608
1412414225.png
  • TBTPumpa
    #328
    Jövő hét végén a PlayIT-en már 6500 Ft-ért megkapod.
    Tavasszal pedig utánad dobják 1990 Ft-ért, ugyanúgy a PlayIT-en.

    Amúgy van jó crack. Csak egy fake Origin profil kell hozzá. Nem is bugos és ment is rendesen.
    Nem hinném, hogy lesz belőle Origin-mentes változat.
  • mester1987
    #327
    "No Origin Crack for X64 is done"

    várakozunk...
  • nfrequency
    #326
    Csak hátsó és "gördeszka".
  • Shep
    #325
    Origint addig le lehet lőni, vagy offline vagy akármi.
  • Nitrobrain
    #324
    Csak kiváncsiságból milyen nézetek vannak? (hátsó, motorház és autó előtti(gördeszka)nézet?)
  • ttt1
    #323
    van belőle :) Bf4 is "jó" :)
  • WinStar
    #322
    vagy ha valakinek működik törtön írjon pü-t. Előre is köszönöm! És bocsánat a 2 hsz-ért!
  • WinStar
    #321
    Én sajnálnám rá a 9450 Ft-ot.... lesz egyáltalán tört verzió? Kipróbálnám hogy megint milyen "gagyi" NFS-t kaptunk :D
  • Zero Hero
    #320
    Miért nem teszed offline-ba az Origint?
  • grebber
    #319
    Reloadedes bf4 se ér semmit mert indija az origint.
    Nem is merek vele pcn játszani.
  • ttt1
    #318
    Hogy a szarba lehet a gamepaod bekonfigurálni?Ennyire balfácán konzolos fos menüt régen láttam, szerencse hogy nem vettem meg de sztem nem is marad sokáig a képemen.
  • Fpocok
    #317


  • nfrequency
    #316
    "DirectX 10.1 compatible"

    Nem magam miatt kérdezem, de ez azt jelenti, hogy DX10-es VGA-n nem fut a játék?

    ***bocs, az előbb töröltem a hozzászólást, mert a hivatalos origin leírást nem olvastam el***
  • MineHeadHun
    #315
    Kivan lőve. Tehát origin bezárása előtt elindult háttérben, de 1 mp múlva kilép.
    Origin bezárása után. Kattintok de már azonnal kilép.
  • kill3r21
    #314
    Nekem ez overlay hibát ir ki és tele grafikai bugokkal
  • nfrequency
    #313
    Origin megy a háttérben???
  • Csokis
    #312
    Itt a jó crack (elvileg). Csak 32bit-es!

  • MineHeadHun
    #311
    Na még most se indult el a játék, de az biztos hogy megveszem a játékot.
  • TóthG77
    #310
    Működik, csak felgyorsul a játék mintha egy filmet tekernél előre
  • nfrequency
    #309
    Nekem működik, szerintem mindenki másnak is. Warezhez többet nem szólnék hozzá, csak rossz nézni a vergődést :)Csak megnéztem jól megy-e és zúztam is a gépről.

    Akit amúgy érdekel: A gépigénynél ultra beállítás,1080p-hez nagyjából az én gépem a minimum. Néhol - erdős pálya - már sok neki a HBAO. Ott meginog a 30FPS. SSAO-val beton 30. Szerencse, hogy lockolt a framerate mert ellenkező esetben agyvérzést kapnék, hogy nem megy fel 60-ig :)

    Vezetési modell valahol a Hot Pursuit és a legutóbbi rész között van. Élményben abszolút a HP-t idézi, bár azt aláznia messze sem sikerült.
  • MineHeadHun
    #308
    Más linket tudsz tenni? Mert 500-as hibát ír ki.
  • nfrequency
    #307
    Khm.... ezzel tolom az ALI213 féle verziót. Tökéletesen megy 64biten is.
  • MineHeadHun
    #306
    Ezt szedtem le xD A cracket.
  • mester1987
    #305
    Van egy ilyen is, de én ezt nem próbáltam:

    3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.No.Origin.X86.Crack.Only-3DM
  • Krisztiam #304
    skidrow vagy reloaded változat lesz szerintetek?:)
  • MineHeadHun
    #303
    Magyarul a játék nem is indul el.
  • MineHeadHun
    #302
    Nálam a crackkel el se indult. A feladatkezelőt lesve felmegy a játék 40000 KB memória kihasználságik majd kilép. ALI213-as verziójával tolnám. A 3DM féle verziót szedjem le akkor?
  • mester1987
    #301
  • mester1987
    #300
    Ohhh...SHIT

  • MineHeadHun
    #299
    Az alapkövetelményben 8800 GT van, ami még jó hozzá, bár én a TDU2-nél (ott is 8800 GT volt a minimum követelmény), megvoltam elégedve, mert azért vagy 20-25 FPS-sel elfutott lagg mentesen. Most azért mindegy hogy egy picit elavult a vidikártyám, de az 512 MB az számít... Az iskolai gépeknél kéne rossz pofát vágni mert ott a Minecraft szinte csak 10-15 fpssel fut, mert a videókártya egy ócska szar meg a ram is(1 GB).
  • TBTPumpa
    #298
    Tegnap estére vártam. Battlefiled 4-et is hamar feltörték. Amerikai megjelenés előtt 1-2 nappal már volt RELOADED rls.
  • Csokis
    #297
    Az majd talán ma este.
  • TBTPumpa
    #296
    Inkább már valamelyik Scene csapat erőltesse meg magát!
  • Csokis
    #295
    "Origin in game Overlay bug is fixed,testing and update soon..."

    Reméljük hamarosan megosztja a crack-et. :)
  • TBTPumpa
    #294
    Az INI fájlban átírható a név és akkor nem a 3DM jelenik meg, de attól még játszhatatlan lesz, mert kell neki az Origin "felület".
  • mester1987
    #293
    Másnál 3DM-es crackkel. Lehet ezzel már jó, mert beleintegrálta a profilnevét.



    Mondjuk ez várható volt, mivel E3-on is azzal kezdték, hogy a Multi és Szingli teljesen elmossa egymást.

    Kéne valami amivel ki lehet élesíteni ezeket a hálós 2D-s textúrákat, elég csúnyák meg valami FXAA/SMAA után kutatok már...
  • TBTPumpa
    #292
    Szerintem sehogy. Az rendben, hogy indításnál nem kell Origin, de a játékból kigyomlálni nem lehet - de érhető a Cloud/Alldrive/Autolog miatt. Az már nem is crack lenne, hanem a játék "újraírása".
  • mester1987
    #291
    Teljesen bele van épülve a felületbe, mondjuk elég zavaró is. Nekem is az Origin felhasználónevemet írja ki játék közbe is. Nem tudom hogy oldják meg, ha egyáltalán...
  • TBTPumpa
    #290
    Nem jó ez a crack! Origin nélkül játszhatatlan. Lefagy a játék, illetve játszani sem lehet, mert folyton figyelmeztet, hogy Be kell jelentkezni Origin-be. És Originre tölti fel az adataidat - és onnét is "olvassa" őket. Tehát Origin mentes crackkel nincsenek mentések. Talán lesz belőle scene rlz, de nem lepődnék meg, ha nem lenne...
  • mester1987
    #289
    Procit is összevissza használja (csak abból tudom, mert a zene akadozik meg a csajszi szövegelése)