16775
banner
  • MerlinW
    #10685
    ME3 végével kapcsolatban: +1
  • bunny
    #10684
    OFF: A ME3 vége tökéletes, csak a sok picsogó az én kicsi pónimat várta a végére, pedig egyszerűen csak életszerű lett. Egyébként meg csináltak rá DLC-t más befejezéssel, akit zavar, de szerintem az úgy tökéletes, ahogy van. A witcher-ben is van sokszor olyan, hogy nincs csillámpónis opció, és az élet is ilyen, a ME3 vége is.
  • SzirmosSzisza
    #10683
    Meglepően szép amúgy, azt hittem rosszabb lesz. A harc meg irányítás mondjuk olyan amilyen, meg van 1-2 dolog ami érdekes benne és üti a könyvet, meg néha önmagát is, de evvan :D
  • Although
    #10682
    Ne mindig higy el mindent, van most egy srác aki végigvitte és nagyon meglepődött. Elmondanám a witcher sztori szint sem üti a mass effect 3-ét nagyjából nekem mindkettő top kategória. Óriási hibát követsz el ha egyszer se mész végig rajta. Iskolapéldája, hogy kell negatív befejezést jól megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.01.28. 19:18:03
  • robotnyk
    #10681
    én sem játszottam az első kettőt (nézek is sokszor hogy ki kicsoda), a másodikat még végigjátszanám, de az első szerintem már túl nagy kúltúrsokk lenne
  • SzirmosSzisza
    #10680
    Én elolvastam a könyveket, meg elkezdtem visszafele játszani a játékokat (2 megvan, most vagyok az 1-nél :D).
  • Daermon
    #10679
    Igen, plusz teljesen új helyszínen fog játszódni.
  • molnibalage83
    #10678
    OFF

    Az Enderal a Skyrim motorral van hajtva, de semmi köze hozzá. Teljesen külön világ. (Ahogy a Nehrim is az volt.)
    Shadowplay-t használok.

    ON

    A 2. W3 DLC is olyan teljesen szeparált lesz, mint volt az első?
  • Daermon
    #10677
    Mass Effect 3 tényleg le van húzva a vége miatt. De ettől megéri a pénzt a széria. Persze remélem összeszedi magàt a Bio és nem hibázik megint (meg a Dragon Aget is kaphák össze).

    Skyrim meg van, de félbe hagytam: gyenge közepes és nem birtam tovább.
    Morrowind nem tetszett. Fallout meg megint nem fog meg. Valahogy a Bethesda nem olyat csinál, ami nekem kell :D

    Milyen programmal veszed fel a Witcher 3mat?
  • molnibalage83
    #10676
    Mert ezek közül a többség a terveim között szerepel, hogy "egyszer". (Az utolsó kettő nem és a Mass Effect erősen kérdőjeles. Nagyon lehúzták a 3. részt.)

    A Fallout széria is rajta volt, de az első részt 13 óra szenvedés után feladatam. Ezután a 2. sem érdekel, és így a többi sem... (Valami fan remake készül az 1. részből a 3. motorjával, azt talán megnézem egyszer.)

    Az Skyrimhoz készülő Enderalra kíváncsi leszek. A Oblihoz készült SureAI cucc jó volt minden hibája ellennére.

    A 2. Witcher végigjátszás elkezdtem augusztusban, de azóta szitne semmit sem haladtam vele. (Pedig ebből vágom meg a "filmet". )
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.01.28. 13:33:15
  • Daermon
    #10675
    Rászánom :D
    Mondjuk a legtöbb ugye régi. Meg RPG-k mellett nem nagyon játszok mást, így szép lassan összejöttek.
  • molnibalage83
    #10674
    Honnan van ennyi időd...?
  • Daermon
    #10673
    ON/OFF egyszerre :D
    Nekem most zajlik a Witcher 3 3. végigjátszása (De még lesz). Mentésekből tudom (meg valamelyiket ugye tudom, hogy 1), hogy:
    Witcher 1: 7
    Witcher 2: 5

    Mass Effect 1: 5
    Mass Effect 2: 6
    Mass Effect 3: 1

    Dragon Age - Origins: 7
    Dragon Age 2: 2
    Dragon Age - Inquisition: 2

    Baldur's Gate: 2
    Baldur's Gate 2: 5

    Icewind Dale: 1
    Icewind Dale 2: 1

    Neverwinter Nights: 1
    Neverwinter Nights 2: 1

    Pillars of Eternity: 3

    KotOR 1: 1
    KotOR 2: 2

    Final Fantasy 7: 1
    Final Fantasy 8: 4

    Mást hirtelen nem tudom, ezek voltak a maradandóak. :)
  • Prof William
    #10672
    A Witcher 3 tényleg mindent üt. :)



    Ez meg remek kép. Elég pénzel, jó színészekkel és persze odafigyeléssel a Witcherből olyan ütős sorozatot lehetne csinálni, ami lazán lehagyná a Trónok Harcát is..
  • TOMSILENT
    #10671
    Jelenlegi háttérképem. Nagyon ütős.

  • bunny
    #10668
    OFF. ME-ben nekem is benne van pár végig játszás, bár én akkor általábban az egész trilógiát lenyomtam. Imádom mindhárom részét. ON.
  • bunny
    #10667
    Jól van, úgy látom ha beteges is, legalább nem vagyok egyedül a kórteremben
  • molnibalage83
    #10666
    OFF

    Vicc, de az NWN I alapjátékot soha nem vittem végig, pedig vagy 5-ször elkezdtem. Oprendszer vagy vinyóhalál miatt állandóan elvesztek a mentéseim. A 4. fejezetig is eljutottam már mikor már nem emlékszem, hogy miért, de akkor sem sikerült befejezni. A két kiegje közül csak a másodikat toltam végig, de azt kétszer is.

    A II. résznek a kiegjei sajnos szeritnem harmatgyengék voltak. A Storm of Zeph. játéktechnikailag érdekes lett volna, de nem sikerült kihasználni és a történet mellette hiperlapos volt és a végén a boss battle-t nem tudam megcsinálni kb. 10-szeri próbálkozásra sem. Így YT-n néztem meg a végét.

    Az NWN I-hez olyan baromi jó modulok vannak, hogy az ember befosik tőle. A Tortured Hearts első részét végigtoltam. Király volt. A második részre soha nem volt időm. A II-höz érdekes módon egy normális modult sem találtam a BG II és IWD remakeket leszámítva, de azokat nem próbáltam ki soha, csak ismerem őket.

    ON
  • genndy
    #10665
    Nem az. Jó a játék, ennyi.
    A W3 megjelenése előtt csináltam az 1+2-ből egy másik döntéses utat. Aztán a W3-at én is rögtön folytattam NG+-on (eredetileg csak a gwent miatt, aztán beleröppent vagy 100 óra ), és ez még mindig csak az 1+2-ből hozott első mentésem. Még egyszer végig akarom tolni, a W2-ből hozott másik úttal (Iorveth), és nagyon rossznak meg gonosznak lenni (amennyire itt lehet). Meg persze hátra van a 2. kieg, azt is legalább kétféleképpen meg akarom csinálni.
  • alyr2
    #10664
    Nálam a neverwinter nights I-II és kiegei..meg a Baldurs Gate I-II+kiegek :D ezek kicsit hoszú játékok :D
  • Evoluti0N
    #10663
    Dehogy beteges. Én is rögtön belekezdtem egy második végigjátszásba. Jó játékokat sokszor végig lehet játszani. Eddig nálam a Mass Effect 1 a rekorder 7 vagy 8-cal. :)
  • molnibalage83
    #10662
    Nem feltétlen. Anno és a Gothic II-höz előbb jutottam hozzá, mint a GI-hez. A GI lenyomása után a GII-őt újra végigtoltam, bár azt már a Night of the Raven kieggel.

    Egyébként két végigjátszásnál nincs több a W3-ban sem nálam. Egyszer a térkép egyik felén sidequestelek és döntök a főbb dolgoknál A irányba, a másik alkalommal meg B irányba. Ennyi.
  • bunny
    #10661
    Miután lenyomtam a witcher 3 után a két előző részt, elkezdtem újra a w3-mat nagyobb nehézségen. Szerintetek is ez már beteges?
  • RatBaG #10660
  • robotnyk
    #10659
    steamen hozzászokik az ember szerintem. én is most tudtam csak meg, hogy ennél a játéknál / gog galaxynál nincs ilyen még
  • genndy
    #10658
    GOGnak nincs felhője (miért ennyire egyértelmű mindenkinek hogy van? Soha sehol nem írtak ilyet. Aztán meg megy a csodálkozás az eltűnt mentésekre ).
  • krityo03
    #10657
    Köszi, sikerült megoldanom nagy nehezen, a witcher hivatalos oldaláról.
  • krityo03
    #10656
    Igen, a Galaxy oldalán ott is van a játék, de nem engedi letölteni, mert "az oldal nem jeleníthető meg". Chrom-ot használok, de Internet Explorer-nél is ugyan ezt csinálja.
    Köszi a válaszokat.
  • robotnyk
    #10655
    nem tudom mi van a neteddel, de valami nem korrekt az tuti. az biztos hogy most megpróbáltam, nekem a galaxy is lejött simán. ha a gog.comon, és nem a kliensben bejelentkezel, akkor az accountodon ott kell lennie a játéknak, ha azt megnyitod, ott látnod kell a letölthető tartalmakat, ott letölthető a 16 ingyenes dlc is.
  • molnibalage83
    #10654
    Asszem bent magában a játékban a főmenüben valahol.
  • krityo03
    #10653
    Na most eljutottam odáig, hogy el lehet indítani a játékot, sikerült frissíteni a GOG Galaxy-t. Viszont a 16 ingyenes DLC-t nem lehet letölteni. Elvileg automatikusan letölti, de nem csinál semmit. Manuálisan el akarom indítani, akkor meg kiírja, hogy "Server Problem".
  • TomStorm
    #10652
    Igen,felhőben.Nem gondoltam volna,hogy nem maradnak meg a mentések anno mikor abbahagytam.Na mindegy kezdem elölről.

    Azt azért ha tudod leírhatnád,hol kell engedélyezni ha lehet!
  • molnibalage83
    #10651
    Ezt adtam el és fél éve. Ha összelegózgatod használtan és összeszereled és alkudsz, akkor szerintem 80k táján is kijön. Az új AAA játékok is simán elmennek rajta némi kompromisszummal.

    ASROCK B75 PRO3
    Intel Core i5-2400s 2.50 GHz 1155
    Arctic cooling freezer 13 PRO CO
    Shappire 11200-14-20G HD7850 2GB DDR5 (nem az alap hűtő van rajta, mert enélkül nem is működne)
    Kingmax 8192 MB DDR3 1333 MHz (x1)
    Sharkoon Rebel 9 Value (fekete)
    FSP Aurum HGold 500W
    Coolink SWIF-2-1200
  • molnibalage83
    #10650
    Mármint hol? Felhőben? Tudtommal nem, vagy engedélyezni kell.
  • TomStorm
    #10649
    Nem tárolja mentéseket GoG Galaxy??
  • krityo03
    #10648
    Az elsődleges gond, hogy most újra feltettem az egészet, elindítom és alapból a GOG Galaxyt akarja updatelni.
    Szépen megáll az update a letöltés harmadánál és azt írja, hogy valami probléma van az alkalmazással, töltsem le a gog.com/galaxy-ról . Viszont itt, ha rákattintok, hogy töltse le, nem tudja, mert kiírja, hogy a weboldal nem érhető el.
  • robotnyk
    #10647
    és még mindig nem stimmel? bevallom nekem még a warez telepítést is felismerte, mert utólag legalizáltam. leellenőrizte a fileokat, és már ment is a gog galaxyból.
  • krityo03
    #10646
    Elötte sem telepített, és utána sem, hiába írtam be a kódot :)
  • SzirmosSzisza
    #10645
    Ha Silver Ingot-ra gondolsz, akkor ezüst porból lehet kraftolni, illetve szerintem árul is a legtöbb kovács pár darabot.
  • mans
    #10644
    Ezüstrudat honnan tudok szerezni?meg akarom csinálni a Viper-t,de mondjuk egy angol fórumon azt írták nem érdemes.