1717
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    Biztos így van a képregényekben is.
  • Monoton
    Azért nekem ez a Slade, Shado, Oliver "szerelmi háromszög" eléggé bassza a csőrömet. Mást is kitalálhattak volna :/
  • Darth Sith
    képregényről beszélünk, nem biztos, hogy meghalt.. :)
  • SzirmosSzisza
    Csak Sladet kérdezte nem?
  • Isti005
    Engem csak az zavart, hogy a korábbi részekben, amikor Sara visszatért és felfedte magát Oliver előtt kérdezte tőle, hogy mi történt Shadoval meg Sladeel még a szigeten. Most meg mutatják, hogy épp Sara mellett lövik fejbe Shadot...nem volt elég egyértelmű neki, hogy mi történt vele? :D:D
    Szóval ezt írói hibának tudom be és ezért mehh.
  • Konyigery
    Igen, Cyrus Gold "gonosztevő neve" Solomon Grundy, pölö az Arkham Cityben is találkozhattál vele, ha játszottad. Kíváncsi vagyok itt is az lesz e belőle ami :D
  • spike0007
    A legjobb rész volt eddig! Azt a mindenit! :)
    A vége meg hihetetlen jó volt! Flash és az Arrow maszk rulezz!
    Ha így folytatják Bruce és Clark is fel fog tűnni a sorozatban, eszméletlen jó!:)
  • Lacc 88
    Aztamocskoskurvaélet :D mekkora rész volt ez. A hajam eldobom. 1 hónap pihenő? Nemár :( Ez a Solomon Grundys idézet király volt :D Nem teljesen értettem, hogy jön bele. Ezzel a nagydarab csókára utaltak volna? Mert nekem inkább ilyen Bane karakternek tűnt eddig.

Nem tudjátok véletlenül van-e valami összevágott videó amin csak a szigetes részek vannak benne?
    Nézte valaki magyarul is? A szinkronra rá se kérdezek tudom, hogy azok milyen jól szoktak sikerülni.... inkább az érdekelne mennyire van megvágva vagy teljes egészében le van adva?
  • SzirmosSzisza
  • Narxis
    jaja, jó lenne :(
  • G_ArchAngel #625
    holnap legyen uj, vagy ma!
  • Narxis
    Január 15-én lesz Blast Radius címmel a köv. epizód.
  • G_ArchAngel #623
    Es moat mi van? IMDB-n nincs kiirva uj epizod, 2014-re sem.
  • Narxis
    Színtiszta nerdgasm volt nekem, főleg a vége. :D
  • Konyigery
    BÁZZZZZ mi volt ez a rész :DDD
  • szucsy89
    :DDD nagy forma ez a csajszi
  • SzirmosSzisza
  • szucsy89
  • Shep
    Hát ez ilyen képregényes sajátosság.
  • grebber
    Tudom egyébként hogy sorozat direkt ez a lényege hogy húzzák mint a rétest,de kb az összes rossz arc meg kb mindenki tudja ki az íjász azt nem kürtölik világgá.
  • Narxis
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Barry nem marad itt szal neki mindegy. :D
  • grebber
    Lassan kellenek új szereplők ,mert már alig van olyan aki nem tudja ki a zöld íjász
  • hapi
    Nem az a bajom, hanem hogy a nyílvesszővel a lábában nem bírt odébb lépni mert sikerült oda tapasztani egy ilyen erős embert...
  • Darth Sith
    A teherautóban pusztakézzel vágte bele a combjába és úgy nem ment bele. De a lábába az íjból lőtte bele, amely véleményem szerint sokkal nagyobb erőkifejtésre képes és nagyobb mozgási energiát tud átadni mint az emberi kéz 30 centiről :P Szval sztem ez a része rendben volt, az ajtó valóban sántított egy kicsit.

Mivel Oliver mondta, h már megküzdött egy ilyennel egyszer és legyőzte, valamint a szigetet korábban mutattták, hogy egy nyíllal a balszeménél átlőtt DeathStroke maszk volt egy cölöpre rakva, valószínűsíthető, hogy Slade nem halt meg, csak egy pillanatra kiütötte a cucc, de biztos feléled. A kérdés inkább az, hogy mitől utálják meg egymást és lesznek ellenségek. Simán az agyára fog menni a cucc, vagy lesz más is?
    Az vicces volt, amikor Oliver nézte a biztonsági kamera képét és mondta Diggle-nek, hogy nagyon reméli nem azt látja amire gondol mert akkor nagy szar lesz.. :D

• SzirmosSzisza

Kíváncsi leszek mi lesz Sladedel, úgy néz ki meghalt, de Sara valamelyik részben kérdezte, hogy mi van vele, szal biztos lesz valami csavar.
  • Narxis
    A lábfeje vékonyabb mint a combja gondolom.
  • hapi
    Jaja engem is ez zavar. Meg az hogy miután áttör egy "megerősített titánium" ajtót, azután simán odaszegezik a lábát egy nyílvesszővel (ami előtte eltört a combjában)a talajhoz, és nem bír odébb lépni csak mikor letöri a nyílvesszőt. WTF?
  • Darth Sith
    de legalább mostmár elkezdtek ellépni a realisztikus vonaltól és valóban várható egy komoly deathstroke.. :P
  • Narxis
    A többség úgyse ért hozzá na :D
  • G_ArchAngel #606
    az elejen az a ket biztonsagi or... magyar filmben nem lattam ilyen rossz jatekot :/

es akkor megjegyzik a hullamlemez ajtora, ami fel volt szegelve szaros zarszelvenyre, hogy megerositett titanium - komolyan? :D
  • Narxis
    Szerintem ez kurva jó részén volt, a végén pedig igazi nerdgasm volt.. :D
  • G_ArchAngel #604
    Hat nem tudom mit mondjak... a tortenet nem volt rossz, de a szineszi jatek es a korites egyre Zs-kategoriasabb :(
  • Narxis
    Nyugi jövőhéten már lesz új rész. :)
  • SzirmosSzisza
    :(
  • Konyigery
    mehhh akkor már nem is várom :( :D
  • Shiwo
    előrejelzés-spoiler (cikkek alapján)

nagyon ne éld bele magad, most fog megjelenni, mint Barry Allan, de még elvileg mint egyszerű halandó, még nem lesz szupergyors Flash.. majd csak egy külön pilot-ban válik belőle villám vili..

• Konyigery
    A vége egyáltalán nem volt hülyeség nagyon is sokat mondó momentum volt Rha's al Ghul fő ismérvét közölték az egésszel. A részecskegyorsítós dolog Flash miatt van ezen nincs értelme agyalni következő részben elvileg meg is érkezik az úriember. ÉS AZ LESZ AZ ÉVAD FÉNYPONTJA BAZKIII. Már a bejelentés óta a jövőheti részre várok. Théára tuti nem vár fényes jövő hisz elvileg a vörös csuklyás srác neve Speedy lesz. Ugyebár ez Théa beceneve volt. Szóval valószínű hogy a lány elvesztése után fogja ezt a nevet választani vagy ilyesmi. Úristen de beindult ez a sorozat, csak el ne csesszék.
  • Monoton
    Én csodálkoztam egyébként, hogy ilyen gyorsan lerendezték a tárgyalást. Azt hittem kitart az egész évadra.
  • Shep
    Á a végére ez a hülyeség nem hiányzott, meg úgy összességében az egész rész kicsit olyan felemás volt.
  • SlayR
    Ha visszatér én simán eltudom képzelni, hogy beleépítik szálként a bizonyos Lázár Kútja dolgot :)