1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • DasIsFuck
    #1365
    Ezzel egyetértek, számomra messze nem volt ilyen jó az arrow első évada, szerintem elrontották azzal, hogy oda nem hozták be a szupererőt valamilyen módon, hanem csak maskarákban bohóckodnak egymással.
  • DasIsFuck
    #1364
    Szerintem működnek csak nem élőszereplősben, mert oda kell egy igen jó cgi hogy komolyan tudja az ember venni.
  • ForzaInter
    #1363
    félreértettek, nyilván a nézők kajálják a szuperhős sorozatokat is, ez tény. számomra viszont ezek a szuperhős sorozatok hosszútávon nem működnek. filmben sztem ezek jobbak. de remélem, hogy a flash sokáig jó lesz.:)

    amúgy én is sorozatpárti vagyok, mióta rászoktam a sorozatokra kb 2-3 filmet nézek 1 hónapban, bár mikor elkap a gépszíj akkor van mikor felmegy az 10-re is, de ritka már.. sorozatot viszont vagy 40-et biztos nézek, meg mindig ledarálok 2-3 régebbit is egy évben.
  • SlayR
    #1362
    De ilyenkor nem számít a "túl komolyan veszitek" pár ember részéről...amúgy az tetszik akik leszólják a Flasht azokból vannak azok akik vígan beírják azt hogy "de én megnéztem a Jl moviekat és ott" ...hogy ez miért röhejes? Aki bevállalja beraktam egy linket Flash topikba...:) Amúgy igen a Smallville igen jó példa pedig voltak elég gyenge pillanatok.
    Utoljára szerkesztette: SlayR, 2015.03.30. 21:06:53
  • acsati
    #1361
    Nekem az Arrowban az nem tetszik, sokszor röhögök rajta, amikor azok a jelenetek vannak, hogy a rossz fiúk gépfegyverrel sorozzák Oli-t aki fent áll valahol, de csak az előtte lévő korlát, meg a lánc, meg konténer vagy éppen mi szikrázik... Na ezek olyan gagyik
    De mégis szeretem ezt is, meg a Flash-t is, nem várok el olyan hű de sokat, elfogadom amilyen, kikapcsol így is 40-45 percre.
    Én nem nézném, ha annyira szarnak tartanám, mint itt egyesek.
  • Konyigery
    #1360
    Hát azért a Smallville pölö elég sokáig húzta :D Azért én annyit hozzáfűznék hogy lehet hogy a Flash még csak az első évadát éli, de ezerszer frissebb, sokkal működőképesebb mint annó az Arrow első évada. Elég sok jó pillanat volt ebben az évadban, főleg Résnek köszönhetően, szóval azért annyira nem vészes, várható volt a visszaesés Deathstroke után, egyedül nekem ez az erőltetett Felicity románc bassza de kúúrvára az agyam. Mi az istenért?? Annyira nem illenek össze hogy az nem igaz, nem kellett volna fejet hajtaniuk a nagy "olicity" nyomorékok akarata előtt, vagy legalábbis még nem, vagy így nem.
  • Darthmushroom
    #1359
    ugyanígy vagyok én is.
  • Shiwo
    #1358
    ehhez képest a Smallville simán megért 10 évadot, amit kevés sorozat mondhat el magáról..
  • grebber
    #1357
    Embere válogatja. 65 féle sorozatot nézek ha hősős ha nem egyiket sem unom érdekes modon. Ezek a sorozatok 54x jobbak de kb az összes mint a filmek.

    Rakás sorozatot darál az ember egy nagy 12-14 részt is akár ,de bezzeg a filmek ezresével sorakoznak a gépen és sosem lesznek kb megnézve
  • ForzaInter
    #1356
    Ebben igazad van. A szuperhősös képregénysorozatok hosszútávon szerintem nem életképesek, főleg úgy, hogy 1 évad 20+ rész. Hamar meglehet unni ezeket a sorozatokat, Ezek a szuperhőssztorik filmben szerintem jobban működnek, már csak a megvalósítás miatt is, mert ott van pénz.
  • Shep
    #1355
    Egy dolgot felejtettek el, hogy míg az Arrow 3. évados a Flash első. Igencsak meglepődnék ha a Flash 3. évada nem hasonló színvonalat képviselne (vayg alatta), mint az Arrow. 1-2 évad az amit megfelelő szinten lehet hozni utána már a legtöbb sorozat csak önismétlés, időhúzás, ilyen olyan gyenge megoldások stb. Arrow is akkor gyengült el igazán mikor véget ért a Deathstroke szál. Flashnél ugyanez akkor fog bekövetkezni mikor "megoldódik" a Wells rejtély, ami nagyon úgy néz ki ,hogy ebben az évadban be is következik és akkor bizony már a második évad is hasonló minőségűnek ígérkezik, mint az utolsó rész is volt.
  • ForzaInter
    #1354
    Akkor jó sok ember megnyerheti ezt a címet, mert ahogy olvasgatom a fórumokat, és sorozatos oldalakat elég sokan vannak azon a véleményen, hogy Flash jobb mint az Arrow, és az utóbbinak a 3 évada gyenge. Amúgy az Arrow-ba is ugyanúgy bele van erőltetve a szar szerelmi szál, ahogy minden cw-s sorozatba.

    "közben 5 perc csata ugyabban az IKEA parkolóban minden részben."

    Az Arrow ugyanez, csak ott mindig egy sötét sikátorban vagy elhagyatott helyen van a csata, ami persze vérgagyi mindig.

    Az Flash sem tökéletes, abban is vannak szar színészek, és meg vannak a szokásos cw betegségei, de az Arrow-ba még több a rossz színészi alakítás, emellett az akciók vállalhatatlanok nagyon sokszor, a Flash-be szerintem nagyjából rendben van a cgi, és az akciók is általában, bár ott is van néha 1-2 necces akciójelenet. A Flash legalább az Arrow-al ellentétben nem veszi magát halálosan komolyan, nagyon jól áll neki ez a könnyed, humoros stílus, ezerszer szórakoztatóbb jelenleg mint az Arrow..
    Utoljára szerkesztette: ForzaInter, 2015.03.30. 14:38:39
  • G_ArchAngel #1353
    "Ja a Flash-t nézem, klasszisokkal jobb mint ez."

    Még csak március van, de a Facepalm of the Year 2015 szerintem a tiéd lesz. Olyan cuki gimi l'amour: szeretlek Berry, nem szeretlek Berry, szeretlek Iris, nem szeretlek Iris... közben 5 perc csata ugyabban az IKEA parkolóban minden részben. FAN-TASZ-TI-KUS IZGALMAK!!!

    Arrowban legalább van 2-3 szál, mégha ebből 1 visszaemlékezés is.
  • ForzaInter
    #1352
    nyilván azért fikázom, mert ez divat, és nem azért mert nem teszik.. pff:D

    Ja a Flash-t nézem, klasszisokkal jobb mint ez.
  • SlayR
    #1351
    Hát ehhez képest mindenféleképp az....
  • MrHyde
    #1350
    kurvára semmi gond nincs a 3. évaddal nemtudom miért lett ekkora divat fikázni
  • Shep
    #1349
    Ott van a Flash, annak minden része epic :)
  • SlayR
    #1348
    Tény és való nagyon rossz ez az évad, de derültek ki számomra olyan dolgok amik miatt az évad végét nagyon várom, és rettenetesen várni fogom a 4.-et....de nem sokára mindenki számára kiderül miről van szó :)
  • ForzaInter
    #1347
    óriási hulladék ez a 3 évad, a kurva jó 2 után ez nagy csalódás. le is vagyok maradva már. de az atom vs arrow harcot megnéztem, és háát ultra gagyi.. értem én hogy kevés a pénz, de akkor ne rakjanak bele ilyen karaktert.. részemről kasza a sorozat, kár érte.
    Utoljára szerkesztette: ForzaInter, 2015.03.29. 20:14:05
  • MrHyde
    #1346
    Na meg a Prison Break
  • SzirmosSzisza
    #1345
    Minden sorozattal így van imho. Legalábbis ami elég sokáig fut, tuti előtűnik majd ismerős arc.
  • Norbi1990
    #1344
    Spartacus sorozat színészeiről ne is beszéljünk :D
  • xido
    #1343
    én az egész CW-n röhögök,hogy olyanok,mint a magyar tv2/rtl színészek...vannak 20an,egyik a másik sorozatba mászkál,ha kaszálnak valamit,tuti feltűnik valahol máshol :)
    mondjuk itt most Flash-re gondolok inkább,hogy lassan az egész Tomorrow people gárdát behozzák :)
  • Shep
    #1342
    Elég sok mindent kellene máshogy csinálni de hát azok az effektek megennék az egész sorozatot :)

    Ez a rész egész jó volt és még a drámázást sem vitték túlzásba.
  • grebber
    #1341
    Lényegtelen mivel nem róla szól a sorozat.
  • Oddball29
    #1340
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Atomnak nem zsugorodnia kéne a páncéljában? Erre kaptunk egy Vasember-klónt.
  • Shep
    #1339
    Rés a pajzson :)
  • Narxis
    #1338
    Mostantól hívjatok Rés ál Gúlnak. Legmenőbb karakter.
  • DasIsFuck
    #1337
    Ez a rész nem volt rossz...de én mégsem éreztem...

    Nekem nagyon tétnélküli és hiteltelen volt.

    Amire felvezetik most a sorozatot az nagyon jó, sőt epicus is lehet, de annyira egyértelmű, hogy nincs tétje az egésznek ami teljesen kiöli ezt az epikusságot.

    Az újrahasznosított szereplőktől meg már kivagyok, most épp shado-t dobják újra be a levesbe.
  • Shep
    #1336
    Az igaz, de ők csak díszlet :)
  • Narxis
    #1335
    A nép még nem tudja.
  • Shep
    #1334
    És akkor végre nem maradt senki aki ne tudná ki az íjász :)
  • Narxis
    #1333
    O-M-F-G
  • SlayR
    #1332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://www.youtube.com/watch?v=-n-Dhppltos
  • SzinesGeza
    #1330
    A túró rudi ugye jobb mint a töltött káposzta? ;)
  • Narxis
    #1329
    Pedig fontos dolog a hatótávolság. :D
  • Konyigery
    #1328
    Jajj hagyjuk már az ilyet hogy hatótávolság..mikor Felicity azt is lenyomozza ki mikor fingott a világon három klikkeléssel :D
  • SlayR
    #1327
    Én az új fejlemények tudatában is "túlfogom" lesz miért ;)

    Utoljára szerkesztette: SlayR, 2015.02.28. 06:33:44
  • Shep
    #1326
    Kicsit sovány volt ez a rész, túl sok volt a drámázás, meg amúgy nem úgy van ,hogy Ras folyton Batmant akarta utódjául?
  • Shep
    #1325
    Szerintem nem, de itt elég sokan túlértékelik a piros ruhás gyereket.