1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    #603
    Nyugi jövőhéten már lesz új rész. :)
  • SzirmosSzisza
    #602
    :(
  • Konyigery
    #601
    mehhh akkor már nem is várom :( :D
  • Shiwo
    #600
    előrejelzés-spoiler (cikkek alapján)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nagyon ne éld bele magad, most fog megjelenni, mint Barry Allan, de még elvileg mint egyszerű halandó, még nem lesz szupergyors Flash.. majd csak egy külön pilot-ban válik belőle villám vili..


  • Konyigery
    #599
    A vége egyáltalán nem volt hülyeség nagyon is sokat mondó momentum volt Rha's al Ghul fő ismérvét közölték az egésszel. A részecskegyorsítós dolog Flash miatt van ezen nincs értelme agyalni következő részben elvileg meg is érkezik az úriember. ÉS AZ LESZ AZ ÉVAD FÉNYPONTJA BAZKIII. Már a bejelentés óta a jövőheti részre várok. Théára tuti nem vár fényes jövő hisz elvileg a vörös csuklyás srác neve Speedy lesz. Ugyebár ez Théa beceneve volt. Szóval valószínű hogy a lány elvesztése után fogja ezt a nevet választani vagy ilyesmi. Úristen de beindult ez a sorozat, csak el ne csesszék.
  • Monoton
    #598
    Én csodálkoztam egyébként, hogy ilyen gyorsan lerendezték a tárgyalást. Azt hittem kitart az egész évadra.
  • Shep
    #597
    Á a végére ez a hülyeség nem hiányzott, meg úgy összességében az egész rész kicsit olyan felemás volt.
  • SlayR
    #596
    Ha visszatér én simán eltudom képzelni, hogy beleépítik szálként a bizonyos Lázár Kútja dolgot :)
  • G_ArchAngel #595
    Tommy pedig lesz a Flash, szive helyett egy mini reaktorral?
  • grebber
    #594
    Már várom Oliver apja mikor tér vissza.Ezek megcsinálják!
    Vaktöltény volt és csak megjátszotta ,hogy Oliver stornger legyen és ezzel vissza is van hozva.
  • Darth Sith
    #593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mivel tagja a league of assasins-nek, illetve elég komoly befolyással bír, simán eltudom képzelni, hogy nem hagyták meghalni, hanem belevágták egy lazarus pit-be :)
  • Monoton
    #592
    Jó kis rész volt, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem nem hiányzik ez a szappanopera, hogy Thea Merlyn lánya. Meg úgy hülyeség volt szerintem visszahozni :/
  • Darth Sith
    #591
    én inkább captain atom-ra tippelnék, mivel az ő felesége védte a bíróságon oliver anyját. Flash-nek nem túl sok köze van a részecskegyorsítóhoz amennyire én tudom.

    Egyre nagyobb szerepet kap a league of assasins és vele Ra's is, canary és merlyn által, valamint a h.i.v.e. -al deadshot és deathstroke is előtérbe kerül, de főleg deathstroke szerintem. Brotherblood által fejlesztett cucc pedig előfutára lehet bane-nek. Még, hogy hiányzik valami az évadból.. :D
  • Isti005
    #590
    A részecskegyorsító biztos Flash miatt volt a hírekben.
    Amúgy mi ez az Oliver-Felicity között alakulgató kapcsolat? Nekem nem tetszik a dolog. Volt ilyen a képregényben vajon?
  • acsati
    #589
    Meg mi ez a részecskegyorsítós félmondatok a hírekben?
  • sandor8206
    #588
    mivel behozzák a sorozatba Katrina Law-t (Spartacusban Mirat játszotta), mint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyssa al Ghul, ő Ra's al Ghul másik lánya
    eléggé tuti, hogy valami egészen badass dolog készül :-)
  • SlayR
    #587
    Szerintem épp, hogy valami nagyon brutál "cél" van kialakulóban...
  • Darthmushroom
    #586
    nem rossz az évad, de nekem valami hiányzik belőle, talán h valami cél legyen amivel tartanak az évad végére. 1.évadba ott volt starling megmentése/glades elpusztítása, most meg kb. minden héten van egy gonosz és kész.
  • SzirmosSzisza
    #585
    [spoiler]
    Amúgy az a nyílhegy most Theanál van ugye? Lehet ebből később baj lesz még :D
  • Narxis
    #584
    Én egyáltalán nem számítottam rá bár tény, hogy eléggé hiányzott egy igazi nemezis az Arrow-nak.
  • G_ArchAngel #583
    en mar reszek ota varom, hogy visszaterjen, a polgarmester kozelsem akkora geci, nem volt meg az egyensuly, nekem inkabb az volt a meglepetes, hogy eddig halasztottak
  • Narxis
    #582
    Tyűűűű ennek a vége jól fejbevágott, aztarohadt!!!!
  • Oddball29
    #581
    Jól csinálják, a detektív része csapnivaló, viszont a sztoriban egyik WTF a másik után.
  • SzirmosSzisza
    #580
    Úha, erős volt a vége!
  • Darth Sith
    #579
    én spec évek óta motorozom, és elképesztően megbízható zselés protektorokat lehet kapni, amit olyan könnyen hajlítasz, formázol rá az adott testrészre ahogy kényelmes, mégis nagyon durva ütéselnyelő képességük van. Annyira kényelmes benne mozogni, hogy sokszor, ha a városban dolgom van, simán sétálok benne egésznap, megyek egyik helyről a másikra stb.. De ezeket mint alapokat felhasználva gondoltam a ruha kialakítását, nem egy az egyben történő átalakítását. Pl. hálós protektorruhát gondolom már láttál. Annak egy további kombinációja amikor a hálós ruha zselésprotektorokkal van kialakítva, amely olyan érzés, mintha rajtad sem lenne. Nem az a klasszikus kemény, merev hab darab. Továbbá GA sosem hordott bamtan-féle teljesen testrefeszülő "gumiruhát", csak ezt a zöld ruhát kicsit feldobni, komolyabbra átalakítani.
  • G_ArchAngel #578
    Ezt mondom, a motoros protektorok merevek, nem tudsz benne igy mozog, izuletnel mozognak, de harcmuvesztet uzni alkalmatlanok. Ezt nem lehet csak ugy osszedobni, mintat kell venni es az labformajanak megfelelo, joval puhabb, flexibilisebb agyagbol elkesziteni.
  • Darth Sith
    #577
    de épp erre próbálok rávilágítani, hogy olcsón is meglehetne oldani valami köztes megoldást. rengeteg cosplay van, ahol elég jó jelmezeket megcsinálnak rajongók kb zsebből, szakértelem nélkül. akkor nehogy már, egy sorozatnál, ahol azért néhány millió dolláros költségvetésről beszélünk és van mögötte egy szakmai stáb, ne sikerüljön valami komolyabbat összehozni :)
  • Monoton
    #576
    Meg van erősítve így is a ruhája, emlékezz csak amikor Merlyn többször hátba lőtte.
  • G_ArchAngel #575
    Gondolom sokat ugraltal es masztal mar kevlar pancelban :D

    A ket filmnek azert nem ugyanaz a koltsegvetese, ahol valoszinuleg a Batman ruhaja dragabb, mint egy fel evad az Arrow-bol, azt nem a helyi motoros uzletbol vettek meg...
  • Darth Sith
    #574
    engem még mindig az zavar inkább, hogy a ruhája gagyi. sehol egy protektor vagy valami. tudom, kemény mint az állat, de még batman is full kevlar-protektoros ruhát hord, akkor ő miért nem? Mármint a rendezőt nem értem, hogy miért nem tudnak ráadni valami komolyabb cuccot, nem hiszem, hogy nem fér bele a költségvetésbe. Bemehetnének az első motorosboltba, megveszik a legkomolyabb protektoros cuccokat, átfestik/szinezik és a kosztümös részleg beépíti a zöld ruhába. Pláne, ha nagyon rámennek erre a realisztikus vonalra, akkor pont eléggé "hihetetlen", hogy nem védi magát jobban. Kések, szúrások ellen, illetve kisebb kaliberű fegyverek ellen tökéletes lenne.
  • ForzaInter
    #573
    Hát sötétben kapucniban mar annyira nem.:)

    Maszk nélkül az egész arcát lehetett látni, az a festés nem sokat álcázott, úgy még az is felismerhette aki csak távolról ismerte.:D
  • Monoton
    #572
    Ja, mintha így nem lenne felismerhető :D
    nekem ez is lég volt:
  • ForzaInter
    #571
    Hát ennek mar ideje volt, mert kicsit röhejes volt mikor Lance-el vagy Laurel-el beszélt kb 2-3 méteres távolságból szemből és nem ismerték fel..
  • spike0007
    #570
  • spike0007
    #569
    Igen!!!! Hamarosan megkapjuk a maszkot is!

  • spike0007
    #568
    Ja és Zöld íjászt a Ligába!!!:)
  • spike0007
    #567
    Na végre utolértem magam és elértem az 5.-ik részig.. Nekem mondjuk az első évadot is be kellett pótolnom a felétől..
    Nagyon király ez a sorozat!
    Egyre képregényesebb, viszont remélem Villám karakterét jól megoldják majd az évadban!
  • sandor8206
    #566
    nah 5. rész meg volt, gondolom változtatnak a comicon, de behozták Ivot-t
    szépen építgetik a sorozatot
    kicsit több szigetes rész kellene, kb. ennyi a bajom
  • Darth Sith
    #565
    valóban amiatt, de ott nem eszközt használ ehhez, hanem saját maga tud ilyen frekvenciás hangot kiadni. Itt a sorozatban kicsit realisztikusabb talajon maradtak, és nem ruházták fel ilyen képességgel, hanem szimplán készítettek neki egy eszközt amely ilyen hangot tud kiadni. A harci képességei viszont megmaradtak hasonló szinten mint az eredeti képregényekben. (ez akár még hihető is lehet, hiszen ha elképzeljük, hogy valaki 5-6 évig, az év minden napján, reggeltől estig a világ legdurvább harcosaitól tanul, edz és a szart is kihajtják belőle és semmi más dolga nincs, akkor egy elég magas szintre juthat)
  • szucsy89
    #564
    Ja az lehet, én csak a sorozatot ismerem.