1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • G_ArchAngel #1004
    "Agy nélkül nekem se tetszene"

    vs

    "Az íjvesszőn meg pedig valszeg van egy állító, hogy milyen hatása legyen kilövés után,"

    Oke, nincs tobb kerdesem. Noverke, szolitsa a kovetkezo beteget!
  • MoRT2195
    #1003
    Mi az, hogy meg kellett volna halnia? Azért mert rosszul lett a 2. évad végére? Ha valaki rosszul van, elájul, az már dögöljön is meg? Nem tudod honnan tud mindent? Hát rendőrkapitány lett (el lett mondva részben), szerinted nem az a dolga, hogy tudjon a bűntényekről? Diggle pedig a társa, a legjobb barátja, persze, hogy ő érte aggódik. Lance meg csak egy rendőr, akinek a lányait megdugta párszor. Ezért kéne annyira aggódnia érte? Egyébként a részben egyszer Oliver mondja is, hogy miatta került kórházba Lance... De nem hiszem, hogy neki kéne eldöntenie, hogy a rendőrkapitány mit csináljon. Lance makacs, ha menni akar, akkor menni fog, még tolószékben is, és Olivernek ebbe nincs joga bele szólnia, de még csak nem is kell beleszólnia, nem tartozik semmivel Lance-nek, tud saját maga dönteni. Laurellel nem értem mi a problémád. Oliver torzítás nélkül beszél a társainak, egyedül akkor van torzítva a hangja, amikor olyan emberek előtt van, akik nem tudják, hogy ki az Íjász, de néha még ilyen emberek előtt is a saját hangján szólal meg. Az íj az valóban hülyeség, de ettől még nem lesz rossz a sorozat. Az íjvesszőn meg pedig valszeg van egy állító, hogy milyen hatása legyen kilövés után, ez teljesen reális. Attól, hogy nem rágnak mindent a szádba, még ne legyen már a szar a sorozat. Sok filmben pont ez a lényeg, hogy nem mondanak el semmit a történetben, neked kell kisakkoznod, hogy mi miért történik, és ez jó. Persze ha van agyad. Agy nélkül nekem se tetszene az, ha nem rágnának mindent a számba.
  • G_ArchAngel #1002
    Oke, hol kezdjem...
    Minden random, semmi nem kovetkezetes, csapongo az egesz. Quentin-nek meg kellett volna halnia, erre visszajon, mint egy vegso stadiumos rakos, utik, verik, de tovabbra is feltunik a buntenyek szinhelyen, nem tudjuk honnan tud mindent, hogy kerul oda, de Olivert semennyire nem zavarja, ellenben John miatt nyavajog. A ket volt exenek az apja nyugodtan haljon meg? Mi lett Laurel-lel? Most mar szeret mindenkit az eletet? Hirtelen mindenkinek oke, hogy Oliver az Arrow, mindenki tudja, de tovabbra el van torzitva a hangja, amikor beszel. Aztan az az ij, amit osszecsuk, hogy elferjen a tenyereben, az a Star Trekben is hubazdmeg-et valtana ki, pedig ott azert elkepzelheto. Itt 95%-ban olyan dolgok tortentek, ami a foldon tartotta a sorozatot, talan csak Flash lesz too much. Random a tegezhez nyul es egyszer rabosito, egyszer robbano, egyszer sokkolo, egyszer meg hagyomanyos nyilvesszo kerul a kezebe? WTF? A tegezben van egy gondolattal vezerelheto nyilvesszo-gyar?
    Evadok teltek el es a srac tovabbra sem kepes jatszani az arcaval vagy a testevel. Szikla lazabb es ruganyosabb, pedig 3x nagyobb, mint az Olivert jatszo szinesz. Oltonyben ugy megy, hogy C3PO balerinanak tunik mellette.
    Az egesz hemzseg olyan hibaktol, aminek a tizedeert egy The Walking Dead-et darabokra szedtek a rajongok.
    Engem nem szorakoztat, ha valami tele van nyilvanvalo hulyesegekkel, semmivel nem jobb mint anno Nikita volt, pedig az tenyleg low budget sorozat rossz szineszekkel, megsem volt tele ennyire atlatszo butasagokkal.
    Varom, hogy Sara feltamadjon es jol megbosszulja sajat magat.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2014.10.13. 10:05:42
  • grebber
    #1001
    Ezeknek semmi nem jó aztán divat fikázni.
  • MoRT2195
    #1000
    Most megnéztem egy tucat kritikát erről az első részről, ha már itt ennyien fikázzák, és kivétel nélkül mindenkinek tetszett, legyen szó hazai, vagy külföldi oldalról. Az IGN még pontozta is, és ők 9.2-t adtak rá.
    Nem értem mi nem tetszett benne?! Mondja már el valaki! Volt benne akció, a szokásos Felicity humor, Hong Kong-ban Oliverra egy súlyos döntés vár (kockáztatja-e a család életét, vagy együtt működik), megtörtént a Felicity-Olivér csók (amire már sokan vártak), Royt láthattuk harc közben a fajin mozdulataival, láthattuk Oliver legnagyobb félelmét (ami ugye kicsit érdekes volt), DIg-nek gyereke született, amiből még biztos lesznek érdekes fordulatok, na és a végét már had ne is említsem, abból még sok érdekes dolog születhet, pl Laurel végre valszeg szintén harcolni fog, valamint majd feltűnik Ras al Ghul (akinek a nevét nem tudom hogy kell leírni, és most nem volt kedvem kikeresni), és nyilván nem barátkozni jön.
    Szóval nem tudom mi nem tetszett itt egyeseknek, de nagyon kíváncsi volnék rá. Mert, hogy kb az itt lévő pár emberen kívül mindenkinek tetszett, az is biztos. Az pedig, hogy kaszát nem kap (ez a rész miatt legalább is), szintén biztos.
  • G_ArchAngel #999
    ennyire rossz szezonkezdetet meg nem lattam, meg egy ilyen es nemhogy kasza, de meg szegyelni is fogom, hogy neztem barmikor is ezt a sorozatot
  • ForzaInter
    #998
    kell bele érzelem, de nem ilyen ultra gagyi, szánalmas szappanopera.. de hát a cw, szóval nem is rinyálok tovább:D
  • Narxis
    #997
    Ennyi.
  • SzirmosSzisza
    #996
    #980 :)
  • MoRT2195
    #995
    Szerk2.: Bár Barryvel (Flash) is eléggé közel került Felicity, és ennek még lesz is folytatása, mert úgy emlékszem azt olvastam, hogy Felicity majd a Flash-ben is néha feltűnik. Nyilván a szerelmi szappanopera szál fog folytatódni. Örülünk? :)
  • MoRT2195
    #994
    Amíg meg nem volt semmi Oliver és Felicity között, addig meg mindig, mindenhol azt olvastam, hogy "mikor jönnek már össze?", "megcsókolhatnák végre egymást" és hasonlók. Hát tessék, a CW az évad elején megadta azt, amiért eddig sokan sírtak, szóval most ne sírjatok ezért is!

    Szerk.: Szerintem kell is bele érzelmi szál, hisz Oliver nem a Vámpírnaplókból az egyik vámpír, aki kikapcsolta az érzelmeit, és semmit nem érez. Ha fapofával bámulnák csak egymást az elkövetkezendő összes részben és évadban, akkor meg az lenne a baj. Szóval szerintem ezt hagyjuk is.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.10.12. 09:23:29
  • SzirmosSzisza
    #993
    Eddigi 2 évad tetszett, ne mond már meg nekem, hogy nem fog tetszeni nekem a sorozat :D
  • Narxis
    #992
    Ez se újdonság annyira, am. külföldi oldalakon csomó helyen Olicity-znek, először azt se tudtam mi a franc aztán látom, hogy azt akarják, hogy Oliver összejöjjön Felicity-vel. :D Ki a f.szt érdekel? De hát úgy látszik ilyen tinik nézik vagy nem tom. :D
  • ForzaInter
    #991
    ja, kurva gáz volt.. de ez sajnos ilyen cw beteség. de egy kurva jó részt is képesek elbaszni a szar, gagyi szappanoperával.
  • Shep
    #990
    Nem volt unalmas csak kicsit olyan szappanopera szerűre sikeredett, mint az Odaát első része is.
  • Narxis
    #989
    Erről van szó. Ha ez unalmas volt akkor a többi is az lesz ezen embereknek.
  • MoRT2195
    #988
    Nem tudom mit vár az, akinek ez nem tetszett, de szerintem az jobban jár, ha abba is hagyja a sorozatot, mert teljesen jó rész volt. A végén azért kicsit meglepődtem, gyorsan kivégezték szegényt. Sajnálom, mert szerintem egy jó karakter volt.

    Szerk.: Ami nem tetszett, az egyedül az amit Lance nyomozó karakterével tettek. Nagyon utálom a filmekben és a sorozatokban is az ilyet, hogy tudja nem képes arra amit akar, de mégis csinálja, és természetesen baja lesz belőle. Már nagyon unom, és így a karakterét is utálni fogom, mert makacskodni fog szerintem az egész évadban, amitől az évad végére már a hajam fogom tépkedni.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2014.10.11. 22:59:58
  • ForzaInter
    #987
    Tényleg elég közepes volt ez az évadnyito.
  • DasIsFuck
    #986
    Hányszor is láttam ezt a részt az előző évadban?....
    A vége az eggyetlen pozitívum, de ha a sorozat hozza magát továbbra is akkor még az sem lesz halál...

    Az oliver múltas dolog meg már nagyon sok...túl sok.
  • grebber
    #985
    A végén sírtam :(
  • Janika114
    #984
    Szerintem is ritka unalmas volt.
  • SzirmosSzisza
    #983
    Engem nem nagyon mozgatott meg, Honkongos részből lehetett volna több imho.
  • Narxis
    #982
    Semmilyen? Na neeeeeee. Csomó minden változott. Roy nagyon komoly mozgásokat mutat, az Arrow új nyílpuskája meg brutáldurva. Sztem teljesen jól alakul, persze én is kíváncsi vok Thea-ra de egyszerűen ő már nem fért be ebbe a részbe úgy tudom következőben lesz.
  • Narxis
    #981
    Tyűűű az nem kifejezés. :D Nem csak a vége miatt. Az Arrow azon kevés sorozatok közé tartozik amit úgy nézek meg, hogy szinte elrepül az idő. Folyamatosan történik valami. Nem lehet unalmasnak mondani.
  • SzirmosSzisza
    #980
    off meg nem is.
  • SzirmosSzisza
    #979
    Utolsó percet leszámítva eléggé semmilyen volt, Thea-t hiányoltam picit :(
  • Shep
    #978
    Na überbrutál volt az első rész? :D
  • grebber
    #977
    Na ez is elkezdődött megint sűrű lesz a hét minden elindul
  • ForzaInter
    #976
    :D
  • Narxis
    #975
    jaja, számolom a napokat
  • Norbi1990
    #974
    Nem sokára itt van
  • Narxis
    #973
  • SzirmosSzisza
    #972
  • Monoton
    #971
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő az, benne lesz.
  • Oddball29
    #970
    Ez Cupido. Benne lesz?
  • SzirmosSzisza
    #969
    [spoiler]
    http://insidetv.ew.com/2014/08/29/cupid-arrow/?hootPostID=0a145add5bba4e5315c83a82305f1199
  • MerlinW
    #968
    2014-Oct-08 Arrow 03x01 Season 3, Episode 1
    2014-Oct-15 Arrow 03x02 Season 3, Episode 2
    2014-Oct-22 Arrow 03x03 Season 3, Episode 3
  • Shep
    #967
    Nem sokkal :)
  • Narxis
    #966
    Naaaa azért több lesz. :P
  • Oddball29
    #965
    Ki lesz a főgonosz? Prométheuszban reménykedtem.