1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Konyigery
    #924
    Hát mindenesetre most kicsit össze kell kapniuk magukat. Nehéz lesz pótolni az űrt ami Manu Bennett után marad. Elég erős jelenléte volt akármelyik jelenetében. Bár a motivációja a végére eléggé sántított nekem.
  • Shiwo
    #923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kicsit furcsállottam is a nagy szerelmi vallomást, a sztori szerint pár hete (napja) még a másik szöszit kufircolta, majd hirtelen ráébred, hogy kit is szeret valójában.. olyan erőltetettnek tűnt az egész... és hát nem véletlenül tűnt annak :D
  • Narxis
    #922
    Tyűűűűűűűűűű hölgyeim és uraim! Egy epic évadzárót kaptunk, az epic szó szinonimája mostantól The Arrow.

    Talán lehetett volna jobb cliffhanger de így is el voltunk kényeztetve évad közben a wtf-ekkel. Thea sztem ezek után lesz igazán érdekes. A harcok viszont jók voltak!
  • Monoton
    #921
    Féltem, hogy gagyi effektet fog kapni, de nagyon jó így elsőre.
  • Shiwo
    #920
    elég hangulatos lett ez a trailer, főleg a vége, ahogy mondja a monológot, mint Arrow szokta (:
  • SzirmosSzisza
    #919
    Még egy (van benne Arrow is!)
  • Monoton
    #918
    Két külön sorozat, lehet nyitni neki nyugodtan másikat.
  • DasIsFuck
    #917
    szerintem aranyos pofija van:)
  • SzirmosSzisza
    #916
    YouTuberól.

    #913: vége nélkül eléggé semmilyen évadzáró lett volna.
  • G_ArchAngel #915
    Flash - first look

    Szerintem lehet majd Arrow/Flash topic, nem kell kulon csinalni masikat.
  • G_ArchAngel #914
    Thea-t nem ertem: se szinesznek nem jo, se modellkent nem jutott sehova, nem tudok kinek az erdeke szerepeltetni, de messze a leggyengebb szinesz. Laurel-t legalabb az onmarcangolasai - idegesitoen bar, de - szemelyiseggel ruhaztak fel.
  • G_ArchAngel #913
    Igen, ha negyven korul vege van, akkor piszok jo resz lett volna. A vegeert kar.
  • G_ArchAngel #912
    Azert most mar lenyugodva inkabb ugy mondanam, hogy volt egy eros emelkedes, aztan az utolso 10 percben stagnalas vagy lassu visszaeses. Sajnos nem jutott a vegere semmi cliffhanger. Van lezaratlan szal, de nem ugy mutattak, hogy az miatt nagyon vard a kovetkezo evadot. Remelem folytatjak.

  • Konyigery
    #911
    Hát nem volt rossz rész de nálam a katarzis elmaradt, cliffhangernek is egészen mást vártam, nade összességében elég fasza volt ez az évad.
  • acsati
    #910
    Szerintem is jó kis évadzáró rész volt, végig élveztem, igaz volt benne pár kiszámítható fordulat, de akkor is jó volt. Kettős érzés van bennem a vége miatt: örülök is meg nem is, hogy nem úgy fejezték be, hogy most annyira kéne várni a 3. évadot.
    Remélem, hogy legalább ezt a szintet hozza majd a következő évad is.
  • SzirmosSzisza
    #909
    Úha, te eddig rosszakat mondtál az utóbbi részekről, mi mond majd itt Narxis :D
  • G_ArchAngel #908
    Hát ez ohbazdmeg epizód lett. Simán újranézős
  • Konyigery
    #907
    Ja értem, hát azért nem lett volna rossz. Nehogy nagyon ilyen összecsapott szaga legyen.
  • ForzaInter
    #906
    Országos adókon mindig 40-45 perc egy rész, kábelen szoktak hosszabbak lenni a finálék.
  • acsati
    #904
    nem szokás
  • Konyigery
    #903
    fináléról mit tudtok? nem lesz hosszabb mint az alaprészek?
  • spike0007
    #902
    Elvileg holnap jön a Flash Teaser Trailere!:)
  • spike0007
    #901
    Ajánló a végén egy kis Flash beharangozóval:
    Jeeee!:) alakul az a Justice Leage!:)
  • DasIsFuck
    #900
    Lassan már inkább egy justice leagu/dc all star-ra kéne átnevezni az egészet:D
  • DasIsFuck
    #899
    vajon batman mikor fog felbukkanni a sorozatba?
  • ForzaInter
    #898
    Csak ez a drámázás ne lenne.. Ilyenkor nagyon kijön, hogy páran milyen szar színészek.:D
  • Monoton
    #897
    Igen egyenruha :)
  • SzirmosSzisza
    #896
    Jó, de miért van kettő? Vagy az nekik az egyenruha és a noname is azt hordja?
  • Monoton
    #895
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bal oldali gondolom Black Arrow/Malcolm a jobb oldali csaj Talia al Ghul aki már szerepelt az évadban. Mögöttük meg az Árnyak Ligája noname katonái :)
  • SzirmosSzisza
    #894
    Bal oldaliból miért van kettő és ki az a jobbos csaj?
  • Monoton
    #893
    Elég széles a DC, Arrow univerzum.
  • G_ArchAngel #892
    Oke, akkor kaszaljak a sorozatot vagy most ezek utan ki lesz a gonosz?
  • Monoton
    #891
    Ezt tényleg csak az nézze meg akit nem zavar a spoiler.


  • Monoton
    #890
    Na ez nagyon jó kis évadzáró lesz :D

    Előzetes - durva spoiler
  • Konyigery
    #889
    Smallvilleben ott volt, de itt meg a Kanárinak van egy ilyenje, csak a megfelelő érzelmi indíttatás, a másik bunki elpusztítása, és ennek a feltuningolása szükséges és tádámm :D
  • xido
    #888
    Azért az az óratorony nem Metropolisban volt?
  • Oddball29
    #887
    Eskü, ezt az óratornyot láttam ma is az új részben.
  • Konyigery
    #886
    Ez már annó sorozatkezdéskor feltűnt nekem is :DD Szerintem nem kizárt. Amúgy Smallvilleben a Green Arrow egy ilyen óratoronyban lakott. Van egy olyan érzésem hogy itt is lassan átköltöznek majd oda :D
  • Narxis
    #885
    Tyű gyerekek, ez nagyon durva rész volt. Meglepetés meglepetés hátán! A vége meg....
  • acsati
    #884