8811
Dark Souls II
  • Solid Snake
    #8650
  • Terawatt
    #8649
  • MerlinW
    #8648
    Érdemes, mert sok minden változik NG+-ban. Új ellenfelek, nehezebb boss harcok (fantom segítők), ismerős karakter invade-ek az első részből, stb.
  • Terawatt
    #8647
  • Mr_no_NaMe
    #8646
    Lehet azt kéne, hogy pár területet letisztítani, pl Iron Keep, aztán tényleg ng+ba rakni...ezt fogom csinálni.

    Az előző végigjátszásomat Greatsworddal és a Grand Lancevel csináltam végig.

    A Grand Lance egyértelműen best of fegyver, de unalmas...keresek egy annál is jobbat.
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.03.07. 21:45:55
  • Myselor
    #8645
    ha a játék végére érsz akkor nem kerülsz ng+-ba cska ha bonfireből elindítod.ha pedig sima ng-ben használsz egy helyen bonfire asceticet,minden alkalommal egyel több + lesz rajta. és ha ng+ba lépsz az is nől megint egyel értelemszerűen a többivel együtt.
  • Mr_no_NaMe
    #8644
    De, ha a játék végére érek, és NG+ba kerülök, akkor akár az NG++++ban lévőterületek is egyenlően NG+ba kerülnek? Érted mire gondolok...nehogy zűrzavar legyen.
  • Myselor
    #8643
    ja értem.hát egyébként a hex a legjobb mágia szerintem a dark orbok .és hát bonfire asceticcel farmolj lelkeket.
  • Mr_no_NaMe
    #8642
    Én ezt a játékot már végigjátszottam TÖKEGYEDÜL. Elég volt. Most mindenhova mással megyek ahova csak tudok, és minden bosst minimum 3* ölök meg, úgy, hogy engem idéznek meg. Mert így poén.

    Amúgy a mobok öltek meg mostanában, az invaderek elég bénák.

    Úgy érzem kevés a puszta fegyver...kéne mágia is.

    Vagy valami olyan fegyó, amivel megsebzem kezdésnek az 500-600at. Elég lesz ng+ban kifarmolni a fegyókat amikkel majd ezreket ütök.
  • Myselor
    #8641
    invaderek ölnek vagy vagy mobok?:D amúgy ne sírj a 250 000 lélek miatt.vannak bonfire asceticek.nem dísznek vannak farmold le párszor az old iron kinget.1 kör alatt visszanyered azt a lelket .nem egy nagy ár érte.a soul memoryról nemtudok nyilatkozni nemvágom hogy működik.de miért akarsz midnenhova beidézni valakit?nem nehéz a játék.
  • Mr_no_NaMe
    #8640
    Asszem kezd egy kicsit tele lenni a hócsukám. Tegnap óta nem hazudok, kb 250.000 lelket vesztettem, egy dekát nem haladtam előre, egyedül azt értem el, hogy jó néhány helyen már ne teremjen újra lófasz se. Nem bírok egyről a kettőre jutni, mert valami barom mindig megöl EGYSZER, aztán ha nagy mákom van, vmi hülyeség miatt a hullám előtt sikerül megint meghalnom.

    A soul memory miatt ott tartok, hogy SENKIT nem tudok már kb beidézni, és engem se hívnak sehova. 997 ezren áll a soul memorym, elméletileg lassan az endgame felé kéne járnom, majdnem ott is vagyok, de mégsem látok jeleket. Ezt így hogy? Ne lépjek szintet, hogy megmaradjon a pvp-coop content vagy mi a rákot csináljak?

    Ráadásul a Soul memorym is megy felfelé, attól függetlenül, hogy azt a 250k lelket költhettem volna szintezésre is, ehelyett a levesbe van, még is feljebb dobott 1-2 tierrel...
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.03.07. 14:55:12
  • Terawatt
    #8639
  • Mr_no_NaMe
    #8638
    Ezeken behalok xDASD

  • Mr_no_NaMe
    #8637
    Hát a DS1 után főleg zavar, hogy kettőt csapok valamire és ketté akar törni a fegyver...mintha kötelezően több fegyvert kéne használni...ez baromira nem tetszik. No mind1. De így multival annyi invade, és coop content van, hogy annyira már ez sem zavar. Ugye bármikor beidéznek, vagy invadelek akkor visszaáll maxra a fegyverstati.
  • Gabe18
    #8636
    Hát én decemberben vittem végig a sotfs verziót de nem éreztem a fegyverkopást problémásnak. Azért szerintem kár kínlodni hogy jobb legyen.
  • Mr_no_NaMe
    #8635
    Ezt ugatom, hogy nem lett javítva a durability fix. Kimásolom, hogy miket javít:


    Current fixes

    • Durability bug

    Dark Souls II would damage your weapons based on your framerate. SotFS will just apply the damage twice regardless. Let's not do that.


    • +14 upgraded items crash / save corruption

    Dark Souls II handles upgrades to +10 in game — anything above that (via cheeeeety means) could, can and will cause unexpected behaviour. Notably, the +14 upgrade will crash the game upon opening the inventory / equipment menu and will prevent you from dropping the item, effectively condemning that character to deletion. Let's avoid that, shall we.

    • Namecrash / assert bug

    The old namecrash returns. The game isn't able to properly account for mis-tagged text strings that may or may not be voluntarily introduced into your world (read between the lines...) and will crash to desktop.

    Ezeken kívül még rájön a GEM + az se lenne utolsó dolog, ha az egér összes billentyűjét használhatnám, és nem csak a görgőt és a mouse1 és mouse 2őt...ugyanis a mouse 4-5 nem bindelhető, csak cfgből.

    Nem megyek falnak ezek miatt, de szeretem a lehető legjobban optimalizálni az összes programot amit a gépre rakok. Ezért van pcm és nem konzolom xD

    És amúgy igenis megyek, és jáccok... nem volt elég a mai 8 óra..nem...megyek jáccok :D
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.03.04. 22:36:02
  • Myselor
    #8634
    én igazából nem értem milyen fixeket akarsz ehhez.az optimizálás jó lett.max a weapon durability bug votl de tudtommal javítva.más baja nem volt a játéknak és az új verzióban picit szebb is lett.másra nem kell fix.játszál már istenem :D
  • Mr_no_NaMe
    #8633
    Igazából találtam egy - ilyet -

    Meg van a nexuson - ez - is.

    Csak az a baj, hogy ezeket irkálják róla:

    Can I get (soft)banned for using this?

    Read this, and this.

    Yes, you will get softbanned. No, you won't get softbanned. Get it? Softbans are handled manually by a team of people. They will or will not flag you depending on a bunch of reasons and/or mods.

    This was stated in a softban confirmation email from BAMCO:
    QUOTE
    On the DS2fix: The ds2fix was not an officially released FROMSOFTWARE file/mod and as such they are well within their rights to restrict any players using it. We're not really sure of the exact reasons as to why FROMSOFTWARE decides certain mods are violations of the EULA while others appear to go unnoticed (but these will most likely still lead to restrictions once FROM is aware of them) and as such we strongly recommend to our end users that they simply not use any mods, hacks, or external files with the game (since they will all be a "try at your own risk of restrictions").

    These are some other apps that can cause issues - using x360ce, SweetFX, ReShade, DXTory or the Durazno Dead-zone fix.
    So there you have it. You can use DS2Fix64 and be completely fine, or get banned two days later. Or you can avoid using it and get banned regardless because of SweetFX, or X360CE without which your aftermarket gamepad doesn't even work. Shit sucks, I know. But now you do, too (know, not suck).

    Take care.


    Úgy hogy nem merek semmit sem...


    szerk.: természetesen a SOTFS duplán számolja a durability romlást a fix 60 fps miatt...ezt persze kijavítja a fix, de sanszos hogy bannolnak érte. Nonszensz az egész
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.03.04. 21:23:42
  • Terawatt
    #8632
    Dark spirit AssReaper has invaded you.
  • Zozo0122 #8631
    Vedd meg Day1 a harmadik részt is, másnapra vérengzés lesz az összes kezdeti helyszínen :D
  • MerlinW
    #8630
    DS1 is nagyon aktív volt, csak hát már régi.
  • MerlinW
    #8629
    Nincs DSFix a második részhez, GeDoSaTo van helyette. SOTFS-hez meg nincs semmi, mert DX11-es, azt nem támogatják az injector-ok.
  • Mr_no_NaMe
    #8628
    Úgy, hogy végigvittem, aztán nem volt kedvem ismét végigmenni ugyan azokon a dolgokon..meg aztán nem volt kedvem új karaktert indítani, hogy kipróbáljak egy másik buildet.

    Most játszottam ezzel kb 4 órát. Hát ez valami eszméletlen...míg a DS1-ben pár bloostaint és pár üzit láttam, itt konkrétan már annyi van, hogy spamnak minősülne. Lépten nyomon summon sign, mindenhol üzenet. Az előbb beidéztem egy srácot és kaptam tőle csak úgy egy +10es knight setet, nagyon oda akarta adni. Wtf?? Mielőtt kiléptem, gondoltam invadelek is egyet, hát sikerült egyszerre két arcot bealázni :DD

    Eszméletlen, hogy mennyire nagy hangsúly van fektetve az online részre. Pont ezt kerestem, ezt vártam. A ds1ben alig érintkeztem a többiekkel, itt viszont majdnem multiban játszok folyamatosan. Eddig kétszer haltam, és megvolt már a Pursuer, Last giant, és az Old Dragonslayer is. Persze segítséggel de akkor is muhaha :D
  • Myselor
    #8627
    hogy tudtad megunni az első részt? :o
  • Mr_no_NaMe
    #8626
    Sziasztok!

    Meguntam az első részt, hát megvettem végre a 2. részt :)

    Mielőtt elkezdenék vele foglalkozni, kerestem a SOTFShez DSfixet, találtam is de van itt pár kérdés: nagyon sok ember kapott softbant a dsfix miatt, amit elfogadok, de akkor a DS1hez lévő fix használatáért miért nem bannoltak? Van itt valami összefüggés?

    Elég gáz, hogy a DSfix megold egy csomó bugot (durability fix stb), de nem használhatom mert azt kockáztatom, hogy kidobok az ablakon hatezer forintot...

    A másik: hol találom a játék cfg fileját? Szeretném kicsit részletesebben beállítani a dolgokat, a menüben sok a korlátozás. Pl nem engedi a monitorom natív felbontásánál nagyobb felbontásba állítani a dolgokat...

    szerk.: megtaláltam a cfg filet :)
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.03.04. 12:04:20
  • YafMeGB
    #8625
    Így a Dark souls 3 megjelenése előtt egy picit murizunk a kettővel, nah meg ugye még a kiegészítős részeket se vittük végig úgyhogy most egy kis coop móka következik. :)


  • Terawatt
    #8624
    Smelter demon megint egy hét lesz mire meghal :D
  • MerlinW
    #8623
    Nem, GeDoSaTo csak DX9-es játékokkal működik. Scholar-hoz én semmilyen mod-ot nem használtam, szerintem nincs rá szükség. Jól is néz ki és a kontroll is rendben van.
  • Zozo0122 #8622
    A GeDoSaTo megy a Scholar verzióval is? Te használod?
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2016.01.07. 22:20:33
  • MerlinW
    #8621
    Kétlem, hogy bármi gond lenne. Ugyanazt csinálja, mint a DSfix/GeDoSaTo és azokkal sincs gond.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.01.07. 20:36:20
  • Zozo0122 #8620
    Erre tud valaki valami okosat mondani? :)
  • -Pernahajder-
    #8619
    Na tegnap rájöttem, hogy elvileg mi lehet a menete, láttam egy jelet a földön, de mire megidéztem volna eltűnt :)
  • -Pernahajder-
    #8618
    Próbáltam úgy is, de nem láttam semmit. Ellenséget tudtam behívni, de annak a jele is csak akkor jelent meg, amikor visszatértem valakitől miután meghaltam vagy megöltük a boss-t.
  • Fpocok
    #8617
    Tudtommal csak human formban lehet idézni... csak akkor látod a földön a jeleket.
  • -Pernahajder-
    #8616
    Sziasztok!
    Most kezdtem játszani a Dark Souls II-vel, de nem tudok rájönni, hogy kell segítségül hívni másik játékost. Sajnos az angol tudásom szerény, de a Bloodborne-el simán elboldogultam és itt is csak erre nem sikerül rájönnöm. A kicsi és nagy soapstone-om megvan, a macskától is megvettem a gyűrűt és van token of fidelitym és spoke-om is. Nem tudom, hogy más kell-e?
    Ha esetleg valaki elmagyarázná, azt megköszönném.

    Jó játékot!

    Péhá
  • Zozo0122 #8615
    Nekem is megjött a kedvem egy sokadik végigjátszáshoz :) Tudja valamelyikőtök, hogy banolnak e Sweetfx/reshade használatáért? Félek feltenni. Scholar verzióm van.
  • MerlinW
    #8614
    Gratula:)
  • Gabe18
    #8613
    Végére értem. Hát a Darklurker nem lett meg. Elfogyott a Human Effigy cucc, de igazából sansz se nagyon volt rá hogy meglegyen. Talán egyszer volt úgy hogy miután kettő lett belőle úgy éreztem meglehet, de még ott is több csapásnyi energiája maradt...
    A végén az ellenségek viszont jók voltak. Azokat jól ki lehetett ügyeskedni pár próba után. Kicsit meglepődtem mikor a Nashandra után még ilyen First Sin-es bónuszként megjelent ez az Aldia is.
    Végül is csak 142 óra, és 1572 halál kellett hozzá. Tuti megérte...
  • Laza
    #8612
    Nem volt azért annyira rossza a BB pályadesignja. Főleg, hogy az ötvözte azért a DS első és második részének alapjait. Voltak egymástól független, mégis shortcutokkal összekötött területek, illetve területeken belül is jól kialakított egyéb összekötések ... sőt, ezek meg már inkább a Demon Soulsra hasonlítanak, ahol elindulsz egy helyről, majd ahogy kinyitod a shortcutokat, végül a legelejéről el tudsz jutni könnyen a legvégére. Szerintem jó volt.
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.12.28. 15:10:34
  • Kandurex
    #8611
    húú,...ti tényleg nem játszottatok a Bloodborne -al, különben visszasírnátok a DaS2 pályáit...na az a mélye mindennek... partvis...

    Íme az első rész térképe, szinte tökéletes még így metszetben is
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.28. 12:59:34