1717
10710998_467067493431288_867160675426903
  • spike0007
    Jó rész volt és nagyon várom a folytatást! :)
  • Darthmushroom
    ez a rész számomra dög unalmas volt kivéve mikor Roy-ról volt szó
  • Monoton
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre Red Arrow készülőben :D
  • Narxis
    ejnye
  • hapi
    ez a sorozat átment gagyiba, súlytalan lett, az akció részeknél a 90-es évek most már nevetséges kliséit vélem felfedezni. részemről asszem cancel.
  • Narxis
  • Narxis
    Ennél a sorozatnál? Talán 1 vagy 2 rész volt az első évadban aminél azt írtam, hogy kicsit uncsibb volt a szokásosnál. :D
  • Shep
    Volt már olyan ,hogy te nem ezt írtad? :)
  • DasIsFuck
    A meztelen képek szerintem sok esetbe nem annyira szexik mint a ruhások
  • Narxis
    Jó rész volt, szokás szerint.
  • SzirmosSzisza
    Közepe kimaradhatott volna, de az eleje még vége jó volt.

Fasza Slade ruhája
  • G_ArchAngel #664
    Amerikai Nindzsaban is igy volt, szerinted azota nem fejlesztettek a fustben eltunest?
  • grebber
    Tudom sorozat nyújtani kell meg minden ,de érdekesen okádékul lett megcsinálva hogy ott lohol a mocival a kocsi mögött fél centire az eldob egy ninjafüstöt amin kb 3 sec alatt átmegy és jé elveszett a furgon. Epic fail.
  • Isti005
    Nem volt a legjobb az új rész. A félévadzáróban túlságosan magasra tették a lécet. Itt meg csak lassú építkezés volt. De azért még így is hozza az idei jó szintet! és örülök annak, hogy minden szálat építenek.
  • Darth Sith
    vízszintesen annyira nem látszik
  • KaBuTo666
  • ForzaInter
    Hát a lábai tényleg nem vmi szépek..
  • G_ArchAngel #658
    a kis vastag, rovid labakra? nem hiszem...
  • szucsy89
    6 kis méretű gifre ahol ruhában van? Nem hiszem.
  • KaBuTo666
    Valaki erre fappol...
  • szucsy89

• szucsy89
    Huu ma néztem a tv-ben az Elrabolva c. filmet, hát mire rájöttem, hogy a főszereplő kiscsaj barátnője (Amanda) kicsoda... :)
  • Darthmushroom
    mármint Flashnek
  • Darthmushroom
    szerintem nagy előnye h a filmes hősökön kívül pl.batman,superman,pókember stb.. talán a legismertebb hős. mert elég sok filmbe meg sorozatba utaltak rá mi a képessége, hogy nézz ki stb..
  • Darth Sith
    Aquaman-hez rohadt sok CGI kellene, hogy hihető legyen sajnos, így emiatt max nagyvásznas film lehetne belőle, de ahhoz meg nem elég nagy név :(
  • Shep
    Hát ezzel a maszkkal adtak a szarnak egy pofont. :)
  • Janika114
    Én is azt mondom, hogy tuti berendelik, de hát tavaly is ezt mondták pl a Beverly Hillsi zsarura, hogy tuti berendelés meg tuti siker mindenki várja a fejesek is, aztán semmi se lett belőle. Csak azért írtam, hogy tudjuk még nem 100% a sorozat. De amúgy ott volt az Aquaman is, azt is mindenki tutira vette és tetszett is a CW-nek de túl drágának tartották és nem lett belőle semmi.
  • Darthmushroom
    én kizártnak tartom h majd ne rendeljék be, még ha csak azok nézik akik az arrowt is jó lesz, am ahogy én olvastam jobban várják, mivel szerethetőbb karakter.
  • Janika114
    "de végül úgy döntöttek, hogy nem fog visszatérni, hanem a saját sorozatában lesz a továbbiakban"

Azt tegyük hozzá, hogy akkor tér vissza csak ha megkapja a saját sorozatát, mert eddig csak a pilotot rendelték be, ha nem tetszik majd a vezetőségnek akkor nem lesz sorozat se. Persze nagyon valószínű, hogy berendelik hiszen az Arrow is nagy siker, de hát tavaly is volt egy-két tuti berendelés amiből aztán semmi se lett végül. Bár gondolom ha nem lenne sorozat akkor néha feltűnne az Arrowban.
  • Darth Sith
    eleinte az volt, h a 8-9 részben debütál mint barry allen, és a 20. részben már flash-ként tér vissza. de végül úgy döntöttek, hogy nem fog visszatérni, hanem a saját sorozatában lesz a továbbiakban. Talán majd azzal párhuzamosan, a 3. évadban lesz cameo oda vissza, hogy arrow feltűnik a flash sorozatban és flash az arrow-ban.

Elvileg az van, hogy maga a részecskegyorsítós robbanás, a szobájában felrobbanó vegyszerek keveréke és a villámcsapás hármas véletlen eggyüttese a felelős azért, hogy flash legyen. Arról az apróságról nem beszélve, hogy elvileg a jövőbeli barry allen okozza az egészet, hogy felgyorsul a fénynél gyorsabbra, visszajön a múltba és ő maga lesz a villám amely belecsap. Nem tudom, hogy szándékos-e vagy csak belemagyaárzom, de ha kikockázva megállítjátok ott ahol a villám belecsap, kb látni egy piros körvonalú alakot egy pillanatra. Lehet, hogy csak a villám fénye, de lehet, hogy a rendező gondolt erre és direkt beletette easter egg-ként :)
  • Narxis
    Bezony, először a részecskegyorsító "fertőzte meg" aztán bele csapott a villám ami miatt majd a részecskéi képesek lesznek nagyon gyorsan mozogni. :D
  • Konyigery
    Hát nekem az jött le abból a pár percből hogy, a felrobbant részecskegyorsítóból valami kijutott a légkörbe és ezért nem csak sima villámcsapás érte hanem valami menőbb cucc, szóval tulajdonképpen a részecskegyorsítónak is volt köze a dologhoz, csak picit másképp mint képzeltem.
  • Shiwo
    az egy érdekes csavar lenne, ha nem most lenne belőle flash.. csak belecsapott a villám, bekerül korházba, és majd valami módon a részecske gyorsító által lenne belőle szupergyors ember ...majd a pilot-ból kiderül...
  • Narxis
    és előtte vagy utána szexel Felicity-vel.. :D de az max. fél perce lesz badum ts... xD
  • Konyigery
    Elvileg de, de mittomén majd kap egy teljes részt hogy megvarrja a ruháját.:D
  • Darthmushroom
    am nem úgy volt h Flash majd kap egy teljes részt h mi történik vele? végül elvettették és megoldották 1,5 percbe?
  • Shiwo
    hát igen, az tiszta sor, hogy ő is szerelmes volt Shado-ba, és valszeg nem fog örülni, ha azt mondják neki, hogy Oli az exét választotta

az mellékes, hogy ha Shado-ra fogják előbb a fegyvert, akkor is odaugrik, és akkor a másik hölgyemény halálozik el.. viszont ezt még a csaj se tudja, hiszen ők háttal voltak, akár gondolhatja azt is, hogy Oli tényleg őt választotta.. és mivel nőből van, simán elszólhatja magát...
  • Darth Sith
    valszeg azért, mert még nem derült ki, min vesztek össze. A képregényben slade agyára is ment részben a szérum, sokkal agresszívabb lett. Itt is meglehet ez, és ehhez hozzájöhet még shado halála és egyéb dolgok amelyekről még nem tudunk. Ezek együttesen egy félig pszichopata elméjében csodás dolgokra képesek :)
  • DasIsFuck
    lol justice leaguben nem éppen ilyen háttértörténete volt.
  • DasIsFuck
    szerintem elég béna lett ez a slades csavar.
    főleg a mutatott ok-ot nem értem, mert ott én semmi olyat nem véltem felfedezni amitől sladenek ilyen vendettát kellene indítania, ráadásul elméletileg barátok/sorstársak lettek a szigeten.

ha mondjuk nem úgy kezdik az első évadban ahogy slade hátterét, azt most derülne fény erre meg arra akkor még jól ki lehetett volna hozni egy ilyen csavart, de ahogy kihozták az elég béna lett.