16775
banner
  • Glpetyus
    #10643
    köszönöm,megpróbálom
  • robotnyk
    #10642
    az nem feltétlen jó, és mivel alapból 30 fölött vagy, lehet hogy ez segíteni fog
    Utoljára szerkesztette: robotnyk, 2016.01.27. 12:42:45
  • Glpetyus
    #10641
    hát azthiszem kénytelen leszek a zsebembe nyúlni... ez már lejárt :I
  • molnibalage83
    #10640
    90k ért olyan használt full konfigot lehet kapni, amin med-hi (több hi, mint med és csak néhány helyen megy 30 FPS alá) beállításokkal elmegy full HD felbontásban. Én a cimbimnek baráti aráon 70k-ért adtam el az a gépet, ami egy topikban 95k körülire áraztak be.
  • Glpetyus
    #10639
    ha végzem a melóval kipróbálom.
    azthiszem az nekem alapból unlimiteden volt.
  • Terawatt
    #10638
    Sajna ha már egy olyan régebbi gépet kell cserélni valszeg új RAMot se ússza meg az ember ami még dob rajta, főleg hogy akkor már 8gb alá nem szokás menni.
  • Glpetyus
    #10637
    azért érdekes mert youtube televan olyan videókkal,hogy sima 2 maggal (core 2,NEM i3) "simán" fut a játék -persze 10 fps,de látszólag nincs akadozás,nemhogy ilyen 2mp-es megállás.
    na mindegy nem szenvedek ezen,tényleg mit akarok egy 8 éves technikával..... csak nem szeretek megbízható dolgokat leváltani /illetve most keret sincs egy komplett gépcserére,de ez egyéni szoc. probléma tudom :)
  • robotnyk
    #10636
    nem akarom magamat ismételni, mert azt hiszem már írtam ezt, de próbáljátok meg limitálni az fpst, kezdetben a beállításokból. állítsátok 30ra, és próbáljátok úgy.
  • tom2004
    #10635
    Nekem 8Gb ram van, az elég is, GTX 750 grafikus kártya és G3258 processzor. Nekem is elég gyakran megáll a játék ami elég zavaró, ha fut akkor teljesen rendbe van. Szerintem a processzor nem bírja. A minimum gépigény processzor kb 50% al gyorsabb G3258 tól.
  • Glpetyus
    #10634
    persze,nem is csodálkozom ezen,régi gép már,inkább azért kérdeztem,mert azért tudom mi az ha valami szaggat,akad,ez meg olyan szépen fut leszámítva ezt a fél/egy percenkénti "megállást".
    azt reméltem esetleg csak valami bug :)
    köszi

    ja a lényeget nem is mondtam,hogy mért furcsa a dolog : a konfigon minden ugyanez volt 1 hónapja csak a vga nem.Akkor próbálkoztam elöször a játékkal. Eredmény kb 10 fps minden off,meg low DE nem volt ilyen meg-meg állás.
    Félreraktam a játékot,beszereztem egy új vga-t,most minden high meg on,és ezt produkálja.

    esetleg van még itt olyan valaki aki régi dual vagy quad core-al nyomul ?
  • tom2004
    #10633
    Másodszorra viszem Uma Kearl Mortenba vitelétől. Első esetben Kopasz hegyen legyőitem Imrelithet és elvettem tőle a varázsmakkját is. Második esetben sokadszorra ismétlem, de nem kapom meg. A harcban leviszem az életerejét egész alacsonyra, akkor bejön egy videó úgy veszem észre itt már nem tudom Geraltot irányítani. Megnéztem több videót 2 változatot is láttam meghalt egyértelműen Imrelith, Az én esetemben a harc végi videóban nem látom meghalni. Ezek szerint nem sikerült legyőznöm. A végén teljes életerőm kell legyen, vagy mitől függ sikerült legyőzni videót kapjak.
  • molnibalage83
    #10632
    Szerintem az van, amit írsz. A VGA mellett minden más a szűk km. 8GB kell egy mai AAA játéknak és a CPU-dal kisebbfajta csoda, hogy egyáltalán fut a játék.
  • Glpetyus
    #10631
    Sziasztok.
    Vásároltam egy új vga-t,gondoltam bepótolom a régi elmaradásokat,köztük a W3-at is.
    A kártya hozza a várt szinvonalat nagyon jól fut a játék.DE
    kb 1 percenként megáll olyan 2 mp-re,de olyankor még a hang is elmegy.Közben,alapból kb 40 fps-t mérek. nem tölt a gép nem kerreg,nem gondolkodik,csak megáll. Mégha felbontást leveszem,meg minden low-ra rakok akkor is,pont ugyanúgy mint ultrán.
    persze a procim kb 95% megy. Sajna szerintem ez a gond Intel q6600 őskövület core 2 quad .Gondolom ez már nem elég,vagy a 4 giga ram kevés?
    (Tudom,hogy ez egy 6 éves konfig,de minden most kijött játék olyan jól fut amúgy,csak pont az nem amiért vga-t vettem :D )
  • krityo03
    #10630
    Délután, újra megpróbálom, hátha ezért a windowsos átengedésért, nem engedte, mondjuk nem jelezte sehol. Ezt a patchet a play.thewitcher.com-ról tegnap nem, de most sikerült letölteni, köszönöm. Ezt alapból rakjam fel mielőtt megpróbálnám frissíteni a gog-ról?

    A másik pedig, hogy felajánlja, hogy frissítsem a gog-ot magát innen: http://www.gog.com/galaxy De erre a letöltésre, ha rákattintok, nem tölti le, hanem ki írja, hogy ez a weboldal nem elérhető.
    Utoljára szerkesztette: krityo03, 2016.01.27. 05:02:38
  • sluqR
    #10629
    Végülis ja :D Egész pontosan azt mondja, hogy "Help me". Tök jól lehet hallani! :)
  • SzirmosSzisza
    #10628
    :p

  • molnibalage83
    #10627
    Én ezt a trailert láttam elsőnek. Befosatósan jó volt.
  • MerlinW
    #10626
    Olyan, de tuti nem az:)
  • TOMSILENT
    #10625
    Tudom volt már

    0:47-nél nem olyan mintha azt mondaná hogy "Segítség!"??

  • robotnyk
    #10624
    mindez azután, hogy regisztráltad a kódot a gog galaxyban?
  • Negritis
    #10623
    a winfos tűzfalon átengeded a gog.com-t?
  • PeeTeR
    #10622
    http://play.thewitcher.com/
  • krityo03
    #10621
    Sziasztok,
    Egy oylan problémám lenne, hogy megrendeltem a játékot cd galaxsról, megjött ma az egész pack.
    4dvd feltelepítettem, ahova kérte, mindent. Jött ez a csoda GoG alkalmazás, amivel elvileg a PLAY gombra rákkatintva el tudom indítani a játékot.
    Viszont nem lehet rákattintani a PLAY gombra, mert azt írja , hogy The game is waiting for realease.
    Szóval adott egy eredeti, már több mint fél éve megjelent játék, és itt a GoG, nem engedi elindítani, mert szerinte még nem jelent meg.
    Most akkor mi a teendő? Hogyan lehet elindítani a játékot?
    Köszönöm a válaszaitokat előre is :)

    Kaptam 16 letőlthető dlc-t is eddig azokat sem tőlti le a GoG-on...

    Sok helyen olvastam, hogy, ha fent van az 1.01-es patch, akkor megjelenik a play gomb, de ha alapból a GoG nem tőlti le, akkor hogyan legyen meg? Illetve magát a GoG-ot sem tudom frissíteni, mert azt írja a linkre, ami frissítené, hogy nem jeleníthető meg az oldal...
  • eje75
    #10620
    THX Dude!
  • molnibalage83
    #10619
    Én mindkét nem teljesen negatív befejezést elfogadhatónak tartom, passzol mindkettő. Az egyik kicsit talán szomorúbb, de valahol teljesen logikus és érthető, azután meg főleg, hogy szegény Ciri milyen szopóágon volt eddig az élete során.
  • SzirmosSzisza
    #10618
    Amúgy szerintem olvass utána milyen befejezések vannak, valaki szerint pl nem az a "jó befejezés" amit Dantes leírt, embere válogatja.
  • tom2004
    #10617
    Dantes nagyon köszönöm.
  • robotnyk
    #10616
    \felhasználó\dokumentumok\the witcher 3
  • SzirmosSzisza
    #10615
    Dokumentumok, ha jól rémlik van egy The Witcher 3 mappa.
  • kemszi2
    #10614
    dokumentumok?
    az 1-2 oda mentett,de most ne tudom megnézni hogy a 3 is ott van-e
  • eje75
    #10613
    Sziasztok!

    Ne haragudjatok, ha már elhangzott ez a kérdés, de tudna valaki segíteni, hogy a dobozos verzió esetén a mentések hová kerülnek? Szeretnék berakni egy nagyobb vinyót...

    Köszi!
  • DantesHUN
    #10612
    Spoiler. A jó befejezéshez.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne vidd el a császárhoz. Tagadd le, soha ne vidd a császárhoz. A Kaer Mirheni csata után hógolyózz vele. A kocsmában, amikor a varázslónők hívják, ne menj vele! Máskor igen, menj vele Avallach rejtekébe, és ott borogasd fel a bútorokat. Látogasd meg a Skellige szigeteken meghalt srác sírját Cirri-vel- és j befejezést kapsz
  • Prof William
    #10611
    A fő döntések onnan indulnak, be hogy megtalálod Cirit és megérkeztek Kaer Moherenbe.
  • molnibalage83
    #10610
    Igen. Hiszen az a csata előtt van.
  • tom2004
    #10609
    Az jó ha visszamegyek Uma Kear Mortanba érkezéséig?
  • molnibalage83
    #10608
    Annál azért többön...
  • molnibalage83
    #10607
    Kaer Mohren ostromáig. Az a tuti.
  • SzirmosSzisza
    #10606
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vidd el hógolyózni, kb azon múlik.
  • tom2004
    #10605
    Meddig kell visszamenni, hogy a végjáték más lehet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom Avalacch a kulcs, melyik küldetéstől kell újra kezdenem, más legyen a vége. Ciri nekem vagy meghal vagy Avallach mágiával magához kötin nem teljesen világos.
  • DantesHUN
    #10604
    Hát ebben van valami. Szóval abból az ötből hát aúgy nagyjából magától értetődik ,hogy ,melyik a jó.