 perces késésben van a valósághoz, és persze a válaszai is ekkora laggal mennek kifelé, nemkevésbé nincs madártávban drone, amivel körbenéz, az egységek alatt nincs létszám meg morálcsík, és ezek csak a legelső elemek, amikről szegény önjelölt szuperhadvezérünknek fogalma sincs, miként kezeljen.
#15766
Mert azt magyarhoplita néven csinálta. 😛
Savaran
#15765
WunWun nem is játszik a total warral, egy videója se szól erről....

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15764
Ki tartja annak, Egy rakás hozzánem értő kommentelő? Ne viccelj...

Random belenéztem egy videóba, ahol a trónok harca előzetesből kielemzi az biztos nem a Mások ellen lesz...és hát pedig de.

A TW- szériának meg semmi köze a valósághoz akkor se sok ezer szimulált csatát játsziik vele valaki. Én is TW fan vagyok, a kínais rész kivételével mindbe több száz órát tettem, de ettől még nem vagyok a Napóleon ,nem is hiszem magam annak, a törtrénelmi csaták kielemzését meg történészekre bízom, nem egy videójátékos youtuberre.

Azon külön betudok szarni, amikor valaki hiszi, őaztán nagyon ért a történelemhez, hadvezetéshez, mert játszott a TW-kel.

Ja, én jobb vagyok mint Schumacher és Michelisz együtt véve mert játszottam a Need for Speed-el Nevetséges

Mohácsi csata elemzés? B. Szabó János történész munkája...és nem Total War-al játszó gyerek
#15763
Én szeretem mondjuk a videóit, a stílusán van mit finomítani, mert úgy nyilatkoztat ki sokszor, mintha egyetemes igazságot mondana. De mondjuk ez hozzátartozik, mer így szakavatott prófétának tartják hadtörténelem meg fantasy témakörökben. De például az ismeretterjesztő része tetszik a fantasy videóiban, mivel minden könyvet szénné turkál információért, és tényleg sok olyan infót mond, ami különben kimaradna. Aztán persze elkezd sakkozgatni az információkkal, és abból lesznek az érdekes teóriák. Amiben profi az a Total War széria. Azt szénné játszotta, és a tudása szerintem elsősorban abból merít önbizalmat, hogy valszeg egy nyílt mezei csatát rá lehetne bízni a középkorban. Több ezer szimulált csata után valszeg a mohácsi csatát kevesebb áldozatból hozta volna ki, mint Tomori Pál. 😄
#15762
Ja. Aha. Mint a keresztvasra....megnézzük miket elemzett ki a trónok harcából? Szerintem ne, mert rohad kínos. Na ennyit erről.

Ja és a könyveket se ismeri jól.
Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2019.12.23. 18:19:09
#15761
És persze most is baromságokba köt bele. Nem használja a keresztvasat....ja. Tök jó, hogy ennyire ért hozzá hogy kellene vívna egy kitalált világban lévő természetfeletti képeséggekkel rendelkező lénynek...amúgy azért nem használja mert nem kell neki, sokkal gyorsabb mint egy ember, egy csapás egy halál.
Nagyokos.
Keresztvas a seggem...
#15760
Kikérem a nevében, nálad bizonyára értelmesebb. Nem ő tehet róla hogy a készítők nem tudtak élni azzal a rengeteg lehetőséggel amit az a világ kínált. Az Éjkirályból is egy viccet csináltak, de nem ez a lényeg hanem hogy Wun-Wun olyan részletekre is rámutat amit a többség észre sem venne, így teljesebbé tudja tenni az élményt. Nagyon jól ismeri a könyveket és játékokat, sokat segít hogy megértsem mi-micsoda és miért történik. Néha talán túlgondolja, de ez egy FANTASY történet, az a lényeg hogy a képzeleteddel töltsd ki a fehér foltokat.
#15759
Ez a jaj nigger van benne téma a első hírektől fogva unalmas. Aki ezen akad fenn, annak tényleg kurvára nem való a Witcher. Olvastátok? Játszottatok vele? Sapkowski egyik fő mondanivalója a háborúellenesség mellet, a rassizmus ellenesség, hogy ostobaság egymás gyűlölete, egyik faj sem rosszabb a másiknál, stb.
Ennyire nem sikerült megérteni csak kardozás meg a baszás az meg van a Witcherből amit sikerült felfogni? Szomorú

Na most a következő dolog: ez egy fantasy. Nem valóság. Ok? Ez is meg van? És az hogy bár utalás szintjén de létezik egy Afrikára hasoníltó kontinens Sapwkoski világában, ahol hát bizonyára négerek is lakhatnak...

És az igaz hogy nem ír arról hogy fekete bőrű szereplők lennének, de arról se, hogy ne lehetnének. Fogadjuk el.

Következő, szóval tehát hogy ez egy fantasy...de ügye mondatjuk azt hogy valós , lengyel -közép európai világot vett alapul Sapkowski és ezért nincs benne keresnivalója a négereknek.

Erre annyit mondanék például: Puskin. Igaz, nem középkorban élt, de Puskin dédapja néger volt. És Nagy péter cár hadvezére. Pedig Oroszországban még ma is ritka a néger...na akkor?
Abram Petrovics Hannibal egy valós történelmi személy, Péter cár tábornoka.

Ha a valóságban lehetett egy fekete bőrű ember a cár tábornoka , akkor egy elképzelt fantasy világban lehet néger nyílpuskás


Egy megint másik dolog hogy a többség csak a játékot, és csak a Wittcher 3-at ismeri és már egyből szakértő hogy mi merre. Az nem baj hogy a játék se hű mindenben a könyvekhez?
pl: Triss nem olyan a játékban mint a könyvekben...és mennyire szánalmas, hogy sok kommentelő azon is károgott, hogy a sorozatbéli Triss nem olyan mint a játékbéli....
#15758
Wz a Wun -Wun nevű videós amúgy egy idióta. Amíg ment a tróno harca , mindig előre kielemzett minden trailert, minden pixelt és minden sötét foltot és folyton seggre ült, mert hülyeségeket beszélt és véletlenül se jöttek be az elemzései.
#15757
szerintem a mai magyarországon már egy ilyen hajlítás hogy egy létező személyt hasonlítuk egy kitalálthoz, nem okoz gondot. Ennél sokkal nagyobb "igazságokat" mantrál a fél ország gond nélkül.
Dante73
#15756
Néhány nőgyűlölő, rasszista, homofób egyén mostanában mindig sír, hogy jajj, tönkretesznek minket a libsik...
Erre tart a világ. Jöttök, vagy lemaradtok. Ennyi.
(Jelezném, a közel-keleten Ti győztetek. És most a saját muszlim verziótoktól rettegtek. Jó irány, nem mondom...)

http://www.freetvmaci.info/

#15755
Szerintem is nagyon durván. Ráadásul pláne az offtopic témája.

Nem mi rendeztük, nem mi vettük fel a színészeket, és nem a mi pénzünkből készült. Örülhetünk, hogy egyáltalán készült adaptáció a witcher világáról, aztán pofa súlyba ahogy mondanák páran.
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2019.12.23. 16:12:47

uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb

lwb
#15754
Na jó, ez már olyan szinten offtopic, hogy én ebből kiszállok. Neked meg javaslom a Daily Stormer fórumait. Ott folytasd ezt inkább.

#15753
Mit befolyásol?

Why so serious?

Savaran
#15752
Nem befolyásol semmit?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15751
Fura, hogy amikor az emberek azzal jönnek, hogy "jaj feketék", akkor mindig eljutnak az érveléssel a rettenetesen demagóg pédákig. Már a Dobó Istvános is ilyen volt lentebb (kitalált személy vs létező). Nyilván azért nem mert a világnak vannak szabályai amikből nem lehet kilépni. Viszont as bőrszin nem tartozik ide, hiszen az ég világon semmit nem befolyásol.

Why so serious?

Savaran
#15750
Ezért írtam hogy reszeled a fingot, nem vagyok az ellenséged! Én elfogadom hogy neked így bejön, fogadd el te is hogy nekem meg nem!

Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.12.23. 14:51:14

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

lwb
#15749
Ja, nem tudom. Ezért írtam ezt lejjebb, amint szintén nem olvastál, csak hőbörögsz:

"Teljesen valid álláspont, ha valakinek nem tetszik, hogy ez meg az fekete lett. Ettől még Dobó rossz példa, mert az egy létező személy. Innen indultunk ki."

Savaran
#15748
Ha kitalált a világ, miért nincsenek benne lézerkardozó kék avatárok? Akiknek a kedvencük a sajtburger....

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15747
Te nem tudod magad azon túltenni, hogy valakinek nem pályák a feketék ebben a filmben...

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)