608
1412414225.png
  • ricsa008
    #448
    Nálam az össze frostbytos gecivel ugyanaz a baj a játékok mennek viszont a hang akad mint a szar
  • mester1987
    #447
    Durván lezúzták.
  • TBTPumpa
    #446
    Metacritic adatok
  • mester1987
    #445
    Én most. Rivals kifújt...annyira játszhatatlan hogy azt elénekelni sem lehet. Rest In Pieces.
  • Szabi #444
    azt már vagy másfél éve megvettem 1500ért, pont most hétvégén vettem elő újra :D
  • mester1987
    #443
    vagy a HP 2010 :D
  • Szabi #442
    6600Ft a játék.. tavaszig tényleg meglesz 2-3ezer Ft.. :D
  • Shep
    #441
    Amúgy van már hozzá unlocker, szóval aki Balázska nyomdokain járva Aventadort szeretne törni annak nem kell végigversenyeznie a fél játékot ha nem akarja :)
  • Csokis
    #440
    Parancssori paraméter. Az asztalon létrehozol egy parancsikont, és a Cél résznél utána írod az exe-nek, ahogy a képen láthatod. Eredetinél az Originben is meg lehet adni, ahogy pl. Steam-nél is.

  • bélanéni #439
    Bocs a kérdésért, de ezzel kell indítani az EXE-t, vagy játékon belüli konzolparancs vagy INI fájlba kell írni, mi ez pontosan?
  • Shep
    #438
    Hát nem tudom, nekem jó az AC4 is. Eddig egyedül a Ghostnál volt gondom, mert az mindig fagyott de töröltem az injector.ini-t és működött, amit azóta is furcsállok de hát mindegy, a lényeg, hogy úgy jó volt.
  • Maxtreme
    #437
    jah az világos, (elvileg az van fent) viszont ha még is itt van a kutya elásva, és esetleg rosszat töltöttem le, akkor az AC miért nem müxik :)

    Viszont a 60fps-es dolog müxik, köszi Csokis.
  • Shep
    #436
    Ha 64 bitest használod (játék) akkor kellenek a a 64-es injector file-ok.
  • Maxtreme
    #435
    opp dx10/dx11-et akartam írni.

    #434: és billentyűkombinációval tudod ki-be kapcsolgatni is? (asszem az alap az F12, vagy a Scroll Lock)
  • mester1987
    #434
    Ezek nálam tökéletesen működnek amit linkeltem.
  • Maxtreme
    #433
    Igen.

    Úgy nézem hogy a dx9/dx11-es játékoknál nem működik a dolog valamiért.
  • Shep
    #432
    1.5-öst használod? Nekem jó mindegyikben.
  • Maxtreme
    #431
    Nálam ezek az újabb sweetfx-es mókák valamiért nem működnek.
    Sem az Assassins Creedben, sem ebben a játékban nem akarja az igazságot.
    Az előbbi vagy indulásnál rögtön crashel a sweetfex-től, vagy abszolút nem működik, az utóbbinál csak simán nem csinál lóf*szt se.
  • icetihi
    #430
    A multi ugrál mint a ... A netem biztos ok, mert a TDU2-nél nem volt gáz,de ebben élvezhetetlen. Ráadásul hiányzik a kommunikáció. Van még egy idegesítő dolog, mivel állandó online, van, hogy kidobja, "you are disconnected from the current game"... Legjobban akkor érintett meg, mikor a racer utolsó küldetés 3/4-énél vágott ki...
  • mester1987
    #429
    Sweet FX (x86) - Sweet FX (x64)

  • Shep
    #428
    * -z
  • Shep
    #427
    A játék nem támogat semmilyen kormányt, a konklúzió leszűrészét meghagyom neked :)
  • tiesto26
    #426
    logitech formula force kormányom van olyan problémám van hogy a gázt és a féket felismeri a kormányt jobbra balra forgatáskor csak a kamerát forgatja nálam lehet a hiba??? kösz előre is
  • Krisztiam #425
    :DD
  • TBTPumpa
    #424
    Egyenlőre csak a Fake tagoknak!
  • Krisztiam #423
    Reloaded? hol?
  • Csokis
    #422
    60 fps:

    -GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60.0

    Nem gyorsul be tőle, rendesen fut a gém!

    -Render.ResolutionScale 2

    Ez meg megduplázza a renderelési felbontást! Lehet kisebbre is állítani, akár csak a Battlefield 4-ben, ekkor gyengébb gépen is jól fog menni. Cserébe persze szarabb lesz a kép. Viszont -Render.ResolutionScale 0.75 beállítással is jól megy Intel HD 4000-en.
  • TBTPumpa
    #421
    Need.for.Speed.Rivals-RELOADED

    1. Unrar.
    2. Burn or mount the image.
    3. Download the origin make new profile when you have don't need to make profile.
    4. Update you all driver's
    5. Copy the Crack dir on the DVD.
    6. Play the game.
    7. Support the software developers. If you like this game, BUY IT!

    Érdekes megoldás.
  • TBTPumpa
    #420
    Konkrétan abból áll az egész.
  • Krisztiam #419
    szabad mászkálás van a játékban amúgy?
  • kill3r21
    #418
    MEglesz, lealázom tájrexit :d
  • mester1987
    #417
    Ha kész ajánlom majd ezt tesztelésre -> Crysis 2 - MaLDoHD 4.0 MOD-dal (kicsit izzasztani fogja a GPU-t, ami nem is meglepetés ha valós és jól photoshoppolt textúrákat keverve használsz :D)
  • kill3r21
    #416
    Bizony :D
  • mester1987
    #415
    És 4 kártya fog futni SLI-be?
  • kill3r21
    #414
    4 :D
  • mester1987
    #413
    Hány kártyából?
  • Shep
    #412
    Elég soványka ez a játék, mármint single ügyileg, látszik ,hogy ezt is multira hegyezték ki sajnos, pedig a grafika nagyon rendben van és az autókázás is élvezetes, meg a sok kis mellékút is jópofa.
  • Krisztiam #411
    nah majd 2000 ft lesz megveszem :D
  • kill3r21
    #410
    Megoldom :)
    De ha a BF4 nem megy 200fps-el, kidobom az egészet :)
  • Shep
    #409
    Az izgalmas lesz. Elektromos hálózat bírni fogja otthon? Nehogy szétégjenek a kábelek a falban! :)