1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • TheFlash4Ever
    #1405
    Nem az összetettség a lényege.
  • G_ArchAngel #1404
    :)

    Az Arrow és a Flash no brainer sorozat, egy hatévest nem tudnak megdöbbenteni annyira összetett a történtük.
  • Shep
    #1403
    Tudtuk, csak nem sejtettük.
  • TheFlash4Ever
    #1402
    Akkor is tudnotok kellett volna, hogy ez nem ilyen egyszerű.
  • Shep
    #1401
    Nem nézek sorozat trailert szinte sosem.
  • TheFlash4Ever
    #1400
    Senki nem nézte a köv. rész trailerét? Abban mutatják, hogy jön egy beavatás/kiképzés. A mostani rész végén is mondta Ras, hogy megváltoztatják a személyiségét, asszem valami olyasmi volt, hogy Oliver Queen megszűnik létezni.

    Nem adják csak úgy át a vezetést neki.
  • Shep
    #1399
    Hát ez az, mert Ras is azt mondta, hogy ha ő a főnök akkor megparancsolhatja ,hogy nincs gyilkolás, szóval tényleg marhaság.
  • grebber
    #1398
    Nyilván nem ilyen egyszerű,mert akkor nem lett volna ez az egész ....
  • xido
    #1397
    én továbbra se értem ezt a nagy búcsúzkodást..ha ő lesz a liga góréja,úgy módosíthatná a házszabályokat,ahogy akarja,nem?
    a liga nem öldösne többé,oda mehetne,ahova akarna...nem a góré a mindenható?
  • acsati
    #1396
    igazából semmi, de tényleg semmi nem történt ebben a részben...
  • TheFlash4Ever
    #1395
    Ez durva volt, üdvözöljük Al Sah-him-ot.
  • TheFlash4Ever
    #1394
    Na neeeee
  • Shep
    #1393
    Thea lesz az új főellenség? :)
  • SzirmosSzisza
    #1392
  • Konyigery
    #1391
  • SlayR
    #1390
    A hetet elemezve mindig ilyennek kéne lenni az Arrownak....csak ezt sajna most sem fogják tudni tartani...esetleg talán most az évad végéig végre kicsit pörög majd.
  • SlayR
    #1389
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát azért mégis.... :) http://moviepilot.com/posts/2015/04/16/team-arrow-loses-fan-favorite-as-series-regular-2862340?lt_source=external,manual

    Utoljára szerkesztette: SlayR, 2015.04.16. 18:34:14
  • G_ArchAngel #1388
    Nem irtak ki senkit szvsz, igy hozzak be a LP-et.

    Tegnap egy pillanatra azt hittem, hogy eloszor jobb a Flash, mint az Arrow, de tevedtem :)
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.04.16. 18:26:35
  • SzirmosSzisza
    #1387
    Igazán megcsinálhatnák már, hogy antipatikus embereket írnak ki és nem a normálisakat :(
  • SzirmosSzisza
    #1386
    https://youtu.be/8XE_jH2eQl4
  • xido
    #1385
    itt megvolt Sara és Nyssa..Flashben a pedig a rendőrkapitányról derült ki :D
  • grebber
    #1384
    Én azt várom már mint minden sorozatba ,hogy legyen egy buzis rész vagy egy éneklős esetleg leszbis rész.
    Ezeket a sorozatoknál kötelezően "szerepeltetni" kell egyszer rész szóval már várom!
  • ForzaInter
    #1383
    Ez igaz szinte az minden sorozatra ami országos tv-n fut, de még kábelen se mindenhol olyan bevállalósak.
  • Darthmushroom
    #1382
    kivétel a The 100
  • G_ArchAngel #1381
    Az a baj a CW tinisorozatokban, hogy nem vallaljak be a fobb szereplok kiirasat. Itt is mehetett volna mar Felicity vagy Roy a hullahazba, mint az a Flashbol Isis vagy Cisco.
  • SlayR
    #1380
  • grebber
    #1379
    Nem lesz itt gond.Az Originalsból átjönnek az eredeti vámpírok azt megigézik az egész várost ,hogy " NEM TUDJÁTOK KI AZ ARROW ÉS CSAPATA"
  • SlayR
    #1378
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja igen...kivéve, ha kicsinálják tényleg Royt....de már annyi spekulálás van, hogy ennek megint nulla történés lesz a vége megint.>.
  • SlayR
    #1377
    Ja...ha így haladnak az egész süllyesztő... nagy nyomozó majd jön valaki akiről tudja, hogy tudhatja az igazat az el is mondja neki majd simán bevesz egy olyat, hogy az nem ő pedig tudja, hogy a csapatukba van...ennyi erővel előre lecsukathatta volna az egész bagázst...erőltetett...
  • pubice
    #1376
    nekem is tetszett, érdekes votl a vége, de biztos kitalálnak valami jó dolgot
  • Shep
    #1375
    Szerintem teljesen jó rész volt, csak a vége volt elég béna ezzel a húzással.
  • Konyigery
    #1374
    Hát még nem mondta senki hogy el is hiszik hogy Roy az...csak most köbö annyit értek el hogy mindketten sittre vágódtak. BRÁVáá :D Amúgy az tényleg jobb húzás lett volna ha Malcolm vállalja magára...dehát..hagyjuk.
  • SlayR
    #1373
    Mondjuk az évadvégi történtek tudatában...teljes mind1 is bizonyos szálak... :)
  • grebber
    #1372
    Mondott itt már mindenki mindent mindenkinek , így nem csoda hogy már kb senki nem hisz senkinek és ha hisz is valami közbejön egyből megint ,hogy most akkor ki is kamuzott.
    Ez a való életben is nehéz ez meg egy sorozat szóval...
  • SlayR
    #1371
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pont ettől fogtam a fejem...a nagy nyomozó úr tudja, hogy egy csapat meg a szájába rágták, hogy Oliver az Íjász....erre simán benyalta ezt az egészet egy annyira amatör volt, hogy fájt
  • grebber
    #1370
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hm ... amikor mutatták Merlint azt gondoltam ,hogy na majd most Arrowként ő fogja feladni magát és megmenti Olivert!
  • G_ArchAngel #1369
    ezen a heten kemeny meccs volt, hogy az Arrow vagy a Flash volt rosszabb, de azt hiszem, hogy most kivetelesen az Arrow, meg 13"-on a kepernyo sarkaban is fajdalom volt ez a 40perc...
  • SlayR
    #1368
    Nem volna rossz...mert bennem komoly facepalm effektet váltott ki ez a dolog....
  • SzirmosSzisza
    #1367
    Vége eléggé hülyeség volt, aztán lehet lesz valami fordulat, de eléggé uncsi.
  • SlayR
    #1366
    Következő rész Április 15.... de valahogy ez az utóbbi már megint nem jött össze...történés az volt csak igen kiszámíthatóan semmilyen...