16775
banner
  • Party Hard
    #12810
    Jajde szeretem, hogy csak 5 percig lehet változtatni a komentemen... :/
    Na szóval felraktam a c++ és minden fasza
  • Party Hard
    #12809
    sajnos nekem valami miatt nem működik. De lehet jobb is így mert ha elkezdek csitelni gyorsan megunom a játékot
    Bár most bevallom felraktam és nem működik. De mindegy is mert megoldottam De azért köszi
  • Iceman90
    #12808
    Sziasztok!

    Ps4en játszok, a farkas iskola felszerlések küldetésnél a toronyban lévő ládát nem lehet kinyitni amiben a elvileg felszerelés helye van leírva.
    DLC és UPDATE telepítve (amiben elvileg már javították a hibát)
    Valaki esetleg találkozott már ezzel a hibával vagy tud rá megoldást? :)
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Zegi Norbi HUN
    #12807
    Konzol paranccsal meg tudod szerezni a tervrajzot és a páncélt is, meg alapvetően bármit :) Innen le tudod tölteni a debug console enabler-t, aztán a játékban F2 lenyomásával tudod előhozni. Oda meg innen kinézed mi kell és beütöd :) Hearts of Stone items és Blood and Wine , ha ezek is kellenének :)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.06.26. 09:40:07
  • Prof William
    #12806
    Milyen remek film lenne. :)

  • Shep
    #12805
    Pedig azt hittem olyan lesz.
  • Anonymus11234
    #12804
    Semmi olyanra ne számíts, mint anno a witcher 2-ben az első fejezet végén.
  • Party Hard
    #12803
    Esetleg nem tud valaki olyan modot amivel a itcher settek instnt meg vannak tanulva?
    Próbálok összehozni egy mentést amiben Nagymester Medve páncélal kezdhetek. Ez a 3. nekifutásom és eddig nem észlelt problémával találkoztam:
    Megcsináltam a kincsvadászatot megvan a recept az alaphoz meg a nagymesteri szinthez, viszont a sima páncél fejlesztések nincsenek. Találtam videót róla és el is kezdtem gyüjtögetni de egyszerűen nem tudom alacsony szinten tartani a karaktert. ezért lenne rá szükségem
  • FartingSquirrel
    #12802
    Valaszthatsz, hogy Syannat keresed meg, vagy elmesz a Lathatatlan Oshoz, hogy megidezd Dettlaffot.Termeszetesen megvannak a kovetkezmenyeik...
  • Shep
    #12801
    Igen, hogy lehet menni Orianaházoz, meg nem tudom hova.
  • Daermon
    #12800
    A végére gondolsz a támadáskor?
  • Anonymus11234
    #12799
    Nekem nem rémlik semmi ilyesmi, hogy 2 felé ágazik a történet.
  • Shep
    #12798
    Jól látom ,hogy a játék egy bizonyos ponton ismét 2 felé ágazik? Teljesen más történik mindkét szálon? Kb. hány óra játékidő 1 szál?
  • Daermon
    #12797
    Az nem fejleszthető, az csak annyi.
  • Prof William
    #12796
    Az alkímiai labort Corvo Biancoban lehet fejleszteni? Vagy ez a végleges?
  • Daermon
    #12795
    Nagyon jó cosplay :D Tetszik! :)
  • bunny
    #12794
    Vannak rajta bonus-ok, amik miatt jó az. Meg ha már ott van a leírásban, hogy feljeszthető, akkor miért nem lehet? Vagy ha igen, hogy?
  • krisztajo
    #12793
    Ez lenne az? Hát ezt már rég megcsináltam, ennek a küldinek a döntése még a remete kardjánál is fontos volt.
    Én azt hittem ezen kívül van még egy. Akkor mégsem hagytam ki semmit, örülök, hogy kiderült, köszi.
  • Palinko
    #12792
    én a lovagi tornásat használom. egyébként kétlem hogy sok értelme van nagymesteri szintre fejleszteni, víz alatt ez is egyből öl, emígy sem tud nagy sebzést bevinni a többi ellenfél ellen, az meg hogy lekapja a griffet a levegőből, bármilyen nyílpuska tudja. csak aztán az ezüstkard legyen erős :D
  • bunny
    #12791
    Valami nem tiszta, hogy lehet nagymesteri szintre fejleszteni a számszerijjat? Én receptet nem találtam hozzá.
  • RatBaG #12790


  • S1M0N
    #12789
    Igen, a követség előtt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy felkiáltójeles küldetés, amit amúgy egy kérdőjelnél is fel lehet venni. A követség előtt a leendő ara van, egy barlang közelében meg élete szerelme, aki azért ment el szörnyre vadászni, mert nősülni nem akar.
  • krisztajo
    #12788
    Én is úgy hallottam, hogy van ilyen. Elvileg a követség előtt áll valaki és tőle lehet felvenni.
  • MertHogy
    #12787
    Szerintem a követséghez nem tartozik küldetés, én legalábbis sehol nem találkoztam vele, de még a neten se találok róla semmit, nem lehet kevered valamelyik másikkal?
  • krisztajo
    #12786
    A bankos küldit én nagyon hamar megkaptam egy palitól a városban.
    A kardos küldit az első hirdetőtáblán vettem fel, táblán volt a két borászé is.
    De azok nincsenek benne a mindenre kapható lovagban az két illetve három különálló küldetés.
    Ezek szerint a követség küldijét nem csinálta meg senki???
  • bunny
    #12785
    Én pedig megerősítettelek :) A borászok szerintem benne vannak a mindenre kapható lovagban, bár én is csak úgy csináltam meg azt a küldit, hogy ami jött lenyomtam, és egyszer csa kész lett. De amikor felvettem csomó helyre mutatott, szerintem a borászokra is.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.06.24. 10:09:22
  • FartingSquirrel
    #12784
    Oke, en nem mondtam, hogy nincs ilyen. :D csak felsoroltam nehanyat, amit tudok.
  • bunny
    #12783
    A kiegben is, mint a witcherben általábban sok terepen felvehető quest is létezik, amit csak akkor látsz ha arra lovagolsz.
  • FartingSquirrel
    #12782
    A bankos pl. pont olyan. Azt megcsinaltad?
    Meg az is, mikor a kardot elnyered a remetetol...
    Meg vannak olyanok, hogy boraszoknak kell segiteni kitakaritani alagutakat a szornyektol. Szerintem azok sincsenek meghirdetve, bar nem tudom.
  • krisztajo
    #12781
    Ha már teljesen befejeztem a kieg. fő küldetés szálát utána még lehet mellékküldetést felvenni?
    Azért kérdezem, mert állítólag van egy a Nilfgaardi követségen, amit én nem csináltam meg.
    Vagy ezt már elbuktam?
    Egyébként tudtok még olyan küldetésről, amit nem hirdetőtábláról lehetett felvenni (a Keszegesen kívül)?
    Próbálom összeszedni, hogy esetleg még mi maradhatott ki.
  • Palinko
    #12780
    tényleg nem érdemes a keszeges küldetést sem kihagyni. nagyon nevettem az önreflexió miatt :D
  • FartingSquirrel
    #12779
    Ez a bankos küldetés elég fun volt. De talán a legviccesebb az volt, mikor az ügyintézők szünet alatt arról beszéltek, hogy egyikükhöz bekopogtattak Lebioda tanúi...
  • Minuteman
    #12778
    Azt hittem a nagymesteri páncélokat kérded.. Az alapjátékban a báró birtokán van egy mester páncélkészítő ( egy nő) , küldetés van hozzá, úgy lehet feloldani.
  • Party Hard
    #12777
    Ja tehát azt csak toussaint ban lehet. Ezer köszönet
  • Minuteman
    #12776
    http://guides.gamepressure.com/thewitcher3bloodandwine/guide.asp?ID=35454

    A 8 as , ha jól emlékszem.
  • Party Hard
    #12775
    Medve vértet akarok. A tervrajz meg az alapanyag megvan de nem találok páncélkovácsot aki el tudja készíteni...
  • MerlinW
    #12774
    A nagymesterhez van egy quest a főváros egyik hirdetőtábláján. A tervrajzok meg szét vannak szórva toussaint térképén, meg meg kell találnod őket.
  • Party Hard
    #12773
    Nagymester szintű páncélt hogyan is tudok gyártatni? Melyik páncélkovácsnál?
  • Palinko
    #12772
    egyébként érdekes hogy mindenki másképp ítéli meg Syannát, de azok szerint akik úgy gondolják jogos és arányos volt a bosszú, csak azt mondom, hogy akkor engednünk kéne a lovagnak akit rávett, hogy ölje meg a testvérét, hogy most Syannát is semlegesítse, mert az is jogos bosszú lenne akkor.

    totál deformált a csaj, nem véletlenül rúgták ki. a fekete nap átka tényleg valóság a játékban, láttuk ezt már az első részben is.
  • Palinko
    #12771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem nem... először én is úgy próbáltam, hogy majd egyedül, de nem jól hajtsa végre Geralt a rituálét és kiszabadul a szellem akivel harcolni kell... ha letérdelek a boszi előtt akkor megadja pontosan hogyan oldhatom fel az átkot, harc sem kell és mindenki életben marad, csak egy hajtincset kér cserébe, hogy csináljon egy varázslatot, hogy elfelejtsük őt amint kiléptünk a házból... hát azt hittem visszaüt ha majd odaadom, de szerencsére nem ütött vissza.