122
  • caius marius
    #82
    Nemá'! Még belőled is többet néztem ki, minthogy ezeket a szánalmas emberparódiákat védjed. Ismét tévedtem!


    "Ha te tényleg ezt gondolod, akkor viszont Te is szánalmas droid vagy, mert:
    - a vásárlók egy ezreléke alapján alkotsz képet,
    - benyalod, amit egy videón eléd tálalnak,
    - nem tudsz örülni mások örömének,
    - nulla benned a tolerancia."
    A vásárlók egy ezreléke? Nagyon alábecsülöd az emberi hülyeséget!
    Benyalom? Mit? Világszerte ezt láthattad nem?
    Ilyen örömnek nem is. Kis kőgazdag retardált seggfejek irreális, a marketing mesterek által generált, elégíccsükkianemlétezőhijányt "örömének" nem is.
    A hülyeséget tényleg nem szoktam tolerálni. Na jó megfogtál, időnként a Te esetedben mégis... :)
  • Papichulo
    #81
    Az autokkal kapcsolatos okfejtesed ugy hulyeseg, ahogy van. Vagy inkabb szebben fogalmazva, nekem teljesen mas tapasztalataim vannak...

    Abban egyetertek, hogy a 90-es evekben is voltak jo autok, de ha ilyen valasztasra kenyszerulnek, akkor en egy modern autot valasztanek, gondolkodas nelkul. Ha mas nem is, biztonsagban es kenyelemben sokkal elobbre tartunk.
  • Papichulo
    #80
    "Elektronikai cuccoknál valamennyire számít a márka"

    Autoknal meg nem... ertem :)

    " ott is jobb inkább a tesztekre értékelésekre hagyatkozni."

    Ebben maximalisan egyertetek, de ha nem haragszol akkor a tobbiben ne eroltessuk tovabb a dolgot, mivel ugy latszik, hogy mashol van nalunk az a hatar, aminel meg racionalisnak iteljuk meg a vasarlast. Ha olcson meg tudok venni egy termeket, annak orulok, de csak azert nem veszek meg valamit, mert olcso... hacsak nem 'impulse buy'.

    Nem veletlen alakult ki a mondas, hogy "olcso husnak hig a leve" ;)
  • M2 #79
    De a legfőbb érv mára nektek arcotokba jól:

    "Ha mondjuk van iPhone-od, akkor úgy tekintenek rád, hogy van iPhone-od! De hogyha nincs, akkor meg egész más! Ha mondjuk előcsapsz egy Nokiát vagy előcsapsz egy iPhone-t, akkor az hozzátartozik ahhoz, hogy te jó vagy!"

    :-)
  • M2 #78
    Végre megnéztem, vicces videó sok fiatallal, akiknek még fogalma sincs az életről (ilyen idősen nekünk se volt).

    "Szánalmasak, droidok és belőlük él az Apple..."

    Ha te tényleg ezt gondolod, akkor viszont Te is szánalmas droid vagy, mert:
    - a vásárlók egy ezreléke alapján alkotsz képet,
    - benyalod, amit egy videón eléd tálalnak,
    - nem tudsz örülni mások örömének,
    - nulla benned a tolerancia.
  • caius marius
    #77
    "(Meg a Szuzuki újonnan de ez már egy másik történet :D)"
    Ez jó ez tetszett! :)

    "No ezek az emberek androidot vesznek, mert bemegy a szolgáltatóhoz vagy telefonos boltba és elbőgi magát hogy okostelefont akar és megmutatják neki, hogy ez az androidos akármi demekkora király"
    Szerintem, akik az #1 hszben látható videóban, jóság ilyen magas fokán állnak, kifejezetten setét barmok, és az általam alant leírtakkal, nagyfokú hasonlóságot mutatnak. Én személy szerint azoknak a tahóknak akik ezen a "szinten" vannak max. csörgősipkát adnék. Szánalmasak, droidok és belőlük él az Apple...
  • narumon
    #76
    "de a vásárlók javának halvány gőze nincs arról, hogy mit jelent az, hogy okostelefon. Megveszik mert trendi, mert a haveri társaságban is mindenkinek az van."

    No ezek az emberek androidot vesznek, mert bemegy a szolgáltatóhoz vagy telefonos boltba és elbőgi magát hogy okostelefont akar és megmutatják neki, hogy ez az androidos akármi demekkora király, stb stb. Android lesz a vége, tehát ezek alapján inkább mondanám azt, hogy az androidos telefonok a divattelefonok (persze én nem mondok ilyet csak a te logikád alapján az jönne le)

    "Egyébként annak aki ezt kitalálta, biztos nagyon okos feje volt. Rengetegen csont nélkül beszopják ezt a stratégiát."

    Szerintem ennél sokkal szomorúbb és nagyobb átverés amikor kínai (használhatatlan) telefonokat/tableteket adnak el embereknek, akik kifizetnek érte 30-40e forintot (hangsúlyozom egy olyan termékért ami 10Ft-ot nem ér), aztán a polcon porosodik, és szídják az egész okostelefon és tabletpiacot és nem értik, hogy a többiek (akik minőségi készüléket vettek) miért szeretik annyira. Nos ez az igazi átbaszás. (Meg a Szuzuki újonnan de ez már egy másik történet :D)
  • narumon
    #75
    "A konkurencia hasonló és jobb tudású modelljeihez képest az."

    A konkurenciának hasonló modellei vannak, hasonló áron. Jobb tudású, hát olyan biztosan kevés van, ha kompletten nézed akkor szerintem meg nincs is.

    "A divatcucc szintén. Amerikában nem az, Magyarországon sok ember (vásárló) számára igen."

    Miért? Mert te ezt mondod? Magyarországon divatcucc a Szuzuki is.
  • caius marius
    #74
    "Sőt még csak nem is divatcucc szerintem."
    Ugyanmáár... Az. Nagyon az! Van persze egy "réteg", mint Ti, akik ide irkáltok és persze ájfont használtok, de a vásárlók javának halvány gőze nincs arról, hogy mit jelent az, hogy okostelefon. Megveszik mert trendi, mert a haveri társaságban is mindenkinek az van. Sőt nemcsak divatos de egyenesen státuszszimbólum is. Ez nektek fanoknak elég kényelmetlen lehet a sok idióta miatt, de ettől még ez nem változik. Tovább megyek! Azért nem látni ájfon reklámot szinte sehol, mert az Apple stratégiája nem a közvetlen hirdetés hanem az, hogy a köztudatba mint státuszszimbólumot ültette be a készülékeit, mintegy divatot teremtve. Merugye a divatot diktálni kell és nem követni.
    Igen túlárazva valóban nincs, mert ha az lenne akkor nem vennék. De(!) a márkanév köré épített imidzset nagyon vastagon megfizettetik azzal akivel tudják.
    Egyébként annak aki ezt kitalálta, biztos nagyon okos feje volt. Rengetegen csont nélkül beszopják ezt a stratégiát.
  • M2 #73
    "A konkurencia hasonló és jobb tudású "

    Nincs ilyen, hogy jobb tudású. Más. Olyan van.
  • Dodo55
    #72
    "Szerintem nincs túlárazva most jobban érzed magad? Sőt még csak nem is divatcucc szerintem."

    Nézőpont kérdése. Az átlagos amerikai pénztárcához mérve valóban nem túlárazott. A konkurencia hasonló és jobb tudású modelljeihez képest az.

    A divatcucc szintén. Amerikában nem az, Magyarországon sok ember (vásárló) számára igen.
  • Dodo55
    #71
    "Nem tudom, hogy szamodra mi szamit egetvero ujdonsagnak, de ugy latom, hogy nem nagyon vezettel ujabb autot."

    Én pl vezettem jópár félét jópár kategóriában, a tapasztalatom:
    -Felsőkategória: közveszélyes, mert 2x annyival mész mint amennyinek érzed, minimális vezetési élmény van
    -Középkategória: vezetési élmény nuku, az elektronika néha csinál valami hasznosat (pl ad egy kis gázt alapjáraton való kuplungoláskor)
    -Alsó kategória: a vezetési élmény megvan, de a kis nyomatékú motorok és a lábadtól függetlenül önálló életet élő elektronikus pedálok bináris működést eredményeznek: induláskor vagy fulladsz, vagy égeted a gumit.

    Bezzeg a 90-es évek autói. Van hangjuk, autó formájuk, minden kategóriában vezethető darabok vannak, átviszik a kezedbe és a lábadba ami épp történik.
  • narumon
    #70
    "Te a magyarországi fizetések ismeretében (vagy nem ismeretében, lehet ez a baj?) nem szégyellsz ilyen kérdéseket feltenni?"

    Pontosan tudod, hogy nem rossz értelemben tette fel a kérdést.

    "Persze, hogy nem jó a Tescos ruha, de nézz már körül! Szerinted egy csomó embernek van más választása?"

    Nem ezen van a hangsúly! Ha nincs választása az nem gond, csak ne akarja megmagyarázni, hogy az is ugyanolyan jó, mert jelen példánál ez az eset áll fent.

    "Ugyanez az iPhone esetében, még ha az nem is kéne a többségnek, de akkor is pofátlanság azzal felvágni, hogy "nézzétek én itt szórhatom a pénzemet ilyen túlárazott divatcuccokra, amit ti csak azért nem vesztek és csak azért szidtok mert nincs rá pénzetek" és hasonlók."

    Szerintem nincs túlárazva most jobban érzed magad? Sőt még csak nem is divatcucc szerintem.
  • narumon
    #69
    "Az olcsóbb is jó a-ból b-be átjutásra, az extra drága autó valami más kompenzálására, csak egyesek beteg elméje szerint jó :) Nem lesz az a bizonyos dolog nagyobb úgy sem ;)"

    Elköveted a szokásos hibát (mint sokan mások itt SG-n), MAGADBÓL indulsz ki. Neked az autó a-ból b-be átjutásra szolgál, de ha valaki mondjuk naponta ül benne 4-5 órát annak már lehet, hogy egy kicsit nagyobbak az igényei. Vagy mondjuk egy év alatt belehajt 60e km-t.

    "Persze vannak néhányan akik azt hiszik a márkás fosok azok jobbak, de sajnos nem, tapasztaltam. Csak egy nyominger márkajelet fizetsz meg, ugyan ott és ugyanúgy gyártják mint a "tescosat" ;)"

    Én inkább azt mondanám, hogy is-is. Ugyanis van sok márkás "fos" de van egy minimum szint, mert sokszor az olcsó gönccel pont az a baj ami miatt olcsó. Valahogy sosem áll úgy, pár mosás után fakul, felirat lejön, stb. Nem azt mondom, hogy csak drágán lehet normális ruhát venni, de sajnos itt is igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve.

    "(nem kell pofázni, volt már pár "überfasza" márkás, semmivel sem bírta tovább mint egy noname, sőt)."

    Hm nekem ennek pont az ellenkezője a tapasztalatom. A márkás cipő valamiért 1 év múlva is jó, az olcsó fél év után málik, ellaposodik, deformálódik, kikopik, stb. Ugyanez ingből is. Szóval nekem ellentétes a tapasztalatom a tieddel. Casual viseletben pl a Lee ingeim némelyike 6-8 éves és olyan mintha új lenne - az ugyanannyit használt "tescos" jó ha 1-2 év múlva nem lóg belőle a cérna és tartja a formáját.
  • fergusonpapa
    #68
    *szolgáltató független..
  • fergusonpapa
    #67
    jaj sejtetem hogy ez lesz.

    Tényleg az van hogy az iphone tulajok nem nagyon esnek abba a hibába h szidják az androidot de ez forditva igen gyakran elöfordul. Csak most beleolvasgatam és van 4-5 ember aki megakarja magyarázni hogy troll vagyok meg nyomorék meg pénzes zsák mert iphone-om van. Mindenre válaszolnak mindenbe belekötnek.. régen simán belementem a játékba mostmár csak mosolygok.

    Am elárulhatom hogy 2éve vettem szolgáltató függő iphone 4et.(nem t mobilba 5x annyiért) és azóta is boldog tulajdonosa vagyok, ujra rakni frissíteni nem kelet, akadás fagyás szagatás semmi nem volt még rajta 1x kapcsolt ki egy app miatt összesen. Megbizható és kiforrott telefon, nekem ennyi elég volt.

    Erre jön majd h frissítsem a telot meg ez meg az.. aki 150ért vesz csúcstelefont ne az legyen már hogy üljön le forumokat nézve és rootoljon meg telepítgesen -.-
  • sanyicks
    #66
    tisztában voltam vele, ezért is írtam hogy te is így szoktad: belekötsz és kiforgatsz mindent hogy neked jó legyen, úgyhogy akkor én is :D
  • sanyicks
    #65
    "Nem tudom, hogy szamodra mi szamit egetvero ujdonsagnak, de ugy latom, hogy nem nagyon vezettel ujabb autot."

    Nem vezettem újabb autót ja(na azért nem szoci autót vezettem szóval nem kell a szervó csodájával jönni, hasonlókkal :D). De nem is tudnál mondani te sem értelmes újdonságot. Mert nincs.

    "es meg sohasem volt normalis oltonyod vagy inged, de foleg nem cipod!"
    Volt normális öltönyöm, meg is van. Van egy olcsóbb és egy drága testreszabott. Nem ájultam el a drágábbtól, bár úgy is ritkán használom, inkább kényelmesen szeretek öltözködni ;) Öltönyhöz való cipőből is van pár jó drágák is voltak, utálom mint a szart, de hát néha kell. A hagyományos "elegáns" cipőkben mindig az a közös hogy szétmegy tőlük a lábam, mind rossz.

    "Bar annak orulok, hogy szerinted en csak telefonban vagyok igenytelen" ezt nem állítottam, szerintem te úgy vásárolsz hogy szerinted a drágább a jobb. Az pedig nem ad igényességet ;)

    "mert ha lenne se vennel egy normalis autot vagy ruhat vagy barmit, mivel a "minoseget" te ertelmetlennek tartod."

    Van de nem veszek, mert mint írtam a "normális autó" abban különbözik a szerinted nem normálistól, hogy több a lóerő (amire aztán nagyon nagy szükség van a napi teendőknél, szabályos közlekedésnél), meg drágább márkanév.
    Ruhánál meg mint írtam ugyan azt a szart adják márkanév alatt is, mint amit márkanév nélkül, vagy még szarabbat.

    Olyat csak a hozzád hasonló konzumidióták tudnak hinni, hogy minőség=ár. Sajnos nem ilyen egyszerű.

    Elektronikai cuccoknál valamennyire számít a márka de ott is jobb inkább a tesztekre értékelésekre hagyatkozni.
    Tudod én nem igénytelen, hanem tudatos vásárló vagyok(tudom ez neked ismeretlen fogalom), azt veszem ami ár/teljesítmény/minőségben jó, és szükségem is van rá, nem azt amit a reklámokban mondanak hogy jó és ez kell neked, ész nélkül, mint pl te.
    Na meg nincsenek olyan téveszméim sem hogy drágább kocsival és drágább cuccokban én nagyobb ember leszek mint mások.

    "Semmiben. Soha nem is allitottam ilyet." még is azt sugallod, hogy én és más igénytelen, aki nem költ egy rakás pénzt teljesen haszontalan extrákra(amik sokszor nem is létezőek).
  • Papichulo
    #64
    Az idezojel szerepevel tisztaban vagy? Parafrazialtam... ;)

    De ha nem igy gondoltad, akkor elnezest kerek. Hogyan kellett volna megfogalmaznom?
  • Papichulo
    #63
    "legalább is jelenleg, mert az autókban sok éve sincs semmi olyan újdonság ami miatt érdemes többet költeni rá."

    Nem tudom, hogy szamodra mi szamit egetvero ujdonsagnak, de ugy latom, hogy nem nagyon vezettel ujabb autot.

    "Csak egy nyominger márkajelet fizetsz meg"

    Ebbol meg valahogy az jon le, hogy te csak tshirtben/sportcipoben gondolkozol es meg sohasem volt normalis oltonyod vagy inged, de foleg nem cipod!

    "mondd meg miben is kell olyan fúdeerős hardver az általános okostelefonos használathoz. "

    Semmiben. Soha nem is allitottam ilyet.

    "4"-on játszani igényes? Szarzajos képeket csinálni is az?"

    Nem igenyes 4"-en jatszani, bar par solitaire vagy backgammon partyra jo, ha mondjuk sorba kell allni. A "szarzajos"(?) kepeket sem szeretem, bar egy normalisabb kamera a telefonban neha jol tud jonni.

    "Komolyan irigyellek hogy neked ilyen alacsonyak az igényeid."

    Valahol hihetetlen, hogy ugyanazert irigyeljuk egymast :)
    Bar annak orulok, hogy szerinted en csak telefonban vagyok igenytelen, te pedig szerintem az elet minden teruleten. Es nem, nem azert tartalak annak, mivel nincs penzed ra, hanem azert, mert ha lenne se vennel egy normalis autot vagy ruhat vagy barmit, mivel a "minoseget" te ertelmetlennek tartod.
  • sanyicks
    #62
    na akkor én is alkalmazom amit te szoktál.

    "Sanyicks "hulyezte" le azokat," link erre? :D
  • M2 #61
    Látom van itt egy réteg aki teljesen bekattant és a saját fejében hadakozik képzeletbeli almásokkal. Viccesek vagytok. :-)
  • Papichulo
    #60
    Itt senkit sem neztek le azert mert nem telt valamire! Sanyicks "hulyezte" le azokat, akik hajlandoak az o ertekrendje szerint megallapitott arbitralis osszeg felett vasarolni.

    Azert az abszurd, hogy azert "eszetlen" valaki, mert megvesz egy jobb autot, C-n repul TATL-t, vagy Oscar de la Rentaban akar elmenni egy esemenyre. Barmennyire is meglepo, de a legtobb ember megdolgozik a penzeert es nem lopja vagy orokli azt. Meg MO-on is! Arrol meg mar ne is beszeljunk, hogy MO az csak egy porszem a vilagon es nem a kozepe neki.
  • Papichulo
    #59
    "A múltkor már volt egy kis beszélgetés, ahol az jött le, hogy a Samu, a Sony, vagy a HTC csúcs mobilja, az nem is csúcs mobil.

    Mit gondolsz miért?
    Igen, az ára miatt."

    Ez poenos lehetett... szivesen elolvasnam. Link?
  • Papichulo
    #58
    "mi az Apple nagyjából hivatalosan bejelentett célközönsége."

    Hol lehet megtekinteni ezt a hivatalos bejelentest? Link? :)
  • sanyicks
    #57
    ez nem csak fizetésfüggő. Mint írtam nem minden arany ami fénylik ;)
    Én azért gondolkozom vásárlás előtt, mert minek szórjam a pénzt, jó lesz az későbbre ha kell valami nagyobb dolog, na meg sajnálom is azoktól akik nem érdemlik ki ;)
  • NEXUS6
    #56
    Ja és mi vagyunk ám a geci irigyek, mert minden magyar ilyen állat.
  • NEXUS6
    #55
    A múltkor már volt egy kis beszélgetés, ahol az jött le, hogy a Samu, a Sony, vagy a HTC csúcs mobilja, az nem is csúcs mobil.

    Mit gondolsz miért?
    Igen, az ára miatt.

    Elősször nem hittem a szememnek, aztán hangosan felröhögtem, majd hisztériás sírógörcsöt kaptam.

    Az a dúrva, hogy istentelen gyorsan újratermelődött Magyarországon egy dzsentri réteg, úgy szívják ezek a médiából ezt a gondolkodást magukba, mint kisboci az anyatejet.
  • Dodo55
    #54
    "Jo neki a Tescos ruha is, meg az Axe desodor, plusz az SD felbontas."

    Te a magyarországi fizetések ismeretében (vagy nem ismeretében, lehet ez a baj?) nem szégyellsz ilyen kérdéseket feltenni?

    Persze, hogy nem jó a Tescos ruha, de nézz már körül! Szerinted egy csomó embernek van más választása? Szerinted ha nekik nincs, nem kéne azoknak a szerencséseknek akiknek még van, egy elvárható minimum együttérzést tanusítania azáltal, hogy nem fájdítja a szívűket és bőszíti őket ilyen szövegekkel? Ugyanez az iPhone esetében, még ha az nem is kéne a többségnek, de akkor is pofátlanság azzal felvágni, hogy "nézzétek én itt szórhatom a pénzemet ilyen túlárazott divatcuccokra, amit ti csak azért nem vesztek és csak azért szidtok mert nincs rá pénzetek" és hasonlók.
  • M2 #53
    Korrekt!
    Külön köszönet, amiért lejómódúfiataloztál! IGEN! :-)
  • sanyicks
    #52
    "Autot sem vesz $10k-nal dragabban, ugye?" így van ;) legalább is jelenleg, mert az autókban sok éve sincs semmi olyan újdonság ami miatt érdemes többet költeni rá. Ellenben jó gyorsan veszít nagyot az értékéből. Az olcsóbb is jó a-ból b-be átjutásra, az extra drága autó valami más kompenzálására, csak egyesek beteg elméje szerint jó :) Nem lesz az a bizonyos dolog nagyobb úgy sem ;)

    "Jo neki a Tescos ruha is" az attól függ, ha jól néz ki az is jó. Persze vannak néhányan akik azt hiszik a márkás fosok azok jobbak, de sajnos nem, tapasztaltam. Csak egy nyominger márkajelet fizetsz meg, ugyan ott és ugyanúgy gyártják mint a "tescosat" ;) (nem kell pofázni, volt már pár "überfasza" márkás, semmivel sem bírta tovább mint egy noname, sőt).

    Na és akkor most térj a lényegre, és mondd meg miben is kell olyan fúdeerős hardver az általános okostelefonos használathoz. Ha nem elég erős a hw kimaradnak betűk az ímélből? Nem jutnak el hozzád random féjszbúkk üzenetek.

    4"-on játszani igényes? Szarzajos képeket csinálni is az? Komolyan irigyellek hogy neked ilyen alacsonyak az igényeid.
  • asgh
    #51
    Eltévedtél a célközönséget illetően.
    Apple cuccokat azok vesznek, akik nem akarnak a technikával szopni. Azaz nem engedhetik meg maguknak, hogy az eszközeik hibáit vagy azok következményeit javítgassák, vagy hogy elmélyedjenek a technikai részletekben. Ezek az emberek inkább hajlandóak több pénzt áldozni a technikára, mint több időt, mert pénzből sok van nekik, időből meg kevés.
    Na most egy fiatalnak miből van a legtöbb?
    Időből.
    Miből van a legkevesebb?
    Pénzből.
    Tehát az apple eszközök pont, hogy nem a fiatalokat célozzák meg, hanem az amerikai középosztály azon részét, akiknek szükségük van a mobil technológiára a mindennapi életükben, van pénzük és hajlandóak is többet költeni belőle, ha azért megbízhatóan és egyszerűen működő megoldásokat kapnak.
  • sanyicks
    #50
    igen. És ez hogy jön ide? Mivel akarod kimagyarázni a vallásodat? :D
  • NEXUS6
    #49
    Amúgy ha én megengedhetném, hogy az általad megjelölt márkák fémjelezte kategória fogyasztásban felülemelkedjek, akkor csendben örülnék az ájfonomnak és nem akarnám feltétlenül meggyőzni azokat akik egy "szerencsétlen";) SGS3-ra éppen össze tudták szedni azt a kb 40%-kal kevesebb pízt, mint amennyibe egy iP5 kerül.
  • TheCunami
    #48
    Budapesten van megy nagyon laza hajléktalan fószer Bartos Csaba István neki össze lehetne dobni egy ájfónra neki megvan hozzá az imidzse büszkén felvállalja hogy minden pénzét élvezeti cikkekre csalkoholra meg cigire költi mert szüksége van rá így éli túl a mínusz 25 fokos hideget neki a koccintós olyan mint az oroszoknak a vodka és csakis a természetből él nem úgy mint a sok nyalizós hazudós csöves akik nem merik felvállalni mire van szükségük ezért is vetik meg őket Bartost persze mindenki szereti
  • NEXUS6
    #47
    Mér mi bajod az Aksze deszodorral!?
    :D
  • NEXUS6
    #46
    "Racionális döntés alapján az ember minden nap kenyeret fogyaszt, tejet és vitaminokat... "
    :D
  • NEXUS6
    #45
    Neked is, meg a többi ide író iP tulajnak üzenem, hogy a kis elemzésemben nem azt vizsgáltam, hogy TE, miért vettél ájfont, hanem hogy mi az Apple nagyjából hivatalosan bejelentett célközönsége.

    Ha a kettő között különbséget érzel, akkor ne nálam reklamálj, hanem a szeretett cégednél!
    Köszönöm!

    Ez a viszonylag egyszerűen kezelhető, sok letölthető média tartalommal megtámogatott, viszonylag kisméretű és mégegyszer mondom, nem minden tekintetben űberbrutál, de csini dizájnos gép, pont azoknak készült, akik az előbbiekből következően:
    - nincsenek túlzottan eleresztve műszaki dolgokban, vagy nem érdekli őket,
    - alapvetően fogyasztják a tartalmat és sokkal kevésbé termelik más platformhoz képest legalább is,
    - nem lapát kezük van,
    - nem professzionális alkalmazást akarnak a gépen futtatni, csak szerelmes levelet írni, yutobozni, FB-zni, engribörcözni, vagy FPS-ezni, mert most már telón is terjed.
    És kik ők? Hát a fiatalok!
    És a teló árából következőenpontosabban!? Hát a jómódú fiatalok!!!

    Most mond meg, hogy kilogikáztam!?
    Ha benneleszel a matematikainóbelbékedíj bizottságban, és ezért a teljesítményemért majd jelölnek, azért remélem nem fogsz elkaszálni, mert te Almás vagy én meg Samus?!

    ;D
  • Papichulo
    #44
    "racionális döntés alapján az ember nem vesz 100k-nál többért telefont"

    Autot sem vesz $10k-nal dragabban, ugye? Meg csak Y-on repul LCC-vel. Jo neki a Tescos ruha is, meg az Axe desodor, plusz az SD felbontas. Isteni eleted lehet neked... irigyellek a vilagfelfogasodert! ;)

    ps: A penzeskocsi nem all meg a temetoben... "egy szal gatyaban foldelnek el"
  • M2 #43
    Én ezért mondom, hogy aki nem geek, az inkább iOS eszközt vegyen.
    Az embereknek fogalmuk sincs, telepítéskor miket kérdez tőlük az Android.

    Nekem ennyiben teljesen Win érzés az Android használata, állandóan kérdezget. Ezzel szemben iOS meg nem kérdez, hanem azonnal (és gyorsan) csinálja amit kértem.