608
1412414225.png
  • Krisztiam #368
    crash képernyőt kihagytad nem? :)
  • djcom
    #367
    Köszönöm (köszönjük) a részletes tájékoztatást.
    Akkor már nem is várom annyira. Sőt, egyáltalán nem.
    Inkább játszok megint a 2005-ös Most Wanteddel.
    De könyörgöm. Olyat miért nem tudnak csinálni mégegyszer????
  • Krisztiam #366
    szerintetek ér 6500 ft-ot, ha megveszem playit-en?
  • mester1987
    #365
    Muttley tesztjéből ez a legjobb

    "- autók fényezése - ha mi akarjuk kikeverni az adott színt, cumizni fogunk. a fekete a "fényező" kamrában szürke - ha szürkét keversz ki, az már kint fekete - ha világos szürkét keversz, az már az úton tört fehér - (az én durva anyámat...)"
  • Lacee86
    #364
    Sztem min. 4 kameraállást illene egy autós játékba beletenni: belső nézet, motorháztetős nézet, közeli külső nézet és távoli külső nézet.
  • Shep
    #363
    Amúgy mióta van az ,hogy NFS-ben mér csak 2 kameraállás van? Azért kérdem ,mert régen volt azért pár, tegnap meg akárhogy nyomkodtam csak a motorháztető szerű valami volt, meg a hátulról nézős fél képernyőt kitakarós, utat meg minek látni variáció.
  • alma2
    #362
    Leszamitva a technikai maloroket amiket mar sokan felsoroltak.

    A legszebb autos jatek (kornyezetre gondoltam) ami ebben a ketegoriaban fontos. aprolekos, elvezet korbenezni. Uhh ilyen kulsovel kijonne egy tdu1, anyam!

    A sok 20-30-40 evesnek mar ra kellene ebredni, hogy ez a jatek a 12 eveseknek keszult. Ha ezt kepes vagy felfogni, akkor nem lesz gond vele meg elvezn is tudod 1-2 oraig, amig lekot.

  • mester1987
    #361
    +1
  • Muttley
    #360
    NFS Rivals teszt - by Muttley :)
    (1-2 gamer weboldal fogja másolni - szokás szerint... )

    kicsit olyan érzés, mintha összegyúrták volna a HP 2010, Most Wanted és Forza Horizon játékokat - mindegyikből 1 kicsit...

    Pro:

    + Pörgős játékmenet, nem lankad a figyelem, nehéz letenni
    + exkluzív autók - itt látható először pl. Lambo Veneno, McLarean P1, Chev Stingray 2014 stb.
    + újra vannak a Ferrarik az NFS-ben
    + kifejezetten agresszív rendőrök
    + a rendőrautók jól néznek ki
    + a nehezebb versenyeken oda kell figyelni az útvonalra pl. 300-nál autópályán simán berak egy hajtű lehajtót adott versenyre és itt nincs "beépített" versenyfal, hogy most nem mehetsz arra - azaz figyelni kell, ész kell hozzá
    + jók az autó hangok
    + "carmageddon" elemek - keresztül lehet menni elég sok mindenen

    Contra - avagy összehasonlítva a HP 2010-zel

    gyakorlatilag ahhoz képest majd' minden tekintetben visszalépés

    - a LEGFONTOSABB: nincs "pause" azaz pillanat-megállítás a játékban - azaz ha csörög a telefonod, viszketni kezd a nózi, az asszony szól, h most azonnal d.gd meg, akkor az meneted kuka és lekapcsolnak - aki ezt kitalálta, tuti 2 anyja volt

    - nagyon nem passzoló "pling-pling" dubstep zene - (sünt dugnék a s.ggébe, aki kitalálta)
    - X360-on 1 féle (!) gombkiosztás - semmi testreszabhatóság (én kérjek elnézést?)
    - az új autók a menüben csak kis ikonok - majd ha megvásároltad, utána megnézheted
    - HP-hoz képest sokkal kevesebb (!) autó
    - Rendőrautókból típusonként 3 db - mi a hímvesszőnek?
    - HP-hoz képest érezhetően sötétebb tónusú, fakóbb színek, hangulatból jócskán levesz
    - autók fényezése - ha mi akarjuk kikeverni az adott színt, cumizni fogunk. a fekete a "fényező" kamrában szürke - ha szürkét keversz ki, az már kint fekete - ha világos szürkét keversz, az már az úton tört fehér - (az én durva anyámat...)
    - a hideout megoldás nevetséges - odaérsz, a rendőrök a benne a seggedben, te bemész és elmenekültél... - nesze neked valósághűség
    - HP-ban versenyenként max 4 rendőrelhárító cucc - Rivals mindez max 2 - viszont versenyenként személyre szabható - utóbbi (+) pont
    - japán izomgép egy db sincs benne
    - menüben töltő képernyőként ott GTR logo - de naná, h egy db ilyen versenyző autó sincs benne
    - story-t erőltetik, de nincs - nuku - nyet - no - nein (minek is az, mi?)
    - az átvezető cutscene-eknek se füle, se farka
    - a tuning elnagyolt fos - agyhalottaknak készült
    - nincs replay továbbra sem
    - 2 féle nézet van: autósegg és lökhárító
    - sebváltás - csak automata, manuális nincs
    - a nitro és turbo használata KÖZEL SEM akkora vizuális- és hangélmény, mint a HP-ban
    - minden versenyen utolsóként, állóhelyzetből indulsz, a többiek pedig gurulásból, lendületből
    - eszméletlenül könnyű megdögleni egy "alap" autóval magasabb körözöttségi szinten, magyarul ösztökél a tuningra (durability)

    összefoglalva: amellett, hogy majd' minden tekintetben visszalépés a 2010-es NFS Hot Pursuit-hoz képest (ott feladták a leckét rendesen)
    MÉGIS összességében jónak mondható móka, pörgős játékmenet, más mint az eddigi NFS-ek

    7/10 pont részemről :)
  • Snexi
    #359
    32bit-es exe-vel megszűnt
  • Shep
    #358
    Tegnap még ránéztem és érdekes módon 32bites exe-vel gond nélkül ment, meg is csináltam a 2 tutorial pályát, grafika szerintem nagyon rendben van, irányítás kicsit érdekes, de hát billel, nem is várok csodát :)
  • Snexi
    #357
    csak nálam villaognak a textúrák meg későn töltenek be? (hd6850)
  • Shep
    #356
    Hát ez a játék nekem szétfagy pár kanyar után.
  • Shep
    #355
    Bizony, írták ,hogy kormányokat sem, ami azért valljuk be, "vicces".
  • Maxtreme
    #354
    Mást vártál? :D
  • bazccka
    #353
    A játék Xbox 360 controlleren és billentyűzeten kívül semmilyen más játékvezérlő eszközt nem támogat...
  • mester1987
    #352
    Én nézem. De ha te tele vagy, akkor járathatod akár 1 hónapig is 100%-on, akár 6 géppel is egyszerre. Nincs ezzel semmi gond az égvilágon :)
  • Shep
    #351
    Megnéztem a játékot, frankó stabil 27 fps erre kidobott ,hogy elfogyott a video memória és mellé egy üzenet, hogy vegyem figyelembe, hogy minimum 512-es kártya kell neki, ja jó, nem baj ,hogy nekem 1 gigás van? Jó lenne tudni mi okozza a memória túlcsordulást. Azok a régi szép DOS-os idők, amikor jöttek a Not enough memory üzenetek :) Már most utálom az új gent :)
  • Szasza20
    #350
    Ki az aki a CPU kihasználtságot nézi? :D Azért van az a kurva CPU hogy fullon menjen nem? de annak azt csinálnám aki nézi hogy olyan processzort adnék ami 5 %-on megy aztán nézelődhetne :D elindítok egy játékot és azt nézzem hogy mennyire használja ki? hát ki a faszt érdekel, menjen faszán a játék és kész....
  • mester1987
    #349
    #334

    Téma innentől lezárva. Abberált - LOL :)
  • TBTPumpa
    #348
    Bármilyen verziót letölthetsz, bár szerintem ma este már lesz belőle scene rls is.
  • mester1987
    #347
    Maxtreme már megválaszolta ha visszaolvasol okostojás, hogy mitől van...
  • Shep
    #346
    Lemaradt, hogy az, tehát: az a szar.
  • Shep
    #345
    Neked ez a proci használat valami aberráció? Azért van a szar a gépben ,hogy használva legyen, nem lesz tőle semmi baja, hogy 80-90%-on pörög, feltéve, hogy megfelelő a hűtése.
  • WinStar
    #344
    A Multi 7-es verziót lehet leszedni,nem? :)
  • TomDantes
    #343
    Az a baj, hogy mivel nincs normális verzió az NFS-ből, vagy csak én nem találtam, mindegy, ki se tudom próbálni. Persze demo sincs, minek azt. Pedig nekem csak erdeti játék van a gépemen, és nem is akarom, hogy ez megváltozzon. De jó lenne tudni ér-e valamit az új NFS. Mert az utóbbi években, egyik részért se adtam volna 10 forintot se. Hát, nem tudom mi legyen, kipróbálni nem tudom, kipróbálás nélkül meg nem veszem, mert hátha ez a rész is szar. Pedig örülnék egy jászható NFS-nek, de hát nem tudom.
  • TBTPumpa
    #342
    Need.for.Speed.Rivals.No.Origin.X86.Crack.Only.V2
  • mester1987
    #341

    Ezért is mondtam már 8 éve is, hogy nem fogok költeni már a gépbe de mégis az utolsó nagy generációváltás óta nyomom bele a zsét és mit kap erre az ember jobbnál jobb B kategóriás játékokat vagy csak nekem túl nagyok az igényem bár igaz, hogy nem minden játékstílus fog meg...vagy lehet konzolra kéne váltani, hogy 2 év múlva elavult konzolon játszak,

    akinek némi ötlete van ehhez esetleg- ne habozzon írni
  • mester1987
    #340
    *kiajavítaniuk

    Csak az a gond, hogy a Ghosts-nál, a Battlefield 3-nál A Splitner Cell: Blacklistnél is mind ennyire használta a CPU-t, úgyhogy magyarul...

    BASZ
    HA
    TOM


  • mester1987
    #339
    Jó tudni, ezt kéne kijavítanium, bár ha a hardvergyártóknak akarnak jót, akkor úgysem javítják nem? :D
  • TBTPumpa
    #338
    Tessék. A srác kimegy a PlayIT-re. VIP tag, egy játékból több példányt is vehet. Utalod neki a pénzt, ő elpostázza neked vagy odaadja a kódot és akkor digitális formában lesz meg a játék.
    De plusz költséged nincs.

    Tavasszal is megcsinálta ezt, és sok pozitív visszajelzést kapott.
  • WinStar
    #337
    köszi,ha bemegyek vidékről a play it-re és kifizetem a jegy árát ugyan ott vagyok mintha cd galaxisból megrendelném most :)
    Jövőévre meg mikor 3000-ért meg lehet venni,addigra már nem fog érdekelni :D Vagy pedig kijön egy minőségi tört verzió :)
  • Maxtreme
    #336
    igen, sajna.
    Ezt nem is hinném hogy javítani fogják patch formájában.
  • Fpocok
    #335
    Hát 45-n is felgyorsul a játék. Nem kétszeresére, csak másfélszeresére.
  • Maxtreme
    #334
    Amikor egy játéban durva cpu limit van, szinte mindegy (többségben) mire állítod a grafikát, az fps nem nagyon fog változni.
  • Maxtreme
    #333
    Tegnap nem volt időm, de ma rálestem erre a 60 fps-es dologra.
    Mivel írtátok hogy elszarja a fizikát, jött a remek ötletem hogy hoho, na majd én jól csak 45-re állítom, és akkor biztos fasza lesz..

    Hát kb ilyen feelingem volt játék közben:



    Konklúzió, ne lőjétek ki a 30 frames korlátot.
  • mester1987
    #332
    Sőt, nem is megy rosszabbul ha mindent csutkára állítok...az a vicc.
    Másnál hasonló konfigon?
  • mester1987
    #331
    Szép!
    Márcsak kéne a játék hivatalos fóruma, mert legalacsonyabb procinak is 2.8-as Athlon X2 van megadva és egy X3-ason fix 30-on nem fut...minden lowon...
  • TBTPumpa
    #330
    3DMGAME-Need.for.Speed.Rivals.X86.and.X64.No.Origin.Crack.Only-3DM
    http://billionuploads.com/v07iqtljy1go
    http://uploaded.net/file/cegml31z
  • mester1987
    #329
    Annyiért már simán megéri.