1715
10710998_467067493431288_867160675426903
  • EnxTheOne
    [spoiler] Banek túl cingár nem? :D [/spoielr]
  • SlayR
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A karakter számomra nagyon Madárijesztő azaz Dr Crane jellegű...

• Monoton
  • Monoton
    Külföldi oldalakon két név merült fel, Bane és a Madárijesztő.
  • EnxTheOne
    A férfire gondolok :D
  • Monoton
    Szerintem nem rá gondolt :)
  • TDC Geronimo
    Atyaég mekkora rész volt :)
  • Darth Sith
    Black Canary.

De én már deathstroke-ot akarooooooooooom :D
  • EnxTheOne
    maszkosnak mi a "szuper gonosz" neve?:D
  • Shep
    Hát a teherautós harcnál volt néhány olyan vágás, hogy csak néztem, hogy ez mi akar lenni. Egyébként engem valamiért jobban érdekelnek a szigeten történt események, mint a városban zajlódók. Bár azért az utolsó jelenet nem volt rossz.
  • Narxis
    Aha... ez is egy vélemény. Szerintem meg semmi baj nincs itt, se a színészekkel se a megvalósítással. Ez a gyenge elég tág fogalom egyébként. Mi gyenge konkrétan?
  • Narxis
    Az én ízlésem nem garancia rá, hogy jobb lett mert nekem az elejétől fogva tetszett de itt a 2. évadban olyan dolgokat lépnek meg ami tök váratlan, legalábbis nekem az volt.
  • hapi
    Az egész megvalósítás néha olyan gyenge mint állat. Az új álarcos csajt jászó színésznő pedig olyan gyenge mint a magyar színészek...
  • G_ArchAngel #500
    akkor lehet adok neki egy ujabb eselyt, evadnyito utan en kaszaltam...
  • Narxis
    Elképesztő volt ez a rész, ennek a sorozatnak már díjat kéne nyernie!
  • ForzaInter
    Baszki.. Az első évad is jó volt, de ez a második vmi kegyetlen jó eddig. Az egyik legvárósabb sorozattá lépett elő nálam hétről hétre!
  • Oddball29
    Na, kezdek érezni valamit...

• SzirmosSzisza
    Egyre jobb lesz a sorozat basszus!

[spoiler]
    Mondjuk mikor a Mayor megtámadta a fegyverleadós eseményt elég gáz volt a lövöldözés, random futottak be az emberek a golyózáporba :DD
  • Shep
    Én elég gyengének találom őket. Vannak érdekesen fordított részek, mondattani hibák is, szóval van még hova fejlődnie a srácnak magyarból és angolból is.
  • Monoton
    :D
  • ForzaInter
    Jó. A srác csinálta a The Killing utolso évadjának feliratait is, amit a feliratok.info-ra is kiraktak.
  • Narxis
    threesome
  • szucsy89
  • Darthmushroom
    én azzal néztem, nem rossz egy két helyesírási hiba tűnt fel csak.
  • EnxTheOne
    opensubtitleses felirat milyen?
    Hosszupuskán csak nem akar elkészülni :(
  • DasIsFuck
    gondolom ez a ra's ghul volt aki a szigeten összeszedegette a foglyokat, hogy kiképezze őket a magánseregébe, a csaj meg gondolom majd a meghalt nem hitt nővér lesz, végül is ez egy olyan nagyon eggyértelműen nem használt történetszáll.
  • blackfire001
    Inkább maradok a találgatásnál. Majd úgy is kiderül. :)
  • SzirmosSzisza
    Lejjebb valaki leírta dupla spoilerben, hogy ki lesz az!
  • blackfire001
    Viszont valami köze szerintem lehet Laurelhez, na meg a League of Assassins -hez is. Majd meglátjuk, kíváncsi vagyok. :)
  • Monoton
  • blackfire001
    Ez a maszkos szöszi véletlenül nem Talia? Ra's al Ghul lánya..
  • Shep
    Egyébként erről a szigetes, hajós, túlélősdiről csak nekem jut eszembe a FC3?
  • DasIsFuck
    a rettentően szar kezdés után kezd picit érdekessé vállni, remélem azért a főszál nem olyan idiótaság lesz mint amit az előző évad zátr le...
  • grebber
    Kiba.... kiváncsi vagyok ki az a csajszi szerintem az is valami szigetes cucc lesz.
  • Monoton
    Na bejött a képbe Ra's al Ghul is Slade meg nem fog meghalni, nem kell aggódni :D
  • Narxis
    neeeeeeeeeeeeeeeeee
  • szucsy89
    Gondolom megég a keze/arca, és Olivert fogja hibáztatni miatta, és ezentúl ellenségek lesznek. Én valami ilyesmit tudok elképzelni.
  • Darthmushroom
    elméletileg egész évados szerződést kapott csak nem ölik meg akkor ilyen hamar, viszont a csajt nem tudom, rá nem emlékszek h hosszan számolnának a készítők, de lehet nincs igazam
  • acsati
    Igen, de abba csak nem hal bele. Még gondolom jó ideig szerepelni fognak Shadoval. Vagy majd meglátjuk :D Jó pár év még hátra van a szigetes részekből szerintem.

• Narxis
    Csak ha túlélte mert az utolsó kép róla ha jól láttam az volt, hogy égnek a kezei?