16775
banner
  • TOMSILENT
    #12850
    Nagyon jók.
  • rage
    #12849
    A birtokunkon lévő inas neve (Basil Foulty) ugye nem véletlenül hasonlít nagyon a Waczak szálló híres Basil Fawlty-jára? :)
  • krisztajo
    #12848
    Ja csak ennyi? Köszi szépen, akkor nem foglalkozom vele.
    Én meg azt hittem valamit rosszul csináltam és azért nem tudok oda bemenni.
  • Prof William
    #12847
    Gyönyörűek!

    Remekül elkapták a lényeget!
  • RatBaG #12846
    http://imgur.com/gallery/nZsQ3
  • MertHogy
    #12845
    Zárt ajtó a dögrém pincéjében: A kulcsot, akkor kapod meg, ha megölöd a dögrémet, mert nála van, de debug consollal megszerezhető a kulcs, a kódja additem('q702_wicht_key'), igazából semmi értékest nem lehet szerezni onnan.
    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2016.06.29. 21:39:16
  • Shep
    #12844
    Köszi.
  • krisztajo
    #12843
    Egyszerűbb, ha utána nézel a neten a küldetés címe Of Sheers and Witcher I Sing.
    A küldetésadót Le Papillion-nak hívják, itt egy link amin megtalálod:
    http://guides.gamepressure.com/thewitcher3bloodandwine/guide.asp?ID=36499
    Esetleg a pince ajtós kérdésemben tudsz segíteni?
  • Shep
    #12842
    Térképen hol van ez?
  • krisztajo
    #12841
    Shep! Itt az elnevezés kicsit félreérthető, de én is így hallottam róla először.
    A lényeg, hogy a küldi valójában a követséggel szemben a parton vehető fel egy bárdtól, aki az ott lévő fodrászüzlet előtt ácsorog.
    Nagyon apró küldetés, de eléggé poénos.
    FartingSquireel! Jaj de durva, nekem ez fel sem tűnt.
  • FartingSquirrel
    #12840
    A kanalkulcsosban is van egy easter egg; az elf szakacsnak a neve: Ra'mses Gor-Thon (azaz Gordon Ramsay ;) )
  • Shep
    #12839
    Engem érdekelne, leírhatod.
  • bunny
    #12838
    Ha emlékszel hol adtad el, elvileg még ott van az npc-nél. Bár lehet egyszerűbb lenne konzolról elővarázsolni.
  • krisztajo
    #12837
    A főküldiben a Dögrém pincéjében van egy zárt ajtó. Oda hogy lehet bejutni?
    Nekem nem sikerült.
    Egyébként a kanál kulcsos küldetést megcsináltátok?
    Gondoltam odaadom Marlene-nek a recepteket, hiszen nagy ínyenc.
    De nincs sehol, pedig azt mondtam neki maradjon nálam, amíg csak akar.
    A házban nincs, hol keressem?
    Amúgy a plusz követséges küldit is megtaláltam (kis segítséggel) ha valakit érdekel leírom.
  • Shep
    #12836
    alapból adják
  • Prof William
    #12835
    Ezt csak a Blood and Wine kiegészítő után kerül be vagy alapból adják a képet?
  • Minuteman
    #12834
    Köszi! Bár a törpök festményén túladtam (akkor még nem gondoltam, hogy a witchernek birtoka lesz:)

    Mesevilág
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A főküldetés során juthatsz el oda, ha a vámpírtámadásnál Syanna küldetését választod( Blood and Wine)

    Utoljára szerkesztette: Minuteman, 2016.06.28. 21:39:04
  • Shep
    #12833
    A mesevilág amiről beszéltetek, az hol van, vagy mi az?
  • TOMSILENT
    #12832
    Lehet venni Beauclairben, a parfüm árusnál...meg novigrádban mikor dandeliont szabadítod ki akkor az a 3 törp ad neked egy festményt a főpapról...
  • DantesHUN
    #12831
    Az alapjátékban lehetett még képet szerezni.
  • Minuteman
    #12830
    Hol lehet még képet találni ( v valami falraakaszthatót) a witcher rezidenciára? Csak kettőt találtam: egy tünde pajzsot és a képet a witcherről hősi póz-bant. Van még?
  • TOMSILENT
    #12829
  • Prof William
    #12828
    Az igazság Keszegről...

  • Myselor
    #12827
    nagyon durva .ha lenne witcher film annyira jól megtudnánk csinálni a lényeket is.most nézzétek meg mintha csak a játékból lépett volna ki :)
  • MertHogy
    #12826
    Az egyik úri ember talált egy állat Easter Egget , freecam kell hozzá, gyorsan meg kerestem én is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, ki találja meg Gelencsér Petit?

  • Anonymus11234
    #12825
    Hát nézd meg, most nem olyan nagyügy átállitani játszani egyet és megnézni...
  • Party Hard
    #12824
    A kártya nehézségének állításával nől a nyerhető pénz összege?
  • bélanéni #12823
    Most értem Toussaint-ba. Jézus Úristen. Ez a hely egyszerűen lenyűgöző, varázslatos. CDPR messze a kedvenc fejlesztőcsapatom most már. Csak Így tovább. És ahogy nézem a térképet, nem lesz kis terület.
  • Zegi Norbi HUN
    #12822
    Jaja, szerintem sem csalás :D Hát a kiegészítőt korábban is elkezdheted, meg szerintem a mellékküldetések meg Ciri megtalálása előtti főküldetések fel tudnak szintezni az ajánlottra. Ezekről a tárgyakról már leírtam alul mit tudnak, csak ennyi trükk van bennük :)

    Szóval megkérdezheted hol van Ciri, O'Dimm mondja hogy ezt ő sem tudja, szóval kívánhatsz mást ha akarsz, de persze tud segíteni ha akarod. Aztán elmondja hogy:

    1. mikor legyőzöttnek és rezignáltnak érzi magát akkor nevettesd meg(hógolyócsata)
    2. mikor valaki elárulja, engedd neki kiereszteni a gőzt(Avallac'h házában a "rendrakás" :D)
    3. mikor egy barátja miatt bánkódik te is bánkódj vele együtt(Skjall sírját meglátogatod vele)
    4. mikor majd félelem tölti el, bátorítsd, de ne cselekedj helyette(a varázslónőkkel kell egyedül beszélnie)
    5. soha, de soha ne hagyd hogy úgy érezze, kiadtad/eladtad(ne vigyük a császárhoz a pénzért)
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.06.27. 12:04:53
  • Prof William
    #12821
    Az utolsóhoz.... A szintek miatt nem csak akkor lehet elkezdeni, ha már végigértél az alapjátékon? Akkor az utolsó értelmét veszti.

    Amúgy nem is tudtam, hogy kaphatunk ajándékokat, ha nem lépünk közbe. Bár Waltert ismerve lehet hogy idővel kiderül, hogy ezek is trükkös cuccok. :)
  • bunny
    #12820
    Aha, szóval ez olyan júdáspénz jellegű dolog. Akkor nem számít cheat-elésnek kicsítelni a játékból :D
  • Zegi Norbi HUN
    #12819
    Mikor O'Dimm elveszi Olgierd lelkét és te nem lépsz közbe, utána fel kínálja lehetőségként, hogy kívánhatsz valamit a 4 dolog közül:
    1. Sosem fogysz ki a folyadékból - feneketlen korsó(végtelen alkoholforrás)
    2. Sosem leszel éhes - bőségszaru(40 életpontot regenerál és ez sem fogy ki sosem)
    3. Legyél olyan sebes, mint a szél - gyászruha(100 állóképesség a lónak és találomra megzavarja egy ellenség fejét)
    4. Megkérdezheted, vajon a Vad Falka tényleg győzni fog-e és mi lesz Cirivel, de erre még ő sem tudja a választ, de segít neked, hogy mikor kell jól választanod vele kapcsolatban.

    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.06.27. 11:10:59
  • bunny
    #12818
    Ezekről még csak nem is hallottam, mi ez, és honnan kellett volna jönnie?
  • bendáj17
    #12817
    Egy kérdés a BW-be ha elolvasom a hirdető táblát nem mutatja a felderítetlen helyszíneket vagy kérdőjelet? Sárga hirdetőtáblát olvastam még a dlc legelején a kocsmánál?
  • Zegi Norbi HUN
    #12816
    Jah igen, csak egy felső vessző kell a zárójelbe + ki kell lépni inventoryból, miközben beütöd és csak utána vissza :) Nagyon nem szoktam én sem használni, csak a szakáll meg a haj módosítására. Egyszerűbb, mint elmenni borbélyhoz :D Ezenkívül még Gaunter O'dimm által felkínált dolgokat szereztem csak be, feneketlen korsó, bőségszaru meg a gyászruha. Nem lettem halhatatlan istenség ezekkel, szóval nem borítja fel a játékmenetet, inkább csak egy leheletnyi plusz. A gyászruha miatt viszont Roach feketén füstöl meg a szeme is fehér, mintha egy démoni paripával vágtatnék :D Szerintem durva :D
    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2016.06.27. 10:41:26
  • bendáj17
    #12815
    Gondolom én most kezdem a BW-t először de nem utoljára. :)
  • Palinko
    #12814
    őszintén nagy bajban lennék, ha meg kéne mondanom melyik a jobb expanzió a kettő közül... valszeg a Blood and Winet mondanám, mert ezt a boros témát nálam nagyon eltalálták, meg mégis csak új helyszín, sok cucc, de ha csak a két fősztorit hasonlítjuk össze már tényleg nehezen eldönthető kérdés.
  • Party Hard
    #12813
    Illetve " helyett ' vele müködik. De érdekes módon a következőnél már nem
    Ja megvan csak ki kell lépni az inventoriból

    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2016.06.26. 17:56:44
  • bendáj17
    #12812
    Micsoda fenomenális dlc lett a Hearts of Ston, a vége elég kemény volt de sikerült a megfelelő döntést hozni jöhet a másik dlc ami hosszabbnak ígérkezik.
  • Party Hard
    #12811
    Bocsi még egy hülye kérdés:
    Hogyha ezt írja: additem(“Bear Pants 5”) akkor pontossan mit kell beírni? csak mert próbálgatom a különböző lehetőségeket és nem adja