8811
Dark Souls II
  • Zozo0122 #8610
    Nem az átláthatatlanság a baj, hanem az ötlettelenség meg a tervezési hibák. Pl. Iron Keep és ahonnan oda jutunk, az így hogy? :D De a legrosszabb a 2. DLC Alonne előtti része, meg a koppintott Smelter Demon előtti részek. Te jó ég.
  • Gabe18
    #8609
    Na 3 dlc letudva. Az Ivory King nem volt annyira szivatós ha mind a 4 lovagot kiszabadítod aki segít. Bár érdekesen kellett ügyeskedni a végén hogy mind a 3 kapu le legyen fagyasztva mire a King megjön mert ha kijött mellé még egy fekete lovag, akkor gáz volt.
    A Frigid-es pályaszakasz egyelőre talonba.
    Igaz most se állok jobban, mert most meg a Darklurker-el szo..ok. Gondolom nem mondok újat, ha kettéválik akkor "lefőtt a kávé". Nem tudom egyáltalán a Scholars-os verzióba meg lehet-e csinálni hogy ne váljon ketté, mert én próbáltam már mindenhogy a nyakán lenni hogy ne legyen rá lehetősége, de kb. le se szarta hogy én ütöm, kb. a fele energia elvesztése után mindig megduplázza magát...
    A legidegesítőbb meg hogy tudja az ember hogy egyszer elfogy a Human Effigy, és akkor nincs több esély. Ez elég kiábrándító... Mindegy, próbálom amíg van, de szerintem nem fog menni.
  • Predaking666
    #8608
    A 3.részre visszatért az 1. rész főpálya tervezője.

    A havas DLC-t nem tartom annyira átláthatatlannak.
  • Zozo0122 #8607
    Személy szerint szívből remélem, hogy azt a pályatervező bagázst aki a 2. rész pályáit tervezte úgy basszák ki, hogy többet játékhoz se érnek. (nem néztem utána, de tuti, hogy nem ugyanaz a csapat, mint akik az első rész zseniális pályatervezését megoldották)
  • Myselor
    #8606
    hát figyelj tényleg undorító az a helyszín,de nézd meg merre kell menni.igazából nem kell sokat rohanni de nézd meg youtubeon.2 perc odajutni az ott lévő bossokhoz a többi csak felesleges séta helyszín .de ha találkoztál már a cicával akkor cska úgy mondom ott 2 cica lesz egyszerre xd kemények
  • Gabe18
    #8605
    3. DLC-ben botorkálok.
    Eddig tök jó volt. Jó ötlet hogy a pálya újra bejárható miután a hóvihar meg a lefagyott részek eltűnnek. Meg ki lehet szabadítani azokat a lovagokat akik közül alapban csak egy jönne az Old Chaos ellen. Épp oda tartottam hogy akkor nézzük csak mi is lesz azzal, de akkor elkövettem azt a hibát hogy kinyitottam az ajtót a Frigid Outskirts felé...
    Szóval én sok mindent el tudok képzelni de hogy milyen elme roggyant pályatervező találta ezt ki, arra nincsenek szavak. Meg hogy mehetett ez?
    -Csináljunk egy pályát, ahol az idő 80%-ban nem látni semmit, így az a szerencsétlen aki odatéved az első másfél órát azzal tölti hogy egyáltalán rájöjjön merre kell menni.
    -Jó!
    - Meg rakjunk bele ilyen repülő lovakat, akik mindig a leglehetetlenebb irányból szaladjanak az embernek mikor épp nem lát semmit amúgy se.
    -Ez is jó, és akkor igy legalább a harc után megint azt se tudja a hülyéje hogy merre ment addig, és rostokolhat ott fél percig míg lesz 10 mp amikor lát.
    -Na ugye! A végére is kéne valami, mondjuk az egyik korábbi boss, csak legyen belőle kettő. Az oda vezető út meg alsó hangon legyen vagy 3 perc, még ha nem is harcol senkivel.
    -Nagyszerű! És tábortüzet rakjunk valahová?
    -Dehogy, sőt inkább rakjuk a pálya elé az utolsót is, hogy ha meghal, akkor még egy pályabetöltést is ki kelljen várni annak a marhának.
    -Na, ezt jól kitaláltuk!

    Most ott tartok hogy hagyom a picsába az egészet, és megyek az Old Chaos-hoz, szerintem úgyis ott lesz a DLC vége. Ezt a marhaságot meg majd befejezem az egész játék után, ha lesz hozzá lelki erőm.
  • Laza
    #8604
    Már nézheted is az upgrade pakkot.
  • Myselor
    #8603
    na grat:) csak összejött.megérte szenvedni vele nem?^^ jó érzés utána:)
  • Gabe18
    #8602
    Hát maga se hiszem de elpusztult... :)
    Mondjuk volt egy pillanat mikor sikerült úgy belenéznem egy ilyen lendített csapásába, hogy szerintem kb. 1 energiapontom maradhatott, mert az energiacsíkon semmi vörös sáv nem volt.
    Kösz a tanácsokat még egyszer!
  • Kandurex
    #8601
    YT -n nézelődj taktika után, ha magadtól nem megy.
  • Gabe18
    #8600
    Újabb kb. 50 próbálkozás után eljutottam oda hogy a teljes reménytelenség helyett úgy álltam fel előle hogy van elképzelésem miképpen lehetne megölni.
    Kis túlzással a kard begyújtós részig már csukott szemmel eljutok, de onnan... Na de még majd próbálkozom.
  • Myselor
    #8599
    na ugye:) hát sokkal könyebb lesz az biztos de még így sem lesz egyszerű :)
  • Gabe18
    #8598
    És valóban. Miután begyújtod ott azt a tüzet és beindulnak a szobrok fel-le, hát ott annyi felé el lehet menni hogy én kihagytam egy utat ahol elvileg van még.
    Mert én lementem a kék Smelter Demon felé, és azt hittem onnan már csak még lejjebb kell menni...
    Na kíváncsi leszek mire jutok ha kilövöm az élet töltőit.
  • Myselor
    #8597
    találsz belőlük még.az összeset szét tudod törni a végére nézz jobban körül egyébként én másodszorra direkt meghagtam 4et a végére először pedig 1 élettöltője maradt úgyse volt annyira nehéz
  • Gabe18
    #8596
    Na de hogy? Azoknak a szobroknak a lerombolásához kéne az a cucc amiből a DLC elején kapsz 6 db-ot, azt meg már elhasználtam az ide úton...
  • Myselor
    #8595
    mielőtt harcolni kezdesz vele a harctéren kívül pusztitsd szét az élet töltö vackait úgy már nem lesz nehéz annyira :)
  • Gabe18
    #8594
    Hát ez a Fume Knight kiborító a 2. dlc-ben...
    Ha nagy nehezen eljutok odáig hogy begyújtja a kardját, nahát onnan totál reménytelen az egész. Ráadásul mindezt játszd le egy kb. 15 négyzetméteres területen, mert ugye ha kimegy a szélére, akkor 3 mp alatt visszagyógyulja amit levertem róla addig.
  • Laza
    #8593
    Szerintem 1,5 hét, és megint kb 2 eur lesz.
  • sztar007
    #8592
    Sajnos elnéztem és véletlenül a sima dark souls 2-őt vettem meg, így megvárom még a scholarnak lemegy az ára hogy upgradeljem, 20 font kicsit sok érte. Viszont addig játszanék törttel. CODEX-es mentés jó a steames verzióhoz is?
  • Laza
    #8591
    Azt nem kaptuk meg a patchel a simába is? Úgy emlékszem, hogy csak a Dx11-es grafikát nem kapta meg az alap, vagy nem?

    Mindegy , megvettem ... most meg lerántja megint az egész játékot :)
  • MerlinW
    #8590
    Annyiért megéri. Új élmény a végigjátszása, sok minden változott benne. Minden máshol van, több van, szivatósabb:)
  • Zozo0122 #8589
    Akkor nyilván. DS3 előtt úgyis mind elővesszük majd, akkor meg jó lesz egy helyen tolni a pvp-t is :)
  • Laza
    #8588
    Ha nekem megvan a DS2+SP, akkor van bármi értelme upgradelni a SotFS-re?

    Most 2,5 eur ...
  • e98ff
    #8587
    Általában könnyen mentek a bossok, de ez a démon nagyon szenvedős volt. Végül segítséggel tudtam csak kiütni a fogát, már nagyon szidtam a végére. :)
  • MerlinW
    #8586
    és még lesz vagy 20 boss akit a pokolra fogsz kívánni:)
  • e98ff
    #8585
    Meg aki kitalálta, hogy a Smelter Demon után jelenjen meg egy pursuer ugyanazon a helyen, azt is a pokolra kívánom.
  • e98ff
    #8584
    Aki ezt a Smelter Demont kitalálta, remélem, hogy a pokolra fog kerülni...
  • MerlinW
    #8583
    Külön játékként van kezelve, szóval nyugodtan.
  • Fpocok
    #8582
    ok. Az nem gond.
  • sirdond
    #8581
    igen. de nem a simát fogja upgradelni, hanem letölti egy másik verziót, amiben benne vannak a dlc-k.
  • Fpocok
    #8580
    Ha megvan az alap DS2 és be akarok regelni mellé egy scholart, akkor fog menni? Olcsóbb, mint upgradelni steamen keresztül.
  • Fpocok
    #8579
    Scholar of the first sinben benne vannak dlck is?

    Má látom hogy igen.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2015.10.11. 08:54:14
  • Myselor
    #8578
    oh de kár.nembaj azért köszi :)
  • MerlinW
    #8577
    Nemtom, csak találtam:)
  • Myselor
    #8576
    ez miből van?:D kurva jó amúgy
  • MerlinW
    #8575
    The tactics of the battle in Dark Souls

  • Lunki88
    #8574
    Nemrég bukkantam rá erre a videóra, szerintem nagyon ügyesen össze lett rakva. :)
  • Myselor
    #8573
    szia :D hát igen rég volt és azóta egy párszor letudtam már ezt is és az első részt is azt 7x :D hát a dlc-k maradtak sajnos ugyanolyanok én ott nem vettem észre változást viszont az alapjáték hol jobb hol szarabb lett a változások miatt.a dlc-k ugyanúgy nemtetszettek másodszorra se,azt csak 2x vittem végig:)
  • Zozo0122 #8572
    Üdv Myselor :D Jó rég volt már, mikor kijött a DS2, azóta igazi pro lettél, lehet többször végigtoltad azóta nálam :D A DLC-k mennyire vannak kiegyensúlyozva az alaphoz képest? Mondd, hogy a 2.-ban át lettek rendezve a lények mikor megyünk Sir Alonne-hoz, meg az újrafelhasznált Smelter Demonhoz...katasztrófa volt az a DLC az alapban.
  • Zozo0122 #8571
    Köszi, arra ránézek. Rég toltam a játékot, akkor nagyon jól belőttem magamnak, azt hiszem egy másik progi segítségével...nem emlékszem a nevére.