158
A természet ihlette - Érted kelt életre
  • ovodomino #158
    I still have one this series
  • shaba23 #157
    Sziasztok!

    Az milyen beállítástól függ, hogy a WhatsApp üzeneteket megkapom vagy sem? Van, hogy időben átjön, van, hogy késik 20-30 percet, és van, hogy csak akkor jön át, ha megnyitom az az appot. Lehet állítani valahol a frissítés gyakoriságát? Ha számít, S3 LTE

    köszi
  • Shiwo
    #156
    vagy nem frissítette a telót 4.3-ra, amitől állítólag belassul

    illetve elképzelhetőnek tartom, hogy szolgáltató hülyeségei is számítanak, és mondjuk lehet, hogy egy vodás nem lassul úgy be, mint az én t-mobil által megkavart rendszerem

    meg gondolom az se mindegy, hogy LTE verzió-e, 2 giga rammal vagy a sima 3G-s, 1 gigával..


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2015.03.04. 16:58:42
  • cibi17
    #155
    Szerintem nem eredeti, az ove, de a baratnojenek az s3-asa eredeti. Es az is sokkal sokkal gyorsabb. Bar o megjeleneskor vette. Lehet az elso peldanyok meg "jobbak" voltak?
  • Shiwo
    #154
    jó kérdés, egy ideje az enyém is belassult + zabálja az aksit.. valszeg valamely program szívat minket.. haverodnak milyen rom van rajta ? eredeti ?
  • cibi17
    #153
    Sziasztok! az s3-am dög lassú és nem tudom, h miért... haveromé kb 3x gyorsabb. hiába csinálok soft resetet, semmi, ugyan az. pedig újan vettem. csinálok egy factory resetet, és rögtön nézem, h a 831ramból mennyi foglalt és 680-713ig foglalt.. majd pár nap után már 750nél is tart, vagy még több. frissítéseket is már kikapcsoltam rögtön reset után, próbáltam úgy is, mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott... valami ötlet esetleg?
    esetleg sd-kártya befolyásolhatja?

    köszi
  • Sippie
    #152
    vagy Galaxy Alpha
  • Sippie
    #151
    Galaxy S4, vagy galaxy S5 mini?
    Pró, és kontra? :D
  • Stockbauer33 #150
    Lső hsz de van még 86 ezer hsz ha nemértenél vmit :)
  • clayback
    #149
    Sziasztok.
    1 éve vettem a telót t-mobilosam, kilövettem...4.1.2 volt rajta....A kilövés után a telon a samsung frissítéseknél azt irta hogy módositott készülék.nemrég rootoltam de egyik sem tökéletes sajnos...a bluetooth headset meghülyiti (Sony MW600). Gyári romot szeretnék visszarakni. Mi a folyamat ?
    Köszi.
  • clayback
    #148
    Sziasztok.
    Segítsetek légyszi. Resurrection Remix KitKat 4.4.2 ROM van. Van egy Sony MW 600 bluetooth headsetem...2 napja telepítettem a romot és fél napig működött rendesen...aztán recseg a kicsörgés és a beszélgetés is...érdekes hogy a média viszont tökéletes. Másik telón ellenöriztem, a headsetnek nincs baja... Nincs szivem törölni a romot...tök jó.
  • ChaosTeam
    #147
    Ha szinkronizáltad a Google fiókoddal, akkor eleve amint szinkronizálod az S3-on, meg kell jelennie a névjegyzékben az összes számnak.
  • k roy96
    #146
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám! Ellopták a Sony Xperia Ion telefonomat, de pc companionnal csináltam nem sokkal előtte egy biztonsági mentést(.dbk).
    Most vettem egy S III-t és szeretném legalább a névjegyzéket importálni a biztonsági mentésből. Ez megoldható?
    Köszi előre is a segítséget! :)
  • szeszuti
    #145
    Van itt ez az S3-as ugye, aztán van itt egy laptop is, amivel szerettem volna megosztani útkøzben a telóm wifijét.
    (Azt hiszem) mindent beállítottam, megvan a kapcsolódás is a gép és a teló køzøtt, szépen egymásra találtak, viszont az internetet nem akarta megosztani sehogy a teló. Ráuszítottam az Intel valamilyen wifis hibakeresøjét, ami épp kéznél volt és az megállapította, hogy a DHCP-nél van az információáramlás elakadva.
    Kérdés tehát: Mit mulaszthattam a beállításoknál, hogy nem kapok IP címet?
  • kaposi1
    #144
    Sziasztok!

    K 800I Sony-ról a Telefon számokat ( Könyvjelzőt ) hogy tudnám a legegyszerűbben importálni a Galaxy S3-ra.
    Most ismerkedek a telóval és nincs kedvem több száz számot bepötyögni ha lehetséges.

    Válaszotokat előre is köszönöm szépen.
  • GaBika6
    #143
    Hi!

    Szó szerint nem ledobtam, hanem leejtettem hétfő reggel véletlenül a még 1 év garis S3 telómat. Ennek következtében megrepedt a kijelző, de a külső burkolat sértetlen. Így a telefon használhatatlan, mivel már nem is látom a kijelzőt, semmi nincs rajta. Kérdésem, hogy 40000 Ft körüli gyári javítást hogy tudnám minél olcsóbban meguszni, de a minősége ugyan olyan legyen.
    THX!
  • Higany
    #142
    Köszi szépen! ;)
  • ChaosTeam
    #141
    Azért, mert a 4.3-as Adroidban át kell írni a telefonszámokat a telefonkönyvben 06/20/30/70 kezdetűről +36/20/30/70 formátumra. Tehát pl: +36 20 123 4567 -ra.
  • Shiwo
    #140
    a régi symbianos telóm akkor csinált ilyet, mikor az adott szám csak a SIM kártyán volt rajta, de a telefon-memóriában nem... lehet droid is ilyen
  • Higany
    #139
    Üdv Mindenki! Lenne egy kérdésem! Az mitől lehet, hogy ha valaki olyan hív, akinek a száma már el van mentve a névjegyekhez, mégis a bejövő híváskor azt írja ki, hogy mentetlen szám? Köszi!
  • Higany
    #138
    Köszi az infót! Közben frissült ezen is..
  • ZsirosKenyer
    #137
    MTL elvileg Bulgária.
  • Higany
    #136
    Bocsi a nagy képért...
  • Higany
    #135
    Oké! Megcsináltam. Ez lenne a telóm..
  • SzirmosSzisza
    #134
    Beállításoknál a legalsó menüpont alját fényképezd le. (angolul Settings/About Phone és itt görgess picit lefele). (középső gomb + kikapcs gombot kell egyszerre lenyomva tartani a képhez)
  • Higany
    #133
    Megnéztem! Tudnál segíteni, hogy ez milyen? Köszi!
  • Higany
    #132
    Értem! Köszi a választ! Megnézem majd. Igazad van, kisebb GSM boltba lett véve, olcsóbban..
  • ChaosTeam
    #131
    A gyári független nem jelenti, hogy magyarországon lett forgalomba hozva, főleg, hogyha valami "kis" GSM boltban vásároltad, ahol előszeretettel adnak telefonokat 10-20%-kal olcsóbban, ellenben mindenféle más országból behozott készülékeket forgalmaznak. A gépre kötve a készüléket Kies-ben tudod megnézni a szoftver verzió mögött milyen 3 betűs kód van, ez határozza meg milyen ország milyen szoftvere van a készüléken. Ha gyári, magyar szoftver lenne, akkor ott XEH szerepelne és már egy hete tudnál frissíteni 4.3-ra. További magyar szoftver kódok: TMH - Telekom, PAN - Telenor, VDH - Vodafone . Minden más, nem magyarországi szoftvert jelölt, így akkor lesz elérhető rá a frissítés, ha az adott országban az adott verzióra ki lesz adva.
  • Shiwo
    #130
    nekem meg még valahogy unrootolni kell a telefont, mert nem engedi frissíteni...
  • lacica
    #129
    Üdv.Nekem T-Mobil,tegnap reggel magától megcsinálta a frissítést 4.3-ra.
  • Higany
    #128
    Köszi az infót! De nekem azt írja ki, amikor rányomok a frissítésre, hogy Már telepítve vannak a legújabb frissítések. Pedig az Android verziója 4.1.2 :( Gyárilag független telefonról van szó.
  • ChaosTeam
    #127
    Minden Magyarországon forgalomba hozott Független vagy szolgáltató függő Galaxy SIII készülékre elérhető mától az Android 4.3-as rendszer.
  • ChaosTeam
    #126
    Telefon típusát általában az akkumulátor alatti matricán tudod megnézni. OTA = Beállítások menü - névjegy - Szoftverfrissítés
  • Shiwo
    #125
    két láma kérdés... hol tudom megnézni, hogy mi a típusa a telómmak (amúgy magyar témobilos öszvér) ill. melyik oldal az OTA ?
  • ChaosTeam
    #124
    A Gyári magyar (XEH) készülékekre OTA-n tölthető a 4.3-as android!
  • krizu
    #123
    Igen köszi sikerült!
  • Shiwo
    #122
    nincs benyomva az intelligens jelzés ? azoknál tényleg csak ilyen szarokat enged.. azt lődd ki, és a hangerő alatt kellene, hogy legyen "Jelzőhang", ahol ki tudod választani a zenédet
  • krizu
    #121
    Az oké bele is tettem de viszont az ébresztésnél nem tudok választani csak azt ajánlja fel hogy: dallam, rezgés, kettő együtt, állapot jelentés. Hiába megyek arra hogy dallam csak az a madárhang van semmi más alternatíva.
  • Shiwo
    #120
    van egy Ringtones mappa a telón, asszem abba kell bepakolni
  • krizu
    #119
    Sziasztok most váltottam okos telefonra (galaxy S3)és olyan kérdésem lenne hogy hol tudom kiválasztani az ébresztés dallamát mert nem tetszenek a gyári hangok a válaszokat előre is köszönöm.