399
  • NEXUS6
    #359
    Ez egy fontos észrevétel volt. Köszönjük EMESEEEE!
  • M2 #358
    Úgy gépelt mint a sas: kering-kering és aztán lecsap! :-)
  • narumon
    #357
    Hagyd már rá ezt a gyereket. Nonstop beég a beszédeivel az "igazság bajnokaként", összevissza ferdít és hazudik, amikor meg valamit el kéne ismerni akkor teljesen másról kezd el beszélni, vagy mindenkit lehülyéz, leszaroz, csak mint most is.
  • narumon
    #356
    Hehe erről tatám jut eszembe, tipikus kétujjas gépelő :) [két kéz mutatóujj] :))
  • M2 #355
    Hahó! Beragadt a Caps lock!

    Volt ilyen kollégám: úgy gépelt egész leveleket, hogy végig lefele nézett. Persze a végén észrevette, de trükköket nem ismert, meg kicsit lusta is volt, elküldte úgy, le van szarva. Képzettebb ügyfelek meg nem értették, miért kiabál velük. :-)

    Persze puszta jófejségből aki a gépe felé járt, mindig benyomta a Caps lockot... :-):-)
  • levente68
    #354
    Meg mindig nagyon vicces a vergodesed...

    AKKOR NEVESS, MAGADON NEVETSZ, OSTOBA, NEM ÉN VERGŐDÖM A SAJÁT BAROMSÁGAIM MEGMAGYARÁZÁSÁVAL, TE BIZONYGATSZ OLYAT, AMIT NEM KÉNE, ANNYIRA CIKI, HOGY MÉG MINDIG NEM ÉRTED: HÜLYE VAGY AZ ANDROID-HOZ TELJESEN.


    A Titanium Backup-pal kapcsolatban meg utoljara elmondom, hogy en - szemely szerint - arra hasznaltam, hogy rootolas elott minden adatomat elmentettem vele SD kartyara, hogy ha valami rosszul sulne el, akkor arrol vissza tudjam allitani. Gondolom ez a helytelen hasznalat, a cimben szereplo Backup szo is teljesen mas felhasznalast sejtet, de ezeket a titokzatos funkciokat meg nem osztottad meg velem. Ennyit errol a temarol.

    NINCS TITKOS INFORMÁCIÓ, SE FUNKCIÓ, CSAK EGY HÜLYE EMBER A SZEMÉLYEDBEN...

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&hl=hu

    BELE KELLENE KUKKANTANOD, DE SEGÍTEK: ROOT KELL HOZZÁ, SEMMIT NEM MENTESZ TE EZZEL ROOT NÉLKÜL.
    TEHÁT MEGINT HAZUDTÁL ÉS HÜLYESÉGET BESZÉLTÉL.
    RÁADÁSUL AZT ÁLLÍTOTTAD, HOGY TITANIUM BACKUP-RA SZÜKSÉG VAN ROOT-OLÁSHOZ ÉS FIRMWARE FRISSÍTÉSHEZ.
    TEHÁT MÉG EGY HAZUGSÁG, HISZEN MOST MEG AZT MAGYARÁZOD, HOGY ROOTOLÁS ELŐTT HASZNÁLTAD.
    TISZTA SZARUMON, AKI VÉRT HUGYOZIK A NAGY ERŐLKÖDÉSBEN, HOGY KIMAGYARÁZZA MAGÁT A SOK-SOK HAZUGSÁGÁBÓL…



    A birono nevet valoban elirtam, mea culpa, ez is azt bizonyitja, hogy nem vagyok tevedhetetlen es nem csak linkelgetek ;) Mindazonaltal ha otthon lettel volna a pop cultureben es nem a magad beszukult, irigy es buta gondolkodasaval rendelkeznel, akkor ebbol meg egy - toled szokatlan - vicces megjegyzes is kijohetett volna. Utolag mar nem er, de azert: Judge Judy

    MEGINT MAGYARÁZKODSZ? MINEK, FASZSÁGOT ÍRTÁL, BEVALLOTTAD (KIVÉTELESEN), DE MÁR MOSAKODSZ IS ÉS A MÁSIKAT FEKETÍTED… KITŰNŐEN LÁTHATÓ VOLT, HOGY MI VITT TÉVÚTRA A BÍRÓNŐ NEVÉT ILLETŐEN, AKI AZÉRT ELÉG RÉGÓTA SZEREPEL A HÍREKBEN…
    SZÓVAL, HAGYJUK, NEM ÉN VAGYOK BESZŰKÜLT, IRIGY ÉS BUTA, HANEM IGENCSAK TE, KOMA…


    Ezzel a folyamatos mindenfele hibakon valo oromkodessel, meg iszonyatosan szanalmas kepet sikerult kialakittatnod magadrol. Erre mondtam, hogy par ev 'down under' retrospektiven veled is realizaltatna, hogy mennyire kicsinyes es nevetseges voltal most meg. De persze lehet, hogy nem es te leszel az a kisnyugdijas, aki a havi apanazs utani unnepi ebedre bevasarolt csirke far-hattal a zacskojaban, minden egyes kofaval veszekszik a piacon, merthogy mennyire kibabralt vele az elet es hogy meg a lumbar scoliosisa is kiujult ebben az atkozott idoben... bezzeg amikor meg neki Samsung Galaxy S III volt, azok volt a szep idok, akkor meg o volt a reg elfeledett sg.hu ugyeletes bohoca... plusz meg egy konnycsep elmorzsolasa es indulas haza mert varnak a macskak, akik addigra mar az egyetlen tarsaid maradtak az eletben...

    Bizonyos szinten sajnallak en am teged, van azert bennem ennyi empatia... de segiteni nem tudok rajtad, ahhoz neked is akarnod kene ;)

    TELJESEN LE AKARSZ TÖRNI? SZÁNALMAS KÉPED VAN RÓLAM? CSAK ENNYIT ÉRTEM EL ENNYI SZAPULÁSSAL, MINDEN FASZNAK ELHORDÁSSAL, ANNYI BAROMSÁGOD, OSTOBASÁGOD ÉS HAZUGSÁGOD FELDERÍTÉSÉVEL? SZOMORÚ VAGYOK… ;O)

    ÖRÜLÖK, HOGY MAGADAT SIKERESEN MEGNYUGTATOD ILYEN PITI REMÉNYKEDÉSSEL A JELENEMET ÉS JÖVŐMET ÉRINTŐEN, DE EL KELL KESERÍTSELEK, MESSZE JOBB AZ ANYAGI HELYZETEM, MINT AMIT KÉPZELSZ ÉS AMI NAGYON FONTOS ÉS NEM SIKERÜLT FELFOGNOD: NINCS S3!!! KETTŐ DARAB S2 VOLT, AZOKAT CSERÉLTEM LE A NOTE II-RE KÉSZPÉNZÉRT FÜGGETLEN KÉSZÜLÉKET VÁSÁROLVA. SŐT, HOGY TOVÁBB SZOMORÍTSALAK, VÁZOLOM A HELYZETET: CSALÁDI HÁZ, TÖBB AUTÓ, HITEL SEHOL, EZEK JELLEMEZNEK, REMÉLEM, NEM ZAVAR. AMÚGY AZ EGYIK S2 MÉG MEGVAN, SŐT MEG IS MARAD, SŐT AZ S1 IS MEGVAN MÉG.

    MEGVESZED? LENNE EGY JÓ TELEFONOD VÉGRE… ;O) MINDEGYIK TELEFON FÜGGETLEN.

    EGYÉBIRÁNT, MINEKUTÁNA A FAJTÁD, AZ OSTOBA, NEVELETLEN, HAZUG SZAROK ERŐS TÖBBSÉGBEN VANNAK, A MACSKÁK, AKIK TISZTALELKŰ ÉS BECSÜLETES ÉLŐLÉNYEK, MINT EGYETLEN TÁRSAIM NEKEM EGYÁLTALÁN NEM SZOMORÚ DOLOG, DE SAJNÁLOM, EZ SEM VÁRHATÓ, MERT VAN TÁRSAM, EGY NÁLAM TÍZ ÉVVEL FIATALABB ÉS CSODÁLATOS NŐ KÉPÉBEN, AKI VALÓSZÍNŰLEG TÚLÉL, ÍGY ÉN BIZTOSÍTOTTAM A JÖVŐMET TÁRS SZEMPONTJÁBÓL. EZ TOVÁBBI IRIGYSÉGRE OKOT CSAKIS NEKED SZOLGÁLTAT. ;O)

    TERVEIM KÖZÖTT AMÚGY TOVÁBBI SZERENCSÉTLENEK SEGÍTÉSE IS SZEREPEL, IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT UGYANIS PÁROMMAL EGYÜTT. NA, NEM A HOZZÁD HASONLÓAKAT, FÉLRE NE ÉRTS, TE MESSZE AZ ÁLLATOK ALATT SZEREPELSZ AZ ÉLŐLÉNYEK KÖZÖTT, KICSIT A VÍRUSOK ALATT. ;O)

    SAJNÁLOM, HA LETÖRLŐDÖTT AZ OSTOBA VIGYOR A FANCSALI KÉPEDRŐL EMIATT.
    TOVÁBBÁ, AZ EMPÁTIÁDRA, TALÁN RÁJÖTTÉL, NEM TARTOK IGÉNYT. SEGÍTENED SE IGEN KELL, SE NEM AKAROM, SE NEM TUDNÁL. JAJJ, DE: TERELD ÖSSZE A TROLLTESTVÉREIDET ÉS NÉZZÉTEK AZ ELKÖVETKEZŐ ÉVEK TÖRTÉNÉSEIT ÉS SÍRJATOK EGYÜTT AZON, AMI LESZ. TUDÓSÍTÁST NEM KÉRÜNK RÓLA…

    BOLDOG KARÁCSONYT! HEVERD KI A DOLGOKAT, HA TUDOD...

  • levente68
    #353
    Jaja, pedig az is túlzás, hogy egyáltalán emberszámba veszem a majmot...

    nem is, mert egy majom értelmes lény, ezek a szarok nem azok.
  • caius marius
    #352
    Úgy látom, Papinál kiverte a biztosítékot, hogy Paplankúróvá avanzsált, a hozzászólásodban.
    :D
  • Papichulo
    #351
    Meg mindig nagyon vicces a vergodesed...

    A Titanium Backup-pal kapcsolatban meg utoljara elmondom, hogy en - szemely szerint - arra hasznaltam, hogy rootolas elott minden adatomat elmentettem vele SD kartyara, hogy ha valami rosszul sulne el, akkor arrol vissza tudjam allitani. Gondolom ez a helytelen hasznalat, a cimben szereplo Backup szo is teljesen mas felhasznalast sejtet, de ezeket a titokzatos funkciokat meg nem osztottad meg velem. Ennyit errol a temarol.

    A birono nevet valoban elirtam, mea culpa, ez is azt bizonyitja, hogy nem vagyok tevedhetetlen es nem csak linkelgetek ;) Mindazonaltal ha otthon lettel volna a pop cultureben es nem a magad beszukult, irigy es buta gondolkodasaval rendelkeznel, akkor ebbol meg egy - toled szokatlan - vicces megjegyzes is kijohetett volna. Utolag mar nem er, de azert: Judge Judy

    Ezzel a folyamatos mindenfele hibakon valo oromkodessel, meg iszonyatosan szanalmas kepet sikerult kialakittatnod magadrol. Erre mondtam, hogy par ev 'down under' retrospektiven veled is realizaltatna, hogy mennyire kicsinyes es nevetseges voltal most meg. De persze lehet, hogy nem es te leszel az a kisnyugdijas, aki a havi apanazs utani unnepi ebedre bevasarolt csirke far-hattal a zacskojaban, minden egyes kofaval veszekszik a piacon, merthogy mennyire kibabralt vele az elet es hogy meg a lumbar scoliosisa is kiujult ebben az atkozott idoben... bezzeg amikor meg neki Samsung Galaxy S III volt, azok volt a szep idok, akkor meg o volt a reg elfeledett sg.hu ugyeletes bohoca... plusz meg egy konnycsep elmorzsolasa es indulas haza mert varnak a macskak, akik addigra mar az egyetlen tarsaid maradtak az eletben...

    Bizonyos szinten sajnallak en am teged, van azert bennem ennyi empatia... de segiteni nem tudok rajtad, ahhoz neked is akarnod kene ;)
  • narumon
    #350
    Ez meg egy kocsiban kigyulladó Galaxy3
    http://www.zdnet.com/burning-galaxy-s-iii-samsung-is-poised-to-investigate-4010026454/

    Ezeket felesleges linkelgetni, nincs olyan cég amelyik akkut használ és nem volt még ilyen baleset.
  • narumon
    #349
    Ez meg minden akksival előfordul. Itt éppen egy Galaxy kezdett el égni:
    http://gizmodo.com/5864575/this-samsung-galaxy-s-ii-started-burning-in-a-mans-pocket-and-almost-blew-his-nuts-off
  • narumon
    #348
    A zárójeles rész csak az őszinte véleményem.
  • narumon
    #347
    Ebben sem leégett házról sem eltussolásról nincs szó. Sima akksi kigyulladás.
  • levente68
    #346
    Én tudom, mi lesz a válasz, hiszen már megkaptuk egyszer:

    Paplankúró mondta a #286-ban:

    "Bar a korrektseg jegyeben el kell, hogy ismerjem, hogy meg Judy Koh szerint sem megfeleloen bizonyitott, hogy az Apple hatalmas eladasokat vesztett a Samsung torvenysertesebol kifolyolag:
    "Although Koh admits it's undeniable that Samsung has violated certain patents, Apple has failed to show that it has lost sales to Samsung specifically because of these patent violations, noting that "it is not a case where the patented inventions are central to the infringing product.""

    Mindazonaltal fenntartom, hogy a Samsung tudatosan masolt az Apple termekerol es ezaltal torvenysertest kovetett el."


    Milyen vicces, ahogy mondja: még Judy Koh - hogy hogyan lett 'Judge Lucy Koh' neve Judy, azt még nem tudom, biztos a bennfentes szleng - szerint sem...

    Ez az, hogy sokak szerint sem és még Koh bírónő szerint sem!

    Persze Papnakkínlódó barátunk máshogy döntene ezek után is, mert ő olvasta a periratot, meg mindent és annyira ott van a témában, hogy már kétszer is látott Android-os telefont, egyszer kirakatban, de egyszer már egy dummy készülék is volt a kezében. Tutkesz azt root-olta Titanium Backup-pal.

    A Mágus!


  • levente68
    #345
    További Apple szabadalmak kerültek felfüggesztésre, mondom én, Stan (vagy esetleg Pan).

    Lássuk, ki mulat rajta!

  • levente68
    #344
    Jaja!

    Kééééérleeeek, taníts meg root-olni Titanium Backup-pal, naaaagy mester!


    A hülyeségeitek és a nyakatekert megoldásaitok a szerecsenmosdatásra szerinted nem vicces?

    Segítek: nagyon az!

    Melyikünk Stan és melyikünk Pan? No, meg persze, te ki vagy a történetben? A darab kaki, akit rugdalunk?
  • Papichulo
    #343
    Stan es Pan ujta akcioban... bezzeg logikusan ervelni azt egyik sem tud. Viccesek vagytok... magatok retardalt modjan ;)
  • caius marius
    #342
    „Senkit? Senkit az egvilagon? Szerintem errol az Applenek es a reszvenyeseinek mas a valemenye."
    A bírónak meg nem.
    Szegény részvényesek, teleszalad a szemem könnyel... ha csak rá gondolok...
    Át lettek verve! Ki lettek semmizve!
    Ez a rohadék Samu!
    Így kénytelenek lesznek a kis kínai ingyenélőktől elvenni a napi fejadagjaik felét.
    Hogy micsoda világot élünk...
  • caius marius
    #341
    Az előző #332 -re reagálva
  • caius marius
    #340
    „Én pont azért "hadakozok", hogy vegyétek észre, hogy az a cég amit védtek (Samsung) az pontosan ugyanakkora szemét cég (ha nem nagyobb) mint az apple."
    Rosszul lettél volna, ha azt a két „zárójelest" kihagyod. Vald be! :)
  • caius marius
    #339
    „Segítesz vele firmware-t frissíteni a Vertex 3 Pro-n?"
    #337 Igen az
    #331
    +1

    Egészen érdekes, hogy Papi, ha az almát valamilyen módon hátrányosan bemutató cikket talál, milyen reakciókat mutat.
    :D
  • Papichulo
    #338
    Szo sincs porig egett hazrol... a kisebbsegi komplexusodat bizonygatni probalo tobbi megjegyzesedre meg inkabb nem valaszolok, a te erdekedben ;)
  • levente68
    #337
    Pici guglizással - az tudom, hogy M" asztala lol - sikerült megtalálnom azt, amiről valószínűleg szó volt.

    'My iPhone glowed red and could have killed me' - Gloucester dad

    Ezekre a sztorikra - milyen érdekes - nem emlékeztek...

    Ahogy valószínűleg arra sem, amikor egy hasonlóan pórul járt komplett családdal akartak aláíratni olyan papírt, amivel az ügyet eltussolhatják...

    Nem, nem keresek rá linket, volt ilyesmi, aki nem emlékszik, vagy nem akar rá emlékezni, az tagadja bátran! Szokás szerint...
  • levente68
    #336
    Bár azt nem értem, hogy miután megszólítottál, miért csodálkozol, ha reagálok...

    Hiába próbálsz az éteren át elkussoltatni Sheldon módra, ha akarok, írok, sajna ezt el kell viselned, ha nehéz is...
  • levente68
    #335
    Nem valószínű.

    Annyira jutottam, amit narumon aláírásában olvashatsz. Tőletek korrektséget várni ostobaság. Ezért hát ostoba vagyok, ezért, nem másért.
    Így ezentúl inkább én is csak féreg leszek.

    És: de, körülöttem forog a világ. Főleg akkor forog, mikor némelyik iszonyatos baromságotokat (meg ferdítéseiteket, hazugságaitokat) olvashatom. Így lettem búgócsiga...



    Root-olás TiBi-vel című műsorod nem megy valahol?

    Segítesz vele firmware-t frissíteni a Vertex 3 Pro-n?
  • Papichulo
    #334
    Semmit nem kene erezned, NEXUS6 kerdesere valaszoltam... azert nem mindig korulotted forog a vilag ;)

    Amugy meg sok sikert az outback-hez! Talan down under majd megvaltozik a vilagnezeted es rajossz, hogy most milyen nevetsegesen viselkedtel es gondolkoztal ;)
  • Papichulo
    #333
    "Sorry… Page Not Found

    The page you have requested does not exist or is no longer available.
    If the problem persists, please contact us.
    Click here to go back to our home page"
  • narumon
    #332
    "Várjunk csak, hogyan is volt az az eset amikor az Apple megpróbálta lefizetni azt az angol családot, amelyiknek a házából hamut csinált a gagyi készülékük, hogy kussoljanak szépen?"

    Ha volt ilyen akkor az ugyanolyan geci lépés ezt nem is vitatná senki.

    "Hű! Tényleg mennyire kib@szottul erkölcsös egy cég..."

    Szerintem ilyet senki nem mondott.

    "Nem értem, miért nem látjátok be, hogy az almátok ugyanakora kaki mint bármelyik másik. "

    Pont ez a lényeg, hogy én folyamatosan ezt mondom, hogy egyik cég sem jobb mint a másik. Én pont azért "hadakozok", hogy vegyétek észre, hogy az a cég amit védtek (Samsung) az pontosan ugyanakkora szemét cég (ha nem nagyobb) mint az apple.
  • caius marius
    #331
    1;
    www.thisisgloucestershire.co.uk/story.html?aid=17122804
  • levente68
    #330
    Ha arra vársz, hogy én hívjalak, akkor még kicsit állj Plútó kutya állásban.

    Küldeni, az hamarabb.. ;)

    Amúgy meg természetesen azt csinálsz, amit akarsz, sose billentettelek én sikerrel semmilyen irányba...

    Azt nem tudom, hogy a te megítélésed szerint mit kellene éreznünk attól, hogy te hol tanyázol. Van persze egy olyan nézet, hogy itthon csak a tehetségtelenek maradtak, sőt ebben némi igazság is van, bár én sokak eltakarodásának örülök...
    Egy biztos, tervezem az Ausztráliába költözést, akkor tuti megszabadultok tőlem, mert nem fogom ezt az ócska játékot játszani flegmáskodva azokkal, akik magyarok magyar földön, ahogyan pár senki teszi, miközben nem vágja, hogy a saját gondját kompenzálja, illetve próbálja csak kompenzálni így.


    Aztan lehet hogy megis megteszem, mert biztos nem lesz ekezetes billentyuzetem akkor mar nekem sem, hahaha es attol mar en is nagy embernek erzem majd magam...



  • levente68
    #329
    Oszt még a Titanium Backuppal se nem tuggyyaja rottolni, ehhe....

    Szegény júzer-lúzer....

    Az Apple fényképes fiaskója is megvolt?

    Az is semmiség.... bár én elfogadnám, amibe kerülni fog...
    Tuti több lesz, mint amennyit Kozso kaszál Lady Gaga-tól...
  • levente68
    #328
    Nem értem én ezt...

    Ki vágott át kit?

    Elment a user a bótba Apple buta cuccééé drágáéé, oszt hazagyütt okos Samu cuccaa óccóéé.

    Jól átbaszták...

  • Papichulo
    #327
    "Ergó nem vertek át senkit, hiába bizonygatod."

    Senkit? Senkit az egvilagon? Szerintem errol az Applenek es a reszvenyeseinek mas a valemenye. Oket mindenkeppen atvertek.

    Az meg a masik dolog, hogy Koh csak azt jelentette ki, hogy az Apple nem tudta ketsegek nelkul bizonyitani, hogy a - kerdesen felul alloan - illegalis hasznalatbol eredoen vesztett fogyasztokat az Apple es nem esetleg mas okbol. Ismetlem, a torvenysertes az bizonyitott, mindossze ennek a konkretan kvantifikalhato hatasa nem! Szoval azert a szoveget ertelmezni is tudni kene, nem csak beidezni... amugy meg jo reggelt, en pontosan ezt a szoveget ideztem a #286-ban ;)
  • caius marius
    #326
    A cikk megjelenése előtt azért minha lett volna már ehhez hasonló megjegyzés:

    „A Samsung minden bizonnyal elszívta az amerikai cég fogyasztóinak egy részét, de nyilvánvalóan nem szorította ki a piacról − érvelt Koh. Az Apple nem tudta igazolni, hogy a telefonok külső megjelenését érintő három szabadalom, amelyeket ellenfele illegálisan használ, a fogyasztói kereslet fő hajtóereje lenne."
    Ergó nem vertek át senkit, hiába bizonygatod.
  • Papichulo
    #325
    " hogyan is volt az az eset amikor az Apple megpróbálta lefizetni azt az angol családot, amelyiknek a házából hamut csinált a gagyi készülékük, hogy kussoljanak szépen?"

    En egyetlen Apple eszkoztol leegett hazrol sem hallottam, de te biztosan tudsz errol valami linket adni, ha mar felhoztad a temat.

    Amugy meg en szemely szerint a ket ceg hozzaallasat probaltam peldazni az altalad felhozott eseten keresztul. Gyunyoru, hogy meg igy sem vagy kepes elismerni, hogy a ket rossz kozul, most eppen a Samsung volt a rosszabb... arrol meg mar ne is beszeljunk, hogy itt korabban - bar nem toled - az hangzott el, hogy az SEC mindenben torvenyesen jart el.
  • caius marius
    #324
    Őőő... Várjunk csak, hogyan is volt az az eset amikor az Apple megpróbálta lefizetni azt az angol családot, amelyiknek a házából hamut csinált a gagyi készülékük, hogy kussoljanak szépen?
    Hű! Tényleg mennyire kib@szottul erkölcsös egy cég...
    Nem értem, miért nem látjátok be, hogy az almátok ugyanakora kaki mint bármelyik másik.
  • narumon
    #323
    "Az gusztustalan szót, a fenti hozzászólásod tükrében, nem is értem, hogy mered használni. Lebukott a gyökér céged az óra lopáson és Te szerinted, ez rendben van, mert miután lebuktak, fizettek. A Samsung viszont elitélendő, mert nem volt hajlandó csontig benyalni az almának, legalább annyira mint Te! "

    Szerintem viszont pont ez a különbség! És ez igen nagy különbség. Senki nem szólna egy szót sem, ha a Samsung a lebukás után elnézést kér és perkál. Olyan ugyanis bármikor előfordul, hogy megsérted valakinek a szabadalmát, ugyanis nem tudod végig nézni az összeset. A nagy különbség a magatartás!

    Apple: Valóban ez az óra ilyen nektek meg licensz jogotok van rá? Hát akkor nincs mit tenni egyezzünk meg.
    Samsung: Valóban ugyanaz a forma, ugyanaz némelyik funkció és licensz jogotok van rá? Hát szarunk bele perelj ha olyan kemény legény vagy!
  • Papichulo
    #322
    Gratulalok a flamekeltesi kiserlethez - ha ezt annak szantad - de en mar tegnap emlitettem ezt a hirt ;)
  • Cat #321
    http://www.sg.hu/cikkek/94190/nem_tiltjak_be_a_samsung_telefonokat_az_usa_ban
  • Papichulo
    #320
    Na persze ujra sokkal konnyebb elkezdeni szemelyeskedni, mintsem elismerni, hogy az Apple civilizaltan jart el az altalad emlitett ugyben, mig a Samsung pedig sunyi es kicsinyes modon a masik esetben, dehat...