1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Terawatt
    #1605
    Hajjaj. Még nem láttam, holnap meg kell nézni *ma :P
  • Shep
    #1604
    Hát ez kemény rész volt, és most megint lehet várni heteket az új részre.
  • WinStar
    #1603
    én is azt hittem,vagy pedig hogy Thea fog... de ez meglepett.
  • Terawatt
    #1602
    Miért érzem úgy, hogy Lance fog megmurdálni?
  • Darthmushroom
    #1601
    abban a jelentben inkább az jött le, hogy már nincsenek együtt.
  • xido
    #1600
    Nem mehetnek szét sajnos,hiszen még mindig van az a sír-jelenet és utána a limuzinban ülnek..
  • Konyigery
    #1599
    Ha van isten a mai részből egykét dolog nyilvánvalóvá vált hogy alakul a folytatás. Egyre több a dialógus Oli és Laurel közt, gyanítom kezdik újra össze boronálni őket az írók, ami ennyi rész Felicitys nyáladzás után esküszöm annyira üditő lenne mint egy pohár sör. Tűnjön el, legyenek újra tökösek, több Green Arrow jelenetet a népnek, és máris örömmel nézem majd a következő évadot. Oliver kicsit jobban részt vehetne a nyomozásokban, egy eset megoldásában. Annyira kiábrándító hogy kb mindent megoldanak helyette, kilő két nyilat meg leüt három fogdmeget és bűntény megoldva.
  • Darthmushroom
    #1598
    ez a rész is... alig vártam h vége legyen. új írói gárda van amúgy? mert ez az évad szerintem rém gyenge főleg az eddigiekhez képest. am abba még a bízok, hogy ez a szakítás jót tesz történetnek.
  • Terawatt
    #1597
    #Lávizded
  • mooo
    #1596
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tetszett. Unom már ezt a szakítsunk,mert kell a dráma a sorozatba témát...
  • Shep
    #1595
    Hát gyenge volt de nagyon.
  • WinStar
    #1594
    Mi a véleményetek az új részről? :)
  • Shiwo
    #1593
    jaigen, LoT van / lesz.. Arrow/Flash/SupNat nincs 3 hétig (beleértve ezt a hetet..)
  • G_ArchAngel #1592
    koszi
  • grebber
    #1591
    Ha a LoT a Legends of Tomorrow akkor már van : S01E07.HDTV.x264-LOL
  • Shiwo
    #1590
    sőt, még 2 hétig nem lesz
  • G_ArchAngel #1589
    Nincs Arrow/Flash/LoT a heten?
  • Shep
    #1588
    Istenem ezt a félkegyelmű szőkét nem akarja valaki elküldeni a Gulágra?
  • Darthmushroom
    #1587
    ez a rész :D megkoronázása az volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy Felicity felállt és kisétált az ajtón.

    sajnos lassan szavak nincsenek arra, hogy hova süllyed a sorozat az első évadhoz képest. a látványt meg már a heti cápás flash után megértem, h miért ilyen. bár vicces, hogy itt hogy nézett ki a cápa pár résszel ezelőtt meg most ott a cápaember
  • G_ArchAngel #1586
    Ja, mondjuk ha még nem vagy 14 éves, akkor igen. Annál idősebbeknek nem igazán ajánlom a Flasht, mert a reggeli harmatot bámulni is izgalmasabb. Agyfaszt lehet kapni az epizódok 99%-tól, ami egymás vállán rinyálás, majd egy perc alatt megoldják a problémát, abból 50 sec blablabla egy számítógép előtt, majd 10 sec akció.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2016.02.26. 10:16:35
  • hvitya
    #1585
    Erősen gondolkozom rajta hogy az Arrow-t és a Legends of Tomorrow-t kaszálom. Kritikán aluli mindkettőben a cselekmény gagyi a főgonosz és néhány hős is jaj. Arrowban a Diggle és Laurel egyszerűen nevetséges. A Legendsben pedig a Scofield tesók..Nem tudom hogy Purcell vagy Miller affektálása zavar-e jobban mert folyton szét akarják lopni a fél világot de vinni sose visznek magukkal semmit...
  • Terawatt
    #1584
    Valahogy alapból is kezd nekem sok lenni a sok szuperhősködős sorozatok/filmek. Nagyon durván megnyomták az utóbbi években. Első részt láttam a Fleshből, de akkor "ehhez nincs most kedvem" érzés miatt nem folytattam.

    Passz, alszok rá még jópárat szerintem :)
  • Konyigery
    #1583
    Nyugodtan kezd el, sokkal üdítőbb és jobb mint az Arrow. Nyilván nem lehet teljes értékű effekteket várni, de amiket megléptek eddig szerintem totál vállalhatóak voltak. A karakterek sokkal szerethetőbbek, és jobb az egész cselekményszál.
  • Terawatt
    #1582
    lehet akkor nem is baj, hogy nem kezdtem el a Flash-t. Majd max a mozi filmet .

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jöhet megint a kérdés, hogy akkor ki fog megmurdálni...

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2016.02.25. 21:35:58
  • G_ArchAngel #1581
    Erős a verseny, hogy a Flash a szarabb a Sharknadoval és az önmarcangoló Barryvel vagy az Arrow a gagyi harcjelenetekkel és az önmarcangoló Oliverrel.
    Mindjárt jön a Legends, lehet még ennél is szarabb...
  • Terawatt
    #1580
    Felhördültem mennyire gagyi volt ahogy átment a kötélen és micsoda meglepetés érte az őröket.....
  • Konyigery
    #1579
    Ezt a bullshit orkánt ami a mai részben volt...te úristen. Végtelenül rühellem Felicity drámázásait, jó lenne ha egy huszáros vágással elfelejtenék hogy közük van egymáshoz Oliverrel. Laurel nem volt ennyire irritáló az elején.
  • xido
    #1578
    szóval hazahoztuk a kedves bájost a Pegazusból és úgy hálálja meg,hogy Oliverék ellen harcol? :)

  • Terawatt
    #1577
    Vita? Még nem láttam az ehetit :)

    Engem az első évad óta jobban érdekel a múltbéli szál, mint a jelen. Azokban kevesebb a bullshit :)
  • grebber
    #1576
    Persze tudom sorozat meg húzni kell mint a rétest,de néha baszki agyat dobálni lehet mindenfelé akkor baromságok vannak.

    Ezt a vitát simán nyerte volna a nő csak be kellett volna vetni amit már tudnak (és mi van a fiával) azt ott jól besült volna Oliver.
    A másik meg a dárkos dániel már távgyilkos is de Oliveréket nem tudják kiiktatni.

    De ez mondjuk bármilyen sorozatban ahol van egy "legyőzhetetlen" ellenfél ilyen ótvar szarul van megcsinálva.
  • Shep
    #1575
    Na igen, sokkal jobb volt amíg egyedül akciózott, és a jelenetek minősége is nagyságrendekkel magasabb színvonalat képviselt, de hát ez a több évados sorozatok hátulütője, több szereplő, kevesebb lóvé a többi dologra és előbb utóbb, mind 2 helyszínes drámává válik.
  • Konyigery
    #1574
    Felőlem akár az egész csapatot kinyírhatnák. Annyira unom már ezeket a csoportos garázdálkodásaikat. Semmi hangulata nincs az egésznek. túl.sokan.vannak.
  • Shiwo
    #1573
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy épp a gyerek anyját, és Oli nyakába marad a kölök..
  • G_ArchAngel #1572
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Kanárit nem fogják kinyírni, főleg hogy a fehér változat már a Legendsben van, szóval itt nem fog visszatérni.
  • Darthmushroom
    #1571
    [spoiler]Lesz másik :D Nekem kicsit furcsa, h behozták. összeveszett miatta Felicityvel majd ugye még se történik meg a Flash miatt és akkor hanyagolják részeken át. majd nem sokkal azután említik újra mikor láthatjuk, hogy nem Felicity sírjánál van, de viszont mosolyszünet van köztük

    mondjuk jobban örülnék valami komolyabb szereplő halálának pl Dig/Laurel ők úgy is csak lógnak a levegőben mostanában /spoiler]
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.02.15. 15:03:46
  • G_ArchAngel #1570
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor ő nem Connor Hawke, akiből később a Green Arrow v2.0 lesz?
  • Darthmushroom
    #1569
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez valami vicc?? oké, eddig se a látványról szólt a sorozat de ami most is volt az már kritikán aluli, a "kistestvér" Flash ennyi pénzt elvisz, hogy itt már csak a színészekre futja? persze a történet se olyan már, h ennyit ellensúlyozón.

    meg szépen le is lőtték, hogy kinek a sírját láttuk régebben. Persze, hogy Oliver fiáét, nem véletlen voltak elhidegülve Felicityvel a kocsiba a jelenet végén

    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2016.02.13. 01:04:51
  • G_ArchAngel #1568
    Továbbra is Arrow a legjobb mesesorozat.
  • Shiwo
    #1567
    tudom, azért lenne állejtős (:
  • G_ArchAngel #1566
    Úristen, a Legendsnél gyengébben megcsinált látványra nem igazán emlékszem az elmúlt 10 évből...
    Agyatlan levegőbe lövöldözés az a fagy/lángszóró használata 3m távolságra.

    Fájdalom!!!