1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Shiwo
    #643
    az egy érdekes csavar lenne, ha nem most lenne belőle flash.. csak belecsapott a villám, bekerül korházba, és majd valami módon a részecske gyorsító által lenne belőle szupergyors ember ...majd a pilot-ból kiderül...
  • Narxis
    #642
    és előtte vagy utána szexel Felicity-vel.. :D de az max. fél perce lesz badum ts... xD
  • Konyigery
    #641
    Elvileg de, de mittomén majd kap egy teljes részt hogy megvarrja a ruháját.:D
  • Darthmushroom
    #640
    am nem úgy volt h Flash majd kap egy teljes részt h mi történik vele? végül elvettették és megoldották 1,5 percbe?
  • Shiwo
    #639
    hát igen, az tiszta sor, hogy ő is szerelmes volt Shado-ba, és valszeg nem fog örülni, ha azt mondják neki, hogy Oli az exét választotta

    az mellékes, hogy ha Shado-ra fogják előbb a fegyvert, akkor is odaugrik, és akkor a másik hölgyemény halálozik el.. viszont ezt még a csaj se tudja, hiszen ők háttal voltak, akár gondolhatja azt is, hogy Oli tényleg őt választotta.. és mivel nőből van, simán elszólhatja magát...
  • Darth Sith
    #638
    valszeg azért, mert még nem derült ki, min vesztek össze. A képregényben slade agyára is ment részben a szérum, sokkal agresszívabb lett. Itt is meglehet ez, és ehhez hozzájöhet még shado halála és egyéb dolgok amelyekről még nem tudunk. Ezek együttesen egy félig pszichopata elméjében csodás dolgokra képesek :)
  • DasIsFuck
    #637
    lol justice leaguben nem éppen ilyen háttértörténete volt.
  • DasIsFuck
    #636
    szerintem elég béna lett ez a slades csavar.
    főleg a mutatott ok-ot nem értem, mert ott én semmi olyat nem véltem felfedezni amitől sladenek ilyen vendettát kellene indítania, ráadásul elméletileg barátok/sorstársak lettek a szigeten.

    ha mondjuk nem úgy kezdik az első évadban ahogy slade hátterét, azt most derülne fény erre meg arra akkor még jól ki lehetett volna hozni egy ilyen csavart, de ahogy kihozták az elég béna lett.

  • Narxis
    #635
    Biztos így van a képregényekben is.
  • Monoton
    #634
    Azért nekem ez a Slade, Shado, Oliver "szerelmi háromszög" eléggé bassza a csőrömet. Mást is kitalálhattak volna :/
  • Darth Sith
    #633
    képregényről beszélünk, nem biztos, hogy meghalt.. :)
  • SzirmosSzisza
    #632
    Csak Sladet kérdezte nem?
  • Isti005
    #631
    Engem csak az zavart, hogy a korábbi részekben, amikor Sara visszatért és felfedte magát Oliver előtt kérdezte tőle, hogy mi történt Shadoval meg Sladeel még a szigeten. Most meg mutatják, hogy épp Sara mellett lövik fejbe Shadot...nem volt elég egyértelmű neki, hogy mi történt vele? :D:D
    Szóval ezt írói hibának tudom be és ezért mehh.
  • Konyigery
    #630
    Igen, Cyrus Gold "gonosztevő neve" Solomon Grundy, pölö az Arkham Cityben is találkozhattál vele, ha játszottad. Kíváncsi vagyok itt is az lesz e belőle ami :D
  • spike0007
    #629
    A legjobb rész volt eddig! Azt a mindenit! :)
    A vége meg hihetetlen jó volt! Flash és az Arrow maszk rulezz!
    Ha így folytatják Bruce és Clark is fel fog tűnni a sorozatban, eszméletlen jó!:)
  • Lacc 88
    #628
    Aztamocskoskurvaélet :D mekkora rész volt ez. A hajam eldobom. 1 hónap pihenő? Nemár :( Ez a Solomon Grundys idézet király volt :D Nem teljesen értettem, hogy jön bele. Ezzel a nagydarab csókára utaltak volna? Mert nekem inkább ilyen Bane karakternek tűnt eddig.

    Nem tudjátok véletlenül van-e valami összevágott videó amin csak a szigetes részek vannak benne?
    Nézte valaki magyarul is? A szinkronra rá se kérdezek tudom, hogy azok milyen jól szoktak sikerülni.... inkább az érdekelne mennyire van megvágva vagy teljes egészében le van adva?
  • SzirmosSzisza
    #627
  • Narxis
    #626
    jaja, jó lenne :(
  • G_ArchAngel #625
    holnap legyen uj, vagy ma!
  • Narxis
    #624
    Január 15-én lesz Blast Radius címmel a köv. epizód.
  • G_ArchAngel #623
    Es moat mi van? IMDB-n nincs kiirva uj epizod, 2014-re sem.
  • Narxis
    #622
    Színtiszta nerdgasm volt nekem, főleg a vége. :D
  • Konyigery
    #621
    BÁZZZZZ mi volt ez a rész :DDD
  • szucsy89
    #620
    :DDD nagy forma ez a csajszi
  • SzirmosSzisza
    #619
  • szucsy89
    #618
  • Shep
    #617
    Hát ez ilyen képregényes sajátosság.
  • grebber
    #616
    Tudom egyébként hogy sorozat direkt ez a lényege hogy húzzák mint a rétest,de kb az összes rossz arc meg kb mindenki tudja ki az íjász azt nem kürtölik világgá.
  • Narxis
    #615
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Barry nem marad itt szal neki mindegy. :D
  • grebber
    #614
    Lassan kellenek új szereplők ,mert már alig van olyan aki nem tudja ki a zöld íjász
  • hapi
    #613
    Nem az a bajom, hanem hogy a nyílvesszővel a lábában nem bírt odébb lépni mert sikerült oda tapasztani egy ilyen erős embert...
  • Darth Sith
    #612
    A teherautóban pusztakézzel vágte bele a combjába és úgy nem ment bele. De a lábába az íjból lőtte bele, amely véleményem szerint sokkal nagyobb erőkifejtésre képes és nagyobb mozgási energiát tud átadni mint az emberi kéz 30 centiről :P Szval sztem ez a része rendben volt, az ajtó valóban sántított egy kicsit.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Mivel Oliver mondta, h már megküzdött egy ilyennel egyszer és legyőzte, valamint a szigetet korábban mutattták, hogy egy nyíllal a balszeménél átlőtt DeathStroke maszk volt egy cölöpre rakva, valószínűsíthető, hogy Slade nem halt meg, csak egy pillanatra kiütötte a cucc, de biztos feléled. A kérdés inkább az, hogy mitől utálják meg egymást és lesznek ellenségek. Simán az agyára fog menni a cucc, vagy lesz más is?
    Az vicces volt, amikor Oliver nézte a biztonsági kamera képét és mondta Diggle-nek, hogy nagyon reméli nem azt látja amire gondol mert akkor nagy szar lesz.. :D

  • SzirmosSzisza
    #611
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kíváncsi leszek mi lesz Sladedel, úgy néz ki meghalt, de Sara valamelyik részben kérdezte, hogy mi van vele, szal biztos lesz valami csavar.
  • Narxis
    #610
    A lábfeje vékonyabb mint a combja gondolom.
  • hapi
    #609
    Jaja engem is ez zavar. Meg az hogy miután áttör egy "megerősített titánium" ajtót, azután simán odaszegezik a lábát egy nyílvesszővel (ami előtte eltört a combjában)a talajhoz, és nem bír odébb lépni csak mikor letöri a nyílvesszőt. WTF?
  • Darth Sith
    #608
    de legalább mostmár elkezdtek ellépni a realisztikus vonaltól és valóban várható egy komoly deathstroke.. :P
  • Narxis
    #607
    A többség úgyse ért hozzá na :D
  • G_ArchAngel #606
    az elejen az a ket biztonsagi or... magyar filmben nem lattam ilyen rossz jatekot :/

    es akkor megjegyzik a hullamlemez ajtora, ami fel volt szegelve szaros zarszelvenyre, hogy megerositett titanium - komolyan? :D
  • Narxis
    #605
    Szerintem ez kurva jó részén volt, a végén pedig igazi nerdgasm volt.. :D
  • G_ArchAngel #604
    Hat nem tudom mit mondjak... a tortenet nem volt rossz, de a szineszi jatek es a korites egyre Zs-kategoriasabb :(