1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Oddball29
    #883
    Amúgy a Queen-lak az nem véletlen ugyanaz, mint a Smallville-es Luthor-mansion?
  • G_ArchAngel #882
    ennyire kiszamithato tortenetet keves sorozat eseteben lattam
  • SlayR
    #881
    Nem kell ahhoz szuperhős meg szupergonosz ez a Smallville féle történetvezetés és feelin' jobban bejön számomra, mint a szuperhősös vezérfonal ...
  • Oddball29
    #880
    Oswald Cabblepot aka Penguin
  • ForzaInter
    #879
    ez nem az a sorozat amire te gondolsz:D
  • Narxis
    #878
    Az a bajom ezzel, hogy ebben ki lesz a szuperhős és a szupergonosz? Így trailer alapján nekem nem annyira tetszik de mindenképp megnézem az első pár részt.
  • SlayR
    #877
    Végülis kicsit ide is tartozik :) Nálam tuti No1-ra lép elő!
  • grebber
    #876
    Többen jól tippeltek korábban,hogy mi lesz majd benne
  • Darthmushroom
    #875
    nem néztem mert spoileres :D azért kérdeztem
  • SzirmosSzisza
    #874
    2, videóban legalábbis azt mondják :D
  • Darthmushroom
    #873
    hány rész van még?
  • Narxis
    #872
    Egy csöppet spoileres.

  • ForzaInter
    #871
    Az a baj túl sok részes az évad így néha kellenek töltelék részek meg olyanok amivel húzhatják az időt, na ez pont ilyen volt, bár nekem tetszett. Bőven elég lenne ha egy évad 13-16 rész lenne mint kábelen, de màr az országos csatornák is kezdenek erre átállni.
  • Shep
    #870
    Hát az eléggé kínos volt.
  • Narxis
    #869
    Majd ha lesz olyan rész akkor meglátjuk de azért ebben volt akció rendesen. :P Mondjuk ott fogtam a fejem amikor Felicity az A.R.G.U.S. gépeit fogdosta. :D
  • Monoton
    #868
    Na köv. részben odacsapnak rendesen egymásnak :D
  • Shep
    #867
    Neked mindig minden rész jó, ha 45 percig csak állnának a folyóparton és néznék a naplementét neked az is brutál rész lenne :)
  • Darthmushroom
    #866
    tipikus töltelék rész volt, gyakorlatilag semmi nem történt benne. Eleje időhúzás volt h kitöltsék a részt, a végén szintén semmi csak feldobták a labdát. Jó sajnos kellenek ilyen részek is egy ilyen hosszú évados sorozatnál, de ez nekem nagyon kevés volt az eddig részekhez képest.
  • DasIsFuck
    #865
    és?:D

    ezzel azt gondolta hogy majd akkor maga mellé állítja vagy mi?:D
  • Narxis
    #864
    Ott a pont!
  • SzirmosSzisza
    #863
    Meg akarta győzni, hogy Slade nem fogja betartani a szavát, legalábbis nekem az jött le.
  • DasIsFuck
    #862
    Ilywn 2-3 részenként a sorozat vesz egy 180 fokos fordulatot minőség és élvezhetőség szempontjából.
  • Janika114
    #861
    Én már nem mertem leírni ezt megint :D

    Amúgy szerintem Merlin tuti fel fog tűnni, ugyebár Thea is veszélyben van, és őt szerintem ő fogja megmenteni.
  • DasIsFuck
    #860
    Én azt bírom, hogy folyamatosan eljátszák, hogy mekkora tervem van és aztán kilő egy "villantós" nyilat és elfutnak alatta...:D

    Azért az is érdekes volt, ohgy elment beszélni a polgármesterrel csak azért hogy elmondja hofy mennnyire tud mindent és hogy ő az íjász...
    Nyilván az volt a cél, hogy a gonosz eltudjon lőni pár epic monadatot, mert gyakorlati hasznát nem igen látom ennek:D
  • DasIsFuck
    #859
    Na ez megint egy kifejezetten gyenge rész volt.

    Remélem az évadzáróra összekapja magát a sorozat és nem ezekkel a béna lelkizős faszságokkal akarják teletömni...
  • SzirmosSzisza
    #858
    Gondolom nem akarta használni amíg nem muszáj, mert elég könnyen meghallani :)
  • grebber
    #857
    A hülye jelenetekre:

    Verekszik Oliver a maszkos genyóval, már majdnem veszít ekkor jön a csajszi aki segít neki, és ekkor jön a felismerés jé baszki nekem van robbanós nyílam 1 lövés és kifekszik a csóka ->
    Oliver a szadó -mazó style-t szeret, mindig csak a szenvedés a könnyebb új helyett
  • Shiwo
    #856
    és még reláció is lenne benne, hisz azért Merlyn zokon veheti, hogy megölték Arrow-anyucit... szépen lerendeznék egymást Deathstroke-kal
  • Konyigery
    #855
    Az nem kicsit lenne epikus :D
  • Monoton
    #854
    Jó lenne ha a végére befutna Merlin és Ra's al Ghul kéz a kézben :D
  • Narxis
    #853
    Aztarohadt de jó kis rész volt ez. Asszem nem kérdéses, hogy itt brutál harc lesz.
  • G_ArchAngel #852
    Na, beutott a szar, innen lesz szep nyerni :)
  • Janika114
    #851
    Szerintem is kár ezen agyalni :) Ettől még én is szeretem a sorozatot, sose mondtam, hogy nem vagyok rajongója. Amúgy a sok műdráma meg gagyiság azért van, mert a CW-n megy a sorozat, a célcsoportjuk a tinilányok...
  • Shep
    #850
    Szerintem az majd a köv évadban várható.
  • Narxis
    #849
    Ja az mondjuk tényleg béna volt bár szerintem azért is mert nem mutatták be, hogy hogyan lett ő profi gyilkos. Kellett volna 1 komolyabb vagy 2-3 kisebb flashback.
  • Shiwo
    #848
    szőke nő, mit vársz tőle ?
  • DasIsFuck
    #847
    Én sem értem ezen a részen mi volt az unalmas...

    Sokkal inkább probléma hogy olyan buta és olcsó a sorozat.
    Pl most is kanári megint fogja magát és elmegy..mi is ez?Műdrámázás..
    Mintha nem tudnánk hogy majd úgyis vissza jön.
    Arról nem is beszélve, hogy milyen idióta ok miatt megy el megint...
  • Narxis
    #846
    Hát ez az, hogy nem dögunalom az a 30 perc hanem felvezetés. Am. meg kár ezen agyalni mert sztem úgyse fogunk egyetérteni. Elfogadom, hogy nem tetszik neked se meg még sokaknak de ennél rosszabb ne legyen és akkor én maradok a rajongója.
  • Janika114
    #845
    Mert az jobb, hogy dögunalom 30 perc, majd egy kurva jó 10 perc? Amúgy nem csak attól lehet jó valami, mert tele van akció jelenettel.
  • Narxis
    #844
    Ebben van valami, én is ezt vettem észre a SupNat-nál pedig Jared Padalecki hogy esküdözött, hogy milyen király a mostani évad és ezt nem csak úgy mondja hanem tényleg... :D Meg kéne akadályozni ezeket az óriási színészgázsikat.