399
  • levente68
    #279
    "Na, ez ám a magas szint..."

    Van ám vér a pucádban ekkora alázás után még idejönni és tovább osztani az észt!

    "- aki úgy hazudik, ahogyan a téma megkívánja, egyszer kell és van jailbreak, egyszer nincs és nem kell..."

    Magyarul sem tudsz ezen nem tudok segíteni, rajtad kívül a világ összes embere érti miről van szó talán még a kínaiak is.
    GRATULÁLOK, TOVÁBBRA SE ISMERED BE, HOGY A HELYZETNEK MEGFELELŐT HAZUDSZ MINDIG…

    "- aki ÁLLÍTOTTA, hogy van és az OCZ honlapján meg is található a Vertex 3 Pro, holott cikket linkeltem neki arról, hogy nem lesz, és nem is lett..."

    Tesztet linkeltem.
    IGEN ÉS ÁLLÍTOTTAD, HOGY ÉN VAGYOK A HÜLYE, MERT LÉTEZIK ÉS AZ OCZ HONLAPJÁN OTT VAN…. EZT ÍRTAD:
    - „Ha akkora paraszt vagy, hogy az OCZ honlapját nem vagy képes megnézni arról amiről beszélünk”
    - „Egyrészt van Pro (esetleg nézz utána)”
    HÁT, ÉN UTÁNANÉZTEM, NINCS, NEM VOLT ÉS LINKELTEM NEKED CIKKET, AMI ÍRJA, HOGY NEM IS LESZ.
    DE EZ SZERINTED AZ ÉN ÉGÉSEM…

    "- aki akkora guru, hogy még mindig egy ősi SSD-vel tolja, de megpróbálta azt hazudni, hogy olyan SSD-je volt már akkor a gépében, amiről szó van, tehát a Vertex 3 Pro..."

    Miért kéne lecserélnem az "ősi" SSD-met? Tökéletesen megy, azon van a rendszer, gyors és stabil semmi köze a gurusághoz, ha vigasztal akkor van OCZ-m is egyébként. Nem Nem soha nem állítottam, hogy Vertex 3 Pro-m lenne ezt te költötted szokás szerint!
    #154 NARUMON:
    „What? Arról az OCZ Vertexről beszélsz ami akkor is a gépemben volt? „
    NA, MIKOR HAZUDSZ? SZERINTEM MINDIG… ÉN ÉGEK, UGYE, AKKOR SE VOLT ÉS MOST SINCS VERTEX A GÉPEDBEN, DE AZÉRT HAZUDOZOL…

    "- aki akkora guru, hogy olyan gépe volt, amiben Asrock alaplap volt, ami magában muris, de figyelem: H67-es Asrock alaplapba tett i2500k procit, megalol (ha valaki nem értené, szorzózármentes proci egy olyan chipset-tel bíró alaplapban, amelyik chipset nem a szorzózármentességet, hanem a prociba integrált VGA-t támogatja...)"

    Most is Asrcok alaplapom van, a következő gépemben is az lesz mert nagyon jó alaplapokat gyártanak nagyon jó áron. Ezt is leírtam már párszor de minek. Illetve azt is írtam már akkor rögtön, hogy bocs elírtam nem H67 van hanem Z68 Pro3 - persze ezt már észre sem vetted KORREKT VAGY MINT MINDIG!
    ÉN IGEN, DE TE MESSZE VAGY TŐLE. AHOGY A TUDÁSTÓL IS. ILYET LEÍRNI SE ÍR LE EGY HOZZÁÉRTŐ, H67 K-S PROCIVAL…SZÁNALOM, HOGY MÉG MINDIG VAN POFÁD LÉTEZNI EGYÁLTALÁN…

    "- aki további számos alkalommal bizonyította hozzá nem értését mind PC, mind iOS, mind Android terén, de most azon tud csak lovagolni, hogy én mit mértem egy nagy file másolásánál, ami azért fontos, mert nagy file esetén mások az értékek..."

    Szerintem ezt te bizonyítod folyamatosan mégis van pofád visszajönni mintha mi sem történt volna. Te vagy az igazság bajnoka! Várj! Nem is.

    SZERINTEM EZT FELADHATNÁD MÁR, PERSZE NEM FOGOD… SOSE TETTED, ÉGTÉL, DE NAGY POFÁVAL HAZUDOZTÁL TOVÁBB MINDIG.

    "Az a hülye, aki ezekkel a szar, ostoba, elvakult, elfajult, hazug és szánalmas trollokkal megpróbál szót érteni. Igen, magamat is minősítettem, egy fasz vagyok, aki bízott abban, hogy ezeknek a tetveknek a fejében kicsi rendet tud csinálni."

    Tehát trollkodni, szidalmazni már megint jól tudsz, beismerni, hogy hülyeségeket beszélsz és folyamatosan kényed kedved szerint próbálod csavarni a mondatokat azt már nem! Jó nagy troll vagy a legrosszabb fajtából, továbbra is tartom, hogy orvosi eset!

    ÜHÜM, PERSZE, NA TAKARODJ!
  • narumon
    #278
    Mikor ismered be, hogy tévedtél ezekkel kapcsolatban?:

    a, Iphone-ban lehet akkut cserélni és nem fog felrobbanni. (nem nagyobb eséllyel mint bármelyik másik hiszen ugyanaz az akku van benne)
    b, 2.7GB-ot a büdös életben nem másolsz át a telefonodról 8mp alatt még SSD-re sem! (és fordítva SSD-ről telefonodra sem!)
    c, Fel tudsz rakni olyan programot az iphonera ami anélkül fényképez, hogy előtte ki kellene nyitnod a lockscreent.
  • narumon
    #277
    "Na, ez ám a magas szint..."

    Van ám vér a pucádban ekkora alázás után még idejönni és tovább osztani az észt!

    "- aki úgy hazudik, ahogyan a téma megkívánja, egyszer kell és van jailbreak, egyszer nincs és nem kell..."

    Magyarul sem tudsz ezen nem tudok segíteni, rajtad kívül a világ összes embere érti miről van szó talán még a kínaiak is.

    "- aki ÁLLÍTOTTA, hogy van és az OCZ honlapján meg is található a Vertex 3 Pro, holott cikket linkeltem neki arról, hogy nem lesz, és nem is lett..."

    Tesztet linkeltem.

    "- aki akkora guru, hogy még mindig egy ősi SSD-vel tolja, de megpróbálta azt hazudni, hogy olyan SSD-je volt már akkor a gépében, amiről szó van, tehát a Vertex 3 Pro..."

    Miért kéne lecserélnem az "ősi" SSD-met? Tökéletesen megy, azon van a rendszer, gyors és stabil semmi köze a gurusághoz, ha vigasztal akkor van OCZ-m is egyébként. Nem Nem soha nem állítottam, hogy Vertex 3 Pro-m lenne ezt te költötted szokás szerint!

    "- aki akkora guru, hogy olyan gépe volt, amiben Asrock alaplap volt, ami magában muris, de figyelem: H67-es Asrock alaplapba tett i2500k procit, megalol (ha valaki nem értené, szorzózármentes proci egy olyan chipset-tel bíró alaplapban, amelyik chipset nem a szorzózármentességet, hanem a prociba integrált VGA-t támogatja...)"

    Most is Asrcok alaplapom van, a következő gépemben is az lesz mert nagyon jó alaplapokat gyártanak nagyon jó áron. Ezt is leírtam már párszor de minek. Illetve azt is írtam már akkor rögtön, hogy bocs elírtam nem H67 van hanem Z68 Pro3 - persze ezt már észre sem vetted KORREKT VAGY MINT MINDIG!

    "- aki további számos alkalommal bizonyította hozzá nem értését mind PC, mind iOS, mind Android terén, de most azon tud csak lovagolni, hogy én mit mértem egy nagy file másolásánál, ami azért fontos, mert nagy file esetén mások az értékek..."

    Szerintem ezt te bizonyítod folyamatosan mégis van pofád visszajönni mintha mi sem történt volna. Te vagy az igazság bajnoka! Várj! Nem is.

    "Az a hülye, aki ezekkel a szar, ostoba, elvakult, elfajult, hazug és szánalmas trollokkal megpróbál szót érteni. Igen, magamat is minősítettem, egy fasz vagyok, aki bízott abban, hogy ezeknek a tetveknek a fejében kicsi rendet tud csinálni."

    Tehát trollkodni, szidalmazni már megint jól tudsz, beismerni, hogy hülyeségeket beszélsz és folyamatosan kényed kedved szerint próbálod csavarni a mondatokat azt már nem! Jó nagy troll vagy a legrosszabb fajtából, továbbra is tartom, hogy orvosi eset!
  • levente68
    #276
    Nem tudom, mitől érzed te sajátodnak és általam nem látogathatónak az Apple cikket, de sírhatsz, nem úgy van.
    Hazudozásról meg nem beszélhetsz, mert nem volt, illetve csakis tőletek volt...
  • levente68
    #275
    Orvosod szabin van? Ha megjön, kérd meg olvassa el és értesse meg veled, mennyire hülye vagy...
  • levente68
    #274
    Na, ez ám a magas szint...

    narumon
    - aki úgy hazudik, ahogyan a téma megkívánja, egyszer kell és van jailbreak, egyszer nincs és nem kell...
    - aki ÁLLÍTOTTA, hogy van és az OCZ honlapján meg is található a Vertex 3 Pro, holott cikket linkeltem neki arról, hogy nem lesz, és nem is lett...
    - aki akkora guru, hogy még mindig egy ősi SSD-vel tolja, de megpróbálta azt hazudni, hogy olyan SSD-je volt már akkor a gépében, amiről szó van, tehát a Vertex 3 Pro...
    - aki akkora guru, hogy olyan gépe volt, amiben Asrock alaplap volt, ami magában muris, de figyelem: H67-es Asrock alaplapba tett i2500k procit, megalol (ha valaki nem értené, szorzózármentes proci egy olyan chipset-tel bíró alaplapban, amelyik chipset nem a szorzózármentességet, hanem a prociba integrált VGA-t támogatja...)
    - aki további számos alkalommal bizonyította hozzá nem értését mind PC, mind iOS, mind Android terén, de most azon tud csak lovagolni, hogy én mit mértem egy nagy file másolásánál, ami azért fontos, mert nagy file esetén mások az értékek...


    A másik: Papichulo:
    - aki igenis tudja és állítja, hogy Titanium Backup kell root-oláshoz és firmware cseréhez is...
    - aki a szavak csavarásának, a magyar nyelv tiprásának és a flegmatikus idiotizmus nagymestere...


    A harmadik, a legostobább troll: M2.
    - akiről nem sikerült megállapítani, hogy értelmes dolgok közül bármihez értene, így csak az Android elleni guglizás és a 'pöckölgetés' mestere címre esélyes.


    Az a hülye, aki ezekkel a szar, ostoba, elvakult, elfajult, hazug és szánalmas trollokkal megpróbál szót érteni. Igen, magamat is minősítettem, egy fasz vagyok, aki bízott abban, hogy ezeknek a tetveknek a fejében kicsi rendet tud csinálni.
  • NEXUS6
    #273
    "1. pont(!!!!!):
    Red herring... en azt allitottam, hogy a Best Buyhoz vittek vissza Samsung termeket, mert azt osszekevertek az Apple termekeivel. A Samsungnal elokerult egy olyan 146 oldalas dokumentum, amelyikben azt taglaljak, hogy kell lemasolni az Apple termekeit. Ha ezt a ket dolgot osszerakod, akkor kijon, hogy a Samsung sikerrel jart!"
    Igen, jó példát hoztál a red herringre, gratula!
    A kijelentésed az volt hogy a Samu tudatosan megtévesztette a vásárlókat. Azonban erre utaló jogi aktus nem történt, nem jelentette fel őket senki ilyen dologért. Egy patent per tanúvallomását, anyagait hoztad fel, ami addig a pillanatig amíg valóban be nem perelik őket irreleváns. Mondhatni csak egy sztori, amit vagy figyelembe vesz a bíróság vagy nem.
    A tudatos megtévesztés ráadásul illogikus is lett volna, hiszen azzal, hogy a felhasználó olyan terméket vesz, amiről azt hiszi, hogy Apple és nem Samu termék, gyak tönkreteszi a saját üzletét, azt kockáztatja hogy nem a patent sértés miatt, hanem konkrétan emiatt egyszer és mindörökre bannolják a termékeit. Gondolod, hogy a Samu erre játszott!!!????


    "Mas birosagok szerint meg igen. Mas jogrendszer, mas perrendtartas, mas keresetek, mas iteletek. Ebben a hulye fogyasztok megtevesztese dologban ld. 1. pont!"
    A fogyasztók megtévesztése miatt ha jól tudom nem volt per, patent miatt viszont igen. A bíróság 1X így döntött, máskor meg úgy, szal igaza van az Apple-nek vagy nincs!?


    "Az, hogy kisebb mertekben masoltak, meg nem jelenti az, hogy egyaltalan nem! Az meg, hogy nem direkt keszultek ilyenre egyaltalan semmivel sem bizonyitottad. Amugy ld. 1. pont!"
    A kérdés jogos, bár meglehetősen filozófiai síkra próbálod elterelni, miközben a jog azért sokkal konkrétabban nyilatkozik. Vegyük pl a logo estét a Samu soha nem rakott Apple logót a termékeire, ami önmagában jogsértés lenne, megtévesztő módon, egy az egyben nem vette át a designt, hanem megváltoztatva, nem lemásolva alkalmazta, ameddig úgy ítélte meg elmehet, törekedve arra, hogy termékeinek egyfajta egyediségét, az Apple termékektől való elkülönültségét megőrizze (csak mert lásd fenn, ebből van az üzlete). Sajna ezt a határt nem mindíg találta el. A csingcsang kínai cégek viszont tudatosan lépik át ezt a határt.

    A TM, meg a patent perek piaci hatása kérdésében örvendetesen közelednek az álláspontok.
    Azonban megismételném a korábbi álláspontomat, hogy az Apple nem folytat igazi technikai értelemben vett innovációt. A piaci részesedésének csökkenése azonban azt is jelenti, hogy arányaiban egyre kevesebb ember számára lesz értékes a termékeinek design-ja. És abban a pillanatban, hogy ez egy szint alá csökken a bírósági perei csak értelmetlen erőlködések lesznek, mert már senki nem akarja másolni, már nem ő írja a trendet, így a patentjei is elvesztik értéküket.
  • M2 #272
    De a cikk címe és témája is megér egy misét:
    Ősszel indul az iPhone 5 gyártása

    Tehát jött az SGS telefonjába szerelmes Androidbuzi trollkodni és haterkedni egy Apple cikkhez. Tele hazudozta és fröcsögte a topikot szokásosan gusztustalan stílusában és aztán nem érti a világot.
    Komolyan mondom: egy állatorvosi ló. És csodálkozik ha pöckölgetik. :-)
  • M2 #271
    Nézzük csak az elfogulatlan levente68 szembenézését az igazsággal

    Kiindulás: egy Android tulaj őszintén leírja saját tapasztalatait az SGS telefonjával. Valós problémák, tele van velük az internet és én is sok hasonló panaszt hallottam ismerőseimtől.

    Az igazság bajnoka tehát szembenéz a tényekkel, elfogulatlanul, érzelmektől mentesen:

    "Egyszerre akár tucatnyi alkalmazással megterhelve, igen, két navi is egyszerre, plusz dashboard cucc, ami szintén GPS-es, zene, böngésző és ezek közben telefonálás. Piszkosul meg vagyok elégedve vele."

    - á, nem hazudik, csak amikor gépel... :-)

    "Egy, másfél, két napot bír, minden éjjel töltöm és örülök, ha lassan tölt, mert az két okból is jó, nehezebben merül és hosszabb életű lesz, de van autós töltő is, ha nagyon merülne, de az ritka."

    - a hátrány, ami neki még jobb is, szép! :-)

    "a microSD-ről 15-16 MB/s az olvasás, írás 7MB/s, a belső kártyára írás 7-8MB/s, az olvasást jobban kell tesztelnem, mert egy 700 MB-os file másolása 1 másodperc volt kb, nagyobb file kell. Na, kapaszkodj, az SSD-mre kellett másolnom, mert a WD gyenge volt, 2,7GB átjött kb 8 másodperc alatt, hol a vakítás?"

    - ovis matek se megy, ha Androidról meg Samsungról van szó! :-)

    "a rádió engem nem is érdekel, de ha megengeded, hadd kívánja más és az ingyen van, számít az sikat"

    - rádió nem érdekli, de az iPhone-ból aztán piszkosul hiányzik (igazából senkinek se) :-)

    "rengeteg jó progi van, engem fegyverrel se könnyen kényszerítesz másra"

    - megint elfogulatlan! :-)

    "a Market elérése gáz, de be kell valljam, valamiért nem is érdekel"

    - megint egy hiba, ami nem számít

    ...stb-stb.

    NEXUS6 és egyéb kutyusok szerint meg ő az elfogulatlan megaszakértő, akit csúnya bácsik bántanak a tényekkel! LOL! :-)
  • narumon
    #270
    "Amúgy, gyorsan nézzen utána, akit érdekel, hogy egy SSD írási sebessége hogyan is változik a file méretével, utána okoskodjunk..."

    Okoskodhatunk, az SSD írási sebessége csak egy dolog. Az SGS olvasási sebessége meg egy másik. (Az SD kártyáról nem is beszélve ugye)

    "Az az adat tényleg durva, de tévedésről esetleg beszélhetünk, hazugságról kevésbé..."

    Kis lépés egy embernek de nagy lépés az SG közösségnek! Ez már valami csak másfél év kellett hozzá, hogy egyáltalán valami ki megingást produkálj!

    "Kipróbálom újra majd, bár azóta a harmadik SSD-m van már abban a gépben."

    Teljesen mindegy azzal sem fog menni. (Az olvasási oldal miatt ugyebár)
  • narumon
    #269
    És most sem ismeri el a tények ellenére sem, csak nyomja nyomja nyomja a baromságokat tovább. Hihetetlen. A vicces, amikor ezt megfordítja és megpróbálja rád / ránk nyomni; mi nem ismerünk el semmit, mi beszélünk trágár módon, stb stb. Nagyon szomorú, szerintem igazából ez orvosi eset de hát ismeretlenül nem tudunk rajta segíteni :(
  • narumon
    #268
    "a, ne hazudj, nem ezt mondtam és már többször kijavítottalak, köcsög, hányszor akarod még elferdíteni, amit írok?"

    Te ferdítesz. Ezt írtad egész pontosan:

    "Fontos: nem tudom, valóban csak roncsolva, vagy komoly roncsolásveszéllyel szedhető ki az akksi az Apple cuccokból, de egy biztos: a lítium-ion akku veszélyforrás, ha levegőt kap, ezt jó, ha tudjuk! A cseréjét pontosan ezért nem kéne barkács módon csinálni, pont ezért próbálják azt megakadályozni. narumon, te se ajánld a házi cserét, főleg, mert te magad elmondása alapján a BMW-d izzóját is szervizben cserélteted, pedig állítod, hogy te is meg tudnád oldani. Én kétlem, de nem nagyon foglalkoztat... Pont azért veszitek ezeket a cuccokat, mert alapszintű kezelgetésen túl képtelenek vagytok helytállni. Ezt egyszer magatok hangoztatjátok, máskor éppen tagadjátok, attól függően, hogy mitől remélitek, hogy igazatok lesz... "

    Azóta sem ismerted el, hogy se roncsolásveszély nem áll fent, sem barkács mód. Egyszerűen csavarok tartják - szerintem ez jobb mód mint a kipattintható megoldás (leírtam korábban, hogy miért), szerinted nem jobb, ezzel még el is lennék, de a fentiek nagyon nem állnak.

    "b, ok, szerinted nem, én meg azt mértem, semmikép nem hazugság…"

    Csak tovább kötöd az ebet a karóhoz.

    "c, jailbreak nélkül semmiképp, erről volt szó, egyszer már megértetted, most megint nem? Ráadásul sok egyéb dolgot magyaráztam, amit nem értesz meg, attól néhány még jailbreak után se megy…"

    Ahol ez feljött ott nem jailbreak nélküli telefonról volt szó! Megint ferdítesz!
  • narumon
    #267
    "E szerint a tied kivételesen van jailbreakelve, ugye?"

    Az enyém kivételesen volt jailbreakelve igen.

    Később azt írod:
    "több barátomnak is én szereztem a telefont és igen jailbreakkel indítok minden esetben"

    "Na most a minden eset alól kivétel a tied, vagy mi alól?"

    Pontosan.

    "Nem látod, hogy a saját szavaidat ütöd, akármit mondasz?"

    Ha tisztában vagy a magyar nyelvvel (kezdem kétségbe vonni) akkor pontosan értelmezhető. Az én telefonom azért volt jailbreakelve amit ott akkor leírtam (az hagyján, hogy azóta tök megszerettem néhány Cydias cuccot és azóta JB nálam is alap), viszont az összes ismerősnek azzal kezdtem mindig mert pontosan tudtam, hogy előbb utóbb szükség lehet rá, ha meg nem akkor sem történt semmi.
    Melyik részét nem sikerült feldolgoznod több mint egy év alatt?
  • narumon
    #266
    ""Először is, vakegér, Vertex 3-ról beszéltem, abból még nincs Pro."

    Egyrészt van Pro (esetleg nézz utána)..."

    "Nincsen és nem is volt. Beismerhetnéd lassan... Ja, nem, azt mondtad nemrég, hogy neked VAN is... Ajjaj, én vagyok a hazudós..."

    Tehát az anandtech egy soha nem létező terméket tesztelt? Vagy egy csúcstechnológiának szánt terméket aminek szintén nem sikerült teljesíteni a te kívánalmaidat?

    "Soha nem állítottam, hogy nem lehet otthon cserélni szifonban akksit. Azt állítottam, hogy nem cserélhető az akksija a user számára, bakker. "

    Miért nem? Te nem vagy user? Én nem vagyok user?

    "Nyilván minden szerelhető, ezt jobban tudom nálad, de azért azt a szifon akksicserét, mint user-szintű opciót ne is emlegesd!"

    A hülye user nem tud benne cserélni, de még egyszer felhívom a figyelmedet, hogy az a hülye user semmelyik másik telefonba sem tud akksit cserélni.

    "Ha mégis akarod, akkor jelezném, hogy ebben a topikban cáfoltalak szarrá, de ahogy soha, most sem zavar téged... "

    Most is még mindig összevissza beszélsz a lényeget meg átugrod:

    a, Iphone-ban lehet akksit cserélni és nem fog felrobbanni. (nem nagyon eséllyel mint bármelyik másik hiszen ugyanaz az akksi van benne)
    b, 2.7GB-ot a büdös életben nem másolsz át a telefonodról 8mp alatt még SSD-re sem! (és fordítva SSD-ről telefonodra sem!)
    c, Fel tudsz rakni olyan programot az iphonera ami anélkül fényképez, hogy előtte ki kellene nyitnod a loskscreent.
  • levente68
    #265
    Amúgy, gyorsan nézzen utána, akit érdekel, hogy egy SSD írási sebessége hogyan is változik a file méretével, utána okoskodjunk...

    Az az adat tényleg durva, de tévedésről esetleg beszélhetünk, hazugságról kevésbé...

    Kipróbálom újra majd, bár azóta a harmadik SSD-m van már abban a gépben.
  • levente68
    #264
    Én mikor ígértem ilyen szaroknak érzelem- és személyeskedés-mentességet?

    Lehülyézlek, ha hülye vagy és kimondom, ha hazug vagy, bizony!
  • levente68
    #263
    Mit nem értesz ezen, okoska? Ja, hogy neked ezt nem árulta el még senki és mivel ehhez is hülye vagy, ezért a trolltestvéred oldalára állsz?

    Jellemző...
  • levente68
    #262
    Ha hülye vagy, ne ugass, sehol nem hazudtam, én nem szorulok rá, mint ti...
  • levente68
    #261
    a, ne hazudj, nem ezt mondtam és már többször kijavítottalak, köcsög, hányszor akarod még elferdíteni, amit írok?
    b, ok, szerinted nem, én meg azt mértem, semmikép nem hazugság…
    c, jailbreak nélkül semmiképp, erről volt szó, egyszer már megértetted, most megint nem? Ráadásul sok egyéb dolgot magyaráztam, amit nem értesz meg, attól néhány még jailbreak után se megy…
  • levente68
    #260
    "Most is tartom magam, hogy használhatják és töredelmesen bevallom nekem is csak az miatt van jailbreakelve..."

    E szerint a tied kivételesen van jailbreakelve, ugye?
    Később azt írod:
    "több barátomnak is én szereztem a telefont és igen jailbreakkel indítok minden esetben"

    Na most a minden eset alól kivétel a tied, vagy mi alól?

    Nem látod, hogy a saját szavaidat ütöd, akármit mondasz?

  • levente68
    #259
    Koma, meddig hazudozol?

    ""Először is, vakegér, Vertex 3-ról beszéltem, abból még nincs Pro."

    Egyrészt van Pro (esetleg nézz utána)..."

    Nincsen és nem is volt. Beismerhetnéd lassan... Ja, nem, azt mondtad nemrég, hogy neked VAN is... Ajjaj, én vagyok a hazudós...

    "The Vertex 3 Pro has been pushed back a bit as the controller/firmware still have to make it through more testing and validation."

    Lefordítsam neked? Ugye, nem kell...

    Soha nem állítottam, hogy nem lehet otthon cserélni szifonban akksit. Azt állítottam, hogy nem cserélhető az akksija a user számára, bakker. Nyilván minden szerelhető, ezt jobban tudom nálad, de azért azt a szifon akksicserét, mint user-szintű opciót ne is emlegesd!

    Ha mégis akarod, akkor jelezném, hogy ebben a topikban cáfoltalak szarrá, de ahogy soha, most sem zavar téged...
  • M2 #258
    levente68, az "igazság bajnoka":

    "Mondjuk, autóim csak japánok, köztük egy Suzuki, lol, piszok olcsó a fenntartása és nagyon megbízható, hamarabb indulnék a világot megkerülni vele, mint egy BMW-vel, még akkor is, ha a német autók közül a legjobb, bár csak azért, mert a többi német totál hulladék, eltekintve a régiektől, ott még volt választék. Az asszony által hozott Golf 3-mal kölcsönösen utáljuk is egymást, pedig még az sem a legócskább német gyötrelem…"
    (maga szereli az autóit)

    Kulturált vita már akkor is ment:
    "A mennyiség és minőség, valamint a tudás fogalmait csak egy ilyen barom keveri, pá, trollkodj, nekem elfogyott a türelmem, majom."

    Lényeg, hogy semmi érzelem és személyeskedés. :-)
  • M2 #257
    Jó az a topik, ott is vannak gyöngyszemek:

    levente68:
    "...a Suzuki nem csak olcsó... azt is tudhatnád, hogy olyan csúcstechnológiát is képvisel, ami azért a BMW-t is erősen veri, ráadásul árban is!"

    Mpfh... :-)
  • M2 #256
    Beszarás, mekkora hazug gyökér volt már akkor is ez az "igazság bajnoka"!
    :-)
  • Papichulo
    #255
    "Mivel a kérésemnek nem tudsz és nem is akarsz megfeleleni, nem tudsz olyan hivatalos panaszokról szóló adatokat prezentálni, amit a fogyasztóvédelemnek, vagy a versenyhivatalnak nyújtottak be mert a Samu átvágta, megtévesztette őket"

    1. pont(!!!!!):
    Red herring... en azt allitottam, hogy a Best Buyhoz vittek vissza Samsung termeket, mert azt osszekevertek az Apple termekeivel. A Samsungnal elokerult egy olyan 146 oldalas dokumentum, amelyikben azt taglaljak, hogy kell lemasolni az Apple termekeit. Ha ezt a ket dolgot osszerakod, akkor kijon, hogy a Samsung sikerrel jart!

    "Mint ahogy több bíróság úgy ítélte, hogy az Apple keresete nem állja meg a helyét."

    Mas birosagok szerint meg igen. Mas jogrendszer, mas perrendtartas, mas keresetek, mas iteletek. Ebben a hulye fogyasztok megtevesztese dologban ld. 1. pont!

    "ellentétben a Samu telefonjaival, amelyek ugyan trendet követve jelentős hasonlóságot is mutattak az Apple telefonjaival azonban NEM azért készültek ilyene"

    Az, hogy kisebb mertekben masoltak, meg nem jelenti az, hogy egyaltalan nem! Az meg, hogy nem direkt keszultek ilyenre egyaltalan semmivel sem bizonyitottad. Amugy ld. 1. pont!

    "nem mondható ki, hogy a Samu egyértelműen bűnös."

    Nem mondhato ki, hogy a Samsung mindenben bunos! Van amelyik perben annak talaltak, van amelyikben nem. Plusz ld. 1. pont!

    "Másrészt abban egyetértek, hogy minél inkább szűkítik azt a mozgásteret, amivel sima trendkövetéssel sikeres terméket lehet csinálni, annál inkább valódi inováció felé kényszerítjük a nagyobb fejlesztőket."

    My point exactly! A Samsung pedig pontosan ezt csinalta! Sot meg ennel is tobbet!

    "A trademarkkal, hogy mit csinál az majfd kiderül"

    Pontosan! Te voltal az, aki mar most prejudikalta oket! Orulok, hogy vegre belattad.
  • narumon
    #254
    Jajj b, pont lényeges eleme, hogy 8mp alatt!
  • narumon
    #253
    "Nálam sajna rosszabb a helyzet, mert mindig is idióta módon igazság bajnoka voltam. Akkor is, ha az a saját érdekeimet sértette. Természetesen nem vagyok szent, így nem szívattam meg magam (mindig... :o) ), bár az is előfordult."

    Ezt volt pofája leírni Leventének, de azóta sem ismerte be egyetlen egyszer sem, hogy tévedett. Az igazság bajnoka!

    Mikor ismered be, hogy tévedtél ezekkel kapcsolatban?

    a, Iphone-ban lehet akksit cserélni és nem fog felrobbanni. (nem nagyon eséllyel mint bármelyik másik hiszen ugyanaz az akksi van benne)
    b, 2.7GB-ot a büdös életben nem másolsz át a telefonodról még SSD-re sem! (és fordítva SSD-ről telefonodra sem!)
    c, Fel tudsz rakni olyan programot az iphonera ami anélkül fényképez, hogy előtte ki kellene nyitnod a loskscreent.
  • narumon
    #252
    Kicsit nosztalgiázom, olvasgatom azt a topikot:

    "Ezt írtad: Miért kéne nekik jailbreakelni? Most is tartom magam, hogy használhatják és töredelmesen bevallom nekem is csak az miatt van jailbreakelve, mert mostanában egy csomó programot ki kellett próbálnom, és nem szívesen fizettem volna ki egy csomó lovét érte, de megkértek rá, hogy segítsek egy cikket összehozni. Ez az oka és így maradt.

    Lejjebb pedig: Én jailbreakkel kezdek kapásból.
    A két hsz-ed közben 22 óra telt el. Ennyit arról, mekkora hazug vagy.
    HAZUG!"
    22 órára nem terjed ki a memóriád és meghazudtolod saját magad...

    Levente levente, miért jó az neked, hogy SZÉNNÉ ÉGETED MAGAD?

    KORREKT VAGY MINT MINDIG!

    A mondat amiből azt a szót kiragadtad valójában így hangzott el! (Miért nem másoltad be az egészet? Jaaa hogy úgy nem lehet kiforgatni?)

    "Mint írtam több barátomnak is én szereztem a telefont és igen jailbreakkel indítok minden esetben, még mielőtt odaadnám neki ha használja ha nem. Felmegy rá installous meg Cydia, és utána azt garázdálkodik mindenki vele amit akar."

    Ugyebár így már nem is úgy hangzik ahogy te szeretnéd! Csa KORREKT VAGY MINT MINDIG.

    Nem tudom ezek után kiben maradt még egy kis szikrányi kétség afelöl, hogy ki itt a fő szarkeverő hazudozó mellébeszélő, mondat és szövegkörnyezetből részeket ki- kiragadó, az ő szájíze szerint csavaró HAZUDOZÓ!
  • narumon
    #251
    "Te tahó, hazug szar, miért próbálod letagadni, hogy többszörösen hazudtál, illetve hülye voltál?"

    Negyedik fázis! Levente nem ismeri el, hogy tévedett

    a, az iphoneban lehet akksit cserélni otthon témában
    b, 2.7GB/8sec másolás SGS-ről számítógépre témában

    ezért az ordenáré mocskolódás fázisába lépett. Mint minden esetben!

    "Vertex 3 Pro-ról én mondtam neked, hogy nem lesz, mert terv maradt, de te itt nemrég állítottad, hogy neked már akkor a gépedben az volt."

    Megint hazudsz, a valóság ugyanennél a forumnál

    narumon: "Nekem is SSD-m van, méghozza egy intel X25 amit egyelőre nem is tervezek cserélni. "

    Jelzem azóta is megvan!

    "Te gyökereztél le engem, miközben se akkor, se soha nem jött létre Vertex 3 Pro és mikor az erről szóló cikket linkeltem, el is tűntél, mint az aranyóra és évek homályába vesző dolog kapcsán próbáltál hazudni. "

    A valóság
    http://www.anandtech.com/show/4159/ocz-vertex-3-pro-preview-the-first-sf2500-ssd

    Egy létező termék létező tesztje. Az, hogy nem lett belőle sorozatgyártott termék megint nem jön ide. Ezt is csak azért linkeltem, hogy LÁSD, hogy még csúcstechnikás akkor nem kapható készülékből sem jön ki az általad írt szám.
    OTT SEM ISMERTED EZT EL HANEM LERAGADTÁL ANNÁL, HOGY EZT MÉG NEM LEHET KAPNI.

    KORREKTEN MINT MINDIG!

    "A mérési eredményt pedig cáfolgathatod, én, ha időm engedi, megpróbálom rekonstruálni, de egy biztos, nem hazudtam."

    Nem hát, ahogy nem szoktál.

    TEHÁT mikor ismered el végre

    a, Iphone-ban lehet akksit cserélni és nem fog felrobbanni. (nem nagyon eséllyel mint bármelyik másik hiszen ugyanaz az akksi van benne)
    b, 2.7GB-ot a büdös életben nem másolsz át a telefonodról még SSD-re sem! (és fordítva SSD-ről telefonodra sem!)
    c, Fel tudsz rakni olyan programot az iphonera ami anélkül fényképez, hogy előtte ki kellene nyitnod a loskscreent.

    Ezek csak az elmúlt időszaki tévedéseid, amiket számtalanszor bizonyítottunk mégsem ismerted el soha.

    HAZUDOZÁS HELYETT MIKOR TESZED EZT MEG?
  • levente68
    #250
    Kicsit nosztalgiázom, olvasgatom azt a topikot:

    "Ezt írtad: Miért kéne nekik jailbreakelni? Most is tartom magam, hogy használhatják és töredelmesen bevallom nekem is csak az miatt van jailbreakelve, mert mostanában egy csomó programot ki kellett próbálnom, és nem szívesen fizettem volna ki egy csomó lovét érte, de megkértek rá, hogy segítsek egy cikket összehozni. Ez az oka és így maradt.


    Lejjebb pedig: Én jailbreakkel kezdek kapásból.

    A két hsz-ed közben 22 óra telt el. Ennyit arról, mekkora hazug vagy.
    HAZUG!"

    22 órára nem terjed ki a memóriád és meghazudtolod saját magad...

    Olvasom majd még, emlékszem, sokat kamuztál már akkor is...
  • levente68
    #249
    Te tahó, hazug szar, miért próbálod letagadni, hogy többszörösen hazudtál, illetve hülye voltál?

    Vertex 3 Pro-ról én mondtam neked, hogy nem lesz, mert terv maradt, de te itt nemrég állítottad, hogy neked már akkor a gépedben az volt. Na, persze, ez rossz memória miatt volt, de egy biztos, akkor azt bizonygattad, hogy VAN, pedig sose lett... Te gyökereztél le engem, miközben se akkor, se soha nem jött létre Vertex 3 Pro és mikor az erről szóló cikket linkeltem, el is tűntél, mint az aranyóra és évek homályába vesző dolog kapcsán próbáltál hazudni.

    Hát, nem jött be, magaddal basztál ki, koma.



    A mérési eredményt pedig cáfolgathatod, én, ha időm engedi, megpróbálom rekonstruálni, de egy biztos, nem hazudtam.

    Ahogyan viszont biztos, hogy te sokat....

    Valamint a tévedéseiden is végig lehet menni abban a topikban, no meg a ferdítgetéseiden...

    Semmit nem változtál...
  • narumon
    #248
    "Nem akarom elhinni, hogy ekkora balfék vagy és magad szolgáltatsz bizonyítékot a saját ostobaságodra és hazugságodra..."

    Na lássuk azokat!

    "Nézd meg, hogyan ért véget, kisfiam, az utolsó néhány hsz.-t másolom, ahol megsemmisülsz és többé elő se kerülsz, te tudatlan, nagypofájú hazug senki:"

    Tehát megint nem az állításoddal foglalkozol 2.7GB 8mp alatt! Hanem terelsz mint minden esetben ahol kiderül, hogy hülye vagy.

    Aztán itt idézel egy csomó dolgot az akkori beszélgetésünkből aminek semmi köze a mostanihoz ráadásul az ég világon semmilyen gáz dolog nincs benne részemről.

    A vertex pro ide vonatkozó része amivel indult (valamiért rád jellemző KORREKT módon ezt megint kihagytad!)

    Narumon "Akkor a cachet kapcsold ki, mert ez nem reális eredmény: ez 330MB/sec amit jelenleg egyik (consumer) kártya sem tud (csak örülnének neki :D), de SSD írási sebességnek is nagyon brutál lenne. Ezt még a Vertex Pro sem tudja."

    Levente: "Tájékozódj, vannak bőven nagyobb sebességű SSD-k, a Vertex már 3-asnál tart, 500 fölötti sebességgel, a Revodrive X2 pedig 700 fölött"

    Narumon: "A másik meg, ne haragudj de annyira nem akarom elhinni, hogy neked otthon Vertex 3 Pro-d van, meg mellé egy olyan rendszer ami át is viszi ezt a sebességet, mert anandtechen egy elég csúcs PC-vel sem mértek ennyit.
    Komolyan nem piszkálgatásból kérdeztem, csak mert érdekel, de itt már egyre több a csúsztatás"

    ÉS miért is írtam ezt? Mert linkeltem az anandtech oldalt ahol mit zsírúj technikát tesztelték. Azt, hogy végül nem lett belőle semmi még inkább engem erősít.
    Tehát továbbra is ott tartunk, hogy neked 2011 Áprilisában olyan SSD-d volt amire Samsung telefonról!!! 2.7GB /8sec sebességet tudtál másolni, én még kísérleti driveban sem találtam ennyit - de NEM ELISMERTED hanem utána abba kötöttél bele, hogy én egy anandtech cikket linkeltem!

    KORREKT MINT MINDIG!

    Tehát továbbra is azt állítod, hogy SGS telefonról 2.7GB-ot 8mp alatt átmásolsz, ezért kell az USB3!
  • levente68
    #247
    "van itt pár józan gondolkodású ember, aki mindkét rendszert jól ismeri"


    Ugye, nem azt szeretnéd állítani, hogy te ilyen vagy?
    Kabaré....

    Talán a legostobább vagy itt, de az élbolyban tuti benne vagy...
  • NEXUS6
    #246
    Te valami politikus vagy, istenien tudsz melébeszélni.;)

    Mivel a kérésemnek nem tudsz és nem is akarsz megfeleleni, nem tudsz olyan hivatalos panaszokról szóló adatokat prezentálni, amit a fogyasztóvédelemnek, vagy a versenyhivatalnak nyújtottak be mert a Samu átvágta, megtévesztette őket, ezért ezt a részét nem feszegetem tovább. Egy pontot magamnak beírok.

    "A bizonyíték az, hogy nem egy ilyet csináltak vazzee, mert ez tényleg illegális vazzzeee!"
    Tobb birosag velemenye szerint mar az is illegalis volt, amit eddig csinaltak. Ott vannak az iteletek! Vagy szerinted ok mindenben legalisan jartak el?"
    Mint ahogy több bíróság úgy ítélte, hogy az Apple keresete nem állja meg a helyét. Azzonban ezek az ítéletek megint csak mondom patent perekre és nem a fogyasztók megtévesztésére, vagy más tisztességtelen üzleti gyakorlatra vonatkozott, amit tedig te újra, tendeciózusan próbálsz összemosni.
    Még egy pont nekem, mivel nem tudsz normális ellenérvet hozni.

    "Vagy a te ájfonod ilyen? Ilyen droidos ájfon?"
    Ez a telefon, mind design, mind funkcionalitas szempontjabol "tokeletes masolat"? Akkor azt szeretnem latni, ahogy letoltenek ra es futtatnak rajta egy appstore programot!"
    Ez a fake I5 tökéletes másolat, abban az értelemben hogy tökéletesen alakalmas egy felületes szemlélő megtévesztésére, mint ahogy pontosan ezért is alkották ilyenre!!!!
    Ellentétben a Samu telefonjaival, amelyek ugyan trendet követve jelentős hasonlóságot is mutattak az Apple telefonjaival azonban NEM azért készültek ilyene, hogy megtévesszék a vásárlót hanem hogy TECCEN nekik!!!!
    Kössssssz a köv pontot.

    "Vagy a polgáriperes bírósági döntések közül akkor melyikkel nem lehet vitatkozni, az amcsival, vagy az angollal?"
    Ket kulonbozo per, ket kulonbozo jogrendszer. Amugy meg a del-koreai birosag is ugy talalta, hogy a Samsung sertett Apple szabadalmat: " the panel also said Samsung violated Apple technology behind the bounce-back feature when scrolling on touch screens" - http://www.techtree.com/content/news/2227/apple-patents-leaf-patenting-rectangle.html"
    Lázas vagy? Megint félrebeszélsz. Megkértelek rá de te csak kavarod itt a pereket összefele és nem arról beszélsz amiről szó van. Le írom most utoéjára, hogy különböző fajsúlyú pereket kezdeményezett az Apple az egyikben csak 1-1 egyszerűbb patent sértésével vádolt, máshol a készülék lekopizásával, több patent megsértésével. Az angol meg az amcsi az utóbbi, a holland, meg a koreai az előbbi, szerintem kisebb jelentőségű.
    Mindegyik kategóriában ellentétes döntések születtek, nem mondható ki, hogy a Samu egyértelműen bűnös. Te itt viszont megint félre beszélsz.
    Még egy pötty.

    "Nekem viszont megintcsak mas a velemenyem es meg sok mas embernek is. Ezzel peldaul szinte teljes reszben tudok azonosulni: http://gizmodo.com/5938193/apple-winning-the-patent-wars-is-great-for-innovation
    Meg azt is hozzatennem, hogy a Gizmodo az iPhone4 affer ota egyaltalan nem nevezheto pro-Apple oldalnak... sooot!"
    A vélemény szabad, el kell fogadni. Ez a cikk viszont elég kevésbé tűnik kiegyensúlyozottnak, de ez megint csak egy vélemény. Másrészt abban egyetértek, hogy minél inkább szűkítik azt a mozgásteret, amivel sima trendkövetéssel sikeres terméket lehet csinálni, annál inkább valódi inováció felé kényszerítjük a nagyobb fejlesztőket.

    A trademarkkal, hogy mit csinál az majfd kiderül, de gondolom ha esetleg valaki váltani fog abban a pillantban elkapják. Majd meglátjuk.
  • levente68
    #245
    Nem akarom elhinni, hogy ekkora balfék vagy és magad szolgáltatsz bizonyítékot a saját ostobaságodra és hazugságodra...

    El kell ismernem, ügyesebb vagy régi csatározásaink keresésében, de most pont öngólt rúgtál vele:

    Ősszel indul az iPhone 5 gyártása

    Nézd meg, hogyan ért véget, kisfiam, az utolsó néhány hsz.-t másolom, ahol megsemmisülsz és többé elő se kerülsz, te tudatlan, nagypofájú hazug senki:

    narumon 2011. ápr. 22. 12:31 | privát | válasz | #100
    Utolsó hozzászólás mert téged nem lehet komolyan venni bármennyire is próbálom, egyszerűen, hazudsz folyamatosan és csúsztatsz, minősíthetetlen hangnemben, konkrétumokra nem válaszolsz, összevissza beszélsz.

    Ha akkora paraszt vagy, hogy az OCZ honlapját nem vagy képes megnézni arról amiről beszélünk (dehát mit várok el valakitől akitől az objektivitás fényévekre van):

    http://www.anandtech.com/show/4159/ocz-vertex-3-pro-preview-the-first-sf2500-ssd

    "Amiről meg otthon beszélsz, az a DLNA, tehát van neked is, csak a szar telefonod meg nem tudja és kész, ez egy TÉNY, barom, nem is kell beismerned, nem is fogod."

    A DLNA kisfiam egy szabvány, ha hálóba kötsz otthon eszközöket attól az még nem lesz DLNA, és igen beismerem, hogy nem tudja a telefonom eddig is beismertem, ettől még tudok a NAS-ról mondjuk zenét hallgatni vele, mert hálózaton komunikál, erről pofázok, hogy minek nekem a DLNA amikor komplett rendszerem van összelőve otthon, csak azt nem értem ha ekkora guru vagy akkor hogy nem jutott el az agyadig! Tessék neked egy DLNA honlapról pár információ, pár dolgot emeltem csak ki, a teljes leírás itt található: DLNA
    -Évek óta létezik, mégsem használjuk.
    -A DLNA-val a gyártók (pontosabban a szervezet tagjainak) célja az, hogy egy olyan nyílt szabványt rendszeresítsenek, ami lehetővé teszi, hogy a különböző elektronikai eszközök egymáshoz csatlakozhassanak és tartalmat cseréljenek egymás közt.
    -a DLNA hátránya, hogy a szabványleírás meghatározza a kötelezően lejátszandó és továbbítandó médiaformátumok körét, amit további opcionális médiaformátumok egészítenek ki.

    Ami nálam van az egy szabványos hálózat semmi köze a DLNA-hoz, olyannyira nem, hogy DLNA mentes készülékeken tökéletesen működik.

    iTuneson keresztül kell felrakni egy zenét. Ezen tényleg nagyon jót röhögtem. Miért a Samsungra agyadból rakod fel, vagy egy programból? Igen mondjuk Total Commander vagy intéző vagy bármilyen fájlkezelő. Az iTunes egy ilyen fájlkezelő, nem kurvára mindegy, hogy milyen programmal csinálod? Ez a hülyeség csimborasszója.

    "Nemrég sikerült a munkánk nyomán egy hozzád hasonló nyomorékot kirugatni a kis zsíros állásából, pár évig eléldegélt a kamu tudásából, nem volt célunk ez, de bevallom, örömmel hallottunk róla, legalább egy ostoba fölött győzött a tudás."

    Bocs, én az ilyen embereket szoktam KIRÚGNI személyesen, mert nem kell, hogy a cégemnek ilyen faszkalap legyen az egyik arca.
    A telefonokhoz meg fingod nincs, de az már főleg lejött hogy iphonet maximum reklámban láttál mert, hogy élőben nem az biztos...
    narumon 2011. ápr. 22. 12:35 | privát | válasz | #101
    Mint írtam több barátomnak is én szereztem a telefont és igen jailbreakkel indítok minden esetben, még mielőtt odaadnám neki ha használja ha nem. Felmegy rá installous meg Cydia, és utána azt garázdálkodik mindenki vele amit akar.
    Válasz 'levente68' üzenetére (#99)
    levente68 2011. ápr. 22. 19:17 | privát | válasz | #102
    OCZ weblapján te holtalálsz Vertex 3 Pro-t?
    Egy hír van róla csak, te faszfej, a termékek közt csak a sima 3 van, az ráadásul már kapható nálunk is, pöcsarc.
    Másrészről, mennyi adatforgalmat nem bír? Komoly bajod van a számokkal, kislányom, de majd visszairatunk általánosba újra.
    Ahogy írtam, a pontosabb mérés 246MB/s adattal végződött, nem pedig a cache-elés miatt az EGY GB/S fölé menő adatról beszéltem, mert annyi volt.
    Ha belemegy abba a borsszemnyi agyadba, ha nem, annyi idő alatt az iso file átment, mountolható és lejátszható volt, törődj ebbe bele, én nem teszem, nekem már lassú ez az SSD, csere lesz és ha addigra kapható Vertex 3-ból Pro, akkor talán arra, bár, mint mondtam, seggarc, a RevoDrive X2 bezavar a képbe.
    Annak az adataival szolgáljak, okoska, vagy megtalálod magad is, vagy abból is valami hetedik generációt, te benfentes popsi.

    DLNA-ról is tájékozódj még, de a sületlenségeidet szegény barátaidnak tartsd meg, itt ne publikáld már, mert ez nem vicclap.

    Hazug, ostoba és korlátozott gyökér vagy, nincs tovább energiám disznólkodni veled, te disznó ;o) Már valóban mocskos lettem miattad...
    Válasz 'narumon' üzenetére (#101)
    narumon 2011. ápr. 23. 09:09 | privát | válasz | #103
    Lol, hogy te mekkora gyökér vagy..... Szerencsére ha bárki elolvassa ezt a párbeszédet akkor le tudja vonni a konzekvenciákat....
    levente68 2011. ápr. 23. 19:53 | privát | válasz | #104
    Na, végre egyetértünk.
    Vesszőhibád továbbra is van ;o)
    Válasz 'narumon' üzenetére (#103)
    levente68 2011. ápr. 27. 07:57 | privát | válasz | #105
    Én vagyok a gyökér, te meg a bennfentes, jólinformált, mi?
    Vertex 3 Pro ügyben, csak, hogy képben legyél, te nagypofájú senki:

    http://www.anandtech.com/show/4256/the-ocz-vertex-3-review-120gb


    The Vertex 3 Pro has been pushed back a bit as the controller/firmware still have to make it through more testing and validation.

    Okoska...


    Azóta se lett Vertex 3Pro...

    Ennyit rólad...
  • M2 #244
    "mindig is idióta módon igazság bajnoka voltam"

    Ha ez igaz lenne, akkor első dolgod az lenne, hogy kilépsz a saját körödből, hogy tisztán láss dolgokat. De sajnos ehhez meg nincs meg a szükséges intelligenciád. Szomorú mese is lehetne ez a nagyra vágyó laboratóriumi kisegérről, de esetedben inkább vicces.

    Engem meg azért utáltok ilyen nagyon, mert nagy ritkán visszakaptok tőlem egy picit (tényleg csak töredékét) a ti viselkedésetekből. Nem tetszik a tükörképetek? Jé! :-)
  • M2 #243
    "Nem értem én sem ezt az egészet, mert ugyanis nem arról van itt általában szó, hogy akkor most miért jó az Android, és miért jó az iOS. Pedig erről kéne beszélnünk..."

    Nemár! Ezerszer átbeszéltük és pár mondatban leírható az egész, amivel ráadásul egyik oldal sem vitatkozna.

    Csakhogy van itt pár józan gondolkodású ember, aki mindkét rendszert jól ismeri, meg van egy valag érzelemtől túlfűtött utálkozó, akik eleve csak az egyik rendszert ismerik, de a másik oldalon szapulnak mindent: a vásárlókat, a felhasználókat, az ügyvédeket, a bíróságokat, a hivatalokat, a tervezőket, a boltokat... mindent amin az utált jelük megtalálható.


    "Aztán ebből az érzelmi felállásból jönnek az acsarkodások. Megmondom őszintén én szívesen baxogatom őket, mert jólesik és öröm nézni, hogy pontosan azért mert a érzelileg állnak hozzá a logika egyszercsak csődöt mond."

    Jól leírtad az Androidos oldalt: ha nem érzelmileg állnátok hozzá, nem lehetne felpörgetni titeket és nem mennétek át mindig személyeskedésbe.

    Arról már nem is beszélve, hogy csak az érzelmei visznek be egy buta embert az őt nem érintő topikokba trollkodni - almás cikkek tele vannak Androidos barmokkal. Vajon miért? :-)
  • M2 #242
    Úgy érted a diákhumorról lépjek vissza a te szintedre, az ovishumorra? :-)
  • Papichulo
    #241
    "Mert amíg ilyet nem tudsz prezentálni, addig azokban a perekben elhangzott vallomások, csak vallomások."

    Igen, esku alatt tett vallomasok. Ergo ha te nem tudod bizonyitani ezek valotlansagat, addig ezeket igaznak kell felfogni, ahogy a birosagok is annak fogadtak el. Bar tudom, hogy te holmi jott-ment birosagok folott allo egyszemelyes szerv vagy, akinek kijelentesei axiomak es akent is kell az egesz vilagnak kezelni oket :)

    "Nézd több 10 000 000 ember vesz Samu terméket, szerinted a tökfejeken kívül hány százalékuk ELÉGEDETLEN azzal, amit vettek???"

    Apple termeket is tobb szazmillio ember hasznal elegedetten, sot a felmeresek szerint elegedettebbek is. Mire akarsz ezzel kilyukadni? Mondtam en, hogy mindenki elegedetlen a Samsung telefonokkal? NEM. De volt akit megtevesztett a csomagolas es maga a termek, hogy hany szazalek volt ilyen, azt mar neked kell ismetcsak bizonyitani.

    "Sőt esetleg ezek közül hányan gondolják azt, hogy Apple terméket vettek?"

    En azt allitottam, hogy volt ilyen, mely anyagi veszteseget okozott az Apple-nek. Ezt be is bizonyitottam. Ha te azt akarod kijelenteni, hogy ebbol csak nehany darab volt, akkor azt mar neked kell bizonyitanod!

    "A bizonyíték az, hogy nem egy ilyet csináltak vazzee, mert ez tényleg illegális vazzzeee!"

    Tobb birosag velemenye szerint mar az is illegalis volt, amit eddig csinaltak. Ott vannak az iteletek! Vagy szerinted ok mindenben legalisan jartak el?

    "Vagy a te ájfonod ilyen? Ilyen droidos ájfon?"

    Ez a telefon, mind design, mind funkcionalitas szempontjabol "tokeletes masolat"? Akkor azt szeretnem latni, ahogy letoltenek ra es futtatnak rajta egy appstore programot!

    "Vagy a polgáriperes bírósági döntések közül akkor melyikkel nem lehet vitatkozni, az amcsival, vagy az angollal?"

    Ket kulonbozo per, ket kulonbozo jogrendszer. Amugy meg a del-koreai birosag is ugy talalta, hogy a Samsung sertett Apple szabadalmat: " the panel also said Samsung violated Apple technology behind the bounce-back feature when scrolling on touch screens" - http://www.techtree.com/content/news/2227/apple-patents-leaf-patenting-rectangle.html

    Akarhogy is vergodsz, a Samsung igenis torvenytelenul jart el.

    "Hanem hogy általános dizájn miatt támadták meg amcsiba és az angoloknál a samut"

    Ha meg az altalam linkelt szabadalmakat sem olvasod el, akkor hogyan vegyelek komolyan? Benne van feketen-feheren, hogy NEM CSAK DESIGN MIATT PERELTEK BE ES MARASZTALTAK EL A SAMSUNGOT. Funkcionalis szabadalmak is voltak!

    "Erről viszont másnak más a véleménye, lásd pl valami cikk itt az SG-n is,"

    Nekem viszont megintcsak mas a velemenyem es meg sok mas embernek is. Ezzel peldaul szinte teljes reszben tudok azonosulni: http://gizmodo.com/5938193/apple-winning-the-patent-wars-is-great-for-innovation
    Meg azt is hozzatennem, hogy a Gizmodo az iPhone4 affer ota egyaltalan nem nevezheto pro-Apple oldalnak... sooot!

    A "nyusziful" dologra meg majd terjunk vissza akkor, ha az Apple majd jobbra-balra fogja perelni a gyartokat kizarolag emiatt. Amugy remekul demonstralja hozzanemertesedet a temaban, hogy ez egy trademark, nem patent es mint ilyen csak az elore meghatarozott kereskedelmi teruleten hasznalhato es kizarolag olyan esetben ha a bejegyzes utan tortent a torvenysertes. Ha egy cegnek mar most is ilyen a logoja, azt nem fogja tudni beperelni az Apple.
  • narumon
    #240
    "Nem értem én sem ezt az egészet, mert ugyanis nem arról van itt általában szó, hogy akkor most miért jó az Android, és miért jó az iOS. Pedig erről kéne beszélnünk, mert ez az ami kb a mi szintünk, és saját tapasztalatunk is innen van."

    Tökéletesen egyetértek!

    "(attyaúristen még leírni is baromság, de még is ez van egyeseknél az Apple felé)"

    Ez viszont már érdekes. Csak ismételni tudom magam, képzeld a "másik oldalról" pont így látszik az az oldal, azaz el nem tudom képzelni miért kell fikázni az egyik (apple) és ajnározni a másik (samsung) céget.

    ", hanem az a lényeg, hogy az ember olyan telót vegyen ami teccik neki. Na most attól hogy teccik a telóm, még nem kell hűségesküt tenni a cég felé úgy gondolom."

    Tökéletesen egyetértek. Akkor már csak azt nem értem, hogy miért kell mindig hülyének nézni, apple buzinak nézni, megvezetettnek nézni (bármi egyéb negatív jelző) azt aki iphonet vesz? Mert mindig itt kezdődik a veszekedés, amikor valaki fel sem tudja fogni, hogy esetleg megfontolt választás eredménye volt az iphone (pl levente).

    "őszintén én szívesen baxogatom őket, mert jólesik és öröm nézni, hogy pontosan azért mert a érzelileg állnak hozzá a logika egyszercsak csődöt mond."

    Hehhe én pont így vagyok ezzel :D Főleg leventét öröm nézni ahogy állít valamit - jön rá a cáfolat - akkor már teker egy nagyot az állításon - innentől ezt veszi alapnak - ha még erre is jön cáfolat - akkor teker rajta egy akkorát, hogy az már köszönőviszonyban sincs a valósággal - majd átvált a kurvaanyázós stílusba. Komolyan mondom könyvet lehetne írni róla. (Ezt most mentsd el és pár hónap múlva egy ugyanilyen forumnál nézd meg szépen, hogy megy végig ezeken a pontokon :D)

    "A legtöbbször ilyenkor jön az anyázás felerősödése, meg hangerővel próbálnák megoldani a vitát, ha lenne, de hát itt a neten ugye ilyen nincs."

    No ez tökéletes jellemzése Leventének.