1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • G_ArchAngel #563
    Oke, de eredetileg nem ezert az a neve, hanem a hang miatt - Wikipedia szerint.
  • szucsy89
    #562
    Pont az utolsó (5.) részben mondja el az apjának, hogy miért lett az a neve.
  • G_ArchAngel #561
    Az utolso reszre ertettem, elvileg a hang miatt Kanari, nem?
  • SzirmosSzisza
    #560
    Nekem az rémlik, hogy felrobbantotta, mikor Oliver látta, hogy Laurel házát kémleli.
  • Darth Sith
    #559
    bedobta, amikor kimentette oliver seggét a rendőrörsről.
  • G_ArchAngel #558
    En mondjuk azt nem ertem, hogy a mindenkit megorjito hangot miert nem dobta be egyszer sem?
  • G_ArchAngel #557
    Igen, Feility labai rovidek es vastagok.
    Laurel allandoan ugy nez, mint egy kolyokkutya, akit be kellene fogadni.
    Thea-nak vannak jo pillanatai, Summer Glau-tol sem dobtam magam hanyat.
    Nekem ebbol a sorozatbol Kelly Hu jonne be, aki 45 evesen is jobb csaj, mint a tobbi egyutt, de Caity Lotz (Sara) is eleg lenne hidegebb ejszakakra.
  • Darth Sith
    #556
    szerencsére csak te :)
  • Shep
    #555
    Hogy engem mennyire idegesít ez a kanáris csaj, ráadásul eléggé semmilyen volt ez a rész. Személy szerint én elég gyengének találom eddig az évadot.
  • szucsy89
    #554
    az a Felicity akit verig szoktal fikazni kb. ugy 100x szebb no, ennek a csajnak viszonylag jo alakja van de semmi tobb.

    de legalabb nem veszunk ossze rajtuk:)
  • SzirmosSzisza
    #553
    Azért amikor a tengeren hánykódott nem volt túlöltözve!
  • Narxis
    #552
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aszittem, hogy meghal a csaj erre nem hogy nem hal meg de még Lance apuka is megtudja, hogy él és virul. Mondjuk akkora fordulat nem volt az tény de Sarah visszatérése után már egy darabig nehéz lesz ezt túlszárnyalni. Nyilván azoknak akik nem ismerik a képregényt.
  • G_ArchAngel #551
    engem az, hogy van rajta ruha
  • SzirmosSzisza
    #550
    Vége engem is zavart:D

    Narxis: ebben milyen fordulat volt? Azt hittem lesz valami nagy dolog, de semmi
  • acsati
    #549
    Engem egyáltalán nem irritál a beszéde, és a kinézete is egyre jobban tetszik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy lehet kétszer ugyanúgy befejezni a részeket? :D Kár, hogy nem tudtunk meg többet Oliver szálon többet a múltból. Na jó egy picit :D
    Meg nekem fura volt, hogy az "öreg" Lance-nek nem esett le, hogy a csuklyás íjász az Oliver...

    Na mindegy, nekem bejött ez a rész, meg eddig ez az évad is. Várjuk a következő részt!
  • szucsy89
    #548
    Sarah beszéde csak engem irritál?
  • Narxis
    #547
    Tyű ez állati jó rész volt!! Egyszerűen hihetetlen, hogy honnan szedik ezeket a fordulatokat!
  • Oddball29
    #546
    Amit beadtak a feka bandavezérnek a végén, arra úgy utaltak hogy "miracle". Nos, a miraclo (nem elírás) a DC-univerzumban a Venom drog egy korábbi formája, amit Bane is használt.
  • DasIsFuck
    #545
    ez sajnos bs a szemembe, nekem ne modnja senki, hogy a elg ádázabb gonoszt is inkább a "jog" elé akarja tenni, mintsem egyszerűen megölni...
    (ha vkit vmiért el kell tenni,ki kell iktatni akkor azt eltesszük és nem igazságot szolgáltatunk..persze a képregényes faszságba ez elmegy,vagyis nem mert totál baromság)
    Erről a Batman animált sorozat jut az szemembe, ahol joker fene tudja milyen tömegmészárlást nem próbált megcsinálni, aztán batmanus egyyszer nem ölte meg, hanem inkább visszatette az arkamba, ahonnan sorozatosan megszökött, tehát nem megoldják ezzel a problémát, hanem csak újakat teremtenek, azzal h megadja a lehetőséget a szökésre/újrakezdésre az aktuális gonosznak.

    a közveszélyes őrülteket egszerűen meg kell ölni, és akkor nem lesznek többé veszélyesek!
  • DasIsFuck
    #544
    az ő nevével fémjelezte sorozatért az övé a felelőség, ennyi.
  • Darth Sith
    #543
    Ahhoz előbb azt kéne tudni, hogy ebben az univerzumban Bruce Wayne egyáltalán milyen idős, mivel Nightwing csak azután tűnhetne fel, ha mondjuk Batman már kb 10 éve űzné az ipart, tehát kb 35-40 éves lenne. Mivel eleinte X évig egyedül nyomta, aztán felvette maga mellé Robin-nak, majd együtt is nyomták pár évig, és utána váltak szét. De Wayne még említés szinten sem került elő, pl. hírekben sem, nem hogy nightwing. Mivel arrow központú a sorozat, és mostmár van black canary is (valamint lesz flash is), több pozitív hőst nem nagyon fognak behozni, mert nagyon elvonná a figyelmet róla. Sztem inkább a negatív szereplők száma fog sokasodni, pl. ismét jön deadshot, deathstroke is előkerülhetne. Ra's már volt említve nah meg a leaque of assasins, illetve az előző rész végén a még pontosan meg nem nezevett "arc". (tudnék neki örülni, ha bane venom szérumával kísérletezgetne, és idővel lenne bane).
  • SlayR
    #542
    Én valahol nem csodálkoznék, ha más nem is, de mondjuk feltünne egyszercsak NightWing. :)
  • EnxTheOne
    #541
    Akármelyik dc karakter feltűnhet,
    a leghíresebb talán az avengers (bár az marvel) ahol egy filmben több különböző hős van.
    Ki tudja, 3. évadban lehet hogy lesz jetpackes superman :D
  • BEAST #540
    DC Universe része mindegyik. :)
  • SlayR
    #539
    Az Árnyak Ligája már felbukkant Superman sztoriban is és még igen sok máshelyen annyira nem ismert és többször csak utaltak rá/rájuk, de nem egy Szuper Gonosztevő kapcsolatba került már velük.
  • sandor8206
    #538
    nincs olyan, hogy CSAK betmen, DC comics van
    rengeteg cross over sztori van
  • JethroHUN
    #537
    Nem azért de a League of Assassins az nem a Batman képregényekben van? Hogy kerül ide? Brother Blood, a tanácsos csóka a maszkba, csaknem a titán drogot fejleszti? De viszont az is Batman, Brother Blood vmi másik képregény.
  • Narxis
    #536
    AZTAROHADT!!!!

  • SlayR
    #535
    Nolannek semmi köze azon kívül, hogy feldolgozta a Dark Knight képregények sztoriját a realizáláshoz Batman téren...
  • Narxis
    #534
    Lelkileg megváltoztatta őt Tommy elvesztése.
  • DasIsFuck
    #533
    na ja, ez a ne ölj meg senkit olyan hülyeség benne...
  • DasIsFuck
    #532
    de nem ennek indult, hát akkor ne legyen már realitsára törekvő, batman szindróma.
    Nolan sikeresen kiölte a képregény világát a batman mögül, ami lehet tökre bejött sokaknak, de könyörgöme gy átlagos akció shit lett, szerintem akinek a batman univerzum vagy bármelyik képregény bejön az nem egy ilyen kevert szart akar látni, mert az már nem a képregényról szól.

    Itt is erről lenne szó, akkor kezdje el képregényesen, de ne húzzon határt.
    akkor az elejétől kövesse ezt a vonalat és akkor nem zavarna, de itt ment a köntörfalazás meg idiotizmus aztán ilyen hirtelen fordulattal vált az egész.
  • Oddball29
    #531
    shot->shoot
  • Oddball29
    #530
    Ilyenkor van egy olyan érzésem, hogy egy bizonyos Clint Eastwood/Eli Wallach film nélkül nőtt fel két generáció.

    "If you have to shot, shot. Don't talk."
  • Darth Sith
    #529
    valóban. de ennek pont az a lényege, hogy részben reális, részben nem. egy olyan részben reális képregényadaptációról beszélünk, ahol milliárdos szuperhősnek öltözik és nyilazza a rosszfiúkat és hamarosan egy fénysebességgel futó is előkerül :) Szval szerintem kifejezetten nem baj, hogy vannak ilyen jelenetek, mert megtartják azt a hatást, hogy bármennyire is próbál valósághű lenni, azért mégis egy képregényadaptáció. Ahol ezek teljesen normálisak. Normális, hogy a főgonosz hosszú beszédeket tart, teátrálisan adja elő magát stbstb..
  • DasIsFuck
    #528
    igen egy nézhető sorozat, de elég sokszor lemegy a határ alá sjanos...
    pl itt van ez a polgármester is hát basszus annyira egy teátrálisan,erőltetetten előadott volt h majd leestem a székről, tényleg mienst megjelent már tudtad h úgyis ő lesz a főgonosz csóka és akkor ezt vmi meglepetésnek vagy csavarnak szánták?

    Nekem a szigetes rész is elég fura, mert ott is olyan érzést kelt h elkezdtük a-ból b-be a sztorit aztán útközbe meggondoltuk magunkat és inkább y-ba akaruk elvinni.

  • szucsy89
    #527
    Jó rész volt ez is. Egyszerű ez a sorozat, de pont ezért jó. Kikapcsolódásnak tökéletes, és hát ez lenne a lényege.

  • acsati
    #526
    értem
  • G_ArchAngel #525
    leterheli a cpu-kat es megakasztja a bongeszot - Felicity ellensege lesz Win-es tablet-ekkel fogja agyondobalni
  • EnxTheOne
    #524
    fénysebességgel tud mozogni