16775
banner
  • molnibalage83
    #10603
    Az egész játék azért túlzás. A fő végkifejletet csakis a bizonyos nagy esemény utániak határozzák meg. Az a játék kb. 3/4-nél 4/5-nél van... A lezáró képernyők közül több valóban korábbi döntéstől függ, de a fő befejezések csakis Kaer Mohren utáni döntések függvényében.
  • Evoluti0N
    #10602
    Szerencsére ez a játék nem azok a játékok sorát erősíti, ahol a legvégén levő döntések befolyásolják a végét, hanem az egész játék folyamán hozottak hatással vannak rá.
  • DantesHUN
    #10601
    A befejezés nem a végjáték párbeszédtől függ, hanem bizonyos korábbi eseményeknél hogy döntesz.
  • molnibalage83
    #10600
    Mert nem a vég párpeszédtől függ. Nem tűnt fel a vége előtt az öt jelenet, amikor flashback van?
    Számomra meglepő, hogy van akinél ez a változat jön elő. Nagyon bénán/ostobán kell játszani ahhoz, hogy 5 döntésből 3-at elrontson a játékos...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.01.24. 19:17:17
  • tom2004
    #10599
    Végig játszottam, más befejezésre számítottam
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 verziót probáltam végjáték párbeszédben, de mindnek a vége azonos volt, Geralt meghalt és szerinte CIri is bár ez nincs megerősitve
  • bunny
    #10598
    The Witcher 3: Wild Hunt (Patch 1.12.1) (GOG) Bár a leírás szerint csak valami gwynt-es hibát orvosol.
  • RatBaG #10597
  • tom2004
    #10596
    Mindkét kovácsot sikerült mesterkováccsá fejleszteni. Most nem találom a hatékony (2 szintü) macska páncél tervrajzét. Azt tudom Aeramas elhagyott udvarházban van, azon belül nem tudom, hogy jutok a ládához? Tudnátok segíteni?
  • SzirmosSzisza
    #10595
    Ahogy haladsz, az elején White Orchard igazából ilyen mini tutorial, utána már mehetsz amerre látsz.
  • mans
    #10594
    Oké köszi,még csak most fogom az első griffet leölni,de előtte tápolom Magam. A bejárható terület mikor lesz teljes?ahogy haladok a küldetésekkel vagy majd csak a főküldetés után?
  • molnibalage83
    #10593
    A hulladék tárgyak hulladék áron kelnek el. Egyébként meg tökmidnegy, a pénznek semmi értéke nincs, ha a játék által megengedett határokon belül mozogosz. Hegyekben áll a szajré mindenütt...
  • mans
    #10592
    Jó napot Amiket összegyűjtök mindenféle tárgyat azt hol tudom eladni normális áron?már adtam el a törpe kovácsnál meg a kereskedőnél is dolgokat de alig ad érte valamennyit,ha meg újra megvenném már több százba kerül.
  • El Gigante
    #10591
    köszi!
  • Coradiel
    #10590
    Sehogy, ha dobozosat veszel, akkor azt a GOG.com-on tudod regisztrálni.
  • El Gigante
    #10589
    Sziasztok! Ha megveszem lemezen, tudom regisztrálni steamen?
  • genndy
    #10588
    GOG Galaxyban lehet rányomni a Verify gombra.

    Nem, a szerszámos egy konkrét küldetés, a Hollószirtinek kell, akkor lesz belőle mester páncélkovács. Novigradban majd egy fegyverkovácsnak segíthetsz hogy mester legyen. Skelligén nincs mesterkovács.
  • tom2004
    #10587
    Visszamentem a Priscillás küldetésig, újra próbáltam a Kölyök nyomában feladatot, de ugyanaz a helyzet így is. Hogyan tudom ellenőriztetni a játékot?
    Elnézést korábbi bejegyzést akartam javítani, de nem időtullépés miatt nem lehet, de semmit se tudtam ezzel a bejegyzéssel tenni csak küldeni.
    Van egy újabb kérdésem, megszereztem a szerszámot a fegyverkészítéshez a trollal őrzött helyen. Bármelyik kovácsnak oda adhatom, attól kezdve a mester fegyvereket tudja majd készíteni? Velenben a törpének érdemes oda adni, vagy várjam meg míg Novigradban teljesítem a kovácsos küldetést?
  • bunny
    #10586
    Á, nem számít semmit, csak felvetődött, meg akartam nézni és rácsodálkoztam. Tegnapi napig azt se tudtam, hogy létezik :)
  • Probatbicol
    #10585
    Gondolom a GOG a totál időt mutatja, a játékban meg pl. a halál utáni visszatöltéskor elvesztett idő nincs benne.
  • Evoluti0N
    #10584
    Az időmérés elég össze-vissza mutat. Nekem GOG verzió van és ott is a Galaxy egész mást mutat, mint a játékban a statisztikáknál.
  • Sith
    #10583
    Pathceléseknél voltak gondok az "idő mérővel" plusz egy barátomnak steames verzió van meg ott tejesen mást ír az ingame időmérő és a steam. (egyébként számít valamit?) :)
  • genndy
    #10582
    Könnyen lehet hogy bugos amúgy, nekem is az a kezdetektől. Csak nekem fut mellette a raptr is, abból tudom hogy mennyit játszottam, és az érzésre is stimmel.
  • bunny
    #10581
    Hát így most lebontva jó kérdés, érzésem szerint igen :)
  • MerlinW
    #10580
    4 nap az 96 óra, ami 25 napon át napi 4 óra. Biztos többet játszottál vele?:)
  • bunny
    #10579
    Ma beszélgettem egy haverral, aki nemrég kezdte a játékot, meg akartam nézni én mennyit tettem bele, de csak 4 napot írt, ami marhaság, mert egész nyáron ezzel játszottam. Létezik, hogy a kieg lerezetelte? Másnál mit ír, reálisat vagy ott is gyanús a rezet?
  • kemszi2
    #10578
    az ofieri a top ha jól emlékszem
  • tom2004
    #10577
    Meg van a Griff és Macska készletem, szerintetek ezek jók, vagy tőle sokkal jobb?
  • abel0317
    #10576
    A 3. kérdésedre talán tudok válaszolni xD Novigradban a Javasember kunyhójában van egy törpe és tőle szinte az összes főzet, olaj, bomba stb, ábráját meg lehet venni, plusz ugye még alkímiai hozzávalókat is árul.
  • sluqR
    #10575
    Sziasztok!
    Lassan végzek a teljes játékkal és a kieggel is, még 1-2 apróság van, és ebben kérném a segítségeteket, hátha...

    1. Hearts of Stone: Teljesen kész vagyok, kivéve 1 kérdőjelet: Kilkerinn romoknál van 2, az egyik egy bandita tábor, azt felszámoltam, viszont van mellette közvetlen még 1, azt nem találom. Gondolom vmi barlang, de nem jöttem rá, h hol a bejárata. Tudnátok ebben segíteni?

    2. Skellige Fornhala település melletti tótól jobbra van egy szörnybarlang, amiben nemtok 1 ládát kinyitni, mert kulcs kell hozzá, de az nincs. Esetleg vki tudja merre keressem?

    3. Bombák, főzetek mind kész, kimaxolva, de 3 db olaj receptet (drakonoid, reliktium, ittrekedt) nem találok. Azt olvastam, h totál random dobálja őket, ez igaz? Ez esetben van vmi oldal, ahol leírja, h melyik helyeken a leggyakrabb vagy vmi tipp hol lelhetném meg? :D

    Köszönöm előre is a válaszokat! :)
  • Evoluti0N
    #10574
    Vannak utalások, de minimális. Nem kell Mass Effect trilógia szintű dolgokra gondolni. Azonban a játék prológus területe után feltesznek pár kérdést az előzményekkel kapcsolatban és az kb. olyan, mintha mentést importálnál.
  • SzirmosSzisza
    #10573
    Úgy gondoltam, hogy 1 mentése 2, 2 mentése 3-ba, de ha nincs semmi extra nem bajlódok vele.
  • genndy
    #10572
    Szerintem érdemes minél változatosabb sebzéseket beletenni, mert a különféle lények másra érzékenyek. Meg úgyse kapsz bónuszt ha ugyanolyat raksz bele.
  • abel0317
    #10571
    Értem. Akkor rakok bele zöldet, attól szép zölden fog világítani ha már észrevehető különbség úgy sincs köztük.
  • molnibalage83
    #10570
    Teljesen mindegy. A játék nehézsége és a fő szempont, a lények és a közted levő szintek között.
  • abel0317
    #10569
    A kardok foglalatába milyen rúnákat érdemes leginkább tenni? Égés, vérzés, mérgezés? Mindből van egy rakás de most megszereztem a Vipera ezüstkardot és nemmtudom melyikkel lenne a legütősebb, mert eddig csak összevissza rakosgattam a kordokba a köveket xD pl ennél a kardnál alapból +25% a mérgezés esélye, akkor érdemes csak olyat tenni bele?
  • molnibalage83
    #10568
    A W1-ből nem importálsz. A W2-ből lehet, de szerintem sokkal jópofám a szimuláció. Az eredmény ugyanaz, csak kellemes beszélgetés közben zajlik és, ha anno megbántál valamit, akkor most válaszolhatsz máshogy is.
  • SzirmosSzisza
    #10567
    Van valami extra, ha régi (Witcher 1-től) vezetett mentéssel kezdem? Vagy úgyis van benne "szimuláció" és ugyanaz az eredmény?
  • tom2004
    #10566
    Csináltattam ellenőrzést, helyre tette.
  • Shep
    #10565
    Gog Galaxyban van rá opció.
  • tom2004
    #10564
    Visszamentem a Priscillás küldetésig, újra próbáltam a Kölyök nyomában feladatot, de ugyanaz a helyzet így is. Hogyan tudom ellenőriztetni a játékot?