1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • SzirmosSzisza
    #1485
    Nincsen semmi spoiler. Annyi van benne néha, hogy a Flash most nem ér rá, mert más dolga van, de sosincs konkrét spoiler.
  • EnxTheOne
    #1484
    hi,
    mostanában szeretném elkezdeni a 3. évadot és a flasht.
    Hogy érdemes nézni őket? Felváltva szeretném és érdekelne hogy az egyik sorozat nem lő le pár spoilert a másikból :S
  • SzinesGeza
    #1483
    Irigyellek a problémáidért! ;)
  • SzirmosSzisza
    #1482
  • RatBaG #1481
    mostanra bírtam rászánni magam, hogy az utolsó két részt végigszenvedjem...
    nem bántam volna, ha ez lett volna a végső lezárás, akkor legalább kicsit se kéne filóznom, hogy nézzem-e a következő évadot.
  • ChipHazard
    #1480

  • Shep
    #1479
    Már le is van tiltva :(
  • ChipHazard
    #1478
    Remélem ezt nem kapják le, az elözőt letiltották. 3:04-nél, Willa, rácsap egyet Emily seggére, jó hangja volt
    Arrow Season 3 Bloopers and Gag Reel



  • G_ArchAngel #1477
    Elvileg megváltozik a személyisége annak, akit újraélesztenek. Gondolom később jön majd elő Thea esetében is-
    A másik a morális kérdés, Oliver meg szeret tépelődni. Szerintem mindenkinél van egy határ, amikor érzi, hogy nem kellene játszani az Élet törvényeivel.
  • MoRT2195
    #1476
    Amúgy ha Thea-t visszahozták a Lazarussal, és majd hamarosan Sara-t is, akkor miért nem csinálják ezt mindenkivel? Oliver helyében az lenne az első dolgom, hogy kiásom a szüleim, és Tommy csontvázát, azt beledobom a vízbe, majd újra együtt él a boldog család.
    Arra meg kíváncsi vagyok, hogy Sara-t miért hozzák vissza. Merlin talán ezzel akar megbocsátást nyerni Thea-nál és Oliver-nél?
  • SzirmosSzisza
    #1475
  • Shiwo
    #1474
    "Az Arrow-ban anno nagyobb szerepet szántak Deadshot-nak és főleg Harley Quinn-nek, de ezek a Suicide Squad-mozifilm miatt nem valósulhattak meg – amikor a DC bejelentette a mozifilmet, letiltotta a szerepeltetésüket. Sőt, Harley Quinn nem csak törölt jelenetben volt látható, hanem a 2. évados finálé előzetesében is."

    by Sorozatjunkie


    meg elvileg 2 kép róla, bár cégből ezeket speciel nem tudom megnézni...

    http://mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/05/tumblr_n1zwzkEXor1sp0d3no1_500-1432493510.gif

    https://instagram.com/p/mJRNHXPXhs/
  • Shiwo
    #1473
    egen, azon én is csodálkoztam
  • Monoton
    #1472
    Nem hiszem, hogy Damien Darhk nevét utoljára hallottuk, és azt sem, hogy Christopher Heyerdahl csak erre a kis szerepre "ugrott" be. :)
  • SzirmosSzisza
    #1471
    https://instagram.com/p/2G2HJOBs8-/
  • Shiwo
    #1470
    igazából képregényekben szerintem kevés olyan "ikonikus" hős van, aki legalább egyszer ne halt volna meg az alatt a 40 - 70 év alatt, mióta először feltűntek...
  • SzirmosSzisza
    #1469
    Mondjuk picit szomorú, hogy innentől nem számít semmit, ha meghal valakit. Csak bedobják Lazarusba aztán szevasz :/
  • Shiwo
    #1468
    1941 óta léteznek Green Arrow képregények.. pár évadra való ötletet csak sikerül belőlük összeszedni (:
  • spike0007
    #1467
    Arrowból Green Arrow lesz végre!
    Valamint ősszel Sara is visszatér!
    Lásd a Holnap legendái előzetesét, amiben már ott van és amit jövő év elején adnak le az Arrow és Flash sorozatok szünetében..
    Pörögni fognak az események!
  • grebber
    #1466
    Szerintem nem kell nagy agytrösztnek lenni hozzá.... Valami ilyesmire számítok: régi/ új enemy(k) feltűnése akikkel nem bírnak az Arrow-t nélkülöző hősök és Oliver pik pak visszatér
    Azt lehet ilyen hatásvadász cím hogy Arrow its back és stb.

  • Isti005
    #1465
    Valakinek valami ötlete, hogy mi várható a köv szériában?
    Ez tényleg nagyon lezárás szagú évadzáró volt. Elég is lenne, nem bánnám ha így ért volna véget.
    De mivel van berendelés gondolom folytatni kell valahogy. De Oliver már nem is a Zöld Íjász tovább, mi lesz így? :D
  • DasIsFuck
    #1464
    :D
    A sucker punch volt még ilyen, hogy az összes olyan jelenetét ellövöldözték a trailerekben amik után az ember várt volna tőle valamit:D
  • Shep
    #1463
    Ezért is lesz csak annyi akció az egész évadban amennyit itt láttál :)
  • DasIsFuck
    #1462
    Mekkora állat....csak aztán beüt a CW!!!

    Vandall Savage viszont igen grandiózus fő gonosznak, az a baj, hogy a cgi-ken szerintem el fog hasalni, már ezen a traileren is igen gyengécske volt jó pár ponton.
  • DasIsFuck
    #1461
    Ez igen komolyan lezárás szagú volt pedig, nem értem ha folytatni akarják miért így zárták le.

    Meg hát jah, innen már hova tovább?

    Lehet egy új széria kellene, ahol az arrow már csak mellékszereplő és felvezetni pár új hőst.

    Egyszerűen valahogy(és ez igaz a flash-re is) meg kellene újulnia a sorozatnak egy-egy szezon után.
    Az arrow a jó példa arra, hogy hogy ne.
  • SzirmosSzisza
    #1460
  • Shep
    #1459
    Hát szerintem vagy Merlin lesz az "új" főgonosz, vagy valaki a szigetről akit eddig még nem láthattunk, de ami tuti ,hogy még több lesz a szappanopera.
  • G_ArchAngel #1458
    Hat, ha valamit nem talalnak ki, ami nagyot szol, akkor ez is olyan lesz, mint a Supernatural: korbe-korbe futkosnak es nem jutnak sehova.
    A Flash mar most gyengebb, mint az Arrow season 1-2 volt, szerintem az meg eddig sem jut el.
  • Darthmushroom
    #1457
    +1
  • Shep
    #1456
    Hát szerintem itt kellene befejezni a szériát, mert ezek után már csak kínlódás lesz az egész, szerintem. Ez meg teljesen jó lett volna befejezésnek, mindenki megkapta amit akart, ATOM-ot jól felvezették az új sorozathoz és kész.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.14. 19:38:47
  • DasIsFuck
    #1455
    Pedig olyan látványosan dobálják magukat mint CR7

    Annyira profik, de komolyan, fájdalmas túlerőben az 1v3-as szituációkban is alulmaradnak meg ilyen helyzetekben valahogy nem ragad a kezük közé íj, nem mintha az nem lenne nevetséges, de annyira bohózat az árnyak ligája ahogy a sorozatban szerepelnek.
  • Oddball29
    #1454
    A történetvezetés még nem lenne olyan rossz, de ez az állandó szappanopera nagyon lehúzza, különösen a Daredevil után.
  • acsati
    #1453
    hát nem hagytak vmi nagy cliffhangert a végére... :D ray meg nekem olyan kis semmilyen, néha vannak jó beszólásai, aztán ennyi
    többiek? hogy tetszett az évadzáró?
  • G_ArchAngel #1452
    igen, valami ilyesmi remlik nekem is, eleg sok jo dolog van roluk a neten, de nekem dolgoznom kellene most nem roluk olvasgatni :)
  • Shiwo
    #1451
    igazából a valódi ninjákat shinobi-nak nevezték, és zsoldosok voltak, akik bármit elvállaltak.. orgyilkosság, kémkedés, testőrség, de akár csatába is mentek jó pénzért.. az assassin-ok tán perzsák voltak, hogy ők miket vállaltak be orgyilkosságon kívül, azt nem tudom (:
  • G_ArchAngel #1450
    Ami azert is volt mokas, mert a ninjak (es valojabban az igazi assasinok) soha nem voltak a face to face, nyilt harcok hivei, hanem lesbol tamadtak, tavolrol oltek, de terveztek, biztosra mentek, gyakran hasznaltak mergeket, ez igy egy cirkusz, nem kepzett gyilkosok szervezete.
  • Shiwo
    #1449
    sajnos a League of Assassins valóban kezd tényleg komolytalan lenni.. hihetőbb lenne, ha lenne mondjuk 20 tag, de azok elit gyilkosok.. ehelyett soha ki nem fogyó látványosan agyonverhető "minion"-sereg..

    én is sokszor védem a sorozatot, hogy képregényből készült, és ne várjunk tőle realitást, de hogy egyszerre 3 orgyilkossal is elbír, azért picit tényleg túlzás.. az egész kicsit a 80-as évek amerikai ninja-filmjeire emlékeztetett, mikor kettesével - hármasával rontanak a főszereplőre, a többi meg a háttérben ugrálva várja, hogy sorra kerüljön és leverjék
  • G_ArchAngel #1448
    Előtte is edzett már.

    Baszki egy egy TV sorozat, még csak szuperhősök sincsenek benne, amíg Barry át nem szalad a másik városból. Kb olyan vagy, mint akik a TWD-ben kiakadtak a 12 lövetű shotgun-on. Zombik persze természetesek...
  • SzirmosSzisza
    #1447
    Nem, de Laurelt majdnem megkéselte egy közönséges rabló, szóval annyira mégse kéne jónak lennie.
  • G_ArchAngel #1446
    Próbáltál már akármit edzeni vagy tanulni egy tanárral, edzővel és egy csoport tagjaként?