1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Bullet
    #523
    Kurva gyorsan fut hülye piros jelmezbe.
    Egyébként az utóbbi részbe már megkezdődött a felvezetése, amikor a hiradót nézték. Az első hír vele kapcsolatos.
  • acsati
    #522
    róla mit kell tudni? számomra ismeretlen karakter
  • EnxTheOne
    #521
    igaz hogy nem batman, de elvileg 8. részben jön flash :D
  • grebber
    #520
    Ha így haladunk 1 részre beficcen majd Batman is
  • sandor8206
    #519
    én abszolut nem vagyok comic-film fan, de a szigetes részekkel tökéletesen megvettek
    jó a sorozat szerkezete nagyon
  • Janika114
    #518
    Sztem túl sokat vártok ettől, ez egy CW sorozat aminek a célközönsége a tinilányok, meg a fiatalok. A sorozat is egy képregényre alapul ne várjunk olyan hihetetlen bonyolult történetet meg színészi játékot, ez nem azért készül hogy Emmyket nyerjen, és nem is fog szerintem sose. Szórakoztatás céljára meg tökéletes, akit érdekelnek a képregényes témák annak meg főleg.
  • Narxis
    #517
    Szerintem van 1-2 jó csavar benne. Pl. legutóbbi rész vége vagy black canary személye. Persze számomra tök ismeretlen a képregény, semmit nem tudtam erről a hősről lehet azért.
  • G_ArchAngel #516
    tegnap ledaraltam, valamiert erdekel is es egyben taszit is az egyszerusege - hianyzik, hogy nincs igazi nyomozas, mindig minden azonnal megvan, megoldodik, semmi csavar es sajnos latszik az alacsony koltsegvetes es nemely szinesz megerdemelne egy facepalm-ot, mikor kepernyore kerul - tobbek kozott a polgarmester...
  • Shep
    #515
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem annak ellenére, hogy van ugye Blood karakter de itt ez a jóember a Madárijesztő lesz és a megfelelő alanya meg majd Bane
  • Darth Sith
    #514
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lehet, hogy itt még csak kísérletezik a szérummal.
  • EnxTheOne
    #513
    [spoiler] Banek túl cingár nem? :D [/spoielr]
  • SlayR
    #512
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A karakter számomra nagyon Madárijesztő azaz Dr Crane jellegű...

  • Monoton
    #511
  • Monoton
    #510
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Külföldi oldalakon két név merült fel, Bane és a Madárijesztő.
  • EnxTheOne
    #509
    A férfire gondolok :D
  • Monoton
    #508
    Szerintem nem rá gondolt :)
  • TDC Geronimo
    #507
    Atyaég mekkora rész volt :)
  • Darth Sith
    #506
    Black Canary.

    De én már deathstroke-ot akarooooooooooom :D
  • EnxTheOne
    #505
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    maszkosnak mi a "szuper gonosz" neve?:D
  • Shep
    #504
    Hát a teherautós harcnál volt néhány olyan vágás, hogy csak néztem, hogy ez mi akar lenni. Egyébként engem valamiért jobban érdekelnek a szigeten történt események, mint a városban zajlódók. Bár azért az utolsó jelenet nem volt rossz.
  • Narxis
    #503
    Aha... ez is egy vélemény. Szerintem meg semmi baj nincs itt, se a színészekkel se a megvalósítással. Ez a gyenge elég tág fogalom egyébként. Mi gyenge konkrétan?
  • Narxis
    #502
    Az én ízlésem nem garancia rá, hogy jobb lett mert nekem az elejétől fogva tetszett de itt a 2. évadban olyan dolgokat lépnek meg ami tök váratlan, legalábbis nekem az volt.
  • hapi
    #501
    Az egész megvalósítás néha olyan gyenge mint állat. Az új álarcos csajt jászó színésznő pedig olyan gyenge mint a magyar színészek...
  • G_ArchAngel #500
    akkor lehet adok neki egy ujabb eselyt, evadnyito utan en kaszaltam...
  • Narxis
    #499
    Elképesztő volt ez a rész, ennek a sorozatnak már díjat kéne nyernie!
  • ForzaInter
    #498
    Baszki.. Az első évad is jó volt, de ez a második vmi kegyetlen jó eddig. Az egyik legvárósabb sorozattá lépett elő nálam hétről hétre!
  • Oddball29
    #497
    Na, kezdek érezni valamit...

  • SzirmosSzisza
    #496
    Egyre jobb lesz a sorozat basszus!

    [spoiler]
    Mondjuk mikor a Mayor megtámadta a fegyverleadós eseményt elég gáz volt a lövöldözés, random futottak be az emberek a golyózáporba :DD
  • Shep
    #495
    Én elég gyengének találom őket. Vannak érdekesen fordított részek, mondattani hibák is, szóval van még hova fejlődnie a srácnak magyarból és angolból is.
  • Monoton
    #494
    :D
  • ForzaInter
    #493
    Jó. A srác csinálta a The Killing utolso évadjának feliratait is, amit a feliratok.info-ra is kiraktak.
  • Narxis
    #492
    threesome
  • szucsy89
    #491
  • Darthmushroom
    #490
    én azzal néztem, nem rossz egy két helyesírási hiba tűnt fel csak.
  • EnxTheOne
    #489
    opensubtitleses felirat milyen?
    Hosszupuskán csak nem akar elkészülni :(
  • DasIsFuck
    #488
    gondolom ez a ra's ghul volt aki a szigeten összeszedegette a foglyokat, hogy kiképezze őket a magánseregébe, a csaj meg gondolom majd a meghalt nem hitt nővér lesz, végül is ez egy olyan nagyon eggyértelműen nem használt történetszáll.
  • blackfire001
    #487
    Inkább maradok a találgatásnál. Majd úgy is kiderül. :)
  • SzirmosSzisza
    #486
    Lejjebb valaki leírta dupla spoilerben, hogy ki lesz az!
  • blackfire001
    #485
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Viszont valami köze szerintem lehet Laurelhez, na meg a League of Assassins -hez is. Majd meglátjuk, kíváncsi vagyok. :)
  • Monoton
    #484