1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Shiwo
    #1645
    nekem csak az nem tetszik bennük, hogy egy kaptafára megy az ellenfelek nagy része..

    National City - ben csupa űrlény lakik
    Central City a Speedsterek kedvelt lakóhelye
    Starling City - ben meg íjász bolttal lehet hülyére keresni magadat...

    persze, vannak másféle gonoszok is, de például az Arrow-ban minden évadban kötelező egy gonosz íjász.. a világuk többi részén összesen nem rohangál szerintem ennyi, mint ott...
  • grebber
    #1644
    Nekem tetszik...ez a jó ezekkel a sorozatokal filmekkel a végtelenségig lehet folytatni őket. Hiába az univerzum összes hőse mindig lesz valami/valaki aki az összesnél együttvéve erősebb...
  • mooo
    #1643
    Nekem eddig csalódás a crossover, de szerintem én álltam neki túl nagy elvárásokkal.
  • xido
    #1642
    az utolsó részeket tényleg nagyon elcseszték szerintem is..azt hittem az évad egy jó kis MIB lesz,hogy felfedezték az alien kocsmát,de átment ebbe a szar családi-baráti comingout szerelmi fosba..kínlódás..
  • Shep
    #1641
    Ez a Supergirl mennyire egy gyenge sorozat, elkezdtem nézni a crossover miatt, de mintha kínoztak volna, aztán megtudtam ,hogy csak az utolsó 1 perc szól a közös kalandról úgyhogy oda ugrottam. Hát elég nagy hazugság volt 4 éjszakás crossoverként beharangozni a dolgot.
  • STREEX
    #1640
    Én már tudom de te ne akard :)
    Annyit mondhatok hogy szerepel következő nagy crossover rész stáblistáján:
    http://www.imdb.com/title/tt5584154/?ref_=nm_flmg_act_1
    Mellesleg szintén remekül hangzik hogy is vissszatér.
    Kár hogy ezen a héten nincs új epizód
  • grebber
    #1639
    Valakinek valami tipp/ötlet ,hogy Prometheus és az a másik gyilkos kicsoda lehet?
  • spike0007
    #1638
    Ez az évad eddig köröket ver az előző kettőre.
    Az első két évad színvonalát hozza!!! Ami örömteli! :)
  • Shep
    #1637
    Nekem eddig tetszik ez az évad, jobban, mint a Flash-é.
  • Shiwo
    #1636
    S05E03

    ezen jót vigyorogtam (:

    "What kind if a vigilante wears a hockey mask?"
    "I thin it's cool."

    (némi utalás az újfajta teknőcök 2. részére..)
  • Norberto91
    #1635
    https://dereferer.me/?http://data.hu/get/10020619/Arrow_S05E01_Legacy.srt
  • KaBuTo666
    #1634
    Hosszupuskan szoktam nézni, mivel ott jól lefordítják, többi helyen szokott probléma lenni a fordítással.
    Filmsor.neten találtam, azt valaki nézte?

    Utoljára szerkesztette: KaBuTo666, 2016.10.12. 20:17:27
  • grebber
    #1633
    Mi húzódik? Rég van már hozzá.
  • KaBuTo666
    #1632
    Kár, hogy húzódik a magyar felirat. :( :)
  • Shep
    #1631
    Az de legalább most elég sok akció volt, én meg azért nézem úgyis :)
  • Terawatt
    #1630
    Hát engem már elvesztett a sorozat :/ Előző évad utolsó pár részét se néztem meg végül. Talán ha robban a totyik, hogy húdejólett ez meg az a rész folytatom.
  • xido
    #1629
    Akkor én elsőnek...

    még mindig túl sok benne a morális és egyéb felesleges nyafogás és évadkezdéshez az új főrossz egy súlytalan ripacs :)
  • grebber
    #1628
    Háhá újra egy halom mindent lehet majd nézni. Elkezdődött az új évad meg a Flashnél is (persze még sok más is)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.10.06. 09:02:08
  • Shiwo
    #1627
    hehe..

    "Pár hónapja újságírói kérdésre az alábbit válaszolta Andrew Kreisberg, aki a tévés DC-univerzum egyik vezető írója Marc Guggenheim mellett, mind a 4 sorozatban executive producer.
    – Is there a Batman in Flash and Arrow’s universe?
    – The answer to that is above my pay grade."

    by Sorozatjunkie


    Fordítás angolul nem beszélő rajongóknak..
    ""Batman létezik a Flash és Arrow világában?"
    "Ennek megválaszolása az én fizetési kategóriám felett van"
    (nahjó, magyarul lehet hülyén hangzik, nem szó szerinti fordításban "túl kis hal vagyok én ennek megválaszolásához" adná tán vissza a mondandóját...)

    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2016.06.09. 08:40:54
  • Shiwo
    #1626
    Az Arrow 5. évadra új főgonosz érkezik, a leírás szerint
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy nagydarab és kíméletlen ‘crimelord’.


    By Sorozatjunkie
  • Terawatt
    #1625
    Laureles rész óta nem is néztem a sorozatot még gondolat se volt hogy meg kéne... Elolvastam egyik wikina plotot átfutva és elég volt, sőt még epicebb is lett :D
  • grebber
    #1624
    Most itt is az a baj mint a Supernatural-al, hogy a faszba akarják majd überelni ezt?
    A "hallhatatlan" ellenfélnél ki lesz erősebb megint?
  • Darthmushroom
    #1623
    Komoly csalódás volt ez az évad. Eddig is voltak hibái a sorozatnak, de idén rendre voltak fárasztóan gagyi párbeszédek, megoldások, jelenetek. Arról nem is beszélve h a történetből is sokkal többet ki lehetett volna hozni. Írok jó pár karakterrel nem is bírtak mit kezdeni pl. Laurel, jó pár karaktert szerintem negatív irányba vittek el pl. John és Felicity néha már irritáló.

    Utolsó 2-3 részt szenvedés volt végignézni. Remélem ettől már csak jobb lesz.
  • spike0007
    #1622
    A tavalyi évadfinálénál jobb volt. Kiváncsi vagyok milyen irány következik és Flash mennyire kavar be.
  • KaBuTo666
    #1621
    Számomra se volt nagy szám az évadzáró, de hát ez van.
  • Shep
    #1620
    Hát jó nagy semmi volt az évadzáró, ráadásul még egy komoly csattanóra sem futotta, ami miatt érdemes lenne várni az új évadot. Persze, ha nem lenne 5. évad akkor egy tűrhető lezárás lett volna.
  • Terawatt
    #1619
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dráma én valszeg azt a részt skippelem. :) HA nagyon érdekel olvasd el valami wikin a plotot.
  • mooo
    #1618
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is örülök és pont ezért egyszerűen nem bírom magam rávenni 4x19 várható rinyatengerére. A hideg is kiráz. Mi lett ezzel a sorozattal? :(
  • Slee
    #1617
    ez csak az én véleményem nem kívánok senkit megsérteni :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megmondom őszintén valamilyen szinten örülök, hogy Laurel kikerült a sorozatból, a képregényben tetszett a megjelenése a sorozatban viszont szerintem katasztrofális és idegesítő volt.... sajnálom ha valaki érzéseit összezúzom....
  • WinStar
    #1616
    megszokhattuk hogy mindig kell a töltelék rész sajnos :S
  • Terawatt
    #1615
    Ergo a kövi két rész megint rinyálással teli lesz.
  • WinStar
    #1614
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Marc Guggenheim: "Tisztában voltunk azzal, hogy ez sok rajongót fog felbőszíteni!" Marc nyilatkozott arról, hogy ők nem voltak vakok, pontosan tudták mi fog következni ezek után. Vállalták a kockázatot, meg kellett lépniük ezt a dolgot. A rajongóknak pusztán azt kell elfogadniuk, hogy ez egy sorozat, ami merít a képregényből, de nem ugyanúgy dolgozza fel azt, pusztán csak ihletet ad. A megdöbbentő lépés, hogy megöljék Laurel karakterét, fontos volt a történet további kibontakozása miatt. Tisztában voltak azzal is, hogy a képregény fanok vártak egy szép kis BC-GA endgame-t, de ők már az első szezon végén tudták azt, hogy onnantól kezdve soha többé nem fognak visszatérni Laurel és Oliver szerelmi szálához, ott be is zárult ez az ajtó, most már Felicity felé irányították Oliver-t. És jól is tették! "A halál nem feltétlen jelent búcsút!" Attól, hogy Kaite karaktere a Föld 1-en meghalt, még Föld 2-n egy epizódban megjelenik majd, ahogy a Vixen következő évadában is. A rajongóknak így nem kell elkeseredniük, azonban ha azt hiszik, hogy mint Sara olyan csodával határos módon feltámadhat majd az Arrow-ban még Laurel, akkor azonban hiába várnak, mert Laurel Lance az Arrow-ban örökre meghalt és ezúttal nincs visszaút. Katie is egyetért azzal, hogy Laurel-nek szép út volt megírva, de ennek most itt vége, a következő részben sok lesz majd a visszaemlékezés és egy méltó búcsú lesz a karaktertől. Szerette ezt az egészet és Marc is tisztában vannak azzal, hogy jelentős rajongói tábort sikerült szereznie, azonban ahogy kivettem a szavaiból ő is egyetért azzal, hogy Laurel-nek ennyi volt megírva és ez így kellett történjen. Azonban Laurel halála mindenki számára igazán nagy változásokat fog jelenteni, többek között az összes OTA tagnak és Quentin számára is, akinek hatalmas erő kell majd ahhoz, hogy Sara-t felkeresse és együtt sikerüljön feldolgozniuk ezt a gyászt. Látni fogjuk majd a LOT-ban, hogy kezeli a hírt Sara. Quentin pedig bármit is tesz majd, kénytelen lesz elfogadnia a hírt, hogy számára már csak Sara maradt és Laurel is tovább fog élni örökké a szívében.
  • Darthmushroom
    #1613
    a forrást nem tönkretették már?
  • Terawatt
    #1612
    Elég bullshit lenne. :/ szerintem ennyi volt. "one last time"
  • grebber
    #1611
    :(

    Vajon bejátsszák megint a forrást?
  • Terawatt
    #1610
    Hát ez jó szarul esett

    Olliee
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megint kapott egy életreszóló traumát. Olliee te vagy életem szerelme - meghal két percre rá
  • WinStar
    #1609
    és kiszámítható és unalmas és csavar mentes és mindenki kritizálná :D
  • xido
    #1608
    gyors :)))
  • grebber
    #1607
    Jaj már. Milyen lenne egy sorozat, ha az amit a józan ész diktál megvalósulna?
  • xido
    #1606
    Ilyenkor mindig újra megkérdezem..mi értelme van a hősök morális értékének,ha folyton beszopják a szitut?..nem hinném,hogy hirtelen a társadalom és a rendőrök keresnének egyet a gonoszokból,csak mert végre elvágták a torkát,mikor földre kerül..és nem megvárni,míg megint elpucol a helyszínről :)