8811
Dark Souls II
  • Myselor
    #8690
    játszottál a felújított das 2 -vel?ha nem akkor elmodnanám neked hogy ezen az elsődleges helyén már nem lehet megölni mert telerakták zombival kb 5dbal én level 1 karival megöltem régen itt a tetőn persze nem együtésből :) amúgy tinman tényleg a te dolgod de a játék nem 90% csak a dlc-k hiánya van a játékkal semmi gond nemvolt hogy ne kezdhesse el bárki a javítások meg normálisnak mondhatóak hiszen minden játék megkapja ezeket hol többet vagy kevesebbet.kíváncsi leszek mikor kezdesz vele játszani mert ha az össz dlc-t megvárod akkro az jövő félévre marad kb
  • Tinman #8689
    Mester itt nincs, de rendes tőled, hogy hozzáértőnek titulálsz, sokan vagyunk itt ilyenek, szerintem te is :-) Viszont azonnal mesteri rangot javaslok a Pursuer-t egy ütésből megölő low lvl melee játékosnak, különös tekintettel az első megjelenési helyére, hiszen ez az elsődleges belépője és nem a tető.



    Dark Souls 3 full? Még meg sem jelent szegény... kijött valami 90%-os játék, azóta kapott HÉT darab patch-et, és még vár 2 db. DLC-re. Most vagy a teljes és gatyába rázott játékkal játszom, vagy nem játszom. :-)

    /Mindenki úgy és azzal játszik, amivel akar, nekem meg vannak elvárásaim és igényeim a nem kevés pénzért, amit ezekért a játékokért rendre kifizetek.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2016.08.20. 07:45:18
  • Tinman #8688
    Várjuk továbbra is nagy szeretettel a low lvl melee karival elkövetett "egy ütésből meg lehet ölni" "Pursuer a legkönnyebb boss" videót.

    Fogalmam sincs miért kell a kezdőket ilyen hsz-ekkel szédíteni.
  • Voltan
    #8687
    Tényleg, Tinman mester, mi van a DS 3-mal? Komolyan kivárod a teljes full editiont a végigjátszással?
  • DarkSl4yer
    #8686
    Ott a pont.
  • Tinman #8685
    Sejtettem, hogy akkor még sem "egy ütésből" ahogy a #8681 -ban elhangzott. Mer' ugye az ütés =/= lövés =/= magic használat...

    Ráadásul az első megjelenési helyén egy db. ballista nincs :-D
  • Myselor
    #8684
    legelső végigjátszásomkor így öltem meg de csak is akkor :D
  • MerlinW
    #8683
    Parry, ballista, óriási parry time-al. Tényleg one-hitelhető 2-3 próbálkozás után.
  • Tinman #8682
    Lássuk.
  • DarkSl4yer
    #8681
    Pursuer a legkönnyebb boss, egy ütésből meg lehet ölni ha elég ügyes az ember. :)
  • Terawatt
    #8680
    Nincs NPCből idézés annál a bossnál. Playert a bonfire-nél szép számmal lehet még mindig idézni.
  • Ludowik
    #8679
    A pursuerhez hol lehet fantomtot idézni?
  • LaposElem
    #8678
    Menj emberi alakba, idéz meg egy fantomot.
    Mai napig csak úgy tudtam leölni a Pursuert. Béna vagyok tudom.
    (Remélem nem írtam hülyeséget, nem ma játszottam vele...)
    Utoljára szerkesztette: LaposElem, 2016.08.02. 14:50:21
  • Myselor
    #8677
    alapból az elején a trollok tudod az a vizilő szarságok 1-2 ezer lelket adnak + dobnak 2ezer lelkes lélek cucit amit ha megeszel 2ezret kapsz azt is szépen lefarmolhatod meg találsz bonfire asceticet és a dragonraider leölheted megint az már nagy előnyt jelent ha fejlődsz belőle :) ja és nem értem ezt miért gond ha dragonslayer átugrik a terem végébe .várd meg és gurulj .,tanulj meg időben gurulni vagy tartsd fel a pajzsot:)
  • Ludowik
    #8676
    Tápolnék de tényleg kipucoltam a pályákat az adp 9 a gond hogy le parryznak szarrá kómázik és leölnek. Parasztok a bossok a dragonslayer meg ha bekap hármat hátraugrik kb a terem másik sarkáig. és ha közel is megyek hozzá szédelgés halál két ütésből.
  • Myselor
    #8675
    ja az old dragonslayer meg egy paraszt könnyű de vigyázni kell vele azért .legelső játékomnál engem is szivatott kicsit de eljutni hozzá mocskosabb ebben az új verióbam mint megbaszni.hát szokásos körözés kell mint minden bossnál meg előre gurulni
  • Myselor
    #8674
    pedig ezek még a könyebb bossok .habár pursuer nem ő az egyik legnehezebb.oda gyúrni kell tényleg.az előző verzióban én egyszer összehoztam még azelőtt hogy boss lett volna belőle ahogy mentem a falon a tetőre ledobta a madára és levertem alap szinten az izgi volt :D többször sajna nemsikerült mert mindig leestem és elment vagy meghaltam xd különben a sentinelnél tényletg az a trükk hogy agyon kell verni gyorsan fent az elsőt .a másodikat kb fél életig utána már könnyű lent.ja és amúgy egy jó tipp mindig a boss felé gurulj ne hátra oldalra.felé az a leghatásosabb de ehhez kell mondjuk rakni egy cuccra ADP a neve 14-5 pontal már tökéletesen működik átgurulsz az ütéseket ha jól időzítesz.pursuerre egy tipp hát tápolj kicsit aztán vágd agyon később
  • Ludowik
    #8673
    Az old Dragonslayer a gond a Sentinelek az rettenet és a pursuert se bírom legyőzni! Lock ont használok nélküle elég nehéz bár van, hogy az okozza a vesztemet. Lovag karaktert indítottam tehát kardal pajzzsal vagyok felszerelve, tényleg hogy lehet képernyőmentést csinálni a játékban?
  • Gabe18
    #8672
    Kicsit zagyva lett ez az irás... :)
    Most akkor a Pursuert megölted vagy nem? Meg milyen Dragon? A dragonslayer? Mert az annyira nem nehéz. Vagy a Dragonraider? Mert az meg egészen nevetséges.
    A Ruin Sentinelek viszont húzósak, az elsőt mindenképp azon a platformon öld meg ahova megérkezel, addig a másik kettő nem indul el feléd.
    De egyáltalán milyen karakterrel mész? Milyen fegyverrel?
  • Myselor
    #8671
    a játék nem játszhatatlan és nem nemtudom miért olyan nehéz mőgéjük menned a lock-ot használod?nagy hibája a kezdőknek hogy nem használják.a másik hogy én mind a 3 részt egér és billentyűzettel játszottam végig többször is és semmi gondom nem volt vele biztos könyebb controllerrel bár sosem próbáltam még de erre nem igazán lehet ráfogni a dolgokt ja és mindig van mit farmolni csak megkell találni :)
  • Ludowik
    #8670
    Ez a játék játszhatatlan! Három bosst leszedtem de az egyik dragon meg a pursuer és a Ruin Sentinelseket nem tudom leszedni estus van de mire meginná levágják meg képtelen vagyok mögéjük kerülni. Szóval értem én hogy nehéz de kontroller nélkül érdekes Bossokat meg legyőzni egyenesen három vágás kifekszem lehetetlen túlélni! szóval kukába vele rohadna meg! Nincs mit farmolni csak a három bosson át vezet az út. A videókon mindenki simán megkerüli őket és agyba főbe vagdalkozik.
  • Ludowik
    #8669
    Köszönöm a segítségedet , maradnak a lovagok úgy látom, mert az a Pursuer nekem még magas.
  • Gabe18
    #8668
    Üdv!

    Ajánlom neked ezt a video sorozatatot Tinman kollégától. Magyar nyelven mutatja be mit-hol-merre-meddig.

    Dark Souls 2 walkthrough

    De amúgy sok választásod nincs, mert az általad is felfedezett két út marad a "Last Giant" után. Vagy a Pursuer legyakása nagy munkával, vagy elindulsz a Heide's Tower felé a nagy lovagokhoz.
    Azt mindenképp érdemes betartani hogy egyszerre csak egyel harcolj, szóval a nagy lovagok közül se húzz magadra egyszerre 2-3-at, hanem egyesével csalogasd őket. Ha van esetleg nyilad, akkor egy-egy találat erre nagyszerű, hogy csak az adott ellenfél mozduljon rád. Ha azt leverted jöhet a következő...
    Utoljára szerkesztette: Gabe18, 2016.07.18. 18:55:08
  • Ludowik
    #8667
    Elakadtam! Első boss megvolt a kő óriás! Tovább mentem és egy másik boss akit a madár hoz oda kifektet. Semmi baj megyek a másik irányba ott meg a bazi nagy lovagok nekem jöttek kettő mellet elsurrantam de a középső teremben ahol hárman vannak rám moccantak. Na most addig kínoztam míg lementem zombiba teljesen human izémre meg sehun semmi. Ha csak mellém vágnak kifekszem.Tehát ilyen kor mi van?



  • DarkSl4yer
    #8666
    Üdv!
    Tegnap megvettem a játékot de random fehér képernyős fagyásokat produkál.
    Valaki tudja mi okozhatja ezt, illetve mivel lehetne orvosolni a hibát?Tudom google a barátom, de hátha tud valaki itt egy tömör lényegre törő választ adni.
  • Terawatt
    #8665
    legfontosabbat mi is meg tudjuk mondani: You died azt jelenti, hogy meghaltál
  • Sanyicucu
    #8664
    Sajnos nem tudok angolul.Vagy ki googlizzam?
  • Myselor
    #8663
    nincs.de miért is kellene?nagyon kevés a szöveg benne alapból.
  • Sanyicucu
    #8662
    Sziasztok!
    Magyarítás van a játékhoz?
  • Reich
    #8661
    Szerintetek meliyk fegyverbe a legjobb fire ,light vagy dark gem,-et rakni knight -nál?
  • Reich
    #8660
    Köszi.
  • Terawatt
    #8659
    Soul effigy-t elnyomod akkor ember formában látsz a földön fehér vagy sárga summoning sign-okat. Ha te akarsz másnak segíteni akkor white soap stone kell és azzal lefirkálod a földre a te jeled.
  • Reich
    #8658
    Sziasztok CO-OP-ozni hogy lehet?
  • Terawatt
    #8657
    DS3 előtt toltam a Scholar-al és nem tapasztaltam ilyet. Ha parázol tőle akkor használj Save game backup toolt.
  • gregtom6
    #8656
    Sziasztok!

    A Dark Souls 1 remek játék, és tervezem is, hogy szintén megveszem a 2. (Scholar of the First Sin) és 3. részeket is. Viszont utánaolvastam és azt hallottam, hogy a 2. és 3. részekben sok a hacker és vagy olyan tárgyat adnak, ami hibás (hackelt) és mentés átszerkesztő progival kell kiszedni a hibás fegyvert (ez mondjuk még elkerülhető lenne azzal, hogy nem fogadjuk el a tárgyakat más játékosoktól), vagy pedig olyan fegyverrel ütnek meg, amivel milliós lelket kapsz, ami a Anti-Cheat System miatt bannolást eredményez. Állítólag ez orvosolható azzal, hogy valahogy megoldod, hogy állandóan biztonsági mentéseket készítesz valamilyen progival a mentésedről.

    Van már erre valami módszer, vagy mindenki használ ilyen és ehhez hasonló progikat ennek a megoldására? Ezt úgy olvastam, hogy pont a Namco Bandai mondta. Tervezik megoldani vagy megoldották már a problémát?
  • MerlinW
    #8655
    Az volt az utolsó.
  • mans
    #8654
    A scholarnál melyik az utolsó javítás?Én még arról tudok amelyikben a fegyverkopást javították.
  • steweee
    #8653
  • Myselor
    #8652
    csak a scholar of the first sint játszd:) a régit már értelmetlen
  • steweee
    #8651
    van értelme az eredeti játékot végigjátszani, és utána a scholar of the first sin-t, vagy inkább elég csak az utóbbit mert az úgyis sokkal jobb.

    valaki irta, hogy szinte teljesen új játékot kapunk a kiegekkel, annyi minden változott