399
  • narumon
    #239
    "Az a nagy baj, hogy ismét csak annyi látszik rajtuk, hogy az első törvényük az, hogy semmivel nem meggyőzhetők, legfőképpen az igazsággal és a korrekt gondolkodással, ésszerű, logikus érvekkel."

    Huhúúúú én ilyet várok már évek óta, de eddig még nem jött. Nézd meg miket hordtál összevissza itt kicsit lentebb.

    "Fő fegyverük ezért pontosan a hazudozás, a ferdítgetés."

    Nézd meg miket írtál, ferdítettél itt kicsit lentebb, utána dumálj.

    "Az itt trollkodó applebuzik a legrosszabb fajta, segít nekik a net védelme, ami miatt aztán még szemtelennek is. Semmi más céljuk nincs, mint valahogyan felülkerekedni a másikon és mivel ésszel, tudással, tapasztalattal nem megy, egyéb aljasságokkal próbálják elérni azt. Sajna, mikor leginkább lejáratják magukat, akkor érzik leginkább, hogy győztek, lásd az utóbbi néhány hozzászólást."


    Háhháá ne haragudj de ez a te szádból (billentyűzetedből) kibaszott kurvára vicces, itt fetrengek a röhögéstől. Remélem ezt önigazolásnak szántad :))))
  • narumon
    #238
    "79 dollárért kapsz iPhone akksit, meg egy kis szállítási költség...
    Olcsóbb, mint amit konkurenseknél elérhetsz...
    Note II-m van, 4 dollár egy utángyártott, de a gyárit 6.200-ért kínálják árgépen...
    Én lehetek a loser..."

    Hát ha 79 USD-ért veszel akksit akkor igen. 4.99USD free shippinggel egy normális iphone4 akksi. Persze korrektül szedted össze az árakat MINT MINDIG!
  • narumon
    #237
    "Ja tényleg a metrón is. Haha! :D
    Narumon jelen esetben Levente68-nál a pont. Te lépsz! :)"

    Talán nézd meg miről volt szó mielőtt igazat adsz neki. Továbbra is:

    Állítása: Nem lehet akksit cserélni otthon iphone-ban, és robbanás veszélyes.
    Valóság: Lehet cserélni ha akarod és semmivel sem robbanás veszélyesebb mint bármelyik másik telefon esetén (ugyanolyan akksi van benne).
    Nézd meg a videót amit ő linkelt. Sehol nem szerepelt metro meg mittomén még mi (azért megnézném azt a usert aki pótaksikkal a zsebében szaladgál Sic! - igazi életszerű leventés helyzet)
  • narumon
    #236
    "Tehát akksi cseréje esetén adatok elvesznek, javasolt a mentés iTunes-szal előtte. Későbbi modelleken is?"

    Szokás szerint magát a rendszert és ökoszisztémát sem ismered. Iphone esetén ugye alap az itunes mentés, feldugod a gépre megcsinálja. Szintén egy plusz pont ugye az átlag androiddal szemben, de ne menjünk most ebbe bele.

    "Karikagyűrűs kiscsaj, okoska, biztos először lát ilyet…
    Csere, ami ugyanolyan, mint a konkurensek esetén, háhá…"

    HAZUDSZ! Nem állítottam, hogy ugyanaz a csere mint konkurensek esetén, megint költesz. Én azt állítottam, hogy CSERÉLHETŐ és NEM bonyolult. Ezen videó alapján neked bonyolult? Hát lelked rajta.

    "Amit bárhol egyszerűen fél perc alatt elvégezhet bárki, aki van olyan ügyes, mint egy kislány... és adott a szerszám, a nyugodt környezet, na meg akksi, amit bárhol megkap. Tehát, a metrón kicseréli két állomás között. "

    Senki nem állított ilyet, megint költesz!

    "Nekem nem is kellene szerszámot venni hozzá, ennél jóval komolyabb munkákhoz se, és neked?"

    Lehet, hogy meglepő lesz neked de elég sok szerszámom van itthon, de ha véletlen valamivel a világon nagyon elakadnék akkor faterom műhelyében valószínűleg a világ létező összes szerszámát megtalálom. (Hint: költői túlzás)

    "Vagy Pista néninek, vagy a tökéletlen USA usernek, aki még ezen video alapján se tudná megcsinálni?"

    Nem nem! VISZONT! Pista néni vagy töketlen USA user az SGS-ben sem cserél otthon akksit hanem szervízbe viszi! Nem nagyon ismered a usereket az már biztos.

    "Ezt linkelted ott. Tényleg ugyanolyan, ahogyan a konkurensek esetén cserélné bárki..."

    Miért költesz olyat ami nem hangzott el?

    "The new iPad was NOT designed to be fixed"

    Nem beszéltünk ipadról ne terelj. IPhone-ról volt szó!
  • Papichulo
    #235
    "Aztán ebből az érzelmi felállásból jönnek az acsarkodások. [...] legtöbbször ilyenkor jön az anyázás felerősödése"

    Remekul jellemezted levente68-at. Ez tipikusan ra jellemzo viselkedesforma ;)
  • narumon
    #234
    "Ácsi, koma, te állítottad, hogy minden megoldható iPhone-on, sőt még jobban, meg egyebek."

    Ácsi koma, te kezded azzal, hogy az iphone buta és semmit nem tud meg egyebek. Erre jöttem már legelső alkalommal is én, hogy felnyissam a szemedet, hogy bizony bizony iphone-on is megoldható SZINTE minden (már akkor is kb 95%-ot írtam) és a nem extrém dolgok 100%-a. Ezt bizonyítja az is, hogy azóta sem tudtál olyat írni ami nem oldható meg csak az ilyen mindennapi használati dolgokat, hogy android alatt el tudsz indítani egyszerre 4 videót ablakokban.

    "Amit aztán mindig elütsz avval, hogy nem mindenki geek, meg egyebek."

    Aki a végén terel az mindig te vagy! Nem vetted még észre? Soha nem írtad még, hogy jé tényleg meg lehet ezt is csinálni iphone-al, hanem a végén elkezdesz olyan dolgokat felhozni amik nem hangzottak el, utána meg átmész valami iszonyat trágár dumába. Mindig ez van beismerés helyett.

    "Azt próbáltam ott is érzékeltetni, elmagyarázni, hogy az Android alap felállásban sokkal több lehetőséget nyújt, sokkal szabadabb, mint a stabilitás oltárán lebutított iOS rendszer."

    Ezt soha senki nem vitatta. iOS esetén Jailbreak kell! Csak, hogy soha nem ezzel jössz jöttél hanem azzal, hogy milyen hülye ha valaki egy ilyen butaphonet vesz. Pedig én jailbreakkel együtt is ugyanannyit fizettem érte mint az aki anélkül használja, ha meg egy JB iphonera azt mondod, hogy buta akkor inkább te vagy az.

    "Ezt nehéz felfogni? Senki nem mondta, hogy bárkinek KELL azokat csinálnia, amit magyaráztam, csakis a rendszer többszörös lehetőségeit próbáltam érzékeltetni."

    Értettem eddig is, erre is mindig elmondtam, hogy a nem létező feladatokat miért kéne vásárláskor szempontnak tekinteni? Erre azóta sem válaszoltál. Csak azért mert tud olyat amit iphone nem, de használati értéke nulla? Visszakanyarodunk ahhoz, hogy ha valaki azt nézi egy telefon vásárlásnál, hogy az SGS-t veszem mert egyszerre ablakokban több videót is tud futtatni akkor gratulálkok, vegyen SGS-t (sőt soha senkit nem szóltam le amiért nem iphonet vesz) a GOND OTT VAN mint mindig, hogy ha valakit nem érdekel a nyilvánvalóan 0 felhasználási lehetőséggel bíró 4 film átlapolva külön ablakban futása és ez miatt iphonet vesz AZT TE KIKIÁLTOTTAD HÜLYÉNEK! Nagy különbség ám!

    "Egyrészt, Android root nélkül is messze szabadabb és kezelhetőbb, mint iOS, másrészt a jailbreak régen nem volt pár gomb, harmadrészt senki nem mondott ilyesmit, hogy az ördögtől való, míg a root semmiség."

    Pedig mindig erre mész rá. Most is arról írsz fent, hogy alapból. Amiben igazad van, DE kizártad a JB. HA már van JB akkor nem nagyon van olyan feladat amin fennakadsz iphone esetén sem - csak te nem tudsz róla ahogy többször bizonyítottad már - és ilyenkor homokba dugod a fejed, vagy előhozol olyan dolgokat mint a hegy tetején térerő nélkül kell átmásolni 2GB adatot vagy a 4 átlapolt ablakban videó lejátszás ugyebár.

    "Ezt kár tagadnod, annyiszor megléptétek ezt és meg is kaptátok a pofátokba a régi hozzáállásotok és az új közötti különbséget, hogy tényleg nem értem, miért vergődsz ezen?"

    Kérném a linket vagy bizonyítást. Mert szokás szerint nem létező dolgokról vagdalózól.
  • narumon
    #233
    "Mivel nem emlékszem pontosan, én nem hazudozom itt róla, az a fontos, hogy egy olyan sebesség jött ki, ami az USB3 tartományába tartozott, nem pedig mesébe."

    Ha abba tartozott volna akkor számításokkal nem kötök bele. Hogy megint csak én legyek korrekt kikerestem mint írtál tessék:

    " az olvasást jobban kell tesztelnem, mert egy 700 MB-os file másolása 1 másodperc volt kb, nagyobb file kell. Na, kapaszkodj, az SSD-mre kellett másolnom, mert a WD gyenge volt, 2,7GB átjött kb 8 másodperc alatt, hol a vakítás?"

    Tehát azt állítottad, hogy azért kell az SGS-be az USB3 mert kurvagyors és 2,7GB átment 8mp alatt. Nos ezt kérdőjeleztem meg innen indult az egész. Innen utána már hebegtél, hogy márpedig SSD-re meg stb stb, de valahogy sehogy nem jött ki ez a szám. Persze soha nem ismerted be. Korrekten mint mindig.

    "megemlítettem, hogy a Win7 olyan sebességet írt ki a másolás elején, ami valóban hihetetlen volt, de én nem állítottam azt, hogy annyival ment, a cache kavart ott be, tény."

    Pontosan. Látod csak emlékszel. Én már akkor is azt írtam neked, hogy bizony a cache kavart be, te meg magyaráztad, hogy nem úgy volt az.

    "De a mért eredményt sem voltál hajlandó elhinni és csak okoskodtál akkor is, na meg ferdítettél, most meg hazudsz egyszerűen."

    Ne haragudj de most sem hiszem el a 2,7GB 8sec mért eredményedet - főleg, hogy a dátum amikor ezt beszéltünk 2011 áprilisa.

    "tedd csak, neked valószínű ez az éltető elemed. Tapasztalom itt pár éve."

    Csak javítom a hazugságaidat mint mindig.
  • levente68
    #232
    Nálam sajna rosszabb a helyzet, mert mindig is idióta módon igazság bajnoka voltam. Akkor is, ha az a saját érdekeimet sértette. Természetesen nem vagyok szent, így nem szívattam meg magam (mindig... :o) ), bár az is előfordult.

    Ezt ki is használja néhány kis gazember, pl. M2, aki szereti azt látni, hogy "pörög" az ember... Nekem mondjuk belefér, de hogy neki mi a jó ebben, az még nem derült ki. Talán az, hogy az a perverziója, hogy setét marad minden fény ellenére...
  • NEXUS6
    #231
    Nem értem én sem ezt az egészet, mert ugyanis nem arról van itt általában szó, hogy akkor most miért jó az Android, és miért jó az iOS. Pedig erről kéne beszélnünk, mert ez az ami kb a mi szintünk, és saját tapasztalatunk is innen van.

    De neeem, itt győzködjük egymást, hogy melyik cég vuzi és melyik nem az.
    Na most szerintem és valszag az andoidosok többsége is így van vele, hogy mindegyik vuzi és nem az a lényeg, hogy a céget szeressük (attyaúristen még leírni is baromság, de még is ez van egyeseknél az Apple felé), hanem az a lényeg, hogy az ember olyan telót vegyen ami teccik neki. Na most attól hogy teccik a telóm, még nem kell hűségesküt tenni a cég felé úgy gondolom.

    Aztán ebből az érzelmi felállásból jönnek az acsarkodások. Megmondom őszintén én szívesen baxogatom őket, mert jólesik és öröm nézni, hogy pontosan azért mert a érzelileg állnak hozzá a logika egyszercsak csődöt mond.
    A legtöbbször ilyenkor jön az anyázás felerősödése, meg hangerővel próbálnák megoldani a vitát, ha lenne, de hát itt a neten ugye ilyen nincs.
    ;D
  • NEXUS6
    #230
    Őööö, én szeretem a diákhumort a maga egyszerű eszköztelenségével, de szerintem ezen a poénon dolgozzál még kicsit.
    ;)
  • levente68
    #229
    +1


    Az a nagy baj, hogy ismét csak annyi látszik rajtuk, hogy az első törvényük az, hogy semmivel nem meggyőzhetők, legfőképpen az igazsággal és a korrekt gondolkodással, ésszerű, logikus érvekkel.

    Fő fegyverük ezért pontosan a hazudozás, a ferdítgetés.

    Sajnos ismerek ilyen seggeket az életben is, az egyik éttermet vett és rövidesen azt hitte, hogy ért hozzá, a másiknak PC boltja van, jól is megy, mert jó kereskedő, de mára már azt hiszi, hogy az eddigi majdnem mindenen túl már a számítástechnikához is ért, pedig ő is szinte semmihez nem.
    Van olyan, amelyik tele pofával szidja az iPhone-t, pedig tényleg gőze sincs róla, sőt a saját Android-osához se ért.
    Szomorú módon az ilyenek nagy pofával mondják néha (sőt sokszor) a legnagyobb baromságokat és ha rá mer szólni valaki, az olaj a tűzre, sőt még ők sértődnek meg, ahelyett, hogy kicsit gondolkoznának. Az itt trollkodó applebuzik a legrosszabb fajta, segít nekik a net védelme, ami miatt aztán még szemtelennek is. Semmi más céljuk nincs, mint valahogyan felülkerekedni a másikon és mivel ésszel, tudással, tapasztalattal nem megy, egyéb aljasságokkal próbálják elérni azt. Sajna, mikor leginkább lejáratják magukat, akkor érzik leginkább, hogy győztek, lásd az utóbbi néhány hozzászólást.
  • M2 #228
  • caius marius
    #227
    Hújjúj! Papi testőre dárdát ragadott!
    :D
  • M2 #226
    Nyugodtan! :-)

    - Gyámihivataaaal-khrm?
    - Igen, tessék, miben segíthetek?
    - Hátömégeccsőrt, janemmaga, maga... izé kive bezséleg? Mi? Mivan? Mézzátók Pissta!? Háde mézzátók ijje korá? Haggyámá, nem látod bazski, hogy telefon... Kiaz?!
  • NEXUS6
    #225
    Apádat feljelentem a gyámhivatalnál, hogy még mindig a képernyő előtt ülsz vazze!
  • M2 #224
    Ezt már több helyen írtam: beállva ne fórumozz, mert nem ad ki értelmes dolgot.

    Pláne ne igyál rá a gyógyszeredre! :-)
  • M2 #223
    Hihetetlen, hogy oldalakat bírsz teleírni erről a pár sornyi, igen bonyolult gondolataidról:

    'A' feltételezés: a Samsung egy talpig becsületes cég.
    'B' feltételezés: az Apple egy szabadalom troll.
    ...ha valaki 'A'-t és 'B'-t igaznak tekinti, akkor 'C'.

    NEXUS6: Mindenki, aki szerint nem igaz 'C', az hüjje!

    Nem kicsit vagy primitív. :-)
    Lehet túl sokat voltál számítógépek közelében és binárisra fejlődött az agyad! :-)
  • NEXUS6
    #222
    Kislányom!
    Majd ha szólok akkor böföghetsz az asztalnál.
    Addig menj szépen vissza játszani a Barbibabáiddal.


    (Kötelező szmájli nehogy elsírd itt magad)
  • NEXUS6
    #221
    "Ja, ezt az agyemenesed is szeretnem ha bizonyitanad: " Amikor majd újra bejön mondjuk a bugyikék szín a divatba és az Apple levédeti, akkor minden bugyikék színű termék gyártója tejeljen neki?"

    Mutass barmilyen US patent szamot, ahol szint vedettek le vagy forrast arrol, hogy ez lehetseges!"

    Irónia megvan? De ha nem jött le, mond kérlek, hogy tudnád érzékeltetni, a különbséget a formák és a színek között. Neked melyik a fontosabb, a forma, vagy a szín?
  • M2 #220
    Azt már tudjuk rég, hogy számodra a gazdid kérdőjelei is felkiáltójelek - felszólítások a nyalásra. :-)
  • NEXUS6
    #219
    Fú, ez fájdalmas volt!

    Próbálok csak a lényegre koncentrálni:
    "A Samsung NEM tévesztette meg sem tudatosan, sem véletlenül a fogyasztóit."
    "Az bebizonyosodott, hogy megtevesztette, ott van a Best Buy vallomas. Az is bebizonyosodott, hogy tudatosan, ott a 147 oldalas masolasi kezikonyv. Ezekutan mivel vitatkozol?"
    Jaj, édes faszom. Akkor most már nagyonszépenkérem azt az elmarasztalást a fogyasztóvédelemtől, a gazdasági versenyhivataltól, vagy ezek megfelelőitől amcsitól, magyartól, szingaléztől, izraelitől, bármilyentől! Illetve, hogy följelentették csalás, vagy bármilyen visszaélés miatt a Samut. Vagy hagyjál a hülyeségeddel békén.
    Mert amíg ilyet nem tudsz prezentálni, addig azokban a perekben elhangzott vallomások, csak vallomások. Nézd több 10 000 000 ember vesz Samu terméket, szerinted a tökfejeken kívül hány százalékuk ELÉGEDETLEN azzal, amit vettek???? Sőt esetleg ezek közül hányan gondolják azt, hogy Apple terméket vettek? He?
    Hú most jut eszembe bazze, a múltkor mondtad, hogy neked is volt Andrós telód!


    "ez ismétlem a dizájnra vonatkozott, a jogi keretek betartásával. "
    "Bizonyitsd be, hogy a "jogi keretek betartasaval"! Tenyekkel es ne spekulacioval!"
    A bizonyíték az, hogy nem egy ilyet csináltak vazzee, mert ez tényleg illegális vazzzeee!

    Vagy a te ájfonod ilyen? Ilyen droidos ájfon?


    "azok tökéletesen lekopizzák akármelyik Apple terméket"
    "Bizonyitsd be! Mutass barmilyen kinai masolatot, mely tokeletesen megegyezik egy iPhonenal! Mind kulsoleg, mint funkcionalitasban!"
    Lásd fönt!

    " a "törvényes keretek között" kitétel arra a tényre épül, hogy a céget tudtommal nem kezdték baszogatni, csalás, illetve a fogyasztók tudatos átvágása miatt"
    "Irrelavans. Ott vannak a birosagi iteletek, azokkal nehezen tudsz vitatkozni!"
    Irreleváns hogy ha tényleg lenne egy ilyen per, akkor az amcsi állam marasztalná el a Samut, sőt ha csalással lehetne vádolni, a fél vezetést vinnék börtönbe?
    Vagy a polgáriperes bírósági döntések közül akkor melyikkel nem lehet vitatkozni, az amcsival, vagy az angollal? He?

    "ez viszont max egy polgári peres eljárás"
    "Neked meg arrol sem volt egeszen eddig fogalmad, hogy eddig az osszes Apple altal inditott per polgari peres volt?"
    Nemmondod! Gondolom minekután az Apple nem egy hatóság értelem szerűen polgári peres eljárás volt. Bűntető peres akkor lenne, ha pl a fogyasztókat nagy tételben, gyak csalás szintjén vágta volna át a Samu.
    De nekem úgy tűnik, hogy rajtad kívül senkit nem vágott át.


    "Tudomásom szerint az Amcsi és az Angol per általános dizájnra vonatkozó"
    "Rosszul tudod. A kalifornai perben voltak mind design, mind funkcionalis szabadalmak! Mint peldaul: #7,469,381, #6,493,002, #7,844,915, stb... volt meg jopar."
    Ó kisfaszom, nem ez volt a kérdés! Hanem hogy általános dizájn miatt támadták meg amcsiba és az angoloknál a samut, mert mintegy lekopizták (pl szerinted) az Apple termékeit, illetve a hollandoknál egyetlen patenten ment a hirig, amit a vásárlók nagyrésze talán észre sem vesz, hogy a két terméknél hasonló!!!!!!

    "A logós kijelentésem az volt, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy ezt a leaf Logót jelenleg is használná az Apple."
    "A "nyusziful" megtalalhato minden egyes Apple logon, ez a leaf az alma tetejen! Szoval hasznalja!"
    Jaaaaaj, hiányzik ez nekem!?
    EEEEEEEEZTTTTTTTT MOOOONDOOOOOM ÉÉÉÉÉÉNNNN ISSSSSSSS!!!!!!!
    Amit oztam példának, hogy olyan ez mint ha az Adidas a három csík után levédetné az egycsíkot (hiszen benne van a háromban, azt meg már levédett), aztán mindenkit beperel.
    Ha még egyszer le kell írnom ezt a példát, vagy akármelyik előzőt, akkor megkereslek és garantálom, hogy benne leszünk a kékhírekben!


    "Az otodik pontod meg ugy hazugsag, ahogy van. En nem beszeltem arrol, hogy az Apple innovativ vagy sem. En azt mondtam, hogy a Samsung allitasa, miszerint az Apple akadalyozza az innovaciot, egy hatalmas baromsag."
    Hmmm. Értem. Erről viszont másnak más a véleménye, lásd pl valami cikk itt az SG-n is, hogy az Apple a patentháborújával széttrollkodja az ipart és a kis cégek be vannak xarva.
    Naaagyon segíti az innovációt!

    Háp apám, többet vártam volna a korábbi dumcsizások után. Sorry.
  • M2 #218
    "Vagy ha azt írom, hogy a Samu rendesen adózik, akkor csak akkor hiszed el, ha bemutatom a könyvelését?"

    A gond ott kezdődik, hogy miért állítanál valamit, amit nem is tudhatsz, mert nincs rálátásod? Miért kellene ezen állításod bárkinek tényként elfogadni??? (aki nem a seggnyaló kutyusod, persze)

    Rendszeresen ezt műveled:
    feltételezed A-t, feltételezed B-t, amennyiben valaki elfogadja, hogy A és B igaz, következik belőle C. Tehát C az már nem a te feltételezésed, hanem tény.

    Nagyon gáz! :-)
  • M2 #217
    Végre valamit elismersz! :-)
  • M2 #216
    Azért vagy te a lúzerek királya, mert már most többet foglalkoztál az iPhone-om aksicseréjével, mint amennyit én egész életemben fogok! Gratulálok! :-)
  • M2 #215
    Nem megsértődtem, hanem leesett, hogy a buta embereknek is olyan alfajába tartoztok, akiknek az ostobasága mély küldetéstudattal és egoizmussal párosul.
    Az ilyeneket még pöckölgetni vagy kifogni sem érdemes. Sorry! :-)
  • Papichulo
    #214
    Alulrol az elso - nem egysoros - levente68 comment: "eget verő".

    Most akkor kiegyenlitettem a "faradtsag"-"faradsag" eszreveteledert? :)
  • M2 #213
    Lazíts! Az egész csávó és a téma is egy vicc! Bíztam benne, hogy te sem veszed komolyan, de úgy látszik ezt is a megszokott merevségeddel tudod csak kezelni.
    Te szegény! :-)
  • M2 #212
    Megint nem tudtál értően elolvasni egy azaz 1 db mondatot. Próbáld újra! :-)
  • Papichulo
    #211
    Ja, ezt az agyemenesed is szeretnem ha bizonyitanad: " Amikor majd újra bejön mondjuk a bugyikék szín a divatba és az Apple levédeti, akkor minden bugyikék színű termék gyártója tejeljen neki?"

    Mutass barmilyen US patent szamot, ahol szint vedettek le vagy forrast arrol, hogy ez lehetseges!
  • caius marius
    #210
    „Vagy ha azt írom, hogy a Samu rendesen adózik, akkor csak akkor hiszed el, ha bemutatom a könyvelését?"
    Csak ha linket mutatsz neki! :D
    Az sem árt, ha a link valahogy úgy kezdődik, hogy:
    www.appleinsider.com
    Nem azért mert fanatikus, hanem csak az „ojjektívítás" (M2 figyi) kedvéért.
  • Papichulo
    #209
    Most ugy gondolod, hogy nagyon frappansan es okosan valaszoltal, holott pont az tortent, ami miatt nem akartam mar az elozo postodra sem valaszolni. Ugyanazokat a velemenyeket mondja mindenki, mint elotte, plusz termeszetesen megint kiderult, hogy nem vagy tajekozott a temaban. Ezt akartam megsporolni, dehat ragaszkodtal hozza. Parancsolj!

    "Vagy ha azt írom, hogy a Samu rendesen adózik, akkor csak akkor hiszed el, ha bemutatom a könyvelését?"

    Termeszetesen igen. Foleg az SEC eseteben! ;)

    "A Samsung NEM tévesztette meg sem tudatosan, sem véletlenül a fogyasztóit."

    Az bebizonyosodott, hogy megtevesztette, ott van a Best Buy vallomas. Az is bebizonyosodott, hogy tudatosan, ott a 147 oldalas masolasi kezikonyv. Ezekutan mivel vitatkozol?

    "ez ismétlem a dizájnra vonatkozott, a jogi keretek betartásával. "

    Bizonyitsd be, hogy a "jogi keretek betartasaval"! Tenyekkel es ne spekulacioval!

    "azok tökéletesen lekopizzák akármelyik Apple terméket"

    Bizonyitsd be! Mutass barmilyen kinai masolatot, mely tokeletesen megegyezik egy iPhonenal! Mind kulsoleg, mint funkcionalitasban!

    "ez viszont max egy polgári peres eljárás"

    Neked meg arrol sem volt egeszen eddig fogalmad, hogy eddig az osszes Apple altal inditott per polgari peres volt?

    " a "törvényes keretek között" kitétel arra a tényre épül, hogy a céget tudtommal nem kezdték baszogatni, csalás, illetve a fogyasztók tudatos átvágása miatt"

    Irrelavans. Ott vannak a birosagi iteletek, azokkal nehezen tudsz vitatkozni!

    "Tudomásom szerint az Amcsi és az Angol per általános dizájnra vonatkozó"

    Rosszul tudod. A kalifornai perben voltak mind design, mind funkcionalis szabadalmak! Mint peldaul: [URL=http://www.google.com/patents/about?id=n7WxAAAAEBAJ&dq=7,469,381]#7,469,381[/URL], [URL=http://www.google.com/patents/about?id=QUILAAAAEBAJ&dq=6,493,002]#6,493,002[/URL], [URL=http://www.google.com/patents/about?id=2MbdAAAAEBAJ&dq=7,844,915]#7,844,915[/URL], stb... volt meg jopar.

    "A logós kijelentésem az volt, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy ezt a leaf Logót jelenleg is használná az Apple."

    A "nyusziful" megtalalhato minden egyes Apple logon, ez a leaf az alma tetejen! Szoval hasznalja!


    Azt meg mar neked kell bizonyitani, hogy "Az Apple jogászai jelenleg a következő oldalt tanulmányozzák nagy ügybuzgalommal célpontokat keresve: Leaf logos"

    Az otodik pontod meg ugy hazugsag, ahogy van. En nem beszeltem arrol, hogy az Apple innovativ vagy sem. En azt mondtam, hogy a Samsung allitasa, miszerint az Apple akadalyozza az innovaciot, egy hatalmas baromsag.
  • caius marius
    #208
    Ez szinte semmi! :)
    Ezt szerintem egy sima eccerű (M2 figyi!) mezei user bármikor bárhol cseréli.
  • NEXUS6
    #207
    Hmmmm, akarod esetleg hogy válaszoljak helyetted a saját posztomra?

    "Ez a post mentes mindenfajta logikus ervelestol! Mindossze a te - semmi altal ala nem tamasztott - velemenyedet tukrozi. Mivel semmi tenyszeru nem hangzott el, zero forrassal tamasztottad ala a legbolkapott kijelenteseidet, ezert nem tudok vitatkozni veled, ezekutan max az 'agree to disagree' marad."
    Csak idézni tudnám levente68-at, hogy kik csinálják ezt a magatartást, amit most művelsz. Köszi neki, nagyon jó meglátás volt!
    Én még a csajokat mondanám, ami hasonló kategória. Ha eldöntik, hogy hülye vagy akkor hülye vagy és kész. Te most hasonló posztot küldtél.

    Nem hiszem hogy az elemi logikát, amit te is láthatnál, ha akarnál, vagy képes lennél rá?, azt bárminemű gúglizással alá kéne támasztani. Vagy ha azt írom, hogy a Samu rendesen adózik, akkor csak akkor hiszed el, ha bemutatom a könyvelését?

    Végig mennék a kijelentéseimen újra még jobban rendszerezem, és kérlek ha azt gondolod, hogy cáfolni kell ezeket a roppant eccerű kijelentéseket, akkor ne kímélj linkeld be a cáfolatát:
    1. A Samsung NEM tévesztette meg sem tudatosan, sem véletlenül a fogyasztóit. Ha tudsz akármilyen fogyasztóvédelmi jellegű perről, amit pl az elhíresült tökfejek indítottak a Samu ellen, akkor kérlek tájékoztass. Nekem az volt a kijelentésem, hogy nem volt, akkor azt hiszem logikusan neked kéne az ellenkezőjét bizonyítani. (Csak mert a modern jogrend alapja az ártatlanság vélelme pl.)
    2. A Samunál lehet, hogy kiadták a parancsot az Apple termékek designjának másolására, de ez ismétlem a dizájnra vonatkozott, a jogi keretek betartásával. Vagy úgy gondolod, hogy rosszabb dizájnereik, mérnökeik vannak, mint a csingcsang kínai cégeknek, mert azok tökéletesen lekopizzák akármelyik Apple terméket? Az törvénybe ütköző, ez viszont max egy polgári peres eljárás, aminek alapját az Apple dizájn elemekre vonatkozó szabadalma jelenti.
    És mégegyszer a "törvényes keretek között" kitétel arra a tényre épül, hogy a céget tudtommal nem kezdték baszogatni, csalás, illetve a fogyasztók tudatos átvágása miatt. Ha anyád leküld a boltba kenyérért és nem teszi hozzá, hogy törvényes keretek között, akkor kirabolod a boltot? Egy törvényesen működő cégnél nem fogják ezt hozzátenni, mint ahogy gondolom neked sem kell a szádba rágni, hogy fizesd be az adódat!
    3. Tudomásom szerint az Amcsi és az Angol per általános dizájnra vonatkozó, több patent megsértését vizsgáló per volt, a holland, ahogy a linkedből kitűnt a médiapléjer lapozó funkciójára. Ez azért marha nagy különbség szerintem. Ha nem így volt megint csak linket kérek, köszi.
    4. A logós kijelentésem az volt, hogy nekem nem úgy tűnik, hogy ezt a leaf Logót jelenleg is használná az Apple. A kijelentés nem tudom alá támasztani mivel negatív volt (tudod mint kijelenteni valakiről, hogy nem bűnözik), megint csak neked kéne ellenpéldát hozni.
    Ha bejegyzik, akkor viszont a belinkelt oldalon található logójú cégek 10%-a potenciális célpont lehet. Mint ahogy baxogattak már zőccségbótot is hogy hagyjanak alább az undorító törvénysértő magatartásukkal, vagy tejeljenek az Applenek, vagy tejeljenek és változtassanak logót.
    5. Leírtad a véleményedet arra vonatkozóan, hogy az Apple milyen innovatív, (miközben ugye más cégek által kifejlesztett gyártástechnológiát használ, pl a Samuét), és hogy ezt az innovációt felajánlotta licenszelésre a Samunak.
    Nos szerintem különbség van egy olyan innováció között amikor leírom, hogy így meg így nézzen ki egy teló, ilyen meg ilyen gombok legyenek rajta (bocs de kb ált isk szint, amit gondolhat egy emberke, arra vonatkozóan, amit egy új termék előállítása jelent), meg kifejlesztek egy új technológiát, pl pont azt a képernyőt, amit az előző patentben valaki leírt, hogy olyan kell a telóba.
    Aztán leírod, hogy miért nem licenszelte a patentet az Apple-től. Bocs azt hittem tudod, de ha nem akkor leírom, hogy valszeg CSAK azért mert a Samu nem iOS-es iPhonokat, tableteket, akármit gyárt!!!


    Na most elég vitzes vóttam?
  • Papichulo
    #206
    Sajnos nem tudtam megallni azt az egyetlen megjegyezest, pedig tudtam, hogy ez lesz belole.

    "szeretnél te annyira szerencsétlen lenni"

    Mint te? Persze, persze... :)

    "De azért jól megcáfoltál minket..."

    En nem akartalak megcafolni teged, mindossze a szinvonalatokat minositettem egy frappans parhuzomat hasznalva. Ennek a bizonyitasat pedig tokeletesen elvegeztetek itt a mai tevekenysegetekkel, szoval erre sem vagyok rakenyszerulve :)

    "Na, vegyél magyar órákat,"

    Orulok, hogy egyetlen darab extra 'T' betu volt az egesz threadben, amin fogast tudtal talalni velem szemben. Ja, meg az ekezetek hianya. Gondolom most ugy erzed, hogy koran jott a jezuska. Tedd majd be a fa ala is ezeket! ;)
  • levente68
    #205
    Egyébként jól megfogtad a lényeget: a humoristák éppen az ostobák kifigurázását szokták művelni, tehát köszönjük az elismerést!



    És igen, vállalunk fellépést az otthonotokban, természetesen csak úgy, hogy szépen le vagytok kötözve az ágyhoz, ahogyan kell és szokott lenni. ;o)
  • levente68
    #204
    "Apple has increased the battery life from 1430 mAh to just 1440 mAh"

    Töretlen fejlődés...
  • levente68
    #203
    Amúgy, szeretnél te annyira szerencsétlen lenni...

    De azért jól megcáfoltál minket...

    Na, vegyél magyar órákat, meg egy kütyüt, ami tud ékezeteket és vedd a FÁRADSÁGOT, hogy okosat szólj, ha meg nem megy, akkor kushadj...
  • levente68
    #202
    Hipp és hopp akksicsere iPhone5-ben

    Bárki percek alatt megoldja!

  • levente68
    #201
    Nálatok?

  • Papichulo
    #200
    @levente68 & @caius marius

    Eskuszom, hogy ti ketten mar olyanok vagytok, mint Stan es Pan... a ket szerencsetlen bohoc, akik egymast szorakoztatjak a hulyesegeikkel. Fel kene lepnetek, mondjuk egy elmegyogyintezetben ;)