608
1412414225.png
  • mester1987
    #288
    Nálam ingadozik, parancssor beírva. versenybe 30 fölé nem ment, verseny után 35 is volt, menübe 60 :DDD
    Erre varjatok gombot.
  • Krisztiam #287
    én megvárom a normális verziót :)
  • mester1987
    #286
    Ja, csak a gépigénye enyhén több L3 Cache nélkül játszhatatlan...mondjuk a The Runnál 30 lock volt, de mintha intenzívebb lett volna (gyorsabb).
  • Csokis
    #285
    Semennyi. De mindegy, mert ugyan olyan, mint a Run. 60fps-en elszaródik a fizika.
  • mester1987
    #284
    a
  • mester1987
    #283
    Nálam szerintem nem menne annyival, nálad mennyi gameplsy-ben?
  • balika16
    #282
    Nálam a videó utáni töltésnél hibát észlel és leáll :S
  • Csokis
    #281
    Origin nélküli Crack! Egyelőre csak 32bit-es.
  • Maxtreme
    #280
    Igen, mert amiben szerepel a Ghost szó, az csak cod lehet.

    Már a petrikszvézi' is anno a cod címéről koppintott, a 90-es években



  • janihunk
    #279
    kép Piros bekarikáztam mit kell csinálni? Összes verseny 1st 1-2 van ami 2nd.
  • Krisztiam #278
    cod ghosts vagy mi :D
  • Maxtreme
    #277
    Amúgy asszem át lehet írni, mondjuk engem nem zavar.
  • Maxtreme
    #276
    Milyen codot b+? :DD A fejlesztő csapat Ghost Games névre hallgat. Rémlik? :D

    Csokis bakker pont ez akartam beírni, megelőztél.. megint..
  • Csokis
    #275
    Kipróbálná valaki, hogy játék alatt is 60fps van? Menűben 60 lesz az FPS, azt próbáltam (Origin accot nem csinálok).

    A parancsikonnál adjátok meg paraméternek ezt: -GameTime.MaxSimFps 60
  • Krisztiam #274
    azt nem értem miért reklámozza az nfs a cod-ot!? :D
    amúgy lehet a rendszámtáblán a feliratot változtatni?
  • Lacee86
    #273
    A grafikára nem lehet panasz, ahogy látom. :)
  • Lacee86
    #272
    8600 GT... :/
  • MineHeadHun
    #271
    Elég is a procihoz, mert azért jól futnak el rajta a modern játékok, csak már a 2 db 1 GB-os ddr2 memóriámat lekéne cserélni 2*2 GB ddr2-es memóriára... Mert nálam ez a probléma, a procival soha nem volt gondom. DDR3-as memóriát nem veszek mert az alaplapom DDR2-t támogat én meg azért nem cserélem le az egész alaplapot... Már az egy új gép árába kerülne :/

    A gépem adatai:
    Ház: NTT System COR 355(ilyet már nem gyártanak, lengyel gép, 2008-as)
    Processzor: Intel Core 2 Duo E7200 2,53 GHz
    Memória: 2*1 GB (azaz 2 db 1 GB =2 GB)
    Táp: 350 W
    Alaplap: GA-G31M-S2L
    Videókártya: NVidia Geforce 8600 GT 512 MB
    Operációs rendszer: Windows Vista 32-bit
  • Maxtreme
    #270
    Igen, de ugyanaz a 2 file (az injector, és ami a run-nál van linkelve) ergo nem jó.
    Ahogy nézem ez csak dx10-ig müxik.
    Kár hogy nem frissítik (az utolsó release 2011-es)
  • mester1987
    #269
    Ezt próbáltad?
  • mester1987
    #268
    Asszem ilyen procihoz még épp elég a 350-es táp...de lehet nálam is emiatt akadozik minden...rejtély
  • MineHeadHun
    #267
    Nálam 350 W táp van mert a gép 2008-asi és egy komplett gyári gépről van szó. Én meg nem dobálok ki pénzt ramra meg ilyenekre ha összegyűl annyi pénz(zsebpénzről van szó mert én 7.-es vagyok és a szüleim tartanak el),akkor laptopot tervezek venni 150K körül hogy jól menjen. Mert én tapasztaltam a szomszédom laptopjánál hogy hiába 2,4 GHz-es a proci, a 4 GB Ram számítson a legjobban mert pl. nálam a minecraftban ha robbantok belaggolok (csak ha nagyot!), de az övénél szinte semmi nem történt. Bár a proci asszem intel core i3 v. i5 neki.
  • mester1987
    #266
    Olyan sok jó film van mostanság hogy fel kell írnod vagy mi?! :)
  • Shep
    #265
    Na asszem ezt a filmet sem írom fel a meg kell majd nézni listámra, nem mintha lenne ilyen :)
  • mester1987
    #264
    4 magos CPU elengedhetetlen szerintem, de én még egy RAM időzítést kiprószálok, hátha.

    3 magoson (3.30) GHz: 25-27 FPS, de szaggat a zene meg hangok is és a kihasználtság is fenn van valami miatt. Bár a 400 W-os táp miatt nem hinném még.
  • MineHeadHun
    #263
    Most Wantedre a 2012-est értem.
  • TBTPumpa
    #262
    A film trélere most futott be:
  • mester1987
    #261
    Müxik jól?
  • MineHeadHun
    #260
    Várjunk... Lehet hogy az ALI féle cucc az a Regfix csak annyi a gond hogy tele van az mindenféle kínai karakterrel... Így a lóf*sz se érti mit ír az a program mert elvileg aki crackelte az kínai csak nem gondolt arra hogy még külföldiek is szednék le a játékot, várok... De az a cucc a kínainak az oldalára vezetett.Bár már karácsonyra megvan kívánságként hogy megkapom a játékot. :D Nekem a játékokkal semmiféle gond nem volt, csak fusson el az a lényeg. Szerintetek ha most nekem 2 GB DDR2-es memóriával tolom, elfog a játék futni low grafikán mondjuk 20 fpssel? a proci(Intel Core 2 Duo, 2,53 GHz) meg minden megfelel hozzá a játékhoz, bár a videókártya kissé elavult (Nvidia Geforce 8600 GT) de azzal simán elfutna mert 512 MB a memória. Csak a memóriám kevés. A most wantedet is így töröltem le a gépről szomorkásan hogy "ez a f*s laggol de nagyon és így alig játszható, mondjuk low grafika és csak kb. 10-15 fps."
  • MineHeadHun
    #259
    De linket nem adott XDD
  • Maxtreme
    #258
    hát ez nem mén'.
  • mester1987
    #257
  • mester1987
    #256
    Az biztos! :)
  • Maxtreme
    #255
    na akkor próba szekerce
    Végül is a motor ugyanaz.
  • Maxtreme
    #254

    Pedig de régi már.
  • Maxtreme
    #253
    mivel ddr2, szorozd kettővel.
  • mester1987
    #252
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nekem az is gyanús, hogy csak 500 MHz-be mennek...bocs de annyira nem vágom még ezt a részét. Vagy össze kell adni ha dualba megy és így 1066 MHz?


  • ratgab
    #251
    Napi humornagydíjat megszavazom neked ezért a képért....
  • mester1987
    #250
    Akkor lehet a RAM-ok időzítését kéne feljebb vennem, ahhoz meg nem értek :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1066-os KingMAX Dualba, mennyi lehet neki vajon a legmegfelelőbb, hogy bírja a gyűrődést?!
  • Maxtreme
    #249
    -om sincs :)